POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 10:03   #1
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12

POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)


Witam Was Dziewczyny
Mam do Was ogromną prośbę, chciałabym coś w sobie zmienić ale niestety nie mam pojęcia jak. Ostatnio uświadomiłam sobie, że skończyłam 22 lata a wciąż wyglądam jak dziecko. Fryzurę mam taką samą odkąd pamiętam, styl, hmm, którego nie mam, kupuję raczej ubrania podobne, wszystko na jedno kopyto. Chyba jestem zbyt ostrożna i boję się, że kupię coś w czym będę beznadziejnie wyglądać. Dlatego wolę zaufać osobom, które się na tym znają i będą obiektywne, czyli Wam Ja już się opatrzyłam i niestety już nie mogę patrzeć na siebie Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18022011227.jpg (99,3 KB, 681 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010024.jpg (175,1 KB, 524 załadowań)
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:26   #2
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Witaj. Może dodaj jakies buty na obcasie do ubioru. Spodnie rurki+szpilki+tunika. Dodaj trochę koloru do garderoby.
I uśmiechaj sie, bo na pierwszym zdjęciu wyglądasz bardzo smutno
Widziałabym cię w grzywce na ukos i delikatnym makijażu(podkreślone ładnie oczka, starannie wytuszowane rzęsy, delikatny podkład).
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:39   #3
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Chodzę też w butach na obcasie Może rzeczywiście za rzadko A co z włosami? To mnie dobija A myślisz, że w jakich kolorach byłoby mi dobrze? Nawet nie potrafię określić typu swojej sylwetki
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 11:17   #4
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Jeśli wrzucisz swoje zdjęcie z przodu, w czymś takim bardziej przylegającym, to dziewczyny tutaj z pewnością określą Twój typ sylwetki
Co do włosów, ja też widziałabym grzyweczkę na bok, masz wysokie czoło więc dobrze by pasowała Ci taka grzywka
Może powinnaś jakoś podkreślić brwi? na pierwszym zdjęciu są takie jakieś, nijakie? Sama wiem po sobie jaką różnicę w moim wyglądzie dają zrobione brwi

Co do kolorków, trzeba by Ci określić typ urody, ja bym stawiała na lato, ale najlepiej znajdź gdzieś tu na wizażu taki zestaw pytań na ten temat i wklej nam tu swoje odpowiedzi To ułatwi sprawę
W tym sweterku na pierwszym zdjęciu wyglądasz jakbyś w ogóle nie miała za bardzo talii Próbowałaś nosić paski w talii? U mnie osobiście działają cuda Chociaż też kiedyś się nie mogłam do nich przekonać, dopiero jak taki dostałam w prezencie, to się w nich zakochałam
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 11:44   #5
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Jak na pierwszy rzut oka to grzywka,uśmiech i ciemniejszy kolor włosów.wrzuć fotkę samej buzi,od przodu,związane włosy to strzelimy jakąś symulację
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 11:58   #6
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
W takim razie dodam swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym i twarzy Mi się zawsze wydawało, że mam talię, raczej mam szerokie biodra. Zazwyczaj mam problem z kupnem spodni, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie bardzo się znam więc nie będę udawać mądrzejszej niż jestem

Podam jeszcze wymiary:
talia: 66 cm
biodra: 94 cm
udo: 55 cm
klatka: piersiowa: 84 cm

Dziękuję dziewczyny

Znalazłam pytania pomagające w określeniu typu urody

1. Jak się opalasz - opalam się bardzo szybko, na czerwono, mam bardzo jasną karnację.

2. Kolor oczu - niebieskie raczej, oprawa oczu bardzo ciemna

3. Piegi - nie mam żadnych

4. Cera - bardzo, bardzo jasna, zdarza mi się, że jak wyjdę bez makijażu wszyscy pytają czy jestem chora, jestem naprawdę bardzo blada

5. Naturalny kolor włosów- Jak byłam młodsza miałam włosy bardzo jasne, potem zaczęły mi ciemnieć i dlatego farbuję na jasny blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny róż, dosyć blade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010040.jpg (98,0 KB, 412 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0386.jpg (87,0 KB, 487 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-09 o 17:42 Powód: post pod postem
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:35   #7
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Wg mnie ładnie wyglądałabyś w prostej grzywce - ze względu na dosyć wysokie czoło. kolor włosów wg mnie ok Co do ubioru, to wydaje mi się, że masz ładne nogi, więc postawiłabym na spódnice, rurki. Na kolorach niestety się nie znam
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 16:52   #8
MarzenMoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Wg mnie ładnie wyglądałabyś w prostej grzywce - ze względu na dosyć wysokie czoło. kolor włosów wg mnie ok Co do ubioru, to wydaje mi się, że masz ładne nogi, więc postawiłabym na spódnice, rurki. Na kolorach niestety się nie znam
Zgadzam się jednak jesli Autorka wątku miałaby ochotę to można zrobić kilka pasemek, ale nie brązu tylko może takich kawowych lub orzechowych? Co do grzywki zgadzam się w 100% - prosta.
MarzenMoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:56   #9
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Zawsze marzyłam o grzywce i to właśnie prostej ale mam takie chomicze policzki i martwię się, że taka fryzura bardziej je uwydatni. Mam dosyć cienkie włosy i są bardzo przyklapnięte, używam pianki, suszę włosy z głową w dół, używając grubej szczotki a one cały czas są takie ulizane
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:20   #10
cookieq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Pobawiłam się trochę i zrobiłam Cię w grzywce na bok i prościutkiej, co myślisz? http://img59.imageshack.us/img59/8128/grzywka.jpg Mi się wydaje, że w grzywce na bok wyglądasz świetnie Noś rurki, bo masz bardzo zgrabne nogi! I SZPILKI! Najlepiej takie http://www.zeberka.pl/img/a/793.jpg Dla mnie bomba. O! I w loczkach Ci do w twarzy
cookieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:40   #11
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Jesteś Kochana Bardzo Ci dziękuję Dziwnie mi się patrzy na siebie w grzywce, nigdy nie miałam ale ja nie jestem obiektywna dlatego poddaje swój wygląd pod ocenę dziewczyn a myślisz, że ten kolor jest ok? W ogóle ta moja mina na tym zdjęciu jest straszna :P
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 21:57   #12
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Jasna cera to atut! : ) Zapraszam do naszego bladego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496118&page=44
Z kolei radziłabym przyciemnić włosy do jasnego, orzechowego brązu + grzywka na bok. Może soczewki zamiast okularów? To zawsze odświeża wizerunek : ) Oprócz tego mocno wytuszowane rzęsy + ew kreska eyelinerem . Co do ubioru- bądź mniej zachowawcza i spróbuj bawić się modą, raz nie wyjdzie, to wyjdzie następnym razem, poryzykuj trochę
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:11   #13
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Zrobiłam sobie zdjęcie twarzy, jestem załamana Zrobiłam ich chyba ze 100 i na każdym wyglądam okropnie, jak chłopak Błagam pomóżcie mi coś ze sobą zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0480.jpg (83,2 KB, 217 załadowań)
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:59   #14
cookieq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Jesteś śliczną dziewczyną, nie wyglądasz jak chłopak! Tym razem zaszalałam, przepraszam, że tak marnie wytuszowane okulary, ale chciałam nałożyć inne Byłam ciekawa efektu, co do fryzurki to bobik Rihanny, kolor czarny, miałam zmienić na ciemny blond, no ale Szybko pisz co uważasz!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (38,7 KB, 92 załadowań)
cookieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:17   #15
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Bardzo wyraziście i na pewno inaczej Spora zmiana z blond aniołka na czarne włosy :P Bardzo interesujące Tylko czy to pasuje do mojej jasnej cery?
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:30   #16
~Angel
Przyczajenie
 
Avatar ~Angel
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Witaj!
Moim zdaniem czarne, ani bląd wlosy Ci nie pasują, szczerze ja zaryzykowałabym na Twoim miejscu i postawila na miedz masz piękne niebieskie oczy, wiec jak najbardziej ociepliło by Ci buzie do tego pocieniuj włosy doscy mocno od góry, i na pewno zrób grzywke, bo masz wysokie czoło.
Jeśli chodzi o garderobe, pasują Ci przede wszystkim jasne pastelowe kolorki, delikatny niebieski, brązik itd. Jak juz cos zmienisz, poprosimy o fotki
__________________
^^ Patrz w niebo, tym co ludzkie gardz ^^!!











mmmm...M****
~Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:34   #17
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Na pewno je wrzucę jak już się odważę i wreszcie pójdę do fryzjera A może znacie jakiegoś dobrego w Warszawie? Nie jestem stąd i szczerze mówiąc po moich doświadczeniach z fryzjerami boję się iść w ciemno :P Kilka lat temu chciałam tylko podciąć włosy, miałam naprawdę długie, a wyszłam w bobie... Mam strasznie pulchne policzki, zero kości policzkowych i wyglądałam jak piłeczka :P
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:54   #18
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
przestań narzekać Kochana!Bardzo ładna i zgrabna z Ciebie dziewczyna Bardzo podobaja mi się Twoje włosy i akurat koloru bym nie ruszała Farbowane czy naturalne? Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to ciut za ciemna opalenizna - w połączeniu z tak jasnymi włosami lepiej by wyglądała jaśniejsza cera. Ale jeśli lubisz być opalona, to proponowałabym zrobić pasemka w kolorze czekolady Delikatne, ciemniejsze pasemka na obecnym kolorze to dobry pomysł - ozywią twarz i sprawią, że będzie bardziej wyrazista, a jednocześnie całość powinna prezentować sie swieżo i naturalnie. Również zgadzam się z dziewczynami jeśli chodzi o grzywkę, z tym, że ja bym Cię widziała raczej w lekko wycieniowanej grzywce na bok. Nie polecam farbowania całych włosów na ciemniejsze kolory (zwłaszcza czerń - wg mnie wymaga ona mocniejszego makijażu, ciemniejszej oprawy oczu, zaznaczonych brwi) - jeśli okaże się, że nie czujesz się w nich dobrze, to później bardzo ciężko wrócić do blondu. Druga sprawa to Twój styl ubierania - postawiłabym na seksowną elegancję, bo widzę, że do twarzy Ci w koszulowych bluzkach, żakietach itp. Ale nie łącz ich z dzinsami i sportowymi butami, tak jak na zdjęciu nr 2. Jeśli zestawiasz żakiet z dżinsami, to niech będą to klasyczne rurki i dobieraj do tego szpilki czy eleganckie buciki peep toe na lekkiej platformie. Czerp pomysły ze stylu pin-up - to kwintesencja kobiecości, niewymuszonej elegancji, powabnej, ale nie" sztywnej" i "biurowej" Postaw na ołówkowe spódnice z wysokim stanem, marynarskie desenie, zwiewne kobiece sukienki na lato. Nie zaszkodzi też odrobina makijażu - np błyszczyk, róż do policzkow i podkreślający rzęsy tusz.

i jeszcze pare przykładowych fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sailor-swing-dress-red.jpg (56,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natalie-dress-pink.jpg (79,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinup-couture-sailor-swing-dress.jpg (96,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hello-sailor-dress-pinup-couture.jpg (51,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg military-secretary-dress-white-navy-2.jpg (82,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deadly-haunted-red.jpg (126,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg juvenile-delinquent-dress.jpg (64,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deadly-dames-dragstrip-dress-black.jpg (59,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bettie-page-captain-dress.jpg (99,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dixiefried-secretary-nautical-navy.jpg (76,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F599599D.jpg (11,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5504-1.jpg (19,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nyla-agnes-shoes-pumps.jpg (35,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Funtasma-Footwear-Firebrick_C2248CD5.jpg (17,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10932385.jpg (17,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dixiefried-sweetiepie-black-gingham.jpg (89,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2779-1.jpg (17,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deadly-pirate-dress.jpg (395,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lucky-13-red-swing-dress.jpg (78,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37_500x640.jpg (21,6 KB, 22 załadowań)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:56 Powód: post pod postem
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:43   #19
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Lola dziękuję Ci bardzo Uwielbiam białe bluzki, dosyć elegancki styl ale nie wiem jak mam to wszystko nosić. Cały czas studiuję i nie wiem czy wypada mi chodzić w takich ubraniach na zajęcia. Właśnie zrozumiałam, że potrzebuję przemiany, żeby poczuć się kobietą, do tej pory ubierałam się jak nastolatka i chyba w środku tak właśnie się czuję, dlatego zrobię wszystko, żeby być i poczuć się seksowną i pewną siebie kobietą
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 14:41   #20
cookieq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Ja nie mówiłam żeby na czerń farbować! :P Chodziło mi bardziej o takie cięcie! Chociaż nadal polecam grzywkę!
cookieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:14   #21
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

A mogłabyś zmienić kolor moich włosów i dodać mi grzywkę? Tak, żebym mogła siebie zobaczyć?
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:15   #22
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Właśnie wróciłam od fryzjera Tak teraz wyglądam

Błagam o szczere opinie, czy jest lepiej czy gorzej Wiem, że na pewno jest inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110512-132053.jpg (26,0 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110512-132054.jpg (27,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110512-132101.jpg (25,8 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110512-132114.jpg (24,0 KB, 146 załadowań)
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 18:29   #23
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

Cięcie super Za to kolor... szkoda, że nie jest troszkę wyraźniejszy jednak, ten wydaje się troszkę nijaki. Ale i tak zmiana na plus
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.



olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:11   #24
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: POMOCY!!! Błagam Was, wejdźcie i pomóżcie :)

lepiej teraz wyglądasz
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:17   #25
Polka25
Raczkowanie
 
Avatar Polka25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 97
ładny kolor :)

Hej według mnie kolor świetny znacznie ocieplił Ci buzię i bardziej pasuje do koloru okularów ale to tylko moja subiektywna opinia. Aktualnie też mam ten sam problem tj. zmiana z nastolatki w kobietę i też nie za bardzo wiem co ze soba zrobić...
Polka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 08:14   #26
stareczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: ładny kolor :)

Dziękuję bardzo za opinię To może pokaż nam swoje zdjęcia i jakoś wspólnie pomyślimy co zrobić
stareczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.