nie wiem co z tym fantem zrobić. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 11:11   #1
ankaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2

nie wiem co z tym fantem zrobić.


Hej dziewczyny, mój problem nie jest poważny, ale bardzo chętnie wysłucham Waszych opinii otóż jestem w związku z moim chłopakiem od 2 lat. Układa nam się bardzo dobrze- oprócz jednego. Mianowicie, jeśli wybuchają między nami kłótnie to o kuzyna mojego chłopaka- Pawła. Paweł pisze do mnie ciągle- smsy, na gg zostawia mi wiadomości. Są one czysto koleżeńskie, nie ma tam żadnego podrywu, takie wiadomości jak co słychać, jak tam na studiach itp. Kiedyś pisał raz na 2-3 miesiące, więc mój chłopak chociaż nie był zadowolony jakoś to znosił, ale teraz Paweł pisze do mnie codziennie, maksymalnie co drugi dzień. Nie wiem jakie ma intencje, moim zdaniem pewnie po prostu jest samotny i nie ma za wielu przyjaciół, ale ja rozumiem też mojego chłopaka, że jest zły i wścieka się, gdy Paweł znowu się odzywa. Ja próbowałam uciąć kontakt,a przynajmniej go przystopować, ale to nic nie daje... A nie chcę wprost napisać: nie pisz do mnie itp. bo ja nie umiem tak komuś wprost napisać, ale też lubię go i sama wiem jakbym się czuła w takiej sytuacji. Co byście zrobiły na moim miejscu? Nie chcę popsuć kontaktów między nimi w końcu są rodziną...

Edytowane przez ankaa1991
Czas edycji: 2013-02-14 o 11:12
ankaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:26   #2
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Cytat:
Napisane przez ankaa1991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mój problem nie jest poważny, ale bardzo chętnie wysłucham Waszych opinii otóż jestem w związku z moim chłopakiem od 2 lat. Układa nam się bardzo dobrze- oprócz jednego. Mianowicie, jeśli wybuchają między nami kłótnie to o kuzyna mojego chłopaka- Pawła. Paweł pisze do mnie ciągle- smsy, na gg zostawia mi wiadomości. Są one czysto koleżeńskie, nie ma tam żadnego podrywu, takie wiadomości jak co słychać, jak tam na studiach itp. Kiedyś pisał raz na 2-3 miesiące, więc mój chłopak chociaż nie był zadowolony jakoś to znosił, ale teraz Paweł pisze do mnie codziennie, maksymalnie co drugi dzień. Nie wiem jakie ma intencje, moim zdaniem pewnie po prostu jest samotny i nie ma za wielu przyjaciół, ale ja rozumiem też mojego chłopaka, że jest zły i wścieka się, gdy Paweł znowu się odzywa. Ja próbowałam uciąć kontakt,a przynajmniej go przystopować, ale to nic nie daje... A nie chcę wprost napisać: nie pisz do mnie itp. bo ja nie umiem tak komuś wprost napisać, ale też lubię go i sama wiem jakbym się czuła w takiej sytuacji. Co byście zrobiły na moim miejscu? Nie chcę popsuć kontaktów między nimi w końcu są rodziną...
Będziesz rozmawiała z tym całym Pawłem to mu możesz wprost napisać, że lubisz z nim rozmawiać, ale masz też inne obowiązki na które nie masz czasu, a przede wszystkim chłopaka, którego kochasz i jemu też musisz poświęcać czas. Zaproponuj, że raz Ty się do niego odezwiesz raz on do Ciebie. To powinno jakoś przystopować te jego wiadomości.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:41   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Powiedziałabym mu, że trochę dziwnie to może wygląd z boku tak częsty kontakt
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:45   #4
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Wiesz, powiedzenie, ze to z boku wygląda dość dziwnie nie wiem czy coś zmieni.
Bo kto jest tu stroną obiektywną?
Tobie to nie przeszkadzało, aż tak dopóki Twój chłopak nie zaczął mieć o to pretensji.
Więc ani Ty, ani chłopak, ani tym bardziej ten Paweł nie jesteście tu obiektywni.

Powiedz mu wprost, że nie chcesz żeby te codziennie rozmowy on sobie jakoś dwuznacznie odbierał. Lubisz go, fajnie Ci się z Nim rozmawia, ale masz faceta którego kochasz, a jemu to nie do końca pasuje.
Jeśli ten Paweł zrozumie nie powinno być problemów. Gorzej jeśli on sobie zaczął robić nadzieje przez te Wasze rozmowy, że może z tej znajomości będzie coś więcej.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:48   #5
przewrotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 158
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

dziecinne zachowania i co tu radzić...
przewrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:51   #6
ankaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

to wygląda dziwnie. Mówiłam o tym mojej mamie wczoraj i ona w żartach powiedziała, że chyba się zakochał jak tak wypisuje, ale moim zdaniem to nie to. On nie ma dziewczyny, koleżanek też nie to do kogo ma pisać albo z kim gadać? Mnie po prostu lubi pewnie i tak z nudów pisze, pewnie nie zdając sobie nawet sprawy, że ja przez to stoję między młotem a kowadłem. Gdyby nie byli tak bliską rodziną, to po prostu nie odpisywałabym i tyle, a tak? Przecież od czasu do czasu się z nim widzę na spotkaniach rodzinnych itp. Ja już tak próbowałam, napisałam mu, że nie mam kasy na koncie i najwyżej się sama KIEDYŚ odezwę, to chyba po 3 dniach napisał, czemu tak zamilkłam, bo miałam się odezwać...
ankaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:58   #7
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Cytat:
Napisane przez ankaa1991 Pokaż wiadomość
to wygląda dziwnie. Mówiłam o tym mojej mamie wczoraj i ona w żartach powiedziała, że chyba się zakochał jak tak wypisuje, ale moim zdaniem to nie to. On nie ma dziewczyny, koleżanek też nie to do kogo ma pisać albo z kim gadać? Mnie po prostu lubi pewnie i tak z nudów pisze, pewnie nie zdając sobie nawet sprawy, że ja przez to stoję między młotem a kowadłem. Gdyby nie byli tak bliską rodziną, to po prostu nie odpisywałabym i tyle, a tak? Przecież od czasu do czasu się z nim widzę na spotkaniach rodzinnych itp. Ja już tak próbowałam, napisałam mu, że nie mam kasy na koncie i najwyżej się sama KIEDYŚ odezwę, to chyba po 3 dniach napisał, czemu tak zamilkłam, bo miałam się odezwać...
Dla mnie to jasna sytuacja, chłopak to zrozumiał jako zainteresowanie z Twojej strony.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 12:52   #8
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

dziwne, rozumiem od czasu do czasu jakiś sms typu co słychać...ale takie rozmowy... dziwnie. Może chłopak szuka przyjaciółki albo ma jakieś nadzieje.... To poproś chłopaka żeby powiedział kuzynowi, że ma przystopować
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:55   #9
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Uważam, że jak już coś, to twój chłopak powinien porozmawiać z tym swoim kuzynem, a nie ty.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:52   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Uważam, że jak już coś, to twój chłopak powinien porozmawiać z tym swoim kuzynem, a nie ty.
Eee a z jakiej pary chłopak powinien porozmawiać ?

Chyba to dziewczyna z tym kuzynem jest w relacji a nie chlopak..

Musisz mu jakoś delikatnie wyjaśnić,że ejstes szcześliwa ze swoim facetem
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:16   #11
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: nie wiem co z tym fantem zrobić.

Cytat:
Napisane przez ankaa1991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mój problem nie jest poważny, ale bardzo chętnie wysłucham Waszych opinii otóż jestem w związku z moim chłopakiem od 2 lat. Układa nam się bardzo dobrze- oprócz jednego. Mianowicie, jeśli wybuchają między nami kłótnie to o kuzyna mojego chłopaka- Pawła. Paweł pisze do mnie ciągle- smsy, na gg zostawia mi wiadomości. Są one czysto koleżeńskie, nie ma tam żadnego podrywu, takie wiadomości jak co słychać, jak tam na studiach itp. Kiedyś pisał raz na 2-3 miesiące, więc mój chłopak chociaż nie był zadowolony jakoś to znosił, ale teraz Paweł pisze do mnie codziennie, maksymalnie co drugi dzień. Nie wiem jakie ma intencje, moim zdaniem pewnie po prostu jest samotny i nie ma za wielu przyjaciół, ale ja rozumiem też mojego chłopaka, że jest zły i wścieka się, gdy Paweł znowu się odzywa. Ja próbowałam uciąć kontakt,a przynajmniej go przystopować, ale to nic nie daje... A nie chcę wprost napisać: nie pisz do mnie itp. bo ja nie umiem tak komuś wprost napisać, ale też lubię go i sama wiem jakbym się czuła w takiej sytuacji. Co byście zrobiły na moim miejscu? Nie chcę popsuć kontaktów między nimi w końcu są rodziną...

Ja bym napisała Pawłowi, że go lubię . Ale niestety musimy ograniczyć kontakty ze względu na to, że mam sporo zajęć
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.