mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 20:08   #3301
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

silczny brzusio

myszeczka a jakie ty masz cycuchy wydatne
ja mam mniejszy.....ale tobie widze, że chyba ostatnio wywaliło bo jest różnica z poprzednim zdjęciem....

mi sie też wiaderko nie widzi wole wanienke ale to już kwestia gustu...
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:24   #3302
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
A to My w 24 tygodniu

Załącznik 4139988

Myszeczka ale masz wydatny biust! też bym taki chciała

Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u mojej Pani doktor!

Mały waży już 840 g ja prawie 100 razy więcej
Wszystko ok, zdrowiutki, pulchniutki, ruchliwy, serduszko ok Jedna łapka jak zwykle przy buźce - tym razem na oczku

Dostałam skierowanie na glukozę no i jak zwykle badanie moczu i krwi....

Zrobiła mi jeszcze tą nieszczęsną cytologię no ale już jest w porządku...

Qrcze muszę niestety jeszcze zawitać w poniedziałek u lekarza ponieważ dostałam L4 i na nim mam kategorię zwolnienia 1, a powinnam mieć 2 bo jak będę u siebie w firmie i przylezie ZUS na kontrolę to po mnie.....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:24   #3303
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
silczny brzusio

myszeczka a jakie ty masz cycuchy wydatne
ja mam mniejszy.....ale tobie widze, że chyba ostatnio wywaliło bo jest różnica z poprzednim zdjęciem....

mi sie też wiaderko nie widzi wole wanienke ale to już kwestia gustu...
Oj cycuchy to mam pikne hihii a jeszcze urosną :brzyda l:
TZ zachwycony
Co do brzuszka faktyczne mi wywaliło, ale coraz gorzej sie znim obchodzic szczególnie w nocy jak śpie bo mi przeszkadza
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:14   #3304
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

truskafka za wizyte, ciekawa jestem ile moj maluszek wazy, bo jeszcze ani razu sie nie udalo tego zmierzyc, ale moze w poniedzialek bedzie lepiej wspolpracowal.

Myszeczko nie dziwie sie mezowi, ze taki szczesliwy, tez bym chciala takie

A ja kupilam sobie dzisiaj jeansy ciazowe, moj pierwszy w sumie stu procentowo ciazowy zakup. Mialam tylko obejrzec, bo w koncu znalazlam ciazowy sklep, ale facet mial taaaki wybor i takie oko w dobieraniu ciuchow, ze w koncu kupilam. Kurcze tylko troche mam wyrzuty sumienia, ze drogie i za to moznaby cos maluszkowi dokupic, ale w tanszych wygladalam juz teraz jak wieloryb, a gdzie dalej...


Oooo, to moj tysieczny post na wizazu
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:28   #3305
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

dziewuszki mieszkające w Niemczech.... ile kosztowałaby przesyłka tego wiaderka...???? bo znalazłam na ebay'u ale a. nie mam tam konta, b. za przesyłke liczą 40 zł a nie wiem czy to Ok czy za drogo.... czy któraś z Was mogłaby mi kupic, a ja przelałabym pieniążki ?????

http://cgi.ebay.pl/Tummy-Tub-Badeeim...item56456d7f41

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------
Wydaje mi sie, ze nie bedzie sie polacalo. Sama przesylka bedzie dosc droga. Wiaderko co prawda jest lekkie, ale w kartonie zajmuje dosc sporo miejsca. Mysle, ze za przesylke do Pl zaplacisz co najmniej 10-15€. Ile dokladnie to sie nie orientuje, ale pewnie dosc duzo.

Ja niestety nie moge kupic na ebayu, bo nie mam tam konta. Juz wczesniej pisalam, ze jakos nie mam zaufania do tych internetowych domow aukcyjnych
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:27   #3306
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
uff dziewczyny trochę mnie uspokoiłyście
bo nie miałam ponad rok robionej...
plamienia już prawie nie ma ale nie powiem, wystraszylam się....
To na pewno byl efekt pobierania cyto Wazne, ze mija.

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość

Qrcze muszę niestety jeszcze zawitać w poniedziałek u lekarza ponieważ dostałam L4 i na nim mam kategorię zwolnienia 1, a powinnam mieć 2 bo jak będę u siebie w firmie i przylezie ZUS na kontrolę to po mnie.....
Przy 2 też nie powinnas byc w firmie. bo jak przylezie ZUS... to nie uwierza, ze nie pracujesz a na zwolnieniu nie mozesz pracowac :/
A ciężarne na działalności niestety sprawdzają... Przynajmniej u nas. Mam dwie znajome zaciazone (jedna juz sie rozwiazala) i oby dwie szybciutko sprawdzili.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2011-08-06 o 22:32
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 06:16   #3307
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

A ja kupilam sobie dzisiaj jeansy ciazowe, moj pierwszy w sumie stu procentowo ciazowy zakup. Mialam tylko obejrzec, bo w koncu znalazlam ciazowy sklep, ale facet mial taaaki wybor i takie oko w dobieraniu ciuchow, ze w koncu kupilam.
Oooo, to moj tysieczny post na wizazu
jeansy ciążowe tego lata mi się bardzo przydałya że znowu ma być deszczowo więc pewnei znowu będe w nich chodziła;/
póki co to jeansy i 2 pary legnsów to wszystko co mam ciązowe a przydałoby się trochę słońca bo jeśłi zboże itd nie zostanie zebrane to pieczywo itd bedzie znowu dużo droższe
jako,ze nie śpię już od godziny 4 tylko się przewracałam w łóżku więc wstałam i weszłam na wizaż...witaam.
padam ze zmęczenia z niewyspanianie będę wgłębiać się w szczegóły czemu nie spałam,ale napiszę,że zauważyłam,ze którymś taz set razy za którym wstawałam w nody do łazienki to brzuch miałam twardy jak kamień,i jak leżałam na któymś boku(chyba lewym) też tak miałam;/

zaraz kawkę wypiję bo teraz chłodzi mi się w lodówce,ale że to zwykła rozpuszczalka to pewnie nie obudzi mnie nic może jakiegoś red bula czy cus takiego należałoby wypić...

a jak to jest z ostrym,pikantnym jedzeniem w ciązy??możecie mi przypomiec dlaczego nie można??
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-08-07 o 06:20
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 06:51   #3308
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam dziewczynki.

Dygotko nie wiem czemu nie można pikantnych rzeczy, pewnie przenika to do dzidzia i dlatego. Ja w pierwszej ciąży uwielbiałam pizzę, i jadłam często a wiadomo że to niezbyt zdrowe, teraz też lubię ale juz nie za często.

My po śniadanku i zaraz mykamy do kościola, ja zapewniam podkład muzyczny i śpiew a chłopaki uczestniczą zwyczajnie.

To miłej niedzieli, aaaaa, Myszka super brzuś i biust rewelacyjny, mam nadzieję że go eksponujesz bo jest się czym pochwalić.

TO zmykam
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:03   #3309
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

dzień doberek Elu
ja tez pośniadaniu-jalby nie było ładnych parę godz nie śpię i coś czuję,ze dzisiajszego dnia będę chodizła wkurzona z tego niewyspania

szkoda,że ja do kościoła nie chodzę-tzn chodziłabym gdybym wiedziała gdzie sa jkeieś super kazania,a nie smęty itd,tam gdzie kiedyś chodziłam to trochę daleko...może do św. Anny,ale tam jest ludzi od groma i nie za duży kościół i musiałabym ze swoim krzesełkiem pojechać chyba....

popatrzyłam dzisiaj na ostre przyparwy,sossy tz i zjadłabym taki sos superostry piekący i czosnkowy do tego
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-08-07 o 07:12
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:19   #3310
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

dzień dobry

szykuje nam się ładna pogoda chyba trzeba to wykorzystać jakoś

Dygotka jak Ty taka niewyspana, to może odespij w dzień. Ja jak czasem nie mogę spać w nocy, to zazwyczaj odsypiam w dzień.
A dlaczego pijesz tylko rozpuszczalną? ja pję normalną z tym że sypię jej połowę tego co przed ciążą. Wydaje mi się że tak też ok, a przynajmniej ma to dobry smak

Co do wiaderka kapielowego to nie planuje, bo szkoda mi mnozyć wydatki i kupować wiaderko na chwilę, skoro i tak będzie trzeba potem kupić wanienkę

A ja nic jeszcze nie mam typowo ciążowego, a potrzebuję jeansów i to dość szybko. muszę poszukać w lumpkach, może cóś się trafi
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:24   #3311
nie _wiem
Raczkowanie
 
Avatar nie _wiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 196
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam się i ja co do ostrych potraw, ja jadam w ogóle lubię mocno doprawione dania i jem takie od zawsze.... Położna mówiła, że z tym niejedzeniem chodzi o to że jak ktoś jest niezwyczajny do takiego to powinien uważać bo to prowadzi do rozstroju żołądka a więc jego skurczy i to może zagrażać dzdzi, ale jak ktoś od zawsze je i jego organizm jest przyzwyczajony to nie ma problemu wątpie że4by np w Indiach kobiety przez to że są w ciąży przestały doprawiać swoje dania.... a oni trochę tych przypraw sypią :P
nie _wiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:37   #3312
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Hello
Wczoraj przez ponad 3 godz. segregowałam ubranka Pokazuję zdjęcia, jest tego ogrom. Nawet nie sądziłam, że mam tyle ubranek. Wszystkie do rozmiaru max. 80. Musiałam posegregować rozmiarami, ale i tak nie mogłam się połapać.

Mam:
- body 56 krótki rękaw - 5 szt.
- body 56 dł. rękaw - 4 szt.
- kaftaniki 56 krótki rękaw - 3 szt.
- kaftaniki 56 dł. rękaw - 12 szt. !!!!! <== z pewnością rozmnożyły się w szafie
- pajace 56/62 - 8 szt.
- śpiochy 56/62 - 12 szt.!!!! <== cudowne rozmnożenie, podobnie jak kaftaniki

- dresy 56-68 - 6 szt. (one jakieś rozciągliwe są, bo chodziła w nich od 3 m-ca do 6 m-ca)

- body 62 krótki rękaw - 3 szt.
- półśpiochy 62/68 - 9 szt.
- kaftaniki 62/68 - 10 szt.

- body 68 krótki rękaw- 4 szt.
- body 68 dł. rękaw - 7 szt.
- śpiochy 68 - 3 szt.

- body 74 - dł. rękaw - 2 szt.
- półśpiochy 74- 2 szt.
- pajac 74- 1 szt.
- śpiochy 74 - 2 szt.
- kaftaniki 74/80- 12 szt.!!!!!

- duże, ciepłe pajace 80/86 - 8 szt.

- czapki małe - 16 szt. !!!!
- czapki duże - 3 szt.
- śliniaki 5 szt.

Skarpetek już mi się nie chciało liczyć. Nie liczyłam też sukienek, rajtuz i dziwnych rzeczy typu dżinsowa kurtka czy ogrodniczki rozm. 68.

Te 56/62 to naprawdę nie wiem jaki rozmiar, bo dosłownie odrobinę większe od 56 a mniejsze od 62 Chyba się porozciągało 56 albo skurczyło 62 Bo nie mam metek, wszystko odcinałam, żeby nie swędziało malucha. No i mam problem, bo Pati letnia, więc ciągle leżała w samych body lub pampersie i kaftaniku (ale nie myślałam, że tyle tego miałam!!)a teraz w zimie, to dziecku trzeba będzie kilka warstw ubierać, min. body i pajac.

Zbieram się do kościoła, a później chcę włosy zafarbować, bo wczoraj już sił nie miałam, a idziemy na wesele za tydzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ubranka..jpg (52,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubranka.jpg (51,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubrankaa.jpg (55,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubraanka.jpg (58,3 KB, 62 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-08-07 o 08:40 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:45   #3313
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

No niezła kolekcja ubranek. My zaraz szykujemy się i do Wawki jedziemy na obiadek Pogoda zapowiada się ładna oby tak już została
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:47   #3314
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Myszeczka ale masz wydatny biust! też bym taki chciała

Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u mojej Pani doktor!

Mały waży już 840 g ja prawie 100 razy więcej
Wszystko ok, zdrowiutki, pulchniutki, ruchliwy, serduszko ok Jedna łapka jak zwykle przy buźce - tym razem na oczku

Dostałam skierowanie na glukozę no i jak zwykle badanie moczu i krwi....

Zrobiła mi jeszcze tą nieszczęsną cytologię no ale już jest w porządku...

Qrcze muszę niestety jeszcze zawitać w poniedziałek u lekarza ponieważ dostałam L4 i na nim mam kategorię zwolnienia 1, a powinnam mieć 2 bo jak będę u siebie w firmie i przylezie ZUS na kontrolę to po mnie.....


super ze dzidziol OK
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:52   #3315
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

To witam się i ja

Dygotka a nospę brałaś, mnie pomaga. Chociaż wczoraj też mnie brzuszek pobolewał.
A tego nie wyspania to współczuję.

Seona sporo tego masz Ale zimowe maluszki to chyba więcej rzeczy z długim rękawkiem potrzebują Także stan się zwiększy

marli z tą kawą to ile osób tyle opinii. Ale ja muszę filiżankę wypić, bo to chyba już przyzwyczajenie

Myszeczko fajny brzuszek

truscafka najważniejsze, że maluszek zdrowy, a wagę zawsze zrzucić można
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-08-07 o 08:53
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:53   #3316
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
popatrzyłam dzisiaj na ostre przyparwy,sossy tz i zjadłabym taki sos superostry piekący i czosnkowy do tego
kochana raz na jakiś czas nic nie zaszkodzi... ogólnie mówi się by nie jeść non-stop... więc jak masz smaka, to moim zdaniem, możesz sobie pozwolić... kumpela całą ciąże miała parcie na zupki chińskie... lekarz odradził, bo chemii tyle że ho ho , ale on mówi, że jak 1 dziennie nie zjadła to chodziła w takim humorze, że szooook... no i lekarz powiedział, że Ok, ale niech się ogranicza.,...

teraz córa ma 11 lat, nie choruje, zdrowe dziecko, normalnie sie rozwija...


ja od zawsze mam takie zdanie, że organizm najlepiej wie czego mu trzeba, wiec nie zmuszam sie do jedzenia ... wiec jak sporadycznie mam ochote na jakiś badziew, ot raz na jakis czas mozna sobie pozwolić... miejmy cos z tego życia


dziś zaczynamy 25 tydzień ... juuuuuuhhhhuuuuuuuuuuuuuu uu za 2 tygodnie 3 trymestr i 7 miesiąc.... przyznam że dopiero ostatnie 2-3 tygodnie jakoś mi lecą... wcześniej to się ciągnęło i ciągnęło .... a teraz... szoooook
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?

Edytowane przez witaminkaccc
Czas edycji: 2011-08-07 o 08:58
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 09:24   #3317
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Dzieńdoberek! Ładna dziś pogoda

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
To na pewno byl efekt pobierania cyto Wazne, ze mija.


Przy 2 też nie powinnas byc w firmie. bo jak przylezie ZUS... to nie uwierza, ze nie pracujesz a na zwolnieniu nie mozesz pracowac :/
A ciężarne na działalności niestety sprawdzają... Przynajmniej u nas. Mam dwie znajome zaciazone (jedna juz sie rozwiazala) i oby dwie szybciutko sprawdzili.
Tak, ale na 2 można chodzic i jeśli przyjadą mnie sprawdzić do domu to zawsze mogę powiedzieć że byłam w aptece po leki.... a przy 1 to jest kaplica........
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 09:38   #3318
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

O Matko co za kolekcja

Ale sądzę, że jak moje zacznę rozkładać to też nie będzie tego mniej
Boję się tylko gdzie to pomieszczę

Wpadłam na pomysł, żeby do szafy na dół (bo mam całą wolną, a jest dość duża) dokupić w IKEI takie zamykane póki plastikowe i tam chować ubranka.
Bo dokupywać np słupek do tych mebli co mam w pokoju niestety się nie opłaca, bo po
1. już ich nie ma
2. taniej wyjdą mi te póki, a przynajmniej puste miejsce zagospodaruję

Co do ubrań ciążowych już się też chwaliłam na poprzednich stronach co posiadam.
A jeśli chodzi o typowe spodnie ciążówki mam czarne z materiału, udało mi się kupić z 2giej ręki z H&M za 8 zł
teraz poszukuję właśnie jeansów, bo te co mam + leginsy przez naszą cudowną pogodę troszkę mi się już znudziły
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 09:43   #3319
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
truskafka za wizyte, ciekawa jestem ile moj maluszek wazy, bo jeszcze ani razu sie nie udalo tego zmierzyc, ale moze w poniedzialek bedzie lepiej wspolpracowal.

Myszeczko nie dziwie sie mezowi, ze taki szczesliwy, tez bym chciala takie

A ja kupilam sobie dzisiaj jeansy ciazowe, moj pierwszy w sumie stu procentowo ciazowy zakup. Mialam tylko obejrzec, bo w koncu znalazlam ciazowy sklep, ale facet mial taaaki wybor i takie oko w dobieraniu ciuchow, ze w koncu kupilam. Kurcze tylko troche mam wyrzuty sumienia, ze drogie i za to moznaby cos maluszkowi dokupic, ale w tanszych wygladalam juz teraz jak wieloryb, a gdzie dalej...


Oooo, to moj tysieczny post na wizazu

To ile dałas za spodnie ???
Maluszkowi to jeszcze nakupujesz i to że hohoohoho.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 09:43   #3320
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

A my w sobotę mamy studniówkę
Dziś pójdę zobaczyć może coś na wyprzedażach dla Oliwci coś kupię.
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:06   #3321
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
A my w sobotę mamy studniówkę
Dziś pójdę zobaczyć może coś na wyprzedażach dla Oliwci coś kupię.

Fajnie że to juz za tydzien
Ja tez chce skoczyć na jakieś zakupki , ale to do lumpka bym skoczyła
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:39   #3322
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

ale tu dziś cisza...... wszystkie mamy wypoczywają... znikam i ja...
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:47   #3323
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Hej. My dzisiaj pospałyśmy do 9.40. Pewnie spałybyśmy dłużej ale tż nas obudził telefonem.

Ale dzisiaj u mnie wieje ale na dwór trzeba się wybrać. Chyba skoczę do sklepu po pieluchy dla maluszka bo mam kupon, że jak kupię 1 paczkę to dostanę torbę do wózka. No i mam kupon 1 Ł mniej za zakupy pampersów. Kiedyś udało mam się kupić pampersy w promocji, które za szt wychodziły 40 gr ( w przeliczeniu).

Czuję że dzisaij będzie senny dzień.
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:52   #3324
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Piłam już 1 kawkę ale lecę po 2gą słabiutką z mleczkiem
Ja sobie obiecuję, że odstawię kawę od następnego dnia i nie potrafię bez niej funkcjonować Jestem tak skonana, że muszę wypić filiżankę. Kompletnie nie wiem jak będzie po porodzie

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak na szybko!
Miałam robioną dzis cytologię i troszkę plamię na brązowo....? Słyszałam ze to częste w ciąży przy cytologii... miałyscie tak?
Truscafka, doczytałam, że już przestałaś. Ale ja w tamtej ciąży praktycznie po każdym badaniu plamiłam na brązowo, bo tam jest wszystko unerwione więc niewielka ilość jest normalna.

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Ja można kąpać dziecko w czymś takim. To jest okropne !!!
Mnie też to wiaderko nie przekonuje, ale moje koleżanki miały i były zachwycone

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Ja też mam w lewym jak nacisnę to leci, mało ale jest. Za to dziś po wczorajszym katowaniu dziś mnie sutek boli :-(
Ja wogóle nie dotykam piersi są tak wrażliwe a sutki to wręcz bolą, jak się myję i przetrę gąbką
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:56   #3325
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Jejku dziś miałam w nocy takie 2 skurcze jelita że już myślałam że nie dam rady.... rozchodziło sie na cały brzuch ciężko mi było wytrzymać zeby nie krzyknąć z bólu..... rano powtórzyło się to 3 razy co około 4 minuty, po kazdym skurczu dziecko bardzo mnie kopało. Okazało się że to jakies zatrucie.... bo chwilkę potem dostałam strasznej biegunki. Masakra - wystraszyłam się

Ja już byłam w pracy, muszę teraz pracować w soboty i niedzielę zeby mnie ten ZUS nie drapnął
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:58   #3326
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Tak, ale na 2 można chodzic i jeśli przyjadą mnie sprawdzić do domu to zawsze mogę powiedzieć że byłam w aptece po leki.... a przy 1 to jest kaplica........
To sie zgadza Albo zawsze mozna powiedziec, ze sie spacerowalo

My wlasnie wrocilismy z grzybkow. 2 godzinki w lesie, a jak wracalismy tak mnie zmulilo, ze myslalam ze zemdleje, ale juz odtajałam i jest lepiej... Chyba mi cukier skacze, bo jakos tak dziwnie mam...

U nas niebo szare, ale goraco jest-duszno. Moze jakas burza przyjdzie, bo juz nie ma czym oddychac....
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:02   #3327
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
My po śniadanku i zaraz mykamy do kościola, ja zapewniam podkład muzyczny i śpiew a chłopaki uczestniczą zwyczajnie.
Elu, my mamy takiego fatalnego organistę, że mi się słabo robi na samą myśl jego głosu Wszystko gra na "ojej", każdą pieśń, każdy fragment wsi, no normalnie tragedia, dramat, depresja itp. Nic nie jest na "hurra". A przecież idzie się do kościoła także w radosnym nastroju, dziękować za coś, cieszyć się z kończonego tygodnia i rozpoczętego nowego

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Ale zimowe maluszki to chyba więcej rzeczy z długim rękawkiem potrzebują Także stan się zwiększy
Wiem właśnie i muszę dokupić więcej pajaców. Wtedy też śpiochów mało używałam, a jak już musiałam, to nie lubiłam

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
dziś zaczynamy 25 tydzień ... juuuuuuhhhhuuuuuuuuuuuuuu uu za 2 tygodnie 3 trymestr i 7 miesiąc.... przyznam że dopiero ostatnie 2-3 tygodnie jakoś mi lecą... wcześniej to się ciągnęło i ciągnęło .... a teraz... szoooook
Gdyby nie Twoje odliczenia, to bym nic nie widziała Nawet nie wiedziałam, że 23 tydzień to 6 miesiąc (kiedyś tak pisałaś) a teraz 27 tydzień to 7 miesiąc. Fajnie. U mnie w poniedziałek kończę 24 tydzień.

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Wpadłam na pomysł, żeby do szafy na dół (bo mam całą wolną, a jest dość duża) dokupić w IKEI takie zamykane póki plastikowe i tam chować ubranka.
Też chcę takie kupić Ale nie mam kiedy do Ikei pojechać. 2 tyg. temu mieliśmy jechać, to mąż mnie wystawił
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:05   #3328
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Też chcę takie kupić Ale nie mam kiedy do Ikei pojechać. 2 tyg. temu mieliśmy jechać, to mąż mnie wystawił[/QUOTE]


Witaj w klubie, ja słyszę
"oj przestań, przecież jeszcze jest tyle czasu"
a ja na samą myśl dostaję nerwów jak przed maturą, że nic nie mam a czas coraz mniej
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:06   #3329
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Okazało się że to jakies zatrucie.... bo chwilkę potem dostałam strasznej biegunki. Masakra - wystraszyłam się
Już Ci przeszła ta biegunka? Coś zażyłaś? O masakra, współczuję U mnie najszybciej działa napar z suszonym borówek i można pić też w ciąży http://www.herbapol.com.pl/pl/nasze-...ty/produkt/134
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:14   #3330
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

ach no i wklejam artykuł, z rzeczami potrzebnymi dla maluszka i mamy do szpitala.

Nie wydaje Wam się, że jest ich troszkę za mało ...


Dla dziecka

Wcześniej możesz spakować rzeczy dla malca (bo np. swojego szlafroka czy kosmetyków będziesz jeszcze używać). Ciuszki muszą być dostosowane do pory roku, ale zawsze będą to:
  • 3–4 bawełniane body lub koszulki
  • 3–4 pajacyki (jednoczęściowy ciuszek z rękawami i nogawkami) albo 3–4 kaftaniki i 3–4 pary śpioszków
  • cienki kocyk lub rożek
  • kilka pieluch tetrowych (np. do podłożenia podczas przewijania czy szczepienia)
  • 2 bawełniane czapeczki
  • cienkie rękawiczki lub skarpetki (do założenia dziecku na rączki, żeby się nie podrapało).
Kupując pajacyki i śpioszki, wybieraj te rozpinane w kroku – są wygodniejsze. Uwaga: przed spakowaniem ubranka upierz w dziecięcym proszku i wyprasuj. Oprócz ubranek niezbędna jest mała paczka (20 sztuk) jednorazowych pieluch dla noworodków (new born), ręcznik kąpielowy z kapturkiem, delikatne mydło, nawilżane chusteczki do pupy, krem lub oliwka oraz jałowe gaziki i spirytus (70-proc.) do pielęgnacji pępka.


Dla ciebie

Ubrania
Niektóre szpitale także pacjentkom dają swoje koszule, ale jednak koszule lepiej mieć własne – chyba że jest to zakazane (być może są jeszcze gdzieś takie relikty z dawnej epoki). Weź ze sobą trzy nocne koszule z bawełny: jedną krótką, do porodu, i dwie rozpinane z przodu (jak najgłębiej) – do karmienia. Do porodu nie bierz koszuli nowej, bo może się ubrudzić krwią tak, że się już nie odpierze. Z ubrań niezbędne są też: szlafrok, dwa biustonosze do karmienia (z odpinanymi miseczkami) i kilka par majtek – mogą być jednorazowe lub luźne bawełniane. Weź też ciepłe skarpetki – przydadzą się zwłaszcza na sali porodowej, bo rodzące często czują zimno. Z obuwia spakuj kapcie i klapki pod prysznic. Pomyśl też o tym, w czym wrócisz do domu – jeśli masz bardzo duży brzuch, w ubraniu sprzed porodu nie będziesz wyglądać dobrze.
Środki higieny i kosmetyki
Przede wszystkim niezbędne są duże, chłonne podpaski. Do pielęgnacji krocza warto wziąć też płyn do higieny intymnej, papierowy ręcznik (do delikatnego osuszania) i kilka saszetek przyspieszającego gojenie środka Tantum Rosa. Weź też dwa ręczniki bawełniane: kąpielowy i mały, żel pod prysznic, szampon, pastę i szczoteczkę do zębów, dezodorant, kremy do twarzy, rąk i podrażnionych brodawek. Jeśli jesteśmy przy brodawkach – po porodzie przydadzą ci się wkładki laktacyjne. A z kosmetyków koniecznie pamiętaj jeszcze o dobrym sztyfcie do warg – podczas porodu usta będą spierzchnięte i wysuszone. Nie zapomnij też o przyborach do włosów oraz do paznokci.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Seona

widziałaś gdzieś na stronie może takie półki ??
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.