Niebieskie żyły na nogach a modeling - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 21:16   #1
Wiktoriaxoxo45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6

Niebieskie żyły na nogach a modeling


Hej dziewczyny! Niedawno podpisałam umowę z agencją dla modelek. Niedawno zauważyłam też pajączki na moich udach, i kilka poziomych niebieskich żył na nogach,i z tyłu na zgięciu kolan.. z daleka tego nie widać ale z bliska masakra jestem załamana.. boje się że będzie tego więcej, i że agencja mnie wyrzuci bo im się to nie spodoba nie wiem co robić, przecież tego się nie da usunąć
Wiktoriaxoxo45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 18:51   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Niebieskie żyły na nogach a modeling

Myślałam, że z tyłu kolan każdemu widać żyły. Poza tym przepraszam, ale to są problemy z d*py. Chętnie chciałabym takie mieć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 19:32   #3
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Niebieskie żyły na nogach a modeling

Z tyłu w zgięciach kolan to normalne, że prześwitują żyły, tam po prostu jest cieńsza skóra. W razie czego możesz tam sobie posmarować podkładem albo użyć rajstop w sprayu lub podobnego kosmetyku żeby je zatuszować.
Pajączki można zamknąć laserem, nie kosztuje to fortunę. Ja zamykałam kilka naczynek na nodze i jestem całkiem zadowolona z efektu, chociaż musiałam zabieg powtarzać bo nie wszystkie się zamknęły za pierwszym razem.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:15   #4
angelacoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Niebieskie żyły na nogach a modeling

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Z tyłu w zgięciach kolan to normalne, że prześwitują żyły, tam po prostu jest cieńsza skóra. W razie czego możesz tam sobie posmarować podkładem albo użyć rajstop w sprayu lub podobnego kosmetyku żeby je zatuszować.
Pajączki można zamknąć laserem, nie kosztuje to fortunę. Ja zamykałam kilka naczynek na nodze i jestem całkiem zadowolona z efektu, chociaż musiałam zabieg powtarzać bo nie wszystkie się zamknęły za pierwszym razem.
Też uważam,że o ile to nie jest jakiś mega większy problem to rajstopy w sprayu powinny podziałać, jeśli nie to możesz rzeczywiście rozważyć zamykanie naczynek laserem .... gdybyś chciała namiar na kogoś to ja mogę Ci polecić xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 14:08 Powód: reklama
angelacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-26 13:15:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.