Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 11:12   #1
Janusz7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.


Chciałbym kupić żonie (46 lat) na prezent perfumy (wodę toaletową). Ważna jest trwałość i intensywność zapachu. Podobały jej się ostatnio kupione Eternity Moment i Lolita Lempicka. Pierwsze były dość delikatne, świeże, kwiatowe, drugie raczej ciężkie, mocne, intensywne, wręcz przytłaczające, obie zmysłowe, kuszące i dość trwałe. I mimo, że dość różne to obie się podobały.
Co Panie, które używały i znają te dwa zapachy mogłyby zaproponować w podobnej grupie cenowej ?
Janusz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 12:00   #2
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Może Escada Magnetism? Zapach, który jest bardzo charakterystyczny, ogoniasty, wielopoziomowy, a zarazem ekstremalnie kobiecy, łączący romantyzm z erotyzmem. Być może flakonik czy reklama sugerują, że mamy do czynienia z czymś infantylnym i oklepanym, ale proszę mi wierzyć, że zapach jest szczególny. Dla mnie ten zapach to wianuszek roztartych w dłoni liści porzeczek, cierpko-słodkich owoców, zapach szumiących konarów drzew o zachodzie słońca i zmysłowej ambry. Pojawiają się też nuty jadalnego toffie, wanilii czy ananasa, ale dla mnie ten zapach jest zupełnie niejadalny, a właśnie wielowymiarowy i kobiecy.

Może też Pan przetestować Burberry Body Intense - wszystkie z serii - piękny zapach, w dodatku też charakterystyczny. Jest ogoniasty, ale nieprzytłaczający. Oprócz tego, że sama używałam, to pewnego dnia w jednym z muzeów poczułam tę woń, i niech sobie Pan wyobrazi, że kroczyłam za tą Panią po wszystkich salach, bo obcowanie z tym zapachem było najzwyczajniej przyjemne dla mnie. Zapach cielesny, z nutą róży, pudrowej brzoskwinii i drewna kaszmirowego, lekko się go nosi - uwielbiam!
__________________
T]

Edytowane przez smolinosek86
Czas edycji: 2013-11-02 o 12:02
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 08:58   #3
Janusz7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź
Janusz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 14:04   #4
anusia997
Zadomowienie
 
Avatar anusia997
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z miasteczka nad bugiem
Wiadomości: 1 446
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

A ja proponuję Euphoria Calvina Kleina.
anusia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:10   #5
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Nie cierpię obydwu zapachów.
Nie rozumiem fenomenu Lolity,jedynie L de Lolita Lempicka w miarę mi podchodzi,ale też to nie jest uwielbienie.
Eternity Moment lubię na innych osobach,ale avon zwykle u mnie odpada za trwałość.
Nie wiem czy będę pomocna,ale z racji poznawania przez żonę zapachów poleciłabym jakieś klasyki, coś z zapachów Calvina Kleina (cenowo nie szarpną portfela).

Achhhh muszę znaleźć męża,który będzie mi perfumy kupował. Godne pochwalenia
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:32   #6
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Nie cierpię obydwu zapachów.
Nie rozumiem fenomenu Lolity,jedynie L de Lolita Lempicka w miarę mi podchodzi,ale też to nie jest uwielbienie.
Eternity Moment lubię na innych osobach,ale avon zwykle u mnie odpada za trwałość.
Eternity Moment jest właśnie Calvina Kleina, a Infinite Moment produkuje Avon.
Dziś jeszcze pomyślałam o dwóch zapachach Estee Lauder - klasycznym Sensuous i Sensuous Nude - oba świetne na zimę, ale nie tylko. Eleganckie, intymne, z nutką nonszalancji, miodowe, troszkę drzewne,ciepłe,otulające i kobiece.
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 10:37   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

A'la Eternity - seria Pure White Linen (tylko nie wiem który najbardziej), Sun Moon Stars Lagerfelda, może Fracas Roberta Pigueta [chociaż on jest dużo droższy ]....

A'la Lempicka - najprościej zacząć od wszystkich jej zapachów - http://www.fragrantica.com/designers...-Lempicka.html - może oprócz tych z Minuit/Midnight w nazwie. Może się sprawdzić Black XS od Paco Rabbane, Angel Muglera, La Vie est Belle od Lancome, Pink Sugar Aquoliny.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 19:56   #8
Reos99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Ja uwielbiam Eternity Moments, mój drugi ukochany zapach to Anais Anais Cacharel, więc może żonie też się spodoba. Oba zapachy mocno kwiatowe.
Reos99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 15:59   #9
Janusz7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Nim jeszcze Anusia997 zaproponowała Euphoria Calvina Kleina kupiłem już
Escada Magnetism (wcześniej o niej jeszcze trochę poczytałem i w większości były to same pochlebne opinie). A ponieważ sklep internetowy w którym kupowałem Escadę Magnetism zaproponował w promocji akurat Euphorię, szybko poczytałem opinie i na temat tej wody i zdecydowałem się kupić obie. A już po kupnie przeczytałem propozycję Anusi997. A jaka będzie reakcja obdarowanej to się okaże w grudniu, bo dopiero wtedy zostaną wręczone oba prezenty. Napiszę o tym i też o swoim wrażeniu na te zapachy. Dziękuję za wszystkie propozycje, z kolejnych skorzystam może w późniejszym czasie.
Janusz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 16:47   #10
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Cytat:
Napisane przez Janusz7 Pokaż wiadomość
Nim jeszcze Anusia997 zaproponowała Euphoria Calvina Kleina kupiłem już
Escada Magnetism (wcześniej o niej jeszcze trochę poczytałem i w większości były to same pochlebne opinie). A ponieważ sklep internetowy w którym kupowałem Escadę Magnetism zaproponował w promocji akurat Euphorię, szybko poczytałem opinie i na temat tej wody i zdecydowałem się kupić obie. A już po kupnie przeczytałem propozycję Anusi997. A jaka będzie reakcja obdarowanej to się okaże w grudniu, bo dopiero wtedy zostaną wręczone oba prezenty. Napiszę o tym i też o swoim wrażeniu na te zapachy. Dziękuję za wszystkie propozycje, z kolejnych skorzystam może w późniejszym czasie.
Według mnie dobry wybór ja na miejscu Twojej żony bym cieszyła się jak dziecko
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:25   #11
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
A'la Eternity - seria Pure White Linen (tylko nie wiem który najbardziej), Sun Moon Stars Lagerfelda, może Fracas Roberta Pigueta [chociaż on jest dużo droższy ]....

(...)
Zgadza się, te zapachy są podobne do Eternity (zwłaszcza SMS bardzo je przypominają ), ale do klasyka.
Eternity Moment to zupełnie inne perfumy.

Najlepszym przykładem jest tu moja mama, która używa praktycznie tylko klasycznego Eternty - uwielbia je. Z kolei wersji Moment nie znosi, chyba dlatego że nie lubi zapachu jaśminu, a w EM on dominuje, przynajmniej na mnie i na niej.
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 18:20   #12
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Coś w stylu Eternity Moment i Lolita Lempicka.

Cytat:
Napisane przez Janusz7 Pokaż wiadomość
Nim jeszcze Anusia997 zaproponowała Euphoria Calvina Kleina kupiłem już
Escada Magnetism (wcześniej o niej jeszcze trochę poczytałem i w większości były to same pochlebne opinie). A ponieważ sklep internetowy w którym kupowałem Escadę Magnetism zaproponował w promocji akurat Euphorię, szybko poczytałem opinie i na temat tej wody i zdecydowałem się kupić obie. A już po kupnie przeczytałem propozycję Anusi997. A jaka będzie reakcja obdarowanej to się okaże w grudniu, bo dopiero wtedy zostaną wręczone oba prezenty. Napiszę o tym i też o swoim wrażeniu na te zapachy. Dziękuję za wszystkie propozycje, z kolejnych skorzystam może w późniejszym czasie.
Wspaniale, mam nadzieję, że żona się ucieszy
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.