QLAIRA - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 08:15   #61
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez cherry_007 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,tak obserwuje ten watek, bo sama zaczelam brac Q, i...nie tylko piersi mi urosly ale takze tylek za przeproszeniem i to w takim tempie ze nie tylko ja jestem w szoku. cera...;/lepiej nic nie mowic, bo jak nigdy nie mialam problemow tak teraz chyba nadrabiam. plamienia zaczelam miec po 6tabsie i nie widac konca;(
samoppoczucie tez nie najlepsze, raz skacze raz placze i bliskie mi osoby dostaja po dupie;(
jutro zaczynam kolejne opakowanie i mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy...dodam tylko ze ostatni raz bralam tabsy jakies 4lata temu ale nie najlepiej sie czulam wiec postanowilismy z (wtedy jeszcze)narzeczonym ze jak cos ma byc to bedzie i odstawilam.a teraz chce brac bo jakos nie do konca moge zaufac;/
mam nadzieje ze te tabsy sa dobre,i ze wiekszosc z Was nie bedzie miala skutkow ubocznych i mam nadzieje ze ja tez tego doczekam
zapewne dam jeszcze znac, i mam nadzieje ze to beda dobre wiesci
pozdrawiam
CZEŚĆ,
przykro mi, że tak się czujesz. Ja wahania nastrojów miałam przy YAZ, ale one nie zniknęły. Mój pierwszy ginekolog mówił parę dobrych lat temu, że trzy opakowania są na próbę - potem można odstawić, jeśli objawy nie mijają. Dziś jednak słyszę raz po raz, że jak efekty uboczne pojawiają się przy 1-szym opakowaniu - moga nie zniknąć. Może spróbuj coś innego...

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez magnum_357 Pokaż wiadomość
dzis biorę 14 tabletke z pierwszego opakowania i również z całą pewnościa moge stwierdzic iz po Q mam wahania nastrojów, podobnie jak Chery_007... piersi nadal bolą, ale juz nie tak jak na samym początku, z cerą bez zmian- czyli nadal źle... woda tez mi sie troche zatrzymała w organizmie mam nadzieje ze przy drugim opakowaniu sie wszystko unormuje, bo jak nie Q to juz nie wiem co
Ja wzięłam 13-tą tabletkę i mogę stwierdzić, że pierwszy raz NIE MAM wahań!!!!!!

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dzenys Pokaż wiadomość
A u mnie jest tak. A biorę tabletki chyba najdłużej z was, bo jestem już po 1 tygodniu 2 opakowania.

Mianowicie - zmieniłam tabletki z yasminelle tylko i wyłącznie dlatego, że odczuwałam straszny ból piersi. Pana ginekologa to zdziwiło i stwierdził, że pierwszy raz się z tym spotyka, bo yas mają bardzo małą dawkę hormonów. Postanowił więc polecić mi Qlairę...
No i tak.

Przy 1 opakowaniu 2 lub 3 razy pojawiły się plamienia (nie wiem czy mogę to tak nazwać, po prostu 'pobrudziło' mnie na chwilkę i tyle. Wcześniej nigdy nie zdarzały mi się plamienia, ale wytłumaczenia w ich pojawieniu się szukałam również w zbyt 'sucho' uprawianym seksie :P

Wszystko byłoby w porządku, ból piersi minął, problemów z cerą jak nigdy nie miałam tak nie mam, nic mi nie urosło, nic nie zmalało, nastrój mam jak zawsze. I tu zaistniał jeden mały(?) problem.

Otóż (co również wcześniej nigdy mi się nie zdarzyło) nie dostałam okresu. Wczytując się w ulotkę, zauważyłam, że zdarza się to u ok.15% kobiet po 1 opakowaniu, aczkolwiek martwię się :P Brałam je prawidłowo, w żaden sposób tabletka zbyt wcześnie nie mogła wydostać się z organizmu. Lekarza aktualnie nie ma (urlop), testom ciążowym a. nie ufam b. po co mi to?:P I narazie nie panikuję, aczkolwiek delikatnie martwi mnie brak okresu.

I jeszcze jedno. Przy zmianie tabletek od razu z yasminelle na Qlairę okres dostałam - był krótszy i mniej obfity niż zwykle. A w tym miesiącu - NIE MA GO. Ale będę czekać na następny .. jeszcze 3 tygodnie :P
Masz rację, że bierzesz tabletki najdłużej. Nie jestem ekspertem, ale trochę się już tu naczytałam i rozmawiałam z moimi koleżankami o tabletkach: parę dziewczyn czasem nie ma krwawienia na tych tabletkach placebo. Nie powinnaś się martwić, jeśli jadłaś je zgodnie ze schematem - a z posta wynika, że tak było Nie bój się.
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 12:13   #62
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Moje pierwsze tabletki dlatego nie mam porownania.. ale biore juz 8 tabletke ii masakra z cera;/ ..
Yh moze to ustapi..
A tak wogole to po ilu tabletkach mozna juz bezpieczniej sie kochac?;D
w sensie po ktorej tabletce jest juz dzialanie?
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:29   #63
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
Moje pierwsze tabletki dlatego nie mam porownania.. ale biore juz 8 tabletke ii masakra z cera;/ ..
Yh moze to ustapi..
A tak wogole to po ilu tabletkach mozna juz bezpieczniej sie kochac?;D
w sensie po ktorej tabletce jest juz dzialanie?
Wszystko masz w ulotce. W praktyce od pierwszego dnia jesteś chroniona z założeniem, że weźmiesz opak. do końca. Ale nie ma co ryzykować - chyba 9 dni to minimum, a ja przy 1-szym opakowaniu cały miesiąc stosowałam dodatkowe metody
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:52   #64
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

bierzecie tabletki tyle czasu, jesteście 'doświadczone' a nie wiece, że pełne zabezpieczenie antykoncepcyjne jest już po przyjęciu pierwszej tabletki? No nic. Ja też dostałam Qlaire, w poniedziałek idę wykupić i tylko czekam na pierwszy dzień okresu.

Ktoś pisał, że Qlaira jest 5-fazowa. Ona jest 4-fazowa, a nie 5. pierwsze tabsy 4-fazowe i z naturalnymi hormonami.
w sumie jeśli macie plamienia to tabletki nie są brane prawidłowo, albo przyjmujecie antybiotyki, palicie lub pijecie...
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 21:23   #65
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Rozumiem, że wszyscy muszą jakoś ciągnąć, ale nie wydaje się Wam, że reklamowanie tabletek antykoncepcyjnych w taki sposób jest trochę, hm... nieetyczne?
Wszędzie, na wszystkich forach są takie same wasze wpisy (mówię tu o kilku dziewczynach z małą ilością postów) dodatkowo wzajemnie sobie w nich odpowiadacie wszędzie (na kilku forach) wpisując te same odpowiedzi.
Można zajmować się reklamą, można coś polecać, ale na Boga, dziewczyny - to są HORMONY, a nie cukierki czy guma do żucia! Jak możecie opisywać jak to świetnie na was działają i nie brać pod uwagę tego, że któraś dziewczyna je rzeczywiście kupi, a to co piszecie może być nieprawdą?!
I tak jest to dziwne, że robisz ctrl+a, bo nikt, NIKT, kto chcę rady tak nie robi, tylko się tak robi gdy się coś reklamuje, mogłyście chociaż zmieniać te teksty i nicki na różnych forach - wyglądałoby to bardziej wiarygodnie, aż tak shering oszczędza, że nie stać go na znających się na rzeczy ludziach do marketingu szeptanego, którzy chociaż podstawowych błędów nie będą popełniać?
:/
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 07:41   #66
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez brzoskfinia Pokaż wiadomość
bierzecie tabletki tyle czasu, jesteście 'doświadczone' a nie wiece, że pełne zabezpieczenie antykoncepcyjne jest już po przyjęciu pierwszej tabletki? No nic. Ja też dostałam Qlaire, w poniedziałek idę wykupić i tylko czekam na pierwszy dzień okresu.
yhm, niestety mi tez rece opadaja przez niektore posty- nie chodzi mi tylko o ten watek, ale ogolnie kurcze czy tak trudno przeczytac ulotke
no nic..

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że wszyscy muszą jakoś ciągnąć, ale nie wydaje się Wam, że reklamowanie tabletek antykoncepcyjnych w taki sposób jest trochę, hm... nieetyczne?
Wszędzie, na wszystkich forach są takie same wasze wpisy (mówię tu o kilku dziewczynach z małą ilością postów) dodatkowo wzajemnie sobie w nich odpowiadacie wszędzie (na kilku forach) wpisując te same odpowiedzi.
Można zajmować się reklamą, można coś polecać, ale na Boga, dziewczyny - to są HORMONY, a nie cukierki czy guma do żucia! Jak możecie opisywać jak to świetnie na was działają i nie brać pod uwagę tego, że któraś dziewczyna je rzeczywiście kupi, a to co piszecie może być nieprawdą?!
I tak jest to dziwne, że robisz ctrl+a, bo nikt, NIKT, kto chcę rady tak nie robi, tylko się tak robi gdy się coś reklamuje, mogłyście chociaż zmieniać te teksty i nicki na różnych forach - wyglądałoby to bardziej wiarygodnie, aż tak shering oszczędza, że nie stać go na znających się na rzeczy ludziach do marketingu szeptanego, którzy chociaż podstawowych błędów nie będą popełniać?
:/
tylko, ze sa na recepte takze bez konsultacji z ginekologiem nie kupi
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 11:12   #67
xruda1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

oj cos ci sie juz kompletnie pomieszalo i zaprzeczasz sama sobie - ty tez taka jestes doswiadczona, ze nie wiesz, ze to lekarz musi przepisac tabletke i ze rada na forum nikomu nie zaszkodzi?? eh szkoda slow, zajmij sie czyms innym a nie blednym osądzaniem ludzi - dlaczego mam zmieniac nicki i wypowiedzi????!!czy skoro chce innym pomoc to mam sie czaic i przed czyms chowac ?? ha ha dobre - to ty masz z tym problem jak widac, ze stosujesz takie praktyki. Kupa smiechu, dziecinada i tyle.
xruda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 14:29   #68
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że wszyscy muszą jakoś ciągnąć, ale nie wydaje się Wam, że reklamowanie tabletek antykoncepcyjnych w taki sposób jest trochę, hm... nieetyczne?
Wszędzie, na wszystkich forach są takie same wasze wpisy (mówię tu o kilku dziewczynach z małą ilością postów) dodatkowo wzajemnie sobie w nich odpowiadacie wszędzie (na kilku forach) wpisując te same odpowiedzi.
Można zajmować się reklamą, można coś polecać, ale na Boga, dziewczyny - to są HORMONY, a nie cukierki czy guma do żucia! Jak możecie opisywać jak to świetnie na was działają i nie brać pod uwagę tego, że któraś dziewczyna je rzeczywiście kupi, a to co piszecie może być nieprawdą?!
I tak jest to dziwne, że robisz ctrl+a, bo nikt, NIKT, kto chcę rady tak nie robi, tylko się tak robi gdy się coś reklamuje, mogłyście chociaż zmieniać te teksty i nicki na różnych forach - wyglądałoby to bardziej wiarygodnie, aż tak shering oszczędza, że nie stać go na znających się na rzeczy ludziach do marketingu szeptanego, którzy chociaż podstawowych błędów nie będą popełniać?
:/
Eflinka bardzo dobrze, ze nie zmieniają wpisów ani ników- przynajmniej wiemy których postów nie brać na poważnie, lub traktować je z dużą rezerwa. Też mi się to grubo podejrzane wydaje, ze na kilku forach istnieją identyczne wypowiedzi.
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:36   #69
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez kkaarroollaa Pokaż wiadomość
Eflinka bardzo dobrze, ze nie zmieniają wpisów ani ników- przynajmniej wiemy których postów nie brać na poważnie, lub traktować je z dużą rezerwa. Też mi się to grubo podejrzane wydaje, ze na kilku forach istnieją identyczne wypowiedzi.
... OK, może porozmawiamy merytorycznie? Jak się czujecie w kolejnych dniach?
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 10:15   #70
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez marcia Pokaż wiadomość
... OK, może porozmawiamy merytorycznie? Jak się czujecie w kolejnych dniach?
no wlaśnie... i jak u was z libido?...
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 10:48   #71
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez marcia Pokaż wiadomość
... OK, może porozmawiamy merytorycznie? Jak się czujecie w kolejnych dniach?
Cytat:
Napisane przez magnum_357 Pokaż wiadomość
no wlaśnie... i jak u was z libido?...
wzielam 13 tabletek, i:
-brak plamien
-brak bolu piersi/glowy/czegokolwiek:P
-brak wahan nastroju
-libido w normie
-poprawa cery

jak narazie jestem baardzo zadowolona, chyba trafilam na 'swoje' tabletki, jak juz pisalam wielokrotnie- bralam rozne pigulki i nie czulam sie po nich dobrze wiec jestem dobrej mysli
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 13:42   #72
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Sądzę, że jeżeli kobieta ma coś w głowie to pyta o wszystko ginekologa, który wypisuje tabletki. O skutki uboczne, które mogą wystąpić podczas i po braniu tabsów, o ich działanie, o ochronę antykoncepcyjną. Ludzie! Ok, rozumiem, forum, trzeba sobie pomagać. Ale hormony działają na każdego inaczej, więc możemy tylko przypuszczać, że u nas też tak będzie, albo i nie będzie.

W każdym bądź razie wiele kobiet mówi, że po braniu Qlairy po miesiącu, czy dwóch nagle w ogóle nie mają okresu. To też może nieźle nastraszyć, ale jeśli mamy pewność, że brałyśmy tabletki prawidłowo przez cały czas- nie ma się czego bać i panikować.
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:24   #73
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
wzielam 13 tabletek, i:
-brak plamien
-brak bolu piersi/glowy/czegokolwiek:P
-brak wahan nastroju
-libido w normie
-poprawa cery

jak narazie jestem baardzo zadowolona, chyba trafilam na 'swoje' tabletki, jak juz pisalam wielokrotnie- bralam rozne pigulki i nie czulam sie po nich dobrze wiec jestem dobrej mysli

Super! U mnie osiemnasta tabletka: nie było bólu głowy, libido w normie - niezmniejszone, cera świetna (jak zawsze), nie bolała mnie ani razu głowa. NIE MAM WAHAŃ JAK NA YAZ!!! Na razie "czekam", bo będzie tuż przed krwawieniem, bo jednak migreny się spodziewam.
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:07   #74
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez xruda1 Pokaż wiadomość
oj cos ci sie juz kompletnie pomieszalo i zaprzeczasz sama sobie - ty tez taka jestes doswiadczona, ze nie wiesz, ze to lekarz musi przepisac tabletke i ze rada na forum nikomu nie zaszkodzi?? eh szkoda slow, zajmij sie czyms innym a nie blednym osądzaniem ludzi - dlaczego mam zmieniac nicki i wypowiedzi????!!czy skoro chce innym pomoc to mam sie czaic i przed czyms chowac ?? ha ha dobre - to ty masz z tym problem jak widac, ze stosujesz takie praktyki. Kupa smiechu, dziecinada i tyle.
Doskonale wszyscy wiemy jak w Polsce wygląda przepisywanie tabletek antykoncepcyjnych. NIESTETY do większości ginekologów jak pójdziesz i powiesz, że chcesz takie a takie tabletki to Ci je przepisze - wiesz o tym doskonale i nie mów mi tutaj jak chcesz komuś pomóc.

Dodatkowo bardzo bym Cię prosiła, abyś nie atakowała mnie i nie ubliżała mi określeniami "kupa śmiechu, dziecinadza" ani nie pisała że coś mi się kompletnie pomieszało.
Pomieszać mogło się coś Tobie, skoro uważasz, że ludzie są tak naiwni by nie zauważyć Twojej kiepskiej jakości reklamy.

Jak pisałam wcześniej - owszem nie jest normalne że kopiujesz swoje posty i wklejasz je na inne fora, nikt z kobiet i żadna z wizażu tak nie robi. Proste? Proste.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:12   #75
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez xruda1 Pokaż wiadomość
oj cos ci sie juz kompletnie pomieszalo i zaprzeczasz sama sobie - ty tez taka jestes doswiadczona, ze nie wiesz, ze to lekarz musi przepisac tabletke i ze rada na forum nikomu nie zaszkodzi?? eh szkoda slow, zajmij sie czyms innym a nie blednym osądzaniem ludzi - dlaczego mam zmieniac nicki i wypowiedzi????!!czy skoro chce innym pomoc to mam sie czaic i przed czyms chowac ?? ha ha dobre - to ty masz z tym problem jak widac, ze stosujesz takie praktyki. Kupa smiechu, dziecinada i tyle.
Cytat:
Napisane przez kiki22 Pokaż wiadomość
Mi tez lekarz przepisał Qlaire Wkurzały mnie tygodniowe obfite miesiączki, zwłaszcza na wakacjach, poza tym uwielbiam ruch a przynam sie szczerze, że boję sie brać kilka opakowań po rzad... Ginekolog powiedział, że przy qlairze miesiączki beda krotkie i z czasem moga mieć postac plamienia. dla mnie bomba!!!! no i cere mam miec lepszą! A co do libido - wydaje mi sie, że na to chyba nie ma zasady, na jedne tabletki reagujemy tak a na inne inaczej (przy Harmonecie np wogóle odeszła mi ochota:/) Zaczynam brać w przyszłym tyg. Ciekawe jak będzie?! pozdr
Cytat:
Napisane przez xruda1 Pokaż wiadomość
Kiki testuj te tabletki, testuj... bo jak sie rzeczywiscie okaze ze zmniejszy sie tak znacznie krwawienie to ja dam kazde pieniadze...
Akurat jestes najmniej kompetentna osoba do udzielania rad i pomocy, gdyz:
1. powielasz watki na roznych forach,
2. podajesz sie za dwie rozne osoby/nicki,
3. logujac sie jako dwie osoby odpowiadasz sama sobie.

Ad. 2 i 3. Nie bez powodu zacytowalam nie tylko wypowiedz xrudej1 ale tez i kiki22, gdyz "obie te osoby" pisaly z tego samego komputera (identyczne IP), czyli ze to jedna i ta sama osoba.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:06   #76
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

dajcie spokój. mamy tu rozmawiać o tabletkach, a nie o tym, kto jest kompetentny a kto nie. Nie jestesmy głupie i każda z nas zauważy kto zaśmieca wszystkie fora, a kto pisze, bo naprawde chce pomóc, ocenić tabsy i podzielić się 'wrażeniami'.

pis & lof...... ludzie.


pozdrawiam!
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:00   #77
blablinka
Raczkowanie
 
Avatar blablinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Hej dziewczyny, a jak z "puchnięciem" po Q? jest pod tym względem ok?

Edytowane przez blablinka
Czas edycji: 2009-09-07 o 22:20 Powód: odnalezienie podobnego pytania
blablinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:04   #78
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez blablinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a jak z "puchnięciem" po Q? jest pod tym względem ok?
Ja miałam wrażenie, że puchnę pierwszy tydzień(?), a może była to wina przechodzenia z YAZ. Od kilkunastu dni wszystko w normie.
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:09   #79
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez blablinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a jak z "puchnięciem" po Q? jest pod tym względem ok?
ja tez nie spuchlam
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 10:23   #80
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Akurat jestes najmniej kompetentna osoba do udzielania rad i pomocy, gdyz:
1. powielasz watki na roznych forach,
2. podajesz sie za dwie rozne osoby/nicki,
3. logujac sie jako dwie osoby odpowiadasz sama sobie.

Ad. 2 i 3. Nie bez powodu zacytowalam nie tylko wypowiedz xrudej1 ale tez i kiki22, gdyz "obie te osoby" pisaly z tego samego komputera (identyczne IP), czyli ze to jedna i ta sama osoba.


ja akurat interesowałam się kosztami marketingu szeptanego... na zlecenie, można zamówić taką formę reklamy na forach,,, wiecie, że to kosztuje około 10 tysięzy złotych?
także wypowiedzi x ruda itp, to wypowiedzi przedstawicieli handlowych, którzy muszą sprzedac...


zainteresował mnie wątek, bo od 5 lat brałam diane-35 ze wzgl na testosteron... teraz mam brać Q i jestem nieufna...
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:55   #81
blablinka
Raczkowanie
 
Avatar blablinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

To ja podbije pytanie o to, czy po przejściu z yazu na Q omijać placebo czy nie. Byla odpowiedź, ale chcialabym poznać doświadczenie innych
blablinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:58   #82
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez madame tissot Pokaż wiadomość
ja akurat interesowałam się kosztami marketingu szeptanego... na zlecenie, można zamówić taką formę reklamy na forach,,, wiecie, że to kosztuje około 10 tysięzy złotych?
także wypowiedzi x ruda itp, to wypowiedzi przedstawicieli handlowych, którzy muszą sprzedac...


zainteresował mnie wątek, bo od 5 lat brałam diane-35 ze wzgl na testosteron... teraz mam brać Q i jestem nieufna...
akurat za taka forme reklamy na wizazu otrzymuje sie punkty karne...

Regulamin mowi wyraznie, ze wszelka forma reklamy, bez jej wczesniejszego oplacenia bedzie karana.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:57   #83
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez blablinka Pokaż wiadomość
To ja podbije pytanie o to, czy po przejściu z yazu na Q omijać placebo czy nie. Byla odpowiedź, ale chcialabym poznać doświadczenie innych
Ja brałam zgodnie ze schematem - zjadłam placebo. Kieruj się ulotką jak masz wątpliwości

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez madame tissot Pokaż wiadomość
ja akurat interesowałam się kosztami marketingu szeptanego... na zlecenie, można zamówić taką formę reklamy na forach,,, wiecie, że to kosztuje około 10 tysięzy złotych?
także wypowiedzi x ruda itp, to wypowiedzi przedstawicieli handlowych, którzy muszą sprzedac...


zainteresował mnie wątek, bo od 5 lat brałam diane-35 ze wzgl na testosteron... teraz mam brać Q i jestem nieufna...

Miałam zastosować taktykę milczenia wobec głupot, ale APELUJĘ: proszę - piszcie tylko o QLAIRA, a nie o swoich opiniach nt innych ludzi, tudzież o kosztach marketingu szeptanego, wyssanych z palca kwotach itd. Poczuwam się do zgłoszenia moderatorowi wątków wypowiedzi NIEZGODNYCH z tematem. Jak się czujecie?
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:29   #84
sylwusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Ja dzisiaj też dostałam Qlaire i mam do was pytanie: w której aptece mam szanse ją dostać? I w jakich cenach? Zawitałam dzisiaj do jednej (oczywiście takowego leku nie było) pani zaproponowała zamówienie ale ile będzie kosztować nie była już w stanie powiedzieć. Czytałam gdzieś ze kosztuje około 50zł. Może płaciłyście gdzieś mniej?
sylwusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:48   #85
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez sylwusia1 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też dostałam Qlaire i mam do was pytanie: w której aptece mam szanse ją dostać? I w jakich cenach? Zawitałam dzisiaj do jednej (oczywiście takowego leku nie było) pani zaproponowała zamówienie ale ile będzie kosztować nie była już w stanie powiedzieć. Czytałam gdzieś ze kosztuje około 50zł. Może płaciłyście gdzieś mniej?
w apetece doz-u kosztuja ok 43zl
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:51   #86
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Smile Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

W APTECE ARNIKA 39.90 ZŁ!
Dziś właśnie wykupiłam.
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:57   #87
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez brzoskfinia Pokaż wiadomość
W APTECE ARNIKA 39.90 ZŁ!
Dziś właśnie wykupiłam.
ooo dobrze wiedziec jak bede w poblizu arniki w swoim miescie zorientuje sie czy tez sa po 39
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:18   #88
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez sylwusia1 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też dostałam Qlaire i mam do was pytanie: w której aptece mam szanse ją dostać? I w jakich cenach? Zawitałam dzisiaj do jednej (oczywiście takowego leku nie było) pani zaproponowała zamówienie ale ile będzie kosztować nie była już w stanie powiedzieć. Czytałam gdzieś ze kosztuje około 50zł. Może płaciłyście gdzieś mniej?

Kraków, Bobilewicz, na zamówienie 1-2 dni, >40zł
marcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:34   #89
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Po co zamawiac? Chyba w kazdym miescie jest arnika. Tanio i mają Qlairę. Proste
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:13   #90
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

To ja tak szybciutko swoje wrazenia.

Koncze pierwsze opakowanie. Mimo ze nie zrobilam przerwy po poprzednich tabsach, mialam pare dni krwawienia. Z iloscia wydzieliny lepiej, libido niezmniejszone, cera bez zmian (a szkoda), nic nie uroslo;P

Generalnie wrazenia pozytywne, zwlaszcza, ze prawie zupelnie minal problem z suchoscia. Spodziewalam sie co prwda tez widocznej poprawy cery, ale to moze jeszcze nastapi.
Jak cos sie zmieni napisze
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 19:08:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.