Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 16:55   #1591
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Fryzjer Poznan

No i byłam w tych trendach. Spodobało mi się. Mam teraz fryzurkę długości za ucho, pocieniowaną, z krótką, skośna grzywką. Mam nadzieję że po moim myciu tez sie będzie ładnie układać.
Na obsługę też nie mogę narzekać; dziewczyny uprzejme, praktycznie od razu trafiłam na fotel (nie cierpię czekać, w końcu nie po to umawiam się na konkretną godzinę), propozycja kawki, herbatki, delikatne sugestie fryzjerki dotyczące ew. farbowania. Nie miałam pomysłu na fryzurę, zaufałam i było warto. Jeśli "w noszeniu" fryzurka okaże się udana pewnie tam wrócę.
Dodam jeszcze, że zapłaciłam 74zł ( strzyżenie + maska nawilżająca)
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:13   #1592
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
No i byłam w tych trendach. Spodobało mi się. Mam teraz fryzurkę długości za ucho, pocieniowaną, z krótką, skośna grzywką. Mam nadzieję że po moim myciu tez sie będzie ładnie układać.
Na obsługę też nie mogę narzekać; dziewczyny uprzejme, praktycznie od razu trafiłam na fotel (nie cierpię czekać, w końcu nie po to umawiam się na konkretną godzinę), propozycja kawki, herbatki, delikatne sugestie fryzjerki dotyczące ew. farbowania. Nie miałam pomysłu na fryzurę, zaufałam i było warto. Jeśli "w noszeniu" fryzurka okaże się udana pewnie tam wrócę.
Dodam jeszcze, że zapłaciłam 74zł ( strzyżenie + maska nawilżająca)
Daj koniecznie znać po umyciu, czy godzinami musisz walczyć, by ułożyć fryzurę.
często jest tak że modelowaniem zatuszowują braki w strzyżeniu a potem wychodzi szydło z wora
No mam nadzieję że będziesz dalej zadowolona.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:44   #1593
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać po umyciu, czy godzinami musisz walczyć, by ułożyć fryzurę.
często jest tak że modelowaniem zatuszowują braki w strzyżeniu a potem wychodzi szydło z wora
No mam nadzieję że będziesz dalej zadowolona.
Skąd to znam Ja tak miałam, że właśnie po Trendach jak umyłam włosy okazało się, że są strasznie krzywo obcięte- ale naprawdę tragicznie! Stałam tak przed lustrem jakieś 10min. i nie mogłam uwierzyć w to co widzę

Tym bardziej, że jestem pedantką i widzę szczegóły, więc nie mam pojęcia jak ten babsztyl to zrobił
Chyba dlatego nie widziałam, że to tył miałam tak krzywo obcięty- jakby wypiła wcześniej pół litra i jarała marychę......


Magda cieszę się, że jesteś zadowolona, na szczęście nie obcinała Ciebie ta co mnie, więc nie sądzę, że tak będziesz miała
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:29   #1594
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inni, ale ja mam już dosyć Twoich aroganckich tekstów. Tak więc proponuje: odpuść sobie to forum, może poreklamuj salon w którym pracujesz gdzieś indziej, bo u nas nikt się na to nie nabierze!
Mam podobne odczucia.
Prostackie zachowanie.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Tym bardziej, że jestem pedantką i widzę szczegóły, więc nie mam pojęcia jak ten babsztyl to zrobił
Chyba dlatego nie widziałam, że to tył miałam tak krzywo obcięty- jakby wypiła wcześniej pół litra i jarała marychę......


Może się wspomogła przy pracy
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 15:23   #1595
Chiot
Przyczajenie
 
Avatar Chiot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Poznan

Musze sie pochwalic...skoro szukacie tutaj dobrego fryzjera, to mam kogos do polecenia...
Własnie wrocilam po strzyzeniu...kapitalnie sie czuje....nie wiem dlaczego....czy z powodu roznicy w wygladzie(przez prawie 2 lata zapuszczalam wlosy) czy faktycznie fryzjerka sie spisala...
prawde mowiac, to to jest MOJA fryzjerka juz od dluzszego czasu. Zawsze bylam zadowolona wychodzac od niej z salonu, nigdy sie nie zawiodlam...tylko,ze tak dawno nie mialam radykalnego ciecia,ze zapomnialam jak to jest, no i nie zawiodlam sie tym razem
Pani Gosia jest wlascicielka salonu na ulicy Inowroclawskiej...
Genialna w farbowaniu i jak sie dzisiaj przekonalam, genialna w cieciu...najczesciej czesala mnie na jakies imprrezy i farbowala...
gorąco polecam!!
Warto dodac,ze za strzyzenie z modelowaniem zaplacilam 30zl...
Chiot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 15:26   #1596
Crólewna
Raczkowanie
 
Avatar Crólewna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer Poznan

zgadzam się!!!

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inni, ale ja mam już dosyć Twoich aroganckich tekstów. Tak więc proponuje: odpuść sobie to forum, może poreklamuj salon w którym pracujesz gdzieś indziej, bo u nas nikt się na to nie nabierze!
Crólewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 08:09   #1597
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać po umyciu, czy godzinami musisz walczyć, by ułożyć fryzurę.
często jest tak że modelowaniem zatuszowują braki w strzyżeniu a potem wychodzi szydło z wora
No mam nadzieję że będziesz dalej zadowolona.
No i umyłam, wysuszyłam i dalej jest w porządku. Na wilgotne włosy zastosowałam spray matrixa unoszący włosy u nasady. Suszyłam tylko "roztrzepując" włosy ręką, tylko z przodu pomogłam sobie okrągłą szczotką. Wyszło lekko, ładnie, naturalnie.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 21:08   #1598
volje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzjer Poznan

Dobry wieczór
Przeglądam ten wątek i nie wierzę, że tak mało jest o salonie Maestro! (ul Górna Wilda 83c)
Ja bez wahania mogę powiedzieć, że to jeden z najlepszych salonów w Poznaniu.
Pełen profesjonalizm - zarówno pod względem 'sprzętu', umiejętności stylistów i całości obsługi.
Chodzę tam zawsze w ciemno i wiem na 100%, że wyjdę zadowolona bez względu na to, z kim się umówię bo wszyscy pracujący tam panowie są super [i takoż przystojni ]
Nie wspominając o szczegółach typu masaż głowy przy myciu [], higienicznych papierowych ręcznikach, przestronnym wnętrzu z naturalnym światłem i wielkimi lustrami no i zawsze chowają mi płaszcz do szafy, na wieszaczek

Także stoję przy nich murem i polecam
__________________
konto volje nie istnieje.
volje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 09:08   #1599
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
No i umyłam, wysuszyłam i dalej jest w porządku. Na wilgotne włosy zastosowałam spray matrixa unoszący włosy u nasady. Suszyłam tylko "roztrzepując" włosy ręką, tylko z przodu pomogłam sobie okrągłą szczotką. Wyszło lekko, ładnie, naturalnie.
To super
W takim razie dokonujemy wpisu na "Białą Listę Fryzjerów"
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 12:54   #1600
monka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez volje Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Przeglądam ten wątek i nie wierzę, że tak mało jest o salonie Maestro! (ul Górna Wilda 83c)
Ja bez wahania mogę powiedzieć, że to jeden z najlepszych salonów w Poznaniu.
Pełen profesjonalizm - zarówno pod względem 'sprzętu', umiejętności stylistów i całości obsługi.
Chodzę tam zawsze w ciemno i wiem na 100%, że wyjdę zadowolona bez względu na to, z kim się umówię bo wszyscy pracujący tam panowie są super [i takoż przystojni ]
Nie wspominając o szczegółach typu masaż głowy przy myciu [], higienicznych papierowych ręcznikach, przestronnym wnętrzu z naturalnym światłem i wielkimi lustrami no i zawsze chowają mi płaszcz do szafy, na wieszaczek

Także stoję przy nich murem i polecam
A jakie są ceny w tym salonie?? Ile np. za ścięcie półdługich włosów i farbowanie na jeden kolor?
monka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:23   #1601
Blebloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do Blebloszek
Dot.: Fryzjer Poznan

hmmm...mieszkam na wildzie...ale jakoś nigdy do tego salonu nie zawitalam...moze tez dlatego, ze nie zmienialam fryzjerki dosc dlugo (a chodze do pani Agnieszki z Żupańskiego dołączam sie do monka78 jakie ceny sa w tym saloniku???
Blebloszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 16:17   #1602
volje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja ostatnio ścinałam włosy z takich do ramion na krótkie ipłaciłam 110zł i to jest mniej wiecej standardowa cena.
Nigdy nie farbowałam, więc w tej kwestii nie wiem

Może wydawać się dużo, ale osobiście uważam, że warto zainwestować raz na jakiś czas.
__________________
konto volje nie istnieje.
volje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 19:40   #1603
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

110 zł za sciecie..? jak dla mnie to jednak za drogo na moja skromna wyplate Moze znacie jakis fryzjerow gdzie ja studentka (czyli o niewielkich finansach) mogłabym liczyc na fryzjera ktory mnie nie oszpeci (jeszcze bardziej:P )?? pozdr
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 21:26   #1604
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

110 To jest strasznie dużo! Kiedyś byłam u pana Marka na Zwycięstwa i płaciłam 15, a efekt był świetny Myślę, że normalna cena za ścięcie to 50-60 zł. Niestety obecnie nie mam kogo polecić i pewnie dopiero w styczniu będę szukać, bo mnie zawsze sesja nastraja do ścinania włosów
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 08:02   #1605
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

110? masakra Osoby tam pracujące mają jakieś super kursy i osiągnięcia, które usprawiedliwiają cenę?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:26   #1606
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jajbluszko Pokaż wiadomość
Green Tea - to daj znac jak tylko tam bedziesz. Kiedys chcialam sie tam wybrac, ale jakos tak sie rozmyslilam. Salon jest w moich rejonach, wiec dla mnie to dodatkowy plus bo im dalej mam fryzjera to tym trudniej mi sie do niego wybrac i ide juz wtedy kiedy naprawde musze.
Witaj!
No i mam czego chciałam...

Wróciłam z Farouk (wizyta w środę) i jestem superzadowolona.
Kolor wyszedł super (ciemny brąz), naprawdę ładny nie jakis tam tandetny a farba już podczas nakładania sprawiała pozytywne wrażenie. Powtórzę tu tylko opinie innych dziewczyn, ale naprawdę tak jest.
Ucięcie: PORZĄDNE I STARANNE. Włosy świetnie się układają/po myciu też (górę unoszę na okrągłą szczotkę ceramiczną).
Jestem zadowolona i polecam. Całość operacji 140 zł. Polecam.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:40   #1607
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez volje Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ścinałam włosy z takich do ramion na krótkie ipłaciłam 110zł i to jest mniej wiecej standardowa cena.
Nigdy nie farbowałam, więc w tej kwestii nie wiem

Może wydawać się dużo, ale osobiście uważam, że warto zainwestować raz na jakiś czas.
Cena niestety nie zawsze idzie w parze z jakością, tyle razy się przejechałam na "mistrzach" , że teraz patrzę na no z dużym dystansem. Ostatnio(przedostatnio) za cięcie z modelowaiem płaciłam jakieś 160zł - przy czym żadnej pracy twórczej, samo podcięcie a efekt był marny, żeby nie powiedzieć TRAGICZNY. Facet zepsuł mi humor na cały miesiąc.
Twoje 110 może wydawać się przy tym tanio

Ale jak jesteś zadowolona to wszystko w porządku
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 16:37   #1608
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Cześć!!!

Ja jestem po wizycie u Krystyny Piaseckiej i wiecie co??? Mam krótkie włosy z blond balejażem . Jest to salon Loreal Professinel mają mnóstwo klientów i non stop tam się coś dzieje. Nie byłam obsługiwana przez jedna osobę ale przez kilka p.Krystyna mnie przyjmowała p.Darek farbował (dośc anemicznie), jakaś inna dziewczyna myła i masowała głowę (bardzo przyjemnie) i jeszcze jakaś bardzo sympatyczna pani obcinała (bardzo profesjonalnie). Zamieszanie dość duże ale efekt końcowy na moich tragicznych włosach po ostatnich eksperymentach super , sama zaproponowałam mocne cięcie (przypomnę że miałam już włosy leżące na ramionach). Minus, siedziałam 4,5h dla mnie szok ale nie mogłam przecierz w połowie wyjść . Plus, teraz mam krótkie włosy, następnym razem bedę płaciła z krótkie włosy i bedzie mniej farbowania i wyglądam na młodsza niż jestem .

Mogę szczerze polecić ten salon. Zdjęcia wkleję wieczorkiem.Pa.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:08   #1609
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj!
No i mam czego chciałam...

Wróciłam z Farouk (wizyta w środę) i jestem superzadowolona.
Kolor wyszedł super (ciemny brąz), naprawdę ładny nie jakis tam tandetny a farba już podczas nakładania sprawiała pozytywne wrażenie. Powtórzę tu tylko opinie innych dziewczyn, ale naprawdę tak jest.
Ucięcie: PORZĄDNE I STARANNE. Włosy świetnie się układają/po myciu też (górę unoszę na okrągłą szczotkę ceramiczną).
Jestem zadowolona i polecam. Całość operacji 140 zł. Polecam.
A u kogo byłaś? Ja cały czas chodzę do Sylwii i również jestem bardzo zadowolona. Zgadzam się także że farby mają za***iste , w ogóle uważam, że ten salon oferuje świetną jakość strzyżenia i farbowania po niewygórowanych cenach
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 17:15   #1610
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Cześć!!!

Ja jestem po wizycie u Krystyny Piaseckiej i wiecie co??? Mam krótkie włosy z blond balejażem . Jest to salon Loreal Professinel mają mnóstwo klientów i non stop tam się coś dzieje. Nie byłam obsługiwana przez jedna osobę ale przez kilka p.Krystyna mnie przyjmowała p.Darek farbował (dośc anemicznie), jakaś inna dziewczyna myła i masowała głowę (bardzo przyjemnie) i jeszcze jakaś bardzo sympatyczna pani obcinała (bardzo profesjonalnie). Zamieszanie dość duże ale efekt końcowy na moich tragicznych włosach po ostatnich eksperymentach super , sama zaproponowałam mocne cięcie (przypomnę że miałam już włosy leżące na ramionach). Minus, siedziałam 4,5h dla mnie szok ale nie mogłam przecierz w połowie wyjść . Plus, teraz mam krótkie włosy, następnym razem bedę płaciła z krótkie włosy i bedzie mniej farbowania i wyglądam na młodsza niż jestem .

Mogę szczerze polecić ten salon. Zdjęcia wkleję wieczorkiem.Pa.
Też byłam obsługiwana przez kilka osób jak byłam u jej syna na Bukowskiej. Jednak ja nie byłam zadowolona z niego
No i jeszcze ile to czasu trwało!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:45   #1611
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Fryzjer Poznan

Iga to czekam na zdjęcia. Z ciekawości zapytam ile płaciłaś za całośc i z ciekawości zapytam, wiesz może ile kosztuje u nich samo podcięcie włosów?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:14   #1612
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

4,5h? to ja bym się im tam dawno posiusiała a co to znaczy, że pani Krystyna Cię przyjmowała? bo skoro ktoś inny ciął/mył/farbował to ona ... gotówkę zbierała? czekamy na zdjęcia IIGGAA
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:05   #1613
Tosia_86
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 110
Dot.: Fryzjer Poznan

Kiedys juz polecalam Adama Piaseckiego (pracuje na Bukowskiej). Mnie, w przeciwienstwie do SiSleyS, obslugiwal od poczatku do konca on sam. Sciecie wrecz idealne - kazdy kosmyczek byl na swoim miejscu. Zajelo to co prawda 2 godziny, ale widac przez to, ze Adam jest perfekcjonista po prostu. Po wizycie u niego wlosy ukladaly sie same przez bardzo dlugi czas. Dodam , ze jak juz placilam za sciecie, to podlecial do mnie z nozyczkami i ucial jeszcze kilka milimetrow wloska

Edytowane przez Tosia_86
Czas edycji: 2007-11-02 o 19:05 Powód: zla skladnia:P
Tosia_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:12   #1614
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
A u kogo byłaś? Ja cały czas chodzę do Sylwii i również jestem bardzo zadowolona. Zgadzam się także że farby mają za***iste , w ogóle uważam, że ten salon oferuje świetną jakość strzyżenia i farbowania po niewygórowanych cenach
Zgadzam sie z Twoj opinią
Byłam u p. Żanety, to taka pracowita pszczółka
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:22   #1615
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Tosia_86 Pokaż wiadomość
Kiedys juz polecalam Adama Piaseckiego (pracuje na Bukowskiej). Mnie, w przeciwienstwie do SiSleyS, obslugiwal od poczatku do konca on sam.
Witaj!
A czy umawiając się zażczyłaś sobie być przez niego obsługiwaną, czy tak to po prostu wyszło?
Też zastanawiaam się czy nie pójść do nich, ale odstraszyło mnie to przechodzenie z rąk do rąk ...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:23   #1616
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Tak fiszunia właśnie p.Krystyna zapisuje wizyty, chodzi z telefonem przy sobie, robi herbatkę i kawkę, a na koniec kasuje . W sumie nie wiedziałam na kogo trafię .

Camilla 240zł płaciłam (balejge,cięcie i modelowanie-włosy długie), z tego co wyczytałam z cennika to cięcie coś 75-80zł ale jak zadzwonisz to się dowiesz dokładnie.

Wklejam zdjęcia i zaznaczam że kolor w sztucznym świetle i do tego lampa błyskowa i kolor na zdjęciach zupełnie nie ten bo mam jasny blond,a nie żółte włosy ( to już przechodziłam).

Proszę o szczere komentarze czy sie podobam w nowej fryzurze czy też nie, choć na żywo wyglądam lepiej bo jestem niefotegeniczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00454.JPG (96,6 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00469.JPG (101,4 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00470.JPG (91,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00472.JPG (76,3 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00474.JPG (86,2 KB, 98 załadowań)
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:37   #1617
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość

Proszę o szczere komentarze czy sie podobam w nowej fryzurze czy też nie, choć na żywo wyglądam lepiej bo jestem niefotegeniczna.
Tylko proszę bez kokieterii pani niefotogeniczna
Ładnie wyglądasz w tej fryzurze (ładnemu we wszystkim ładnie).
Pozdrawiam
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:44   #1618
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Proszę o szczere komentarze czy sie podobam w nowej fryzurze czy też nie, choć na żywo wyglądam lepiej bo jestem niefotegeniczna.
Jest naprawdę pięknie, moim zdaniem lepiej niż w długich. A jeśli na żywo jest jeszcze lepiej, to w ogóle bomba.
A poza tym to masz niesamowite oczy!
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:46   #1619
PILKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

WItam wszystkie dziewczynyod kilku lat poszukuje fryzjera z prawdziwego zdazenia -gdzie ja juz nie bylamale ostatnio bylam u p. Krzysztofa i naprawde jestem zadowolona. We wtorek ide do niego drugi raz zobacze co tym razem zrobi z mojimi wloskami
PILKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:53   #1620
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Camilla 240zł płaciłam (balejge,cięcie i modelowanie-włosy długie), z tego co wyczytałam z cennika to cięcie coś 75-80zł ale jak zadzwonisz to się dowiesz dokładnie.

Wklejam zdjęcia i zaznaczam że kolor w sztucznym świetle i do tego lampa błyskowa i kolor na zdjęciach zupełnie nie ten bo mam jasny blond,a nie żółte włosy ( to już przechodziłam).

Proszę o szczere komentarze czy sie podobam w nowej fryzurze czy też nie, choć na żywo wyglądam lepiej bo jestem niefotegeniczna.
Iga to naprawde Ty ? Co za dimetralna zmiana.Nie dziwie się, że chłop był zaszokowany . Jestem jak najbardziej na tak Naprawde wyglądasz super, dobrze Ci w krótkich włosach
Ps. dziekuję za informacje
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.