bluzki bez ramiączek- co pod i na? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 09:12   #1
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink

bluzki bez ramiączek- co pod i na?


Hejka.
Bardzo mi sie podobaja bluzki bez ramiączek, a widze, że niektóre z dziewczyn zamieszczają swoje fotki w takowych.
Co nosicie do tego typu bluzek? Czy nosicie belizne pod spodem, a jesli tak to jakiego typu?
Osobiście nie lubie bez stanika chodzić, ale z drugiej strony wkurza mnie odznaczająca sie krawędź miseczki pod bluzką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gp558975-05vliv01.jpg (56,8 KB, 156 załadowań)
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:13   #2
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

dobrze dobrana bardotka nie ma prawa się odznaczać.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:14   #3
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

No do takich to raczej bez stanika.
Ale ja też nie lubie bez stanika chodzić dlatego zmieniam ramiączka na silikonowe i tyle.
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:34   #4
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Są w sklepach z bielizną bardzo fanjne staniki silikonowe, właściwie są to same miseczki. Wygodne i dobrze trzymają biust.
Są też na Allegro, ale tamtych nie kupowałam. Tyle razy się nacięłam kupując tam róże rzeczy, że wolę zapłacić więcej w sklepie ( i przymierzeć), ale mieć gwarancję, że towar jest dobrej jakości i w razie co wymienią bez szemrania.
Tu link do różnych aukcji tego typu: http://www.allegro.pl/search.php?fro...ing_interval=7
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 10:10   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Najlepsza bedzie dobra bardotka. Poza tym jesli ktos ma naprawde spory biust i nie lubi bardotek, to na taka tube mozna zarzucic jakies delikatne bolerko z krotkim rekawem i tez bedzie fajnie wygladalo jesli chodzi o silikonowe ramiaczka, to jak dla mnie sa straszne
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 10:13   #6
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

nienawidze silikonowych ramiaczek i tych naklejanych miseczek. bardotka a najczesciej bez albo z kostiumem pod u mnie wystepuje
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:23   #7
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

widzialam wczoraj w cubusie takie przyklejane miseczki. w zewnatrz byly materialowe, w srodku gabka a od srodka klej. zastanawialam sie czy to dobrze trzyma no i czy ten klej starcza na dlugo, czy nie schodzi w praniu. kosztowaly prawie 80 zl
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 14:03   #8
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Ja też mam problem. Dostałam taką bluzkę (na szczęście z bolerkiem) i bez stanika, to odpada Spróbowałam odpiąć ramiączka, ale strasznie odstawało. Bardotek nie lubię, bo mi się biust wylewa Jedyne rozwiązanie jakie mi zostało, to normalnie ubrać stanik z ramiączkami i na to bolerko i nie ściągać go wcale.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:08   #9
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Silikonowe ramiączka odpadają..nie podobają mi się i tyle. Zazwyczaj albo nie noszę pod taką bluzkę stanika albo noszę stanik z odpinanymi ramiączkami,tylko musi się dobrze trzymać.
Jeśli kolor pasuje to zakładam złoty biustonosz zawiązywany na szyi jak góra od bikini..ale to raczej wersja na wieczór.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:13   #10
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Co to za pytanie?! Dobrze dobrany stanik się nie odznacza, ja noszę straplessa do wszystkiego co bardziej wycięte. - np. taki z figleaves:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg r457679-p457747-front.jpg (8,6 KB, 200 załadowań)
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:57   #11
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Dobierz dobrze stanik z odpinanymi ramiaczkami to sie nie beda miseczki odznaczac. Silikonowe ramiaczke sa dla mnie okropne, ale jeszcze gorzej wyglada sie bez stanika
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 15:04   #12
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Dobierz dobrze stanik z odpinanymi ramiaczkami to sie nie beda miseczki odznaczac. Silikonowe ramiaczke sa dla mnie okropne, ale jeszcze gorzej wyglada sie bez stanika
Moim zdaniem nieduże piersi i nieobwisłe bez stanika wyglądają ok...lepsze to niż bluzka odsłaniająca plecy i widoczny pasek od stanika brrr....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:44   #13
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nieduże piersi i nieobwisłe bez stanika wyglądają ok...lepsze to niż bluzka odsłaniająca plecy i widoczny pasek od stanika brrr....
A co do bluzki z odkrytymi plecami zamiast stanika?
Mam ten problem, a bez stanika nie wyjdę.

Silikonowe ramiączka są trochę niewygodne i w upalny dzień, gdy ciało jest wilgotne wpijają się i mogą nawet obetrzeć skórę (tak jak moje ramiączka - terrorystki ).
Wydaje mi się, że dobrze dobrany stanik, ewentualnie bardotka dużo zdziała.
Jakoś nie ufam tym wkładkom na piersi, wytrzymują ciepłe wiosenne dni, nie odpadają?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:56   #14
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A co do bluzki z odkrytymi plecami zamiast stanika?
Mam ten problem, a bez stanika nie wyjdę.
No skoro nie wyjdziesz bez stanika to masz duży problem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to samonośne miseczki silikonowe(allegro),które same trzymają się piersi. Koleżanka ma i mówi,że nie spadają ani nic, ale skóra nieoddycha wiec są niekomfortowe.
Ja bym mimo wszystko obawiała się,że spadną.
Uwielbiam bluzki "bez pleców" i wtedy po prostu nie zakładam stanika.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:55   #15
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
No skoro nie wyjdziesz bez stanika to masz duży problem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to samonośne miseczki silikonowe(allegro),które same trzymają się piersi. Koleżanka ma i mówi,że nie spadają ani nic, ale skóra nieoddycha wiec są niekomfortowe.
Ja bym mimo wszystko obawiała się,że spadną.
Uwielbiam bluzki "bez pleców" i wtedy po prostu nie zakładam stanika.
Mnie się strasznie podobają takie bluzki, ale wstrzymuję się przed zakupem bo nie wiem, czy po prostu założyłabym ją. Moja koleżanka o małym biuście też chodziła bez stanika, ale ja tego nie lubię, czułabym się niekomfortowo. Myślałam już o takich wkładkach silikonowych, ale właśnie obawiam się, że spadną albo niebezpiecznie obsuną, mnie to wszystko się może zdarzyć
Kuuurczę, a mam taką ochotę na nową bluzkę z odkrytymi plecami
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:59   #16
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

ciesze się, że tyle wypowiedzi wpadło do tego wątku.
To ja teraz uściśle...
Mam chyba trzy takie bluzeczki i w zeszłym roku kupiłam ładną bardotkę firmy sielei http://www.sielei.pl/ z kolekcji bazowej, usztywnioną minimalnie, silikonowe taśmy itp.
Leżał super, ale to było 4.5 kilo temu.
Po schudnięciu biust niestety też schudł...

Tego lata zrobiłam się taka płaska że żal d... ściska.

Ale do rzeczy. Nie chce sie rozwodzić nad swoimi kompleksami, ale opcja bez stanika mi przez gardło przejść nie chce.
Dobrej bardotki mam zamiar poszukać w odpowiednim rozmiarze, co się okazało po lektórze forów dla małych biustów wcale nie takie proste.

Ale bardotki i push-upy w jednym fatalnie odstają pod bluzkami gładkimi. Bo tego typu push-upy są najczęściej mocno usztywnione i nie zachowują sie niestety jak naturalna pierś.

Jesli macie niezawodne modele bardotek nie odznaczjących się mocno pod bluzkami, to dajcie fote, linka lub chociaż jakiś namiar i krótką chrakterystyke. Chętnie wyszukam w sklepie i przetestuję.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 21:49   #17
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

No ja bez stanika czuje sie jak bez majtek :/ Poza tym to ze linia majtek jest widoczna pod sukienka nie znaczy ze trzeba je zdjac, tylko wybrac inne. Podobnie ze stanikami i bluzkami - sa rozne fikusne modele stanikow, z silikonowymi plecami na przyklad, albo takimi sznureczkami wiazane jak bikini...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 21:55   #18
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

balabym sie wyjsc w takiej bluzce bez stanika pod spodem boooooo, mialabym obawy, ze ta bluzka zsunelaby mi sie itp

ja bym radzila dobra bardotke
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 23:10   #19
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

ja nie wyjdę bez stanika ze względu na rozmiar - chyba bym umarła z bólu w komunikacji miejskiej.. no i czułabym się tak jak wyżej już napisano - jak bez majtek - bili by mnie, chcieli zaplacic ale bez stanika nie wyjde poza tym to chodzenie bez stanika to chyba niezdrowe dla piersi - opadaja na dol i sie wszystko tam psuje, grawitacja źle na nie działa jak nic o nie nie dba a ja swoich popsuc nie chce :P
tym tam silikonowym czymś też nie potrafię zaufac więc odpadają
zostało mi tyle, że noszę po prostu silikonowe ramiaczka - tylko tak sie zastanawiam - moje nie wpijaja się ani nic, nie "kleja" sie do ciała i mnie nie obcieraja... no a ze nie wyglada tak ladnie jak bez coz - wole tak niz bez stanika, takie ze wzorkami sa paskudne ale niezzólkienite czyste nie sa takie złe znowu, przygladac sie trzeba i obok stac zeby sie nad tym w ogole zastanawiac
w sumie to dzisiaj tak chodziłam ;P mam do tuby jeszcze bolerko z krótki rękawe w zestawie było ale to było na raniutko jak jeszcze chłodno było
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 23:40   #20
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Ja mam bardotkę firmy Lisca.Noszę od 3 lat i muszę przyznać ,ze nadal jest w świetnym stanie Nie odznacza się pod nawet bardzo obcisłą bluzką.

http://www.sztukadystrybucji.pl/galerialisca.php
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (83,0 KB, 127 załadowań)
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 00:22   #21
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Wg mnie bez sensu jest kupowanie takiej bluzki jak się nosi do niej te ohydne ramiączka silikonowe (a z brylancikami to już w ogóle).
Najlepiej zakupić bardotkę, znam ten ból - trudno dobrać nieodstający stanik przy małym biuście, ale wszystko jest do znalezienia. Jakby bluzka nie była z prześwitującego lub bardzo cienkiego materiału, i nie byłoby widać sutków, to może być bez stanika. Chociaż taką wersję zastosowałabym raczej na wakacjach.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 07:28   #22
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

moj biust jest wprawdzie mikroskopijny ale bez stanika czulabym sie strasznie niekomfortowo nie mowiac juz ze taki latajacy biust sprawia bol (naprawde nawet taki maly!)
tak wiec rzadko nosze bluzki na ramiaczkach, jedynie w wielkie upaly a pod to bezowy stanik na ramiaczkach - uwazam ze to wyglada znacznie lepiej niz silikony ktorych teoretycznie nie widac a jak jest w praktyce kazdy widzi.. bluzki bez ramiaczek odpadaja w moim przypadku.

aha, w zwiazku z tym tematem, przypomnialo mi sie ze widzialam kiedys w new yorkerze naklejki na sutki (chyba zeby sie nie odznaczaly pod materialem). to chyba fajna opcja dla osob chodzacych bez stanika - wyglada mniej wulgarnie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:41   #23
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

A ja uwazam,że załozenie czasem bluzki bez stanika jest niesamowicie sexy,te które czasem tak się ubiorą wiedzą jak przyciąga to wzrok facetów ja nie mam małego biustu,powiedziałabym że średni(noszę duże B) i czasem zdarza mi się ubrać bluzkę odkrywającą plecy a pod nią nic jednak zdecydowanie preferuję wtedy ubierac bluzki zawiązywane na szyi,inaczej bałabym się że bluzka po prostu się zsunie i wszystko odsłonibardotek nie lubię bo kiedys jedna mi się zsunęła podczas imprezy i powiedziałam sobie ze nigdy wiecej.Mam tez stanik silikonowy własnie z all który trzyma się perfect i jest doskonałym rozwiązaniem dla tych które nie lubią silikonowych ramiączek oraz wstydzą się wyjsc bez stanika.
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:23   #24
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Stanik pod taka bluzka to koszmar Po to bluzka jest bez ramiączek, żeby nie było widac ramiaczek, w tym ramiączek od stanika. Ramiączka silikonowe są nieprzyjemne dla skóry, nie noszę. To samo myślę o bluzkach bez pleców. A już kompletnie mnie rozwala, jak widzę dziewczynę z tak mocno podciągniętymi ramiączkami, że stanik na plecach jest gdzieś w okolicy karku, a bluzka wycieta dość mocno Niedopasowany, widoczny i źle założony stanik to prawie jak wulgarnie wystające strinki, albo zsuwające się z tyłka biodrówki.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:48   #25
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Ja osobiście noszę bardotkę bez ramiączek, która od środka jest obszyta silikonową tasiemką, żeby się nie zsuwała.
Osobiście uważam, że silikonowe ramiączka wyglądają nieestetycznie do tuby
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:11   #26
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: bluzki bez ramiączek- co pod i na?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Myślałam już o takich wkładkach silikonowych, ale właśnie obawiam się, że spadną albo niebezpiecznie obsuną, mnie to wszystko się może zdarzyć
Kuuurczę, a mam taką ochotę na nową bluzkę z odkrytymi plecami
W takiej sytuacji trzeba zaopatrzyć się w stanik zapinany na brzuchu/plecach. I wtedy biust jest "stabilny", a nie widać paska od biustonosza.

Bardzo nie lubię silikonowych ramiączek, nie wyglądają estetycznie, szczególnie do bluzki bez ramiączek. Wtedy kompletnie odpadają.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.