Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 15:15   #3931
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja na zagranicznych stronach spotkałam się z wycofaniem tych softcolors:
http://www.contactsamerica.com/contacts/product138.asp
http://www.lenscatalogue.co.uk/lens-...-week-104.html
O tych miesięcznych dostępnych w Polsce nic nie wspominali, i wychodzi na to że dalej będą produkowane:
Cytat:
CIBA VISION has discontinued the sale of CibaSoft SoftColors contact lenses. They recommend replacing CibaSoft SoftColors with newer technologies such as Air Optix Aqua, Air Optix Night & Day Aqua, Dailies AquaComfort Plus, FreshLook Dimensions, or Focus Monthly SoftColors.
Na szkla.com też piszą że wycofane:
http://www.szkla.com/64_focus-softcolors-6-szt.html

Edytowane przez Sugarbomb
Czas edycji: 2012-01-22 o 15:17
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 23:13   #3932
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

A które to są "miesięczne dostępne w Polsce"?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:18   #3933
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

zaciekawil mnie watek o tym laboratorium, bo rzeczywiscie juz od dluzszego czasu szukam soczewki idealnej dla siebie i ciagle jest cos nie tak. jak znajde idealny rozmiar na swoje male oczka jak np color makers to kolor jest za sztuczny a jak znajde przesliczny kolor jak bylo w fusion grey violet to te soczewki sa poprostu na mnie za duze i okropnie wygladaja na oku... wam chodzilo o to szajna laboratorium?? napisalam tam czy da sie wyprodukowac taka soczewke ale obawiam sie ze oni sami tam narzucaja koloryi beda rownie brzydkie jak te wszystkie freshlooki i makersy i co z tego ze moj rozmiar

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

haha nie to jednak nie jest laboratorium szajna napisali mi ze nie zajmuja sie soczewkami kontaktowymi.. a w internecie nie moge znalesc zadnego innego laboratorium, wrzucilybyscie jakiegos linka albo nazwe tego laboratorium?? naprawde bardzo mi na tym zalezy tzw ostatnia nadzieja
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:13   #3934
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A które to są "miesięczne dostępne w Polsce"?
Te w biało-różowym kartoniku. Napisałam do Ciby PL, zobaczymy co odpiszą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Focus_SoftColor.jpg (13,9 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez Sugarbomb
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:37
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:13   #3935
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Te w biało-różowym kartoniku. Napisałam do Ciby PL, zobaczymy co odpiszą.
Ale... To ja już tracę ogarnięcie - sądziłam, że to właśnie te są wycofywane. Jak nie te, to które?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:21   #3936
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

W Polskich sklepach twierdzą że te, na zagranicznych stronach że wszystkie (tzn te w fiolkach i granatowym opakowaniu), poza tymi :P Zobaczymy co odpiszą z Ciby.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:06   #3937
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

kupilam sobie kolorowe soczewki,ale dziwnie mnie drapia.
zakladałam poprawnie w/g instrukcji i filmiku i nie wiem dlaczego.?
czy może dlactego,że jest to moj pierwszy raz?
czy ktoś tez tak miał?
czy moge dac krople przed założeniem na obkurczenie naczynek w oku?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 11:32   #3938
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

kupilam sobie kolorowe soczewki,ale dziwnie mnie drapia.
zakladałam poprawnie w/g instrukcji i filmiku i nie wiem dlaczego.?
czy może dlactego,że jest to moj pierwszy raz?
czy ktoś tez tak miał?
czy moge dac krople przed założeniem na obkurczenie naczynek w oku?

TmargoT tez tak mialam i to nie jest efekt pierwszego zalozenia ale te soczewki poprostu sa na ciebie za duze.. soczewki moga szczypac tylko przez kilka minut po zalozeniu a pozniej powinno byc wszystko ok a jak nie jest to lepiej ich nie zakladaj. mi okulistka powiedziala na pierwszej wizycie ze jak tylko poczuje jakies szczypanie podczas noszenia soczewki natychmiast mam je sciagnac wiec proponuje wizyte u optyka
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:29   #3939
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny chciałabym się was zapytać o te soczewki: http://allegro.pl/kolorowe-soczewki-...064872842.html
Czy któraś z Was je miała? Dziwi mnie niska cena, czy soczewki kwartalne uważa się za bezpieczne, czy jednak lepiej wymieniać je co miesiąc?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:01   #3940
skluz2j23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Już od dawna szukałam błękitnych soczewek, lub jasno niebieskich w końcu znalazłam

http://www.supermama.lt/forumas/lofi...57991-400.html

jak myslicie czy te soczewki rzeczywiście dają taki efekt jak ma tutaj ta dziewczyna na zdjęciach ??
Używam soczewek bezbarwnych teraz chciala bym kupić sobie własnie te.. co o tym myślicie.. czy któraś z was miała już te soczewki ?
Pozdarwaim

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

PS. chodzi mi o te dziewczyne co ma ACUVUE 2 COLORS (Aquamarine)
skluz2j23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:54   #3941
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
kupilam sobie kolorowe soczewki,ale dziwnie mnie drapia.
zakladałam poprawnie w/g instrukcji i filmiku i nie wiem dlaczego.?
czy może dlactego,że jest to moj pierwszy raz?
czy ktoś tez tak miał?
czy moge dac krople przed założeniem na obkurczenie naczynek w oku?

TmargoT tez tak mialam i to nie jest efekt pierwszego zalozenia ale te soczewki poprostu sa na ciebie za duze.. soczewki moga szczypac tylko przez kilka minut po zalozeniu a pozniej powinno byc wszystko ok a jak nie jest to lepiej ich nie zakladaj. mi okulistka powiedziala na pierwszej wizycie ze jak tylko poczuje jakies szczypanie podczas noszenia soczewki natychmiast mam je sciagnac wiec proponuje wizyte u optyka
ale mnie nie szczypie,tylko mam wrażenie,że coś mam w oku.poprostu przeszkadza drażniąc oko ?
czy trzeba sie przyzwyczaić i jak długo?
czy można uzyc kropli VISINE obkurczające naczynka PRZED założeniem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 19:59   #3942
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skluz2j23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Już od dawna szukałam błękitnych soczewek, lub jasno niebieskich w końcu znalazłam

http://www.supermama.lt/forumas/lofi...57991-400.html

jak myslicie czy te soczewki rzeczywiście dają taki efekt jak ma tutaj ta dziewczyna na zdjęciach ??
Używam soczewek bezbarwnych teraz chciala bym kupić sobie własnie te.. co o tym myślicie.. czy któraś z was miała już te soczewki ?
Pozdarwaim

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

PS. chodzi mi o te dziewczyne co ma ACUVUE 2 COLORS (Aquamarine)
To są soczewki podkreślające i taki efekt można uzyskać tylko na bardzo jasnych tęczówkach, np szarych czy blado niebieskich, ale jest to możliwe.


TmargoT > Możesz użyć Visine, ale przed założeniem soczewek należy odczekać 15 minut.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:05   #3943
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
To są soczewki podkreślające i taki efekt można uzyskać tylko na bardzo jasnych tęczówkach, np szarych czy blado niebieskich, ale jest to możliwe.


TmargoT > Możesz użyć Visine, ale przed założeniem soczewek należy odczekać 15 minut.

powiem,że trochę spanikowałam,nie umiałam ich wyjąć,dłubałam palcem w oku i mocno je podrazniłam.za drugim razem było lepiej,ale i tak strach chyba wziął górę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:12   #3944
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

witam.
dzis po kroplach nie czułam drażnienia soczewek,choć czasem nachodziły mi mgłą oczy.
nie wiem od czego to zależy.

chciałam zrobic zdjęcie,ale źrenica się bardzo pomniejszała od światła i widać sporo brązowego oka.
ogólnie to wyglada naturalnie,bo mimnimalnie widac brąz jak w oczach piwnozielonych(mój tata ma takie),a zieleń nie jest intensywna.
dziś juz mi się nie chce,ale zrobie fotkę oka z makijażem ,bo trochę blado wyglada bez

efekt miałbys taki ch_623.jpg skąd oni biora takie bajkowe obrazki

ediit-wybaczcie za słabą jakość zdjęcia,bo wycinałam z paincie.muszę powgrywac programy po formacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (64,4 KB, 176 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-25 o 14:27
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:19   #3945
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa skąd się wzięła ta informacja o wycofywaniu Softcolorsów Bo z tego co widzę to jedna osoba rzuciła hasło, a reszta od razu to przyjęła do wiadomości
Jak zobaczyłam tą informację to zerknęłam na TwojeSoczewki, gdzie owszem Softcolorsy były wyprzedawane (jak i stosy innych soczewek), bo z końcem 2011 kończył im się termin ważności. Przy soczewkach była adnotacja, że należy je otworzyć przed końcem grudnia, bo kończy się ich termin.
Normalna praktyka sklepu, który chce sprzedać towar, który za miesiąc będzie musiał wyrzucić
Także ja bardzo chętnie usłyszę jakie to cudowne źródło miała osoba głosząca ich wycofywanie

A na moich szarozielonych oczach Softcolos Evergreen wyglądają tak
(i większość ludzi sądzi, że to mój naturalny kolor )
Chyba właśnie znalazłam kolor swoich marzeń! Właśnie noszę się z zamiarem zakupu FOCUSÓW. Zwlekałam, bo chciałam kupić na sztuki, niestety nigdzie nie mogę takich znaleźć, ale po twoim zdjęciu Mitsukki już nie mam wątpliwości. Po prostu genialne
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 15:37   #3946
MINIA 229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Niestety FOCUSY SOFTCOLORS-Y są wycofane z produkcji.Można jeszcze dostać z zapasów magazynowych.
MINIA 229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:39   #3947
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

No właśnie. Tragedia. Chciałam wypróbować Softcolorsy, ale wszędzie są zapasy i nie widzę już sensu zamawiać. Poza tym Ciba męczy mi oczy a użytkuje soczewki na co dzień więc właściwie nie o to chodzi, aby się męczyć.

Obecnie użytkuje Acuvue Enhancers Aqua, są przyjemne w noszeniu a kolor wg mnie jest niezły, ale właściwie nie o taki mi chodziło. Chciałam rozjaśnić oczy a nie przyciemnić Ogólnie jednak jak ktoś poszukuje "lekkich" soczewek które dadzą kolor ciemnej zieleni na zielonych czy okołozielonych oczach to polecam.

Mamy bardzo mały wybór soczewek w Polsce!! (że tak pozwolę sobie pomarudzić). Zwłaszcza zielonych.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:20   #3948
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Jesli któraś z Was szuka efektu intensywnych niebieskich oczu to polecam freshlook dimensions. Przynajmniej u mnie na jasnych oczach efekt jest intensywny (nawet za intensywny, więc 2 par z pudełka muszę się jakoś pozbyć).

Załączam zdjecia:
1 zdjecie: naturalny kolor
2 zdjecie: z soczewkami, ale kolor jest też jaśniejszy i bardziej niebieski
Kolor to pacific blue.

Uzywalam też colorblends z Ciba Vision, odcień blue - ale one nieco przyciemniały mi oczy - stawały sie takie granatowe. Chociaż te akurat wyglądały naturalniej Jednak były dość niewygodne.

Chciałabym podkreslić jedynie swój kolor - może mi cos polecicie? W zasadzie mam jasne oczy i zależy mi na naturalnym efekcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4795.JPG (9,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4824 copy.jpg (23,5 KB, 161 załadowań)
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 06:29   #3949
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Próbowałaś Acuvue Enhancers Ocean Blue lub acquamarine? To są soczewki podkreślające, więc nie uzyskasz nienaturalnego efektu a ich dużym wg mnie plusem jest wygoda i fakt, że nie "obciążają" aż tak oka .
Ja noszę acquamarine a mam oczy zielone i uzyskałam kolor soczystszej zieleni.

http://www.youtube.com/watch?v=RIQbk1-BB7M Tutaj jest link do filmiku na którym facet pokazuje ocean blue na niebieskich oczach
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 06:38   #3950
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Próbowałaś Acuvue Enhancers Ocean Blue lub acquamarine? To są soczewki podkreślające, więc nie uzyskasz nienaturalnego efektu a ich dużym wg mnie plusem jest wygoda i fakt, że nie "obciążają" aż tak oka .
Ja noszę acquamarine a mam oczy zielone i uzyskałam kolor soczystszej zieleni.

http://www.youtube.com/watch?v=RIQbk1-BB7M Tutaj jest link do filmiku na którym facet pokazuje ocean blue na niebieskich oczach
Dzięki za podpowiedź, wypróbuję je
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:38   #3951
sweetkitty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej. Mam taki blizej nieokreslony kolor oczu. Z daleka raczej ciemne z bliska podchodza pod zieleń na zdjeciu znowu turkus IMO , zrenica jak piksel piwny :P takie nie wiadomo co- bez wyrazu.

Jak myslicie, jakie kolory fajnie by wygladaly na takich oczach?

Myslalem o podkreceniu na zielen, tylko pytanie Freshlook color green, czy freshlook colorblends? Które by lepiej wygladaly? A moze colorblendsy turkusowe?

Najbardziej zalezy mi na naturalnym wygladzie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EYEEEEEEEEEEEES.jpg (50,3 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez sweetkitty88
Czas edycji: 2012-02-15 o 14:40
sweetkitty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 17:18   #3952
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny, mogłybyście pomóc mi przy wyborze soczewek? Jestem w tym temacie zielona, więc proszę was o pomoc.
Mam ciemno brązowe oczy i chcę kupić niebieskie soczewki, ważne żeby były kryjące, ponieważ wiem, że często ciemna naturalna tęczówka przebija przez jaśniejsza soczewkę.
Możecie poradzić mi jaka będzie standardowa krzywizna, podpowiedzieć sprawdzone firmy i odcienie tzn nazwy kolorów ?
Będę bardzo wdzięczna
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 18:11   #3953
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście pomóc mi przy wyborze soczewek? Jestem w tym temacie zielona, więc proszę was o pomoc.
Mam ciemno brązowe oczy i chcę kupić niebieskie soczewki, ważne żeby były kryjące, ponieważ wiem, że często ciemna naturalna tęczówka przebija przez jaśniejsza soczewkę.
Możecie poradzić mi jaka będzie standardowa krzyw zna, podpowiedzieć sprawdzone firmy i odcienie tzn nazwy kolorów ?
Będę bardzo wdzięczna
podbijam , mam identyczna prośbę
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 06:23   #3954
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sweetkitty88 Pokaż wiadomość
Hej. Mam taki blizej nieokreslony kolor oczu. Z daleka raczej ciemne z bliska podchodza pod zieleń na zdjeciu znowu turkus IMO , zrenica jak piksel piwny :P takie nie wiadomo co- bez wyrazu.

Jak myslicie, jakie kolory fajnie by wygladaly na takich oczach?

Myslalem o podkreceniu na zielen, tylko pytanie Freshlook color green, czy freshlook colorblends? Które by lepiej wygladaly? A moze colorblendsy turkusowe?

Najbardziej zalezy mi na naturalnym wygladzie .
Na pewno ładnie Ci zazielenią Acuvue Enhancers Green/Aqua albo Freshlook Dimensions Sea green. U mnie przy podobnym kolorze oczu (naturalnym) do Twojego daja całkiem naturalny efekt.

Z doświadczenia wiem, że całkowicie zmieniające kolor (np. Acuvue Opaque) na niebieski wyglądają fatalnie na oczach zielonych (do tego soczewki te maja stromizne 8,3)
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:06   #3955
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

karateczka polecam firme color vue fusion. kolory maja genialne i sa calkowicie kryjace. absolutnie moja ulubiona firma niestety nie moge ich nosic bo nie pasuja do mojego oka;( czego do tej pory nie moge przebolec bo wiem ze lepszych juz nie znajde. ty moze bedziesz miala weicej szczescie ale ostrzegam ze maja duza dziure na zrenice i przy janym swietle moze przebijac twoj czarny kolor..
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:00   #3956
rakola82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

witam ja od zawsze uzywałam zielone Freshlook Diamensions odcien zielony lub turkusowy..efekt bomba .Chciałam spróbowac MonoVision All Vue Colors zielone....używał ktos??
rakola82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:29   #3957
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
karateczka polecam firme color vue fusion. kolory maja genialne i sa calkowicie kryjace. absolutnie moja ulubiona firma niestety nie moge ich nosic bo nie pasuja do mojego oka;( czego do tej pory nie moge przebolec bo wiem ze lepszych juz nie znajde. ty moze bedziesz miala weicej szczescie ale ostrzegam ze maja duza dziure na zrenice i przy janym swietle moze przebijac twoj czarny kolor..
dziękuję za odp
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:52   #3958
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

jaka jest standartowa krzywizna oka?czy mozna kupic uniwersalne soczewki nie lecznicze??
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:52   #3959
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jaka jest standartowa krzywizna oka?
właśnie też chciałabym wiedzieć więc przyłączam się do pytania
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 09:29   #3960
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Wydaje mi się, że ludzie najczęściej mają 8.7 i soczewki 8.6 - 8.7 są najodpowiedniejsze. Mi osobiście 8.3 nie pasowały, ale słyszałam, że niektórym to różnicy nie robi. Trzeba przebadać oczy i zwracać na to uwagę, bo soczewki źle dobrane i noszone za długo robią więcej krzywdy niż pożytku.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.