Cała Prawda O Grzywkach - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 14:03   #241
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez anka^^ Pokaż wiadomość
Do okrągłej twarzy grzywka raczej nie pasuje. Ewentualnie cieńka, na bok.
"Bezedura" było już mase wątków na ten temat, do okrągłej buzi również pasuje grzywka, owszem nie każda, ale pasuje Miedzy innymi choćby na skos
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:15   #242
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja w piątek stałam się (szczęśliwą czy nie - jeszcze nie wiem ) posiadaczką grzywki ! Do tego przyciemniłam włosy. Naturalne mam średni brąz a teraz mam brąz ciemny (tylko że narazie wpada w wiśnię, są przebłyski) i narazie znajomi mnie nie poznają ale jak już to chwalą Miałam grzywkę (ostatni raz) w 4 klasie podstawówki ! A teraz jestem w 2kl liceum i troszkę dziwnie się czuję z nią ale nawet mi się podoba
Nie przetłuszcza się specjalnie (tak jak reszta włosów) i nawet da się ułożyć. Suszę włosy głową w dół i myślałam że po takim suszeniu będę teraz wyglądała jak statua wolności ale jakoś na szczęście nie...
Noszę okulary ale nigdy się nie zastanawiałam nad relacją grzywka-okularki Myślę że każdemu pasuje coś innego i to zalezy od osoby a nie od jej wady wzroku Resztę napiszę po jakimś czasie - narazie etap przyzwyczajania się i testowania
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 16:50   #243
girafffe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

witam
jestem tu nowa ale zaciekawil mnie ten watek ja tez od dluzszego czasu przymierzam sie do grzywki i nie umiem sie zdecydowac :/ najbardziej chcialabym taka prosta, dluga, do brwi ale nie wiem czy bedzie dobrze wygladac wiec prosze o rade... dolaczam zdjecie moje i przykladowej fryzury zeby bylo latwiej doradzic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe czarnobiale.jpg (77,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAK,TAK,TAK.jpg (14,6 KB, 140 załadowań)
girafffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 17:13   #244
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Smile Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez girafffe Pokaż wiadomość
witam
jestem tu nowa ale zaciekawil mnie ten watek ja tez od dluzszego czasu przymierzam sie do grzywki i nie umiem sie zdecydowac :/ najbardziej chcialabym taka prosta, dluga, do brwi ale nie wiem czy bedzie dobrze wygladac wiec prosze o rade... dolaczam zdjecie moje i przykladowej fryzury zeby bylo latwiej doradzic
Z grzywką jest Ci bardzo ładnie, a jak się Tobie znudzi, to zawsze możesz zaczesać ją na bok. Ja bym zaryzykowała i więcej ją podcięła. Włosy nie zęby - odrosną. Też jestem posiadaczką grzywki i jestem z niej zadowolona.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:13   #245
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Boże a ja poszłam dzisiaj podciąć grzywke i nadać jej troche inny kształt a ta głupia k*** ścieła mi 3 cm zamiast jednego i wyglądam po protu okropie jeszcze nigdy nie byłam bardziej załamana po fryzjerze tym bardziej że w sobote jadę na lednicę a 14 czerwca mam konkurs. Aha nie dość że tyle ścieła to jeszcze krzywo. Ja nie wiem jak ona patzryła na to zdjęcie które jej pokazałam. I jak ja teraz wyjdę na ulicę
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:47   #246
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
I jak ja teraz wyjdę na ulicę
Nie przejmuj się tak, świat nie kończy się na problemie krótkiej, krzywej grzywki A jestem przekonana, że ludzie na ulicy będą bardziej skupieni na swoich sprawach niż na Twoich włosach

Grzywka odrasta bardzo szybko, nim się obejrzysz a już będzie miała swoją odpowiednią długość, a poza tym teraz taka moda śmieszna, że jak się uprzesz to przekonasz wszystkich, że krzywe też w modzie
carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:24   #247
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Od tygodnia jestem posiadaczką grzywki, do której przymierzałam się pół roku. Jestem bardzo zadowolona i polecam niezdecydowanym. Tylko martwię się bo wszyscy ostrzegali mnie przed pryszczami od grzywki. Narazie nic nie widać, ale zobaczymy, czy potwierdzą się ich pesymistyczne wizje .
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 16:28   #248
anydualk29
Raczkowanie
 
Avatar anydualk29
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 42
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Od tygodnia jestem posiadaczką grzywki, do której przymierzałam się pół roku. Jestem bardzo zadowolona i polecam niezdecydowanym. Tylko martwię się bo wszyscy ostrzegali mnie przed pryszczami od grzywki. Narazie nic nie widać, ale zobaczymy, czy potwierdzą się ich pesymistyczne wizje .
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KLAUDIA/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KLAUDIA/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
anydualk29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:29   #249
anydualk29
Raczkowanie
 
Avatar anydualk29
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 42
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Od tygodnia jestem posiadaczką grzywki, do której przymierzałam się pół roku. Jestem bardzo zadowolona i polecam niezdecydowanym. Tylko martwię się bo wszyscy ostrzegali mnie przed pryszczami od grzywki. Narazie nic nie widać, ale zobaczymy, czy potwierdzą się ich pesymistyczne wizje .
Jezeli uzywasz dobrych kosmetykow do pielegnacji cery to nic nie bedzie sie dzialo, wiem po sobie =)))
anydualk29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:31   #250
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

OrangeJuice, to tak jakby ktoś Ci powiedział: jak będziesz zapuszczać włosy i zawijać je za uszy, to za uszami zrobią Ci się syfy. Jasne, zrobią się, jeśli będziesz odstawiać produkcję tłuszczu na włosach Dbasz o czyste włosy (grzywkę) = masz czyste czoło. Każdy z nas chyba pamięta nierozłączne czasy podstawówki i grzyweczki... wtedy to i ja miałam plantację krostek na przemian z syfikami. Cóż, cudowny okres dojrzewania a teraz tak samo jak czoło, tak broda/nos/etc. są narażone na wysyp przed okresem.
carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:37   #251
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Macie rację ,nie ma się co martwić na zapas. A jak często podcinacie swoje grzyweczki?
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 18:40   #252
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Jak tę moją grzywkę można było jeszcze godnie określić mianem grzywki, to podcinanie odbywało się na tyle często, by nie zdążyła włazić do oczu. Nie lubię chodzić z taką pierdułką do fryzjera, bo zawsze przy okazji wypada odrobinkę podciąć włosy a płaci się za to jak za normalne cięcie, czyli chyba już jakieś 35-40 zł. A z kolei jak sama podcinam.... to się naklnę za dużo
carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 21:26   #253
aniska20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

hmmm...nie moge sie wciaz zdecydoac czy obciac sobie grzywke. czesc ludzi mowi ze wygladam ladniej a czesc ze o wiele gorzej...ale ja jednak wychodze z zalozenia ze koleznakom nie mozna ufac;p dletego prosze o pomoc na forum=> musze dodac ze bardzo mi zalezy na zrobieniu grzywki bo bardzo chce cos w sobie zminic=>

zamiescilam zdjecie bez grzywki i ze ,,sztuczna" grzywka i bardzo prosze o opinie jak jest lepiej...i czy mam szanse na noszenie grzywki=)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kucyk.jpg (40,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wycieczka5-1.jpg (17,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skok2.jpg (78,8 KB, 115 załadowań)
aniska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 21:32   #254
aniska20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

hmmm...nie moge sie wciaz zdecydoac czy obciac sobie grzywke. czesc ludzi mowi ze wygladam ladniej a czesc ze o wiele gorzej...ale ja jednak wychodze z zalozenia ze koleznakom nie mozna ufac;p dletego prosze o pomoc na forum=> musze dodac ze bardzo mi zalezy na zrobieniu grzywki bo bardzo chce cos w sobie zminic=>

zamiescilam zdjecie bez grzywki i ze ,,sztuczna" grzywka i bardzo prosze o opinie jak jest lepiej...i czy mam szanse na noszenie grzywki=)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kucyk.jpg (40,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skok2.jpg (78,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA51691-1.JPG (97,9 KB, 35 załadowań)
aniska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:16   #255
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

To ja się dołączę

Grzywka przetłuszcza się podobnie jak reszta włosów, ale nalezy uważać na smarownie rano czoła kremem, jak się ją przez przypadek wysmaruje, to jest koszmarek

I trzeba uważać przy noszeniu czapek, bo może się jakoś dziwnie wywinąć, pognieść i narobić innych kłopotów.

Samodzielnie lepiej nie podcinac, tylko znaleźć jakąś zaprzyjaźnioną fryzjerkę, ktora to zetnie za piątkę, góra dychę (są takie!), tylko trzeba ja pilnowac żeby nie ścieła jej tak, by się podwijala do środka, bo można nabrac wyglądu w klimacie lat 80-tych.

Nie warto ścinać grzywki na dużo krótszą po wakacjach, bo wtedy wyłazi blade czoło, często z pryszczami, o ktorych się nie wiedziało

No i nie warto jej ścinać za krótko, szczególnie gdy się ma pociągłą buzię bo można się upodobnic do ministra edukacji.

Jak grzywka za bardzo odrośnie, to się robi okrutny przedziałek
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:20   #256
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez aniska20 Pokaż wiadomość
hmmm...nie moge sie wciaz zdecydoac czy obciac sobie grzywke. czesc ludzi mowi ze wygladam ladniej a czesc ze o wiele gorzej...ale ja jednak wychodze z zalozenia ze koleznakom nie mozna ufac;p dletego prosze o pomoc na forum=> musze dodac ze bardzo mi zalezy na zrobieniu grzywki bo bardzo chce cos w sobie zminic=>

zamiescilam zdjecie bez grzywki i ze ,,sztuczna" grzywka i bardzo prosze o opinie jak jest lepiej...i czy mam szanse na noszenie grzywki=)
ślicznie CI w grzywce, ja bym zrobiła
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:23   #257
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Myślę, że zarówno z gzrywką, jak i bez niej wyglądasz łsuper, więc jeśli tylko masz na grzywkę ochotę, to po prostu zetnij

Tylko nie wiem jak to jest z grzywkami przy takich lekko kręconych włosach (czy się nie podwijają za bardzo i nie trzeba ich prostować) bo sama mam proste jak druty.

Więc doczytaj o tym, upewnij się i ścinaj Raz się żyje
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 09:33   #258
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez aniska20 Pokaż wiadomość
hmmm...nie moge sie wciaz zdecydoac czy obciac sobie grzywke. czesc ludzi mowi ze wygladam ladniej a czesc ze o wiele gorzej...ale ja jednak wychodze z zalozenia ze koleznakom nie mozna ufac;p dletego prosze o pomoc na forum=> musze dodac ze bardzo mi zalezy na zrobieniu grzywki bo bardzo chce cos w sobie zminic=>

zamiescilam zdjecie bez grzywki i ze ,,sztuczna" grzywka i bardzo prosze o opinie jak jest lepiej...i czy mam szanse na noszenie grzywki=)
W grzywce Ci o wiele lepiej, tylko ze musisz sie liczyc mozliwoscia wywijania sie wlosow - bo chyba masz lekko falowane? Byc moze musialabys ja prostowac, ale to nie takie znow straszne Ja mam grzywke mimo falowanych wlosow i prostuje ja codziennie, wyglada fajnie i nie zamierzam juz nigdy wrocic do stanu bezgrzywkowego
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 10:06   #259
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

aniska20 w grzywce jest Ci ślicznieja bym scięła
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 11:35   #260
aniska20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

dziekuje za wszystkie opinieprawda ze troche mi sie skrecaja ale prostowanie mnie nie przeraza=> no i wybieram sie do fryzjera...trzymajcie kcuki=>
aniska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:43   #261
aniska20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

no i bylam u fryzjera...chcialm dluzsza grzywke za brwi..ale oczywiscie wyszla przed brwi;p mam nadzieje ze mi szybko urosnie i bedzie ok...hmmmm...nie wygladam zle ale jakos super chyba tez nie, moze dlatego tak mowie bo sie ejszcze nie przyzwyczailam...wszyscy mowia ze jest dobzre...mam nadzieje ze sie przekonam=) jak tlyko bede miala zdjecia to wstawie ale na razie siostra zabrala aparat;p
aniska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 19:10   #262
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

mam grzywke od paru lat najczesciej na bok, taka dluzsza czasem rowna do brwi ale jakos ta na bok lubie u siebie bardziej teraz jest juz za dluga i przestaje mi sie ukladac ale marzy mi sie taka dluga, miekka, opadajaca na oko grzywka ) pokazuje obecna grzywke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0188.jpg (28,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xpp 027.jpg (69,6 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xpp 006.jpg (62,3 KB, 151 załadowań)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 08:36   #263
Babel11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Hej dziewczyny
Mam do was małe pytanie.
Niedługo idę do fryzjera i myślę nad zrobieniem ukośnej grzywki, w końcu to takie cudeńko, w którym każdemu jest do twarzy ;p
Czy te z was, które ją mają, muszą używać jakichś kosmetyków do układania takiej grzywki? Bo z tego co widzę na zdjęciach, te grzywki samoistnie nie miałyby szans tak ładnie opadać na twarz bez pomocy jakiegoś kosmetyku do stylizacji… czy może jednak wam włosy układają się same?
Bardzo proszę o szczerą odpowiedź, bo nie chciałabym tracić czasu na układanie grzywki, więc jeśli jednak trzeba się jakoś wysilać przy tym, by normalnie wyglądać, to zrezygnuję z grzyweczki.
Cenię sobie zwykłe „przeczesywanie” włosów, a ich układanie zostawiam na specjalne okazje i nie chciałabym tego robić codziennie (;
z góry dziękuję za odpowiedź
Babel11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 08:57   #264
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

hej,ja jestem posiadaczka ukosnej grzywki i musze ja ukladac praktycznie codziennie.
mam takie pytanie jak prostujecie swoje grzywki by nie odstawaly???
na szczotce sa fikusno wywiniete a kiedy wyprostuje je prostownica to stercza do gory albo do przodu ;/
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 14:35   #265
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
hej,ja jestem posiadaczka ukosnej grzywki i musze ja ukladac praktycznie codziennie.
mam takie pytanie jak prostujecie swoje grzywki by nie odstawaly???
na szczotce sa fikusno wywiniete a kiedy wyprostuje je prostownica to stercza do gory albo do przodu ;/
ja prsotuje prostownicą lekko nią podwijam włosy pod spód na końcach. Mi tam nic nie sterczy, a może to tez kwestia kremu do prostowania. Wtedy jest lepszy poślizg i gładsze włosy. Używasz jakiś kosmetyków przed prostowaniem?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:29   #266
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dziewczyny mam do Was bardzo serdeczną prośbę...
Marzę o grzywce, ale boję sie, że będę żałować jej obciecia. Za dwa tygodnie mam ślub koleżanki i bedę świadkową, dlatego zależy mi bardzo na ładnej i jednocześnie naturalnej fryzurce.
Bardzo proszę Was o pomoc. Czy mogłybyście komputerowo dopasować mi kilka grzyweczek? W tym tygodniu idę do fryzjera, podciać końcówki, bo się troszkę rozdwajają i mogłabym przy okazji pokombinować z tą grzywką. Zależy mi też, żeby w miarę możliwości ciagle jej nie układać... Bardzo ładnie proszę...



Moje zdjęcie w załączniku (teraz włoski w kolorze brąz i trochę dłuższe)
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:30   #267
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

I zdjątko:
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:49   #268
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Się nie załączyło....

Edytowane przez aagnieesia
Czas edycji: 2007-08-06 o 09:09
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:02   #269
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Wreszcie sie udało...

Jeszcze raz proszę o pomoc kobitki moje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aga.JPG (55,8 KB, 35 załadowań)
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:14   #270
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Czy ktoś z życzliwości swojej coś doradzi?
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 11:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.