Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 17:06   #1591
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ytho Pokaż wiadomość
Jak można popierać albo nie popierać orientacji seksualnej? To nie jest działanie. To jest jak "popieram blondynki, a brunetek nie".

I powiedz mi, jak to jest "nie popierać" lgbt i jednocześnie psiapsiółkować się forumowo z takimi osobami jak Demi, Judith, Aer i innymi dziewczynami?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

I jeszcze. Jak to jest nie tolerować mniejszości będąc mniejszością w Holandi, Niemczech? Jak to jest kiedy wiesz, że mniejszości pracują na twoje dodatki za dzieci? Jak to jest nie tolerować mniejszości i być mniejszością, np. osób trzaskających dzieci bo dodatki?
Szczerze? Nie wiem, bo ogólnie nie mam nic do nikogo . Nie patrzę na ludzi pod kątem ich pochodzenia czy orientacji. Mi chodzi o postawę, że trzeba kogoś tolerować, bo jest skądś tam czy wierzy w coś tam. Kogoś lubię lub nie i nie ma to znaczenia skąd pochodzi.

Miłego dnia

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Mnie na szczęście nikt nie represjonował za pisanie lewą ręką .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 17:35   #1592
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[QUOTE=Paprotka_;72377667]Ale u nas z upodobaniem tępi się wszystko, co jest uznane za odstępstwo od tzw. "normy" czyli jeżeli coś/ktoś odstaje od większości. Moja mama również jest oburęczna, bo usilnie przestawiano ją na stronę prawą. A mój TŻ jeszcze kilka lat temu miewał na ulicy nieprzyjemności za noszenie długich włosów (wtedy nie było na nie mody). Co komu do tego?

Edit:
Twoje pytanie skłoniło mnie do podłubania w czeluściach Internetu i oto co znalazłam:

Jeżeli spojrzeć ze strony historycznej, w wielu kulturach lewa strona a następnie leworęczność były wartościowane negatywnie. Prawość kojarzy się ludziom z praworządnością i porządnością a geneza tego słowa jest związana ze sprawnością czy umiejętnością obsługi narzędzi. Natomiast "lewy" oznacza tyle co "wadliwy" i "niespełniający oczekiwań". Bardzo często słyszymy także, że ktoś "wstał lewą nogą" lub ma "dwie lewe ręce".

Na przestrzeni dziejów osoby leworęczne były uważane za przestępców i oskarżane o konszachty z diabłem. Zjawisko leworęczności brano też często za patologię i naznaczenie. Prawdopodobnie głównie z tych przyczyn, jeszcze w drugiej połowie XX wieku, leworęczność była silnie zwalczana. W celu zapobieganiu "nadużywania" lewej ręki dochodziło do wielu, dzisiaj paradoksalnych działań na dzieciach, takich jak przywiązywanie sztućców do prawej ręki czy bandażowanie palców lewej dla dzieci. Szczególnie starano się uniknąć pisania lewą ręką zmuszając usilnie dzieci do wykorzystania w tym celu ręki prawej, krając i przywiązując rączkę do krzesła.

http://dlonie.com.pl/ciekawostki/22-leworecznosc

Czyli sredniowieczne przekonania przetrwaly do 20 wieku
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 20:34   #1593
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Czyli sredniowieczne przekonania przetrwaly do 20 wieku
Tak i to w wielu kwestiach niestety

Zresztą tolerancja mało ma do lubienia, toleruje wiele rzeczy ale czy je lubię. Nie wszystkie.

la'Mbria Borze zielony możecie mówić co chcecie ale znowu to powiem i to szczera prawda jest - tak zdarzyło mi się to kilka razy i to TYLKO w Polsce i Rosji (byłam tylko na wakacjach,nie wiem jak jest na codzień). Nie wiem czy to kwestia specyficznego podejścia do klienta jak za komuny, że wszyscy kradną czy co.

W takiej sytuacji rzucam im jakimś komentarzem, mówię co mnie boli. Panie się peszą a ja wychodzę, nie kupuje tam gdzie czuje się niekomfortowo. Na urlopie mam czas wybrzydzac. Raz tylko sytuacja się nasilila i poszłam do kierownika sklepu sie ostrą skargę.
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 20:55   #1594
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

No wlasnie z ta tolerancja to roznie bywa . Bo ja np absolutnie nic nie mam przeciwko homoseksualistom, ale mam cos przeciwko ludziom pozerajacych sie przesadnie w miejscach publicznych obok placu zabaw dla dzieci itd. Uwazam ze owszem mozna sie pocalowac ale nie powinno sie publicznie przesadzac. Obojetnie czy para homo- czy heteroseksualna.
Tak samo nie mam nic przeciwko mniejszosciom, obojetnie jakim, ale uwazam, ze mozna i powinno sie szanowac panstwo, do ktorego sie przyjechalo i dostosowac sie do prawa tam panujacego.
Przez taka postawe moge zostac odebrana jako nietolerancyjna.
Tolerancja tak ale nie podwojne standardy.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:04   #1595
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Tez nie lubie takich glonojadow przyssanych do siebie otworami gebowymi w mejscach publicznych. Jakies drobne buziaki lub przytulaki mi nie przeszkadzaja ale nie takie ostentacyjne "making out" przed publicznoscia.
niektore akje osob z lgbt to gruba przesada ale to tak jak z feministkami i weganami, zawsze znajda sie rypniete jednostki.
ja sama jestem femi-wega-semi-krypto-bi i jestem w 100% normalna
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:10   #1596
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:17   #1597
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Mnie ciazowe tematy nie dotycza i nie wiem czy bym wstawiala ale uwazam ze ladne zjecia brzucha sa slodkie na swoj sposob, dobra okazja do pogratuowania przyszlej mamie. Oczywiscie jak nie dodaje tych fotek sto tysiecy dziennie...
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 08:19   #1598
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Skoro moje dziadki sprzataja po psie (79 lat dziadek) to kazdy moze sie nauczyc

Glosno zwracac uwage. Ostatnio tak zrobilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:19   #1599
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Graża z dziś- wchodzę do Hebe, idę na kolorówkę z własnym koszykiem wiklinowym , rowerowym dużym i pustym...za chwilę tuż za mną pojawia się Pani z obsługi i stoi mi nad głową (bo sobie zdążyłam kucnąc przy catrice czy czymś takim), nie zdążyłam za to wziąć nic do ręki a już słyszę "jaki kosmetyk panią interesuje?"...zrobilam oczy jak 5 zeta bo babka ewidentnie stała nade mną i gapiła się na ręce czy czegoś nie kitram do swojego koszyka. Ledwie sie powstrzymalam przed odpowiedzią w stylu " nie Pani sprawa". Powiedziałam, ze jak to znajdę to będę wiedziała czy mnie interesuje.
I tu zong- zazwyczaj gdy sie klient o nic nie pyta, to panie z obsługi idą sobie gdzieś tam...a ta stała tuż przy mnie i czekała aż wybiorę.
Obserwowała dosłownie chuchając mi w kołnierz....a ja czułam sie jak złodziejka jakaś albo sama nie wiem...no w każdym razie- bardzo niekomfortowo. No ale też nie miałam jak jej za bardzo zwrócic uwagi..bo co? Wchodzi w moją strefę komfortu?
Chodzi o to, że zwykle " dziękuję poradzę sobie" wystarcza, a tym razem Pani stała dalej i czekała aż sobie pójdę na dalszą część sklepu.

Co byście powiedziały albo jak zareagowały na takie zachowanie w sklepie, żeby samej nie wyjść na przewrażliwioną, a jednocześnie, żeby ta ekspedientka już sobie poszła...bo np.chcecie sobie na spokojnie obejrzeć sto trzydzieści różnych pomadek?
Ja bym po prostu powiedziała, że przeszkadza mi, że ona na mnie nastaje, proszę żeby się odsunęła, bo mnie to irytuje. Tyle.

Swoją drogą nie lubię Hebe i nie kupuję tam W czterech sklepach, w których byłam do tej pory w moim mieście, za każdym razem nadziewałam się na jakieś nadęte dziunie, które np. nie mogły pojąć, że nie interesuje mnie ta ekstra ofeta na przenajcudowniejszy piling do ciała. Focha jakiegoś strzelały na koniec na moje stanowcze, nie - dziękuję Jedna z kolei nie łapie takich zwrotów jak 'dzień dobry', 'dziękuję', 'do widzenia'. Nie wiem jakim cudem takie osoby trafiają do handlu.


Co do leworęczności, to jestem leworęczna ja, tak samo mój mąż.
Nikt nigdy nas na nic nie naprostowywał, a szkołę zaczynaliśmy w ciemnej zacofanej komunie, czyli w połowie lat 80tych. I to na wsi
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:03   #1600
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Kurcze w "moim" hebe wszyscy mili

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:05   #1601
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kurcze w "moim" hebe wszyscy mili

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
U mnie też na szczęście jest ok. Myślałam, że sprzedawcy już się ogarnęli...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 11:10   #1602
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

W "moim" HEBE HEHE też jest chyba nawet kierowniczka przemiła, dorzuca do zakupów próbki, uśmiecha się, normalnie czasem zapyta " czy pomoc?" Ale ta panna była jakaś nowa albo dostali nowe wytyczne. Nie wiem...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:13   #1603
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
W "moim" HEBE HEHE też jest chyba nawet kierowniczka przemiła, dorzuca do zakupów próbki, uśmiecha się, normalnie czasem zapyta " czy pomoc?" Ale ta panna była jakaś nowa albo dostali nowe wytyczne. Nie wiem...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Jestem ciekawa czy panna w momencie gdy jest klientką lubi być w ten sposób obsługiwana...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:12   #1604
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Też tak macie, że jak jesteście ładniej ubrane, to obsługa sklepu Was nie śledzi i lepiej obsługuje, niż jak jesteście w przysłowiowym dresie? Kilka razy tak miałam . Tak jakby odstawiona pani na obcasach nie mogła być złodziejką . Do niektórych sklepów nie wchodzę, bo peszy mnie gapienie się na mnie od samego wejścia.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:18   #1605
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Też tak macie, że jak jesteście ładniej ubrane, to obsługa sklepu Was nie śledzi i lepiej obsługuje, niż jak jesteście w przysłowiowym dresie? Kilka razy tak miałam . Tak jakby odstawiona pani na obcasach nie mogła być złodziejką . Do niektórych sklepów nie wchodzę, bo peszy mnie gapienie się na mnie od samego wejścia.
Ja tam mam wywalone brzydko mówiąc. Ale ja właściwie zawsze wiem co chcę kupić, więc idę prosto po tą rzecz, wkładam do koszyka i do kasy Jeżeli chcę się pozastanawiać to oglądam filmiki na yt i robię zamówienie w drogerii internetowej.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:28   #1606
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;72405822]Ja tam mam wywalone brzydko mówiąc. Ale ja właściwie zawsze wiem co chcę kupić, więc idę prosto po tą rzecz, wkładam do koszyka i do kasy Jeżeli chcę się pozastanawiać to oglądam filmiki na yt i robię zamówienie w drogerii internetowej.[/QUOTE]

Zazdro. Mnie zawsze stresują bramki magnetyczne, że będą wyć a ja przecież nic nie ukradłam .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:35   #1607
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Też tak macie, że jak jesteście ładniej ubrane, to obsługa sklepu Was nie śledzi i lepiej obsługuje, niż jak jesteście w przysłowiowym dresie? Kilka razy tak miałam . Tak jakby odstawiona pani na obcasach nie mogła być złodziejką . Do niektórych sklepów nie wchodzę, bo peszy mnie gapienie się na mnie od samego wejścia.
Ja ogólnie nawet nie rejestruję zachowania obsługi, przy wejściu rzucam uprzejme "dzień dobry", czasem dziękuję za propozycje pomocy, ale zwykle do momentu ewentualnego płacenia przy kasie nie wiem nawet czy obsługa jest płci żeńskiej czy męskiej Po prostu nie zwracam na nich uwagi, a więc nie widzę również podejrzliwych spojrzeń i takich tam.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:35   #1608
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Czasem lubię iść do kosmetycznego "pooglądać" w myśl że może mi coś wpadnie w oko. Z drugiej strony jestem wybredna więc zdarza się że przez 15 min się zastanawiam i potem i tak nie kupię tylko odkładam na półkę. W każdym razie u mnie w drogerii babki potrafią stanąć 4m od ciebie i przez cały czas bez skrępowania się na ciebie patrzyć. Chodzę do tego sklepu parę lat, znają mnie a i tak traktują jak potencjalnego złodzieja.

Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 13:46   #1609
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 14:44   #1610
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Też tak macie, że jak jesteście ładniej ubrane, to obsługa sklepu Was nie śledzi i lepiej obsługuje, niż jak jesteście w przysłowiowym dresie? Kilka razy tak miałam . Tak jakby odstawiona pani na obcasach nie mogła być złodziejką . Do niektórych sklepów nie wchodzę, bo peszy mnie gapienie się na mnie od samego wejścia.
Kurcze, myślałam, że te czasy już minęły... Kiedyś to było wręcz nagminne np. Douglasie czy Sephorze. Trzeba było tam iść odpicowanym żeby być dobrze obsłużonym, jak ktoś przyszedł na luzie, tak ze spacerku to od razu byl podejrzewany nie wiadomo o co...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 15:33   #1611
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Kurcze, myślałam, że te czasy już minęły... Kiedyś to było wręcz nagminne np. Douglasie czy Sephorze. Trzeba było tam iść odpicowanym żeby być dobrze obsłużonym, jak ktoś przyszedł na luzie, tak ze spacerku to od razu byl podejrzewany nie wiadomo o co...
Właśnie dlatego wręcz niecierpię chodzić do sephory i douglasa w Arkadii w Warszawie...pare razy weszłam w dresach (Bo zakupy robię w dresach a nie w szpilkach) bez makijażu i z włosami związanymi w koczek. Panie ekspedientki zabijają wzrokiem. Ewentualnie obsługują na zasadzie " ale Ciebie dziadówo na to i tak nie stać"...raz wprost Pani z douglasa zaprowadziła mnie do "niższej półki cenowej" chociaż pytałam o kolory z konkretnej marki...mozliwe ze chciała dobrze, ale wyszło jak zawsze. Dlatego więcej tam nie wejdę i kupować nie będę, niech zarabiają na odpindrzonych klientach (a że taka "dresiara" może wydać na filtry do pyska i kremy przeciwzmarszczkowe tysiaka za jednym wejściem do sklepu to ich strata , kupię sobie taniej w necie i jesZcze masę próbek dostanę), tyle że czasem chce obejrzeć kolorówkę i tylko wtedy przelamuję swoją niechęć i idę do jakiejś drogerii.
Nie wiem jak w innych CH ale Arkadia i Złote Tarasy są okropne jeśli chodzi o obsługę klienta...gorzej jest chyba tylko w Klifie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 16:06   #1612
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Ja w ogóle nie cierpię Sephory i Douglasa, jestem chora jak mam tam wejść, właśnie za takie chamskie i powierzchowne traktowanie.

Jakoś mam pecha do obsługi i zazwyczaj w takich "jakby luksusowych" sklepach trafiam na odpicowane lampucery, taksujące klientów z góry na dół. Do tego tu gdzie mieszkam, jest sporo turystów z Dalekiego Wschodu, którzy wydają bambiliony na "europejskie" kosmetyki i ciuchy. Nie daj Boziu, żeby jakaś Japonka weszła do sklepu, gdy ekspedientka akurat obsługuje "zwykłą" klientkę. Momentalnie znika zainteresowanie miejscową klientką, jeszcze niekóre bardziej ogarnięte rzucają na zdawkowe "proszę dać znać jak będzie Pani coś potrzebować" i rzucają się na bardziej rokujące klientki .
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 17:09   #1613
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki

W moim rodzinnym mieście w galerii jest kilka ekskluzywnych marek. Szkoda mi pracowników siedzących tam całymi dniami z nudów na fb . Tylko... powinni się cieszyć, jak ktoś ich odwiedza .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 17:13   #1614
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Mnie to potwornie, ale po prostu potwornie wpienia kiedy obsługa nie odpowiada na 'dzień dobry' i 'do widzenia', nie mówi 'dziękuję'. No kurde, to są podstawy ! To nie ma prawa się zdarzać, a zdarza, niestety.
Szokujące jest to dla mnie. Wiem, że to też buraczenie, ale nie mogę się już powstrzymać żeby nie zwrócić uwagi kiedy po raz kolejny spotykam się z czymś takim. Zawsze dopytuję, że powiedziełam przed chwilą dzień dobry i czy nie słyszał/a Część się zawstydzi, ale są takie chamy, których to nie rusza, stoją i się głupkowato uśmiechają. Szok i niedowierzanie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 21:19   #1615
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Nie wiem, czy to można zaliczyć do tego wątku, ale siedzę i dawno się tak nie uśmiałam

Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 07:10   #1616
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7241656 7]Mnie to potwornie, ale po prostu potwornie wpienia kiedy obsługa nie odpowiada na 'dzień dobry' i 'do widzenia', nie mówi 'dziękuję'. No kurde, to są podstawy ! To nie ma prawa się zdarzać, a zdarza, niestety.
Szokujące jest to dla mnie. Wiem, że to też buraczenie, ale nie mogę się już powstrzymać żeby nie zwrócić uwagi kiedy po raz kolejny spotykam się z czymś takim. Zawsze dopytuję, że powiedziełam przed chwilą dzień dobry i czy nie słyszał/a Część się zawstydzi, ale są takie chamy, których to nie rusza, stoją i się głupkowato uśmiechają. Szok i niedowierzanie.[/QUOTE]
U mnie w pracy z dziewczynami ostatnio liczyliśmy - mniej więcej połowa klientów nie odpowiada. Kumulacja burackich zachowan następuje w weekendy. Nagminne jest rzucenie pieniędzy i "Dwie", powiedziane niekoniecznie do mnie, często z telefonem przy uchu. I weź się człowieku domyślaj - kawy, kulki, rurki?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 07:52   #1617
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
U mnie w pracy z dziewczynami ostatnio liczyliśmy - mniej więcej połowa klientów nie odpowiada. Kumulacja burackich zachowan następuje w weekendy. Nagminne jest rzucenie pieniędzy i "Dwie", powiedziane niekoniecznie do mnie, często z telefonem przy uchu. I weź się człowieku domyślaj - kawy, kulki, rurki?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ale to nie upoważnia sprzedawców do olewania grzecznościowych formułek
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 08:00   #1618
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Z innej beczki, zastanawiam się czy mój narzeczony pracuje z Januszami czy on sam (i kilka kolegów) stają sie Januszami
Generalnie jest tak, że jest kilka starszych pracowników, takich wiecie, co już dni i miesiące do emerytury odliczają a nie lata. W dodatku większość z nich to zawzięci PiSowcy (głośno i często wyrażający poglądy, nie uznający innych). Młodych (jak mój narzeczony) jest dosłownie garstka. Co piątek "starzy" wprowadzają "mięsny terror", każdemu by zaglądali do kanapki czy talerza i niewybrednie komentowali, że przecież piątek, nie wolno mięsa i w ogóle.
"Młodzi" z czasem zaczęli się im poddawać, tak dla świętego spokoju. Chociaż wiem, że dziś chcą przeprowadzić grupową akcję "kebab" - na złość.

I tak się zastanawiam. "Starzy" to Janusze bo wręcz chamsko narzucają swoje poglądy innym czy też "Młodzi" to Janusze bo dla spokoju się poddali terrorowi? A może "akcja kebeb" jest objawem januszowania?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 08:08   #1619
NatkaOgrodniczka
Raczkowanie
 
Avatar NatkaOgrodniczka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 224
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Też tak macie, że jak jesteście ładniej ubrane, to obsługa sklepu Was nie śledzi i lepiej obsługuje, niż jak jesteście w przysłowiowym dresie? Kilka razy tak miałam . Tak jakby odstawiona pani na obcasach nie mogła być złodziejką . Do niektórych sklepów nie wchodzę, bo peszy mnie gapienie się na mnie od samego wejścia.
Takie zachowania to u mnie normalka. Po pracy w makijażu i w porządnej garsonce skaczą jak wokół pawia a jak tylko wejdę bez makijażu (de facto wyglądam jak chora) to jestem niezauważalna.
A już w mojej drogerii to nagminne, że jak mam makijaż to dostaję gratisy a jak jestem w przysłowiowym dresie z koszykiem rowerowym w ręku to ni chu chu

Jakieś 20 lat temu też tak się głupio zachowywałam do czasu, aż trafiłam na dwóch klientów. Pani weszła z ulicy (wyglądająca na kurę domową) z 13letnim na oko synem i kupiła za gotówkę auto warte z 90 tysi. Wyciągnęła te pieniądze z torby heheheh
A kolejnym był Pan monstrualnych rozmiarów w T-shircie prawie dziurawym, który mu tej opony nie zakrywał i kupił jeszcze droższy samochód.
I wtedy zmądrzałam.

Edytowane przez NatkaOgrodniczka
Czas edycji: 2017-03-31 o 08:12
NatkaOgrodniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 08:10   #1620
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
"Młodzi" z czasem zaczęli się im poddawać, tak dla świętego spokoju.
Przecież to idiotyzm. Naprawdę obchodzą ich komentarze dotyczącego tego co jedzą? Gdyby tamtych ignorowali, w końcu by się odczepili bo ileż można zaczepiać kogoś kto w ogóle nie reaguje.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-18 16:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.