Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 06:52   #2071
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

uuu James nam mądrzeje, zęby mądrości rosną

a tak serio to przytulam mi sie w sumie osemki wykluly dosc wczesnie i nie pamietam jakiejs traumy z ich wyrastaniem, pamietam za to traume kiedy dentystka oznajmila mi, ze niestety - moje szczeki sa za waskie na taka ilosc zebow i musialam miec osemki wyrywane. wszystkie 4
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 07:19   #2072
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Na mnie przy takich zębowych bólach to tylko Ketonal działa.
Też mi rosną ósemki
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 07:38   #2073
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dokładnie Ketonal najlepszy i na pewno pomoże, jak wyrastały mi ósemki, to też dentysta przepisał mi Ketonal.
No a teraz jestem już po leczeniu ósemek, od wyrośnięcia w zdrowym stanie wytrzymały 5-6 lat
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:09   #2074
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:38   #2075
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mnie wyrosły ósemki nie wiem kiedy Nic nie bolało i bach, są

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Co do lakierów OPI to właśnie mi przyszła cała kolekcja Holland. Normalnie śliczności. Kilka bym oddała bo wszystkich nie wymaluję do śmierci.
Całe szczęscie te z letniej kolekcji mi sie nie podobają bo całkiem bym poszła z torbami.
A mi się niestety podobają

Holland jest ekstra na wiosnę i dobrze się trzyma. U mnie to ważne, bo lakiery jakoś szybko rezygnują z upiększania moich pazurków. Ale to nie szkodzi, bo tak lubię zmieniać kolorki, że góra 3 dni mam jeden

Z chęcią jakiś nieposiadany przeze mnie kolorek albo dwa przygarnę Pamietaj o mnie

Mam kupon na 10% do D. on line. Jeśli ktoś jest zainteresowany kodem, to zapraszam na PV.
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-03-15 o 08:55
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:19   #2076
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie Ale z sarnami teraz podobno jest plaga, u mojej rodziny na wsi kiedyś sarny się nie uświadczyło ,a teraz to normalnie stada grasuja po polach, nic trudnego spotkać jakieś o każdej porze dnia normalnie, jak by się gdzieś w kniei było. A niby zwierzęta są wytępione
Tym bardziej się cieszę, zima była w dużej mierze łagodna, więc już się cieszyłam, że zwierzaki ją powinny dobrze przetrwać, a tu bach, miesiąc ekstremalnych mrozów

Tak czy siak, z mojej strony mała prośba o nieużywanie słowa "plaga" w odniesieniu do dzikich zwierząt -- "plaga" to dla mnie co najwyżej myśliwi i kłusownicy... Vide np. ta sytuacja.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:57   #2077
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

damonku
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 10:04   #2078
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32932014]HELP



Od paru dni boli mnie moja urocza mordeczka (lewa strona). Wymacalam ja od srodka i boli mnie dolne dziaslo. Zewnetrzna strone dziasla mam opuchnieta (twarz mi na szczescie jeszcze nie spuchla ). Jako, ze nie mam tam osemki wnioskuje iz jakas sie "wykluwa". Nie wiem ile to potrwa a boli .

Macie jakies sposoby na taki bol? Plukanki? Masc?[/QUOTE]

Mnie też narodziny ósemek bolały, a najbardziej, kiedy korona cięła dziąsło i taki 'kawałek' wisiał
Polecam Sachol do smarowania
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 11:39   #2079
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
damonku
Nie ma za co
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:38   #2080
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32932014]HELP



Od paru dni boli mnie moja urocza mordeczka (lewa strona). Wymacalam ja od srodka i boli mnie dolne dziaslo. Zewnetrzna strone dziasla mam opuchnieta (twarz mi na szczescie jeszcze nie spuchla ). Jako, ze nie mam tam osemki wnioskuje iz jakas sie "wykluwa". Nie wiem ile to potrwa a boli .

Macie jakies sposoby na taki bol? Plukanki? Masc?[/QUOTE]
mnie zęby mądrości na dole próbują wykluć się kilka ładnych lat, przechodzę przez okrutne fazy bólowe co jakiś czas, pomagam sobie sacholem, najgorszy jest początek, kiedy ząb przecina dziąsło i nie da się buzi otworzyć, o spożywaniu nie ma w ogóle mowy, taki ból trwa kilka dni, później spokój na jakiś czas i znów to samo. wszyscy straszą mnie, żeby zrobić prześwietlenie, bo mam za mało miejsca i trzeba będzie usuwać zęby, na górze na 100% nie zmieszczą się, póki co, nawet nie próbują rosnąć. a ja tak bardzo boję się dentystów, brrr
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:45   #2081
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32932014]HELP



Od paru dni boli mnie moja urocza mordeczka (lewa strona). Wymacalam ja od srodka i boli mnie dolne dziaslo. Zewnetrzna strone dziasla mam opuchnieta (twarz mi na szczescie jeszcze nie spuchla ). Jako, ze nie mam tam osemki wnioskuje iz jakas sie "wykluwa". Nie wiem ile to potrwa a boli .

Macie jakies sposoby na taki bol? Plukanki? Masc?[/QUOTE]

Mi się wyżynają od 14 lat Jeden dzień poboli, potem spokój i za jakiś czas to samo. Mi tylko przeciwbólowe pomagają, gdy już jest źle. Nie wiem czy to aktualne, mam nadzieję że nie

Kasiaj Podziwiam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 12:58   #2082
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Błonnik to jest np. w otrębach i nie rozumiem po co płacić za tabletki.
Zwłaszcza, że taki kupny błonnik to więcej chemii i jakiegoś świństwa jest, i jest niedobry w smaku

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
HIIT to trening interwałowy o wysokiej intensywności: krótki i zabójczy
HIIT to da się wykonywać biegając na powietrzu czy lepiej na siłowni?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wiesz, to że na kogoś coś nie działa, nie znaczy, że na inną osobę nie będzie... Dziewczyna pytała o suplementy to napisałam... (...)
Z tym, że chrom jest dosyć niebezpieczny, bo rakotwórczy.

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A jeszcze kiedyś widziałam reklamy Alli... Może któraś z Was to brała?
Nie brałam, ale wydaje mi się, że spotkałam się z tą nazwą na dziale diet - i wizażanki bardzo przestrzegały przed tym środkiem, bardzo niezdrowy. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale dostawało się po tym środku biegunki i można się było odwodnić, co skutkowało dodatkowo rozleniwieniem jelit.

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
BF podobno poniżej 20% dietetyk powiedział nawet że jak będzie ok 2% mniej to już niby atletyczna sylwetka, taaa już to widzę, to ciekawe dlaczego małego wałeczka na brzuchu nie moge się pozbyć (a tak się katuję brzuszkami) a jak tylko coś zjem to mam brzuch jak dziecko z Afryki, ale to przez jelita :/

Ja zawsze byłam szczupła, ale mam taką figurę że biodra szerokie a cała góra wąska, więc i tak się wydaję grubsza niż w rzeczywistości jestem.
Ja mam figurę na odwrót i mi zawsze wydawało się, że kobiety z Twoją sylwetką wydają się w rzeczywistości szczuplejsze Bo ja przez szerokie ramiona mam i cały tułów szerszy (i brak wcięcia w talii )

A o co chodzi z BF i tymi typami sylwetki?

***

Co do ósemek - miałam wyrywane obydwie dolne w kilkuletnim odstępie (do aparatu orto). Pierwsza poszła w 15 min i było spoko, nawet nie spuchłam. Za drugą zabrał się jakiś konował. Może nie będę Wam opowiadać, żeby Was nie straszyć (bo jak koleżance w autobusie to opowiadałam to siedzący obok mnie 40-letni facet patrzył na mnie jakby zaraz miał zemdleć ). No ale przeżyłam istną "Piłę XIV", i do teraz brakuje mi czucia przez pół języka (uszkodzony nerw)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:10   #2083
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mojemu TŻ-towi też wyrywano ósemkę. Efekt: złamana szczęka w 2 miejscach...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:19   #2084
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mojemu TŻ-towi też wyrywano ósemkę. Efekt: złamana szczęka w 2 miejscach...
żartujesz? zaniemówiłam po prostu................
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:33   #2085
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
żartujesz? zaniemówiłam po prostu................
No niestety nie:/ Nikt mu nie wierzył, 3 dni tak chodził, aż poszedł się prześwietlić, a tu klops...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:38   #2086
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

No właśnie, trzeba uważać z wyrywaniem zęba, chodzić jedynie do sprawdzonych lekarzy, bo potrafią załatwić człowieka
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:49   #2087
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mi wycieli 4 osemki po zdjeciu aparatu. Do czasu zrobienia zdjecia nie wiedzialam, ze je posiadam A ze urosly "poziomo", a nie "pionowo" i nie przebily sie przez dziaslo (bo nie ten kierunek..) to wizyta u chirurga byla nieunikniona. Powiem tak: tego,co nasluchalam sie od innych dzieki Bogu nie mialam. Kolezance chirurg (facet) zapieral sie lokciami (w sensie o pacjentke),zeby usunac. Dlatego wybralam kobiete: drobna blondynka, wiec nawet chocby chciala to sila nic nie zdziala - tak sobie tlumaczylam Same wizyty wspominam bardzo milo, chociaz lekarka pozniej mi powiedziala,ze tak trudnych przypadkow miala w karierze niewiele. Nic nie czulam. Potem ketonalek. Ale tak spuchlam, ze moj brat chwalil sie mna kolegom... W sumie w ciagu 7 miesiecy pozbylam sie 4 zabkow.
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:27   #2088
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[QUOTE=Solciuchna;32941303]Zwłaszcza, że taki kupny błonnik to więcej chemii i jakiegoś świństwa jest, i jest niedobry w smaku


HIIT to da się wykonywać biegając na powietrzu czy lepiej na siłowni?


Z tym, że chrom jest dosyć niebezpieczny, bo rakotwórczy.







w terenie najlepiej, bo maszyna odwala kawał roboty za ciebie

James bidoku trzymaj się
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-03-15 o 17:30
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:51   #2089
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Zajadając się pizzą (ale potem będę skakać na skakance, więc jest mi to wybaczone) zapytam, czy jest jakiś sposób, żeby bez światła dziennego sprawdzić, czy kolor podkładu jest ok?
Kupiłam dziś Tein Miracle, kolor 2. Z pełną świadomością, że jak będzie zły, to odsprzedam. Posmarowałam się, ale niestety już słońce dawno zaszło i przy oknie niewiele zobaczę. Oświetlenie w domu mam różne. W niektórych miejscach ściany są pomarańczowe i czerwone, i tam moja twarz wygląda trochę za ciemno. Ale w najjaśniejszym miejscu jest ok - nie widać np. przy uszach lub na linii włosów, żeby była różnica pomiędzy podkładem a skórą. Ale jednak jakoś boję się jutro od razu nim wysmarować, bo makijaż będę robić ok. 4:15 rano... i nie będę mieć za dużo czasu, żeby zmywać makijaż...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 17:51   #2090
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mnie wyrosły ósemki nie wiem kiedy Nic nie bolało i bach, są



A mi się niestety podobają

Holland jest ekstra na wiosnę i dobrze się trzyma. U mnie to ważne, bo lakiery jakoś szybko rezygnują z upiększania moich pazurków. Ale to nie szkodzi, bo tak lubię zmieniać kolorki, że góra 3 dni mam jeden

Z chęcią jakiś nieposiadany przeze mnie kolorek albo dwa przygarnę Pamietaj o mnie

Mam kupon na 10% do D. on line. Jeśli ktoś jest zainteresowany kodem, to zapraszam na PV.
Do wyboru do koloru
Vampsterdam
Kiss Me on My Tulips
I dont a Rotterdam
i Heve a herring problem
Thanks a windmillion
Pedal faster Suzi
Did You ear About Van Gogh
Gouda Gouda two shoes

My adress is hollywood z kolekcji amerykańskiej
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:03   #2091
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Widział ktoś w S. ten wynalazek? Z opisu wynika, że dla bladziochów się nadaje i chętnie bym go obmacała
http://bestthingsinbeauty.blogspot.c...y-glow_26.html
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:43   #2092
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jak byś chciała wymienić się za:
I dont a Rotterdam
Gouda Gouda two shoes

To jestem mega chętna

Dostałam zaproszenie na profesjonalne konsultacje do S. wraz z kuponem na -20% na marki objęte konsultacjami. A że kończy mi się podkład i muszę coś kupić, to chyba zapiszę się na Givenchy i kupię ten nowy matujący podkład. Testowałam całą masę podkładów, ale najlepiej wypadły Chanel Perfection i właśnie Givenchy.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:45   #2093
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Z tym, że chrom jest dosyć niebezpieczny, bo rakotwórczy.
a co w dzisiejszych czasach nie jest? że tak filozoficznie spytam?
ja myślę, że jakby brać to długo przez ileś lat to może mieć zły wpływ, ale przez niedługi czas, wspomagająco...? Poza tym przecież ten pierwiastek i tak znajduje się zarówno w naszym organizmie jak i w diecie, tylko w niewielkich ilościach i z tego co wyczytałam jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu...

tiniaczku - dzięki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:49   #2094
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Zajadając się pizzą (ale potem będę skakać na skakance, więc jest mi to wybaczone) zapytam, czy jest jakiś sposób, żeby bez światła dziennego sprawdzić, czy kolor podkładu jest ok?
Kupiłam dziś Tein Miracle, kolor 2. Z pełną świadomością, że jak będzie zły, to odsprzedam. Posmarowałam się, ale niestety już słońce dawno zaszło i przy oknie niewiele zobaczę. Oświetlenie w domu mam różne. W niektórych miejscach ściany są pomarańczowe i czerwone, i tam moja twarz wygląda trochę za ciemno. Ale w najjaśniejszym miejscu jest ok - nie widać np. przy uszach lub na linii włosów, żeby była różnica pomiędzy podkładem a skórą. Ale jednak jakoś boję się jutro od razu nim wysmarować, bo makijaż będę robić ok. 4:15 rano... i nie będę mieć za dużo czasu, żeby zmywać makijaż...
Przyjrzyj się linii policzków i żuchwy w porównaniu z szyją, najlepiej przy jarzeniówce albo tym podobnym bardzo jasnym świetle, ono wydobywa różnice w kolorycie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:54   #2095
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Tym bardziej się cieszę, zima była w dużej mierze łagodna, więc już się cieszyłam, że zwierzaki ją powinny dobrze przetrwać, a tu bach, miesiąc ekstremalnych mrozów

Tak czy siak, z mojej strony mała prośba o nieużywanie słowa "plaga" w odniesieniu do dzikich zwierząt -- "plaga" to dla mnie co najwyżej myśliwi i kłusownicy... Vide np. ta sytuacja.
Wybacz ale dla mnie to dla mnie to nie jest normalna sytuacja jak sie wychodzi za dom położony w obszarze gesto zaludnionym, a tam w biały dzień biegają stada saren, a najbliższy las jest w odległości kilku kilometrów. Uwielbiam zwierzęta, ale też czuję się niekomfortowo kiedy dzikie zwierzęta zachowują się jak domowe- wścieklizna, te sprawy

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Z tym, że chrom jest dosyć niebezpieczny, bo rakotwórczy.
Jak to ????
właśnie kupiłam zapas chromu

A co do ósemek to ja mam wszystkie na swoim miejscu. Ale swego czasu korzystałam z niemieckiej służby zdrowia i pamiętam że tam dentyści na gwałt wyrywali wszystkim ósemki,ale nie ze względów zdrowotnych, tylko że dostawali za to jakąś kasę czy tam inne bonusy, co się dopiero później wydało
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:04   #2096
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Wybacz ale dla mnie to dla mnie to nie jest normalna sytuacja jak sie wychodzi za dom położony w obszarze gesto zaludnionym, a tam w biały dzień biegają stada saren, a najbliższy las jest w odległości kilku kilometrów. Uwielbiam zwierzęta, ale też czuję się niekomfortowo kiedy dzikie zwierzęta zachowują się jak domowe- wścieklizna, te sprawy



Jak to ????
właśnie kupiłam zapas chromu

A co do ósemek to ja mam wszystkie na swoim miejscu. Ale swego czasu korzystałam z niemieckiej służby zdrowia i pamiętam że tam dentyści na gwałt wyrywali wszystkim ósemki,ale nie ze względów zdrowotnych, tylko że dostawali za to jakąś kasę czy tam inne bonusy, co się dopiero później wydało

Sarny zimą wychodzą na łąki i pola bo w lesie nie ma pokarmu. Żeby Cie uspokoić to jak nadejdzie lato to sarny znowu wrócą do lasów.
Ale nie dziwię się człowiek to prawdziwa bestia bo kto w dobie supermarketów i rzeźników rozstawia wnyki na sarny

Tak to jest że człowiek nie jest przyzwyczajony do "dzikiej polski" jak zwierzęta ogląda albo na filmach przyrodniczych bądz w zoo. Zamiast się cieszyć to strach przed wścieklizną
Zawsze jeśli komuś nie pasują uroki mieszkania pod miastem (ja je kocham )zawsze może zamieszkać w prawdziwiej betonowej dżungli.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:16   #2097
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Sarny zimą wychodzą na łąki i pola bo w lesie nie ma pokarmu. Żeby Cie uspokoić to jak nadejdzie lato to sarny znowu wrócą do lasów.
Ale nie dziwię się człowiek to prawdziwa bestia bo kto w dobie supermarketów i rzeźników rozstawia wnyki na sarny

Tak to jest że człowiek nie jest przyzwyczajony do "dzikiej polski" jak zwierzęta ogląda albo na filmach przyrodniczych bądz w zoo. Zamiast się cieszyć to strach przed wścieklizną
Zawsze jeśli komuś nie pasują uroki mieszkania pod miastem (ja je kocham )zawsze może zamieszkać w prawdziwiej betonowej dżungli.
Ale się dyskusja rozpętała o sarnach ja jeszcze wyjaśnie że od wielu lat bywam w miejscu o którym pisałam i wcześniej nikt nie tam uświadczył sarny aż do ostatniego roku, słyszałam to wcześniej z opowieści że "opuściły las" i rzeczywiście jak pojechałam to się przekonałam że są dosłownie wszędzie, aha a pierwszy raz to było na jesieni uwielbiam przyrodę, ale sarny w ogródku to dla mnie przegiecie wolałabym bociany a tych wcale już nie ma
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:32   #2098
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale się dyskusja rozpętała o sarnach ja jeszcze wyjaśnie że od wielu lat bywam w miejscu o którym pisałam i wcześniej nikt nie tam uświadczył sarny aż do ostatniego roku, słyszałam to wcześniej z opowieści że "opuściły las" i rzeczywiście jak pojechałam to się przekonałam że są dosłownie wszędzie, aha a pierwszy raz to było na jesieni uwielbiam przyrodę, ale sarny w ogródku to dla mnie przegiecie wolałabym bociany a tych wcale już nie ma
Wolę sarenki niż ryjące dziki w ogródku Co do boćków to niestety ale nasza ochrona środowiska nie jest na dobrym poziomie. Osuszanie terenów, pestycydy niszczą siedliska żab a jak wiadomo bocianki na trawce nie pożyją.

Orientujecie się może czy ta brązująca baza od Chanel powróci do sklepów? Bo nieskromnie powiem że się na nią czaję bo jest tak wychwalana że aż mi się jej zachciało
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:33   #2099
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja tam sarenki uwielbiam, dla mnie to prześliczne zwierzaki, takie dystyngowane... w miejscu gdzie mieszkają moi Rodzice (także w Ostrowie) niedaleko lasu trzeba ostrożnie jeździć autem bo sarny dosłownie przechadzają się po okolicy, niestety często przekraczając drogę, póki co nie ma tam jeszcze ulicy, raczej wyboista dróżka, ale boję się o nie jak już zrobią tę ulicę..
Ja z kolei mieszkam po drugiej stronie miasta, nad jeziorkiem i dwa lata temu zimą dwie sarny zamieszkały u nas na ogrodzie ) Aż się kocur bał wrócić do domu.. Nie daliśmy rady zamknąć bramy wtedy co była taka mroźna zima stulecia i się nam lokatorzy wprowadzili, nawet mam foty tylko chyba na dysku... ) pamiętam że to była niedziela, straż miejska nie przyjechała, i wezwaliśmy policję... ale było biegania żeby je w końcu wygonić z posesji... biedne... ale nie mogły zostać bo miałam wtedy wychodzącego kota który po prostu w trakcie obecności sarenek nie wracał do domu focha strzelił...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:51   #2100
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja tam sarenki uwielbiam, dla mnie to prześliczne zwierzaki, takie dystyngowane... w miejscu gdzie mieszkają moi Rodzice (także w Ostrowie) niedaleko lasu trzeba ostrożnie jeździć autem bo sarny dosłownie przechadzają się po okolicy, niestety często przekraczając drogę, póki co nie ma tam jeszcze ulicy, raczej wyboista dróżka, ale boję się o nie jak już zrobią tę ulicę..
Ja z kolei mieszkam po drugiej stronie miasta, nad jeziorkiem i dwa lata temu zimą dwie sarny zamieszkały u nas na ogrodzie ) Aż się kocur bał wrócić do domu.. Nie daliśmy rady zamknąć bramy wtedy co była taka mroźna zima stulecia i się nam lokatorzy wprowadzili, nawet mam foty tylko chyba na dysku... ) pamiętam że to była niedziela, straż miejska nie przyjechała, i wezwaliśmy policję... ale było biegania żeby je w końcu wygonić z posesji... biedne... ale nie mogły zostać bo miałam wtedy wychodzącego kota który po prostu w trakcie obecności sarenek nie wracał do domu focha strzelił...
o matko, ale mieliście przeboje, rozumiem że nie poinformowaliście Policji, że dzwonicie z powodu niezadowolonego kota
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.