Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 22:34   #1681
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Fajnie jakbyś wrzuciła jakieś fotki. A swoimi doświadczeniami dziel się używając funkcji edytuj. Po co kilka postów jeden pod drugim?
Witaj Vesenko
Najwidoczniej nie jestem tak dobra w posługiwaniu się komputerem jak Ty. Ale dziękuję za radę.
Co do zdjęć. gdybym wiedziała, że wezmę udział w tego typu forum, to zdecydowanie rejestrowałabym każdą wizytę u fryzjera. No cóż, nawet nie zdążyłam wszystkich uwiecznić. Poprawię się. Postaram się jakieś znaleźć i wkleić tutaj. O ile moje zdolności informatyczne, lub ich brak, pozwolą mi na to.
Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:54   #1682
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

Pat7, przed wzieciem udzialu w dyskusji w tym Forum poprostu nalezy przezcytac regulamin....
funkcja edytyj jest po to aby lacztyc posty na ktore masz zamiar odpowiedziec, wiec nie badz opryskliwa tylko narawde zaglaeb sie w lekture regulaminu
dziewczyny grzecznie zwrocily Ci uwage, a to nic zlego
podzielic sie opinia o fryzjerze to barzdo mila sprawa, ale dzielic sie z nia przez kilka postow , to juz wygladac moze na ukryta reklame...
mozna za to wyleciec z Forum...to tez w regulaminie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 23:05   #1683
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

cagliari wedlug mnie , fryzjer nalozyl dekoloryzator na odrost, czego nie powinien robic...to pierwszy blad...
pozatym dobre nowczesne dekoloryzatory(np renee blanche)
dzialaja tylko na wlosy farbowane, jak sama nazwa wskazuje, maja zazadnie sciagnac chemiczny pigment z wlosa
daltego odrost zrobil sie jasny,przetrawiony...
byc mzoe dzialalna wlosypprostu rozjasniaczem... nie wiem..Ty tez sie juz nie dowiesz
ale za taka prace nie powinie skasowa pieniedzy, przeciez nie wykonal jej jak nalezy...
powinnac zalozyc reklamacje..
jak mozna pasemkami maskowac ..jezeli kolor nie wyszedl....owszem...jest taka opcja...ale tylko wtdy jak do nas pzryjdzie klientka z kolorek , ktory jej nie wyszedl.... jaksie sama bawila we fryzjera
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 08:57   #1684
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Jestem w szoku odnośnie usług p. Krzysztofa. Złożyłabym reklamację odnośnie tej wygórowanej kwoty pieniążków. Przegiął.

Ja postanowiłam wrócić do blondu Wiem, wiem głupia jestem Przed świętami wybiorę się do mojej ciotki, która mi zrobi baleyage. Pracuje na Lorealu, więc powinno być ok.

Do Krzysztofa wrócę na kolejną wizytę, gdy znowu mi się blond znudzi Bo uważam, że miałam świetnie zafarbowane swego czasu włosy Ostatnio znajoma z blondu przeszła na ciemniejsze i zrobiła jej się zielona poświata
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:13   #1685
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Wtajcie dziewczyny
dawno mnie tu nie było, widze ze Pan Krzysztof obniżył znacznie loty.....

I dalej trzeba szukać....

Miała moze ktoraś z Was doczynienia z "Grupa Artstyczną Wegnera" ??

kurcze trzeba coś zrobić coś z tymi włosami, dokładnie rok temu nosiłam nową fryzurke po metamorfozie w Emi Style, ale wydaje mi się ze oni tez obnizyli loty...
A moze Słowiańska?
....ach.....
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:26   #1686
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jagabrz Pokaż wiadomość
Czy przedłużanie włosy można obcinać, np. żeby je wyrównać?
no pewnie, że można, chyba za dużo się metamorfoz na Clubie naoglądałam, ale tam co rusz przedłużali włosy tylko po to, żeby je obciąć ładnie ;p

a ja w pt idę do pani Żanety z Farouk nie chce mi się czekać w kolejce do Krzysztofa, pzt taniej no i po ostatniej "aferze" się zniechęciłam...
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:53   #1687
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Eh dziewczyny!!!

Kilka dni byłam chora. Dzisiaj się loguję na Forum i co widzę. JEDNA WIELKA PYSKÓWKA. Aż żal to czytać.

Halo. Czy tutaj są jacyś dorośli ludzie?

Pat7: chyba mam małą siłe przekonywania, bo w Maestro nie chcieli umówić się na sobotę...

Umówiłam się do Gabreila na Saperskiej. Idę tylko do uczesania, więc za dużo nie są mi w stanie zepsuć. Najwyżej założę paierową torbę na głowę

Ogólna dygresja na temat poznańskich fryzjerów: Rzeczywiście jest problem ze znalezieniem naprawdę dobrego i sądzę, że jest to problem ... jakby to nazwać ..." poznańskiej szkoły". Moje życie zawodowe rzuca mnie w różne rejony i korzystałam z usług fryzjerów w całej Polsce. Najlepsi są w Szczecinie, Warszawie i Krakowie i gdyby była taka techniczna możliwość to bym tam jeździła. Niestety u nas w Poznaniu nawet na ulicy nie widać porażająco dobrze zrobionych włosów. Pozostaje szukać i chyba jednak zmieniać, bo jak wyczują stałego klienta, to mam wrażenie, że przestają się starać.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z "zepsutymi włosami" i łączę sie w bólu, zna ten stan. Mnie zajęło rok doprowadznie ich do stanu jako takiej używalności. Ale czas szybko mija...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 11:59   #1688
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
a ja w pt idę do pani Żanety z Farouk nie chce mi się czekać w kolejce do Krzysztofa, pzt taniej no i po ostatniej "aferze" się zniechęciłam...
Witaj

To daj znać koniecznie czy jesteś zadowolona. Idziesz z konkretym pomysłem czy raczej liczysz na dobranie fryzury na miejscu?
Kiedyś zaniosłam zdjęcie fryzury i ta babka obcięła mnie jeszce lepiej niż na zdjęciu. Następnym razem też pójdę do niej na farbę i do ucięcie chyba też.
Powodzenia
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:02   #1689
jagabrz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 6 305
Dot.: Fryzjer Poznan

A znacie taki salon: Hair Design Studio Karol Olejnik na os. Na Murawie?

Podobają mi się ich fryzury w zakładce ,,Metamorfozy", zwłaszcza ta ostatnia.
__________________
MOJE KOSMETYKI + CIUCHY + KSIĄŻKI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264212


SZUKAM:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103376
jagabrz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:55   #1690
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Ogólna dygresja na temat poznańskich fryzjerów: Rzeczywiście jest problem ze znalezieniem naprawdę dobrego i sądzę, że jest to problem ... jakby to nazwać ..." poznańskiej szkoły". Moje życie zawodowe rzuca mnie w różne rejony i korzystałam z usług fryzjerów w całej Polsce. Najlepsi są w Szczecinie, Warszawie i Krakowie i gdyby była taka techniczna możliwość to bym tam jeździła. Niestety u nas w Poznaniu nawet na ulicy nie widać porażająco dobrze zrobionych włosów. Pozostaje szukać i chyba jednak zmieniać, bo jak wyczują stałego klienta, to mam wrażenie, że przestają się starać.
Przeprowadziłam się nieco ponad rok temu z Łodzi do Poznania. Uważnie czytam ten wątek, ale jeszcze nie zdradziłam moich dwóch łódzkich fryzjerów - jak mam czas i kasę to idę do jednego, jak nie mam - do drugiego.
W każdym razie ten pierwszy to całkiem znany w Łodzi Stanisław, jakieś 10 lat temu przeprowadził się z Poznania do Łodzi. Kiedyś więc poprosiłam go o zarekomendowanie jakiegoś fryzjera z Poznania. Rozczarowałam się, bo nie polecił mi nikogo konkretnie, natomiast nazwał Poznań jedną ze stolic polskiego fryzjerstwa - tuż po Warszawie i Krakowie właśnie. To chyba nie jest tak źle Następnym razem go przycisnę mocniej! W każdym razie powiedział, że tutaj ludzie talent fryzjerski mają w genach.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 13:15   #1691
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj

To daj znać koniecznie czy jesteś zadowolona. Idziesz z konkretym pomysłem czy raczej liczysz na dobranie fryzury na miejscu?
Kiedyś zaniosłam zdjęcie fryzury i ta babka obcięła mnie jeszce lepiej niż na zdjęciu. Następnym razem też pójdę do niej na farbę i do ucięcie chyba też.
Powodzenia
właściwie to idę tylko podciąć ale dobry fryzjer to i podcinać powinien nie? mam nadzieje, że nie zetnie mi połowy długości... zrobiłam nawet zdjęcia do porównania to potem wkleje
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 13:44   #1692
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Green Tea
NIe chcieli?? Hmm... W soboty zawsze jest jeden z chłopaków, tak nieoficjalnie. Mnie robili fryzurę w sobotę na wesele.
Nie wiem dlaczego z Tobą nie chcieli się umówić. Przyczyn może być mnóstwo.
Ale ok. Nie chcę się tłumaczyć za nich.
To już ich problem, że się nie zgodzili.
Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 13:49   #1693
betsetse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Poznan

witam was kochane, przesledzilam caly watek i mam metlik w glowie i pomyslu brak gzdie pojsc . Do fryzjera boje sie chodzic panicznie. Jestem z lodzi od roku w wlkp. mam wlosy dlugie dosyc geste i ponoc ciezkie w obcieciu, z tylu mocniej faluja do tego okragla buzka tak mi sie wydaje. Od 10 lat tylko je podcinam ale ostatnimi czasy patrzec w lustro nie moge, musz cos z nimi zrobic, tylko co???? pomyslu na fryz brak a gzdie to jeszce gorzej.

moze jakas podpowiedz?
betsetse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 14:35   #1694
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
Pat7, przed wzieciem udzialu w dyskusji w tym Forum poprostu nalezy przezcytac regulamin....
funkcja edytyj jest po to aby lacztyc posty na ktore masz zamiar odpowiedziec, wiec nie badz opryskliwa tylko narawde zaglaeb sie w lekture regulaminu
dziewczyny grzecznie zwrocily Ci uwage, a to nic zlego
podzielic sie opinia o fryzjerze to barzdo mila sprawa, ale dzielic sie z nia przez kilka postow , to juz wygladac moze na ukryta reklame...
mozna za to wyleciec z Forum...to tez w regulaminie
Przeczytałam właśnie regulamin. Jest tam punkt 5. Nie będę go cytować, bo powinnaś go znać. Nie złamałam żadnego z punktów. Nawet tego o szerzeniu reklamy o co zostałam przez Ciebie oskrżona.
Nie jestem opryskliwa. Odpowiadam zawsze w kulturalny sposób, nikogo nie obrażając. Jeżeli uważasz inaczej, to wskaż mi proszę moją wypowiedź, która by o tym świadczyła. A tu słownikowe objaśnienie słowa opryskliwy:
«odpowiadający gniewnie, burkliwie, półsłówkami; wypowiadany, brzmiący w taki sposób; nieuprzejmy, szorstki, ostry»
Mogłabym się poczuć równie dobrze obrażona tym słowem i skorzystać z punktu 8, ale mam dystans do siebie, więc nie będę. Zresztą po co wywoływać niepotrzebnie wojnę.
Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:41   #1695
cagliari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

teraz to już jestem totalnie ZAŁAMANA!masakra totalna, po prostu ryczeć mi się chce!!!!
umyłam włosy i z nasady włosów spłynęła farba, szampon czy co tam on położył i różnica w kolorze między górą a resztą jest straszna.
nie moge na siebie patrzeć!!!!!
Dziewczyny poradzcie co zrobic?
Nie wiem czy chcę raklamowac, bo na pewno nie pojde na zadną poprawkę!!!
Ale co teraz?zapisac sie do fryzjera innego? Poczekać az kolor wypłowieje?Zamknąć się w domu na moesiąc?Popełnić samobójsto????????
RATUNKU
cagliari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:55   #1696
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez cagliari Pokaż wiadomość
teraz to już jestem totalnie ZAŁAMANA!masakra totalna, po prostu ryczeć mi się chce!!!!
umyłam włosy i z nasady włosów spłynęła farba, szampon czy co tam on położył i różnica w kolorze między górą a resztą jest straszna.
nie moge na siebie patrzeć!!!!!
Dziewczyny poradzcie co zrobic?
Nie wiem czy chcę raklamowac, bo na pewno nie pojde na zadną poprawkę!!!
Ale co teraz?zapisac sie do fryzjera innego? Poczekać az kolor wypłowieje?Zamknąć się w domu na moesiąc?Popełnić samobójsto????????
RATUNKU

1.wypic drinka na uspokojenie
2.umowic sie do niego na wizyte
3.na wizycie powiedziec mu,ze niech robi co chce ale masz wygladac jak czlowiek albo spotkacie sie w sadzie!!!!! lub te niech oddaje kase a Ty idziesz na poprawke do konkurencji.


Bardzo wspolczuje i mam nadzieje,ze sie nie dasz!!!

pozdrawiam
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 17:29   #1697
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez cagliari Pokaż wiadomość
teraz to już jestem totalnie ZAŁAMANA!masakra totalna, po prostu ryczeć mi się chce!!!!
umyłam włosy i z nasady włosów spłynęła farba, szampon czy co tam on położył i różnica w kolorze między górą a resztą jest straszna.
nie moge na siebie patrzeć!!!!!
Dziewczyny poradzcie co zrobic?
Nie wiem czy chcę raklamowac, bo na pewno nie pojde na zadną poprawkę!!!
Ale co teraz?zapisac sie do fryzjera innego? Poczekać az kolor wypłowieje?Zamknąć się w domu na moesiąc?Popełnić samobójsto????????
RATUNKU
1. Alkohol szkodzi zdrowiu i zaburza logiczne myślenie
2. Idź do gościa i niech oddaje kasę ...sąd nienajlepsze rozwiązanie, ale prasa ... jest skuteczna
3. Idź do innego fryzjera i zapłać kasą od Krzyśka, oczywiście.

Pozdrawiam
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 17:48   #1698
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
1. Alkohol szkodzi zdrowiu i zaburza logiczne myślenie
2. Idź do gościa i niech oddaje kasę ...sąd nienajlepsze rozwiązanie, ale prasa ... jest skuteczna
3. Idź do innego fryzjera i zapłać kasą od Krzyśka, oczywiście.

Pozdrawiam
hehe wiesz wszystko jest dla ludzi...a w nadmiarze to nawet zielona herbata szkodzi!!!!!!!)))) Bez obrazy

Edytowane przez jesterka
Czas edycji: 2007-11-14 o 17:50 Powód: literowka
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:06   #1699
Lady_Of_The_Moon
Przyczajenie
 
Avatar Lady_Of_The_Moon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań City
Wiadomości: 8
GG do Lady_Of_The_Moon
Studio Arkas Poznan? oraz mega dylemat z balajagem..:(

witam serdecznie
Otoz mam maly problem.Od miesiaca marze o balajazu,takim konkretnym i mocnym bo spodobala mi sie pewna fryzurka,zalanczam linka
http://img138.imageshack.us/my.php?image=olsens3mm0.jpg
oraz
http://img141.imageshack.us/my.php?i...arykateza6.jpg
wiem ze slepe wzorowanie sie na gwiazdach jest malo ok ale ja sie zakochalam w ich fryzurkach i juz dlugo o takiej marze.. mysle ze da sie osiagnac to przez gruby balajage,wiadomo ze nie musi byc identycznie jak one maja ale podobnie..marzy mi sie taki fryz ale mam klopot,w sumie dwa.
1:zapisalam sie na sobote do studia Arkas na polnej.wezma az 200 zl..bylam tam raz scinana i bylo ok ale sciecie to co innego niz balajage..czy dobrze wybralam fryzjera,byla tak ktoras moze?

2:drugi-mam naturalne wlosy ciemne..nie sa czarne ale bardzo ciemne,i pani powiedziala ze w sumie ryzykuje ze pasemkabeda rude ale "sie postara"..mi sie wydaje ze jakby uzyc rozjasniacza to by wyszly te pasma blond na 1000% a nie jakies rude wiec jestem w lekkim szoku bo mam 50 na 50 ze wyjdzie blond.bylam w rosmanie i tam sa farby blond ktore pokryja na blond nawet kruczoczarne wlosy wiec watpie zeby nie mieli takich farb i rozjasniaczy w profesjonalnym salonie.

Boje sie wydac 200zl zeby sie potem odfarbowywac w domu farba za 20:P..
Dziewczyny,wielka prosba-co sadzicie o Arkas i tym balajagu?
Dziekuje za pomoc,pozdrawiam
Lady_Of_The_Moon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 18:09   #1700
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

cagliari znam to i przez miesiąc wytrzymałam w tych ochydnych włosach ale jak bym musiała być dłużej w tych włosach to chyba w akcie desperacji ogoliłabym się na łyso maszynką mojego TŻ . Na Twoim miejscu poszłabm do niego z reklamacją i po zwrot kasy . Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:38   #1701
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cagliari biedaczko . tak jak radzila Green Tea, idz do niego i zazadaj zwrotu pieniedzy, a na poprawke oczywiscie do innego fryzjera. nie do Krzyska . ponadto jak pojdziesz do Krzyska tak z marszu to na pewno bedzie u niego jakas klientka, wiec oczernianie go przy jego "elektoracie" powinno odniesc pozytywny skutek = zwrot pieniedzy.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2007-11-15 o 08:46
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:39   #1702
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

Pat7
pouczajace...
i bardzo "grzeczna" odpowiedz na mojego posta...ktory nie wydaje mi sie zeby zabrzmial jak atak na Twoja osobe...
czytaj, czytaj regulamin...wtedy nie bedzie wpadek i pretensji do Moderatorow...
Swietnie ,ze znasz tak ten salon i zasady i obyczaje jakie tam panuja
nawet zapraszasz na szkolenia...piszac o nich duzymi literami...
zapraszasz dziewczyny na szkolenia w imieniu?..Pawla ,to sie chwali... byc moze znajdzie sie chetna, czasem warto sprobowac

masz 13 wiadomosci i tylko na ten temat...to tez jest oki
ale 5 wiadomosci jedna pod druga i bodajze kazda z namiarami na salon ...
to moze wzbudzac nieufnosc....(zeby nie bylo ze rzucam oskarzenia.. )
i moze to zostawmy ...tak jak jest
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-11-14 o 19:22
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 19:12   #1703
Lady_Of_The_Moon
Przyczajenie
 
Avatar Lady_Of_The_Moon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań City
Wiadomości: 8
GG do Lady_Of_The_Moon
Dot.: Studio Arkas Poznan? oraz mega dylemat z balajagem..:(

oj sie rozpisalam ale mam nadzieje ze ktos przeczyta;P
Lady_Of_The_Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 19:17   #1704
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Studio Arkas Poznan? oraz mega dylemat z balajagem..:(

zerknij tez na watek "fryzjer poznan" dobry fryzjer itp mzoe tam juz ktos pisal
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 19:17   #1705
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Studio Arkas Poznan? oraz mega dylemat z balajagem..:(

zerknij tez na watek "fryzjer poznan" dobry fryzjer itp moze tam juz ktos pisal
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 05:54   #1706
Lady_Of_The_Moon
Przyczajenie
 
Avatar Lady_Of_The_Moon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań City
Wiadomości: 8
GG do Lady_Of_The_Moon
Dot.: Studio Arkas Poznan? oraz mega dylemat z balajagem..:(

hmm szukalam narazie nic...
bardziej nawet niz ten fryzjer martwi mnie fakt tego rudawego
Lady_Of_The_Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 07:56   #1707
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
hehe wiesz wszystko jest dla ludzi...a w nadmiarze to nawet zielona herbata szkodzi!!!!!!!)))) Bez obrazy
Wszystko można byle z wolna i z ostrożna
A jak dziewczyna upija się na smutno, to co wtedy
Wersja z witaminami też była niezła
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:08   #1708
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
...W każdym razie ten pierwszy to całkiem znany w Łodzi Stanisław, jakieś 10 lat temu przeprowadził się z Poznania do Łodzi. Kiedyś więc poprosiłam go o zarekomendowanie jakiegoś fryzjera z Poznania. Rozczarowałam się, bo nie polecił mi nikogo konkretnie, natomiast nazwał Poznań jedną ze stolic polskiego fryzjerstwa - tuż po Warszawie i Krakowie właśnie. To chyba nie jest tak źle Następnym razem go przycisnę mocniej! W każdym razie powiedział, że tutaj ludzie talent fryzjerski mają w genach.
... w genach?...stolicą ?.Biedaczysko, nie wiedział jak wybrnąć, takiego mu ćwieka zabiłaś
a ten tekst z "genami" to już gdzieś słyszałam, przypadkiem Piaseccy tak o sobie nie mówią? Chyba tak..
20% to talent a reszta to ciężka praca. I tak jest ze wszystkim, ale jak jednego elementu zabraknie to sukcesu nie ma..
"Jedni Piaseccy stolicą nie czynią"
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:46   #1709
ewuhna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam Broniecka!
Wybieram się do Tupetu ale z tego co sie zdążyłam zorientować top Tymka już tam nie ma!Nie wiesz gdzie mógł się przenieść albo kogo tam można polecić?
z góry dziękuję za odpowiedź!
ewuhna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:56   #1710
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
... w genach?...stolicą ?.Biedaczysko, nie wiedział jak wybrnąć, takiego mu ćwieka zabiłaś
a ten tekst z "genami" to już gdzieś słyszałam, przypadkiem Piaseccy tak o sobie nie mówią? Chyba tak..
20% to talent a reszta to ciężka praca. I tak jest ze wszystkim, ale jak jednego elementu zabraknie to sukcesu nie ma..
"Jedni Piaseccy stolicą nie czynią"
Też myślę, że nie wiedział co odpowiedzieć, ale mam nadzieję, że przemyślał sprawę i następnym razem powie coś sensownego.

A co do fryzjerskich klanów, to chyba w Poznaniu jest ich więcej: wszystkie "Bronki" Grzempowskich i jeszcze ktoś mi umknął...

A że Poznań jest jedną ze stolic - to chodziło o to, że POLFRYZ ma tutaj siedzibę i jest dużo imprez branżowych.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.