Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w siebie! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 09:05   #2791
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Basiu gratuluje mysle ze 7 z przodu zniknie zanim sie zorientujesz
a ja dzis @ dostalam i na wadze wyszlo 77,1
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:22   #2792
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Powracam ze skruszoną miną .
Oświadczam wszem i wobec, przytyło mi się. Na wadze jest 62.5 . Nigdy tyle nie było. To jakieś 8 kg więcej niz zawsze normalnie ważyłam. Normalnie szok.
Dlatego dziś mówię STOP! Koniec obżerania się.
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:27   #2793
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Jeśli pozwolicie, to zagoszczę tutaj dłużej, bo zdaje sobie sprawę, że walka o dawną wagę nie będzie łatwa. Tym bardziej, że naprawdę lubię jeść a największą moja zmorą są niestety słodycze.
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:28   #2794
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez aagnieesia Pokaż wiadomość
Powracam ze skruszoną miną .
Oświadczam wszem i wobec, przytyło mi się. Na wadze jest 62.5 . Nigdy tyle nie było. To jakieś 8 kg więcej niz zawsze normalnie ważyłam. Normalnie szok.
Dlatego dziś mówię STOP! Koniec obżerania się.
a ile masz wzrostu? dasz rade ;-)
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:31   #2795
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Wzrost 167 cm
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:32   #2796
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

uuuu no to jak dla mnie wage masz ok, ale ja sie nie znam wiec nic nie mowie
w takim razie dasz rade ejzeli tylko chcesz ja zmykam
milego dnia dziewczynki
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:38   #2797
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Ogólnie według wskaźników to jest ok. Ale tak jak mówię, zawsze ważyłam w granicach 54 kg i wtedy było ok. Teraz widzę po ubraniach, że naprawdę za dużo przybyło. W większość spodni sprzed roku się nie mieszczę. Niestety. Taka jest prawda. Moją zmorą są uda i jak mi przybywa to zawsze najbardziej tam. Teraz widzę, że nie jest dobrze, bo pojawił sie tłuszczyk i pierwsze objawy cell..., dlatego postanowiłam przystopować. Nawiasem mówiąc wszyscy z mojej najbliższej rodziny do szczupaczków nie należą i stąd moje obawy...
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 09:44   #2798
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

noto trzymam kciuki za efekty zgubno tluszczykowe
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:40   #2799
prawniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Basiu świetnie !
też tak chcę i myślę,ze cześć z tego co napisałas wykorzystam w swoim postepowaniu .
do końca LO wygladałam przyzwoicie a pozniej jakoś tak, brak ruchu itp i 10kg w przód,masakra.
ale twoja opowieśc dodaje siły i odwagi!
buziaki
prawniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:16   #2800
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

To jeszcze ja spóźnione życzenia urodzinowe dla dziewczynek
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:02   #2801
eliel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

cześć dziewuchy
jestem tu nowa ale stwierdziłam, że mój problem będzie pasował do tego wątku.
otóż 7 czerwca, czyli za praktycznie półtora tygodnia, jest ślub mojej siostry. sukienkę kupiłam już w zimę, a wczoraj, kiedy stwierdziłam, że czas ją wyciągnąć z szafy, okazało się, że się nie dopinam. dodatkowo przed okresem strasznie "puchnę", zbiera się we mnie dużo wody i już w ogóle wyglądam jak mały pociąg towarowy
jestem typowym łakomczuchem, nie potrafię wyobrazić sobie życia przede wszystkim bez słodyczy i makaronu (tak tak wiem że aż boli na to patrzeć), na dodatek jestem leniuch nie mający czasu i mój ruch ogranicza się do ćwiczeń na stepperze.
macie może dietę która mnie nie zabije do tego czasu, pozwoli mi się wcisnąć w sukienkę no i najważniejsze, bez efektu jojo?
pozdrowionka i całusy dla mam z okazji ich dzisiejszego święta ))
eliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 12:17   #2802
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

jak dla mnie to nie ma takiej diety, ale sprobuj strukturalna... ona ponoc daje efekty... ja tego nie moglam zjesc ale sprobuj trwa 2,5 dnia i niektorym dziewczynom po 2 kilo odeszlo... a co do jojo to zawsze bedzie jezeli od razu po diecie "rzucisz" sie na jedzenie...
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 14:06   #2803
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez aagnieesia Pokaż wiadomość
Ogólnie według wskaźników to jest ok. Ale tak jak mówię, zawsze ważyłam w granicach 54 kg i wtedy było ok. Teraz widzę po ubraniach, że naprawdę za dużo przybyło. W większość spodni sprzed roku się nie mieszczę. Niestety. Taka jest prawda. Moją zmorą są uda i jak mi przybywa to zawsze najbardziej tam. Teraz widzę, że nie jest dobrze, bo pojawił sie tłuszczyk i pierwsze objawy cell..., dlatego postanowiłam przystopować. Nawiasem mówiąc wszyscy z mojej najbliższej rodziny do szczupaczków nie należą i stąd moje obawy...
Masz ten sam problem,zbiera mi się na nogach i biodrach, Jak nie żarlam slodyczy to bylo wszystko ok, ale jakoś przez zime wieczorami zaczelam sie nimi objadać no i efekty są: boczki i grubaśne uda a o cellulicie już nie wspomnę MASAKRA
Sama sobie krzywdę zrobilam! Ale zaczelam walczyć i trzymam kciuki za inne dziewczynki I wszystkie najlepszego dla wszystkich Mam
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 05:55   #2804
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

ide na mature trzymajcie kciuki
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 06:20   #2805
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
ide na mature trzymajcie kciuki
Trzymamy
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:04   #2806
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Pat111 widzę w podpisie, że za Tobą 12kg Powiedz w jakim czasie i jakim sposobem to osiągnęłaś.
Aha, zapomniałam się pochwalić, znów 1kg mniej
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:53   #2807
ewcik1990
Raczkowanie
 
Avatar ewcik1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 352
Cool Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

No myślałam ze w końcu znalazłam jakies forum dla siebie odchudzanie z głową :p ale widze że dziewczynki tak zaptarzone w siebie że nawet nie zauważyły mojej wypowiedzi no nic dalej bede odchudzać sie sama duzo ciekawych rzeczy sobie tutaj wyczytałam w wolnym czasie mam nadzieje ze sie uda:P. Żegnam i życze jak najmnijeszej wagi.
ewcik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:30   #2808
mitka17
Przyczajenie
 
Avatar mitka17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

ratujcie ja już nie wiem co mam robić ważę 82kg przy wzroście 170 pomóżcie mi schudnąć jakieś rady i wypróbowane sposoby chciałabym ważyć 58 kg ... i to jak najszybciej .. proszę o pomoc
mitka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:55   #2809
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez ewcik1990 Pokaż wiadomość
No myślałam ze w końcu znalazłam jakies forum dla siebie odchudzanie z głową :p ale widze że dziewczynki tak zaptarzone w siebie że nawet nie zauważyły mojej wypowiedzi no nic dalej bede odchudzać sie sama duzo ciekawych rzeczy sobie tutaj wyczytałam w wolnym czasie mam nadzieje ze sie uda:P. Żegnam i życze jak najmnijeszej wagi.
Wybacz, ale tyle czasem postów na raz się pojawia, że ciężko się połapać w tym!


Oczywiście, że witamy Cię z przyjemnością i mamy nadzieję, że wspólne wsparcie pomoże Ci schudnąć
Jaką stosujesz dietę? Ćwiczysz do tego czy nie?


Mitka17, a jaką dietę stosujesz? Odchudzałaś się wcześniej czy nie? Ciężko stwierdzić, co jest najlepsze dla Ciebie, bo każdy organizm reaguje inaczej.
Przede wszystkim musisz zacząć jeść regularnie. Co trzy/cztery godziny małe posiłki. Na poprzedniej stronie, albo jeszcze poprzedniej pisałam, co i jak powinno wyglądać.

Do tego musisz ćwiczyć. To bardzo ważne, pomaga spalić tłuszczyk i zmienia go w tkankę mięśniową.
Opowiedz coś o swoich nawykach żywieniowych. Ile jesz, jak często, co itp itd
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 11:04   #2810
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Ewcik nie ma co się od razu obrażać Ja znawcą nie jestem ale myślę, że około 19.00 śmiało możesz zjeść kolację, jakąś lekką, nie wiem sałatkę; chociaż dziewczyny mówią, że na kolację powinno jeść się białko np. serek wiejski czy homogenizowany. A to, że udaje Ci się schudnąć to tylko na plus Ja na przykład chudnę ale jeszcze nikt mi nie powiedział, że jestem szczuplejsza Ale mam to gdzieś, najważniejsze, że wchodzę w stare spodnie
Mitka nie możesz zakładać sobie, że schudniesz jak najszybciej, bo niestety ale to się nie uda. Jak widzisz u mnie w podpisie waga jest dużo większa, przy wzroście 165cm ale skoro kilogramów się nabyło w przeciągu kilku lat, to nie ma co liczyć na ich spadek w trzy miesiące. Ja sobie założyła, stopniowe chudnięcie a właściwie to nietycie a to, że waga spada to tylko się cieszę Przede wszystkim to przydało by się ruszać ale ja nie mam kiedy więc tylko troszkę zmian żywieniowych wprowadziłam: zamiast białego chleba pieczywo chrupkie, mniej ziemniaków i zero słodyczy, chociaż tutaj czasem zgrzeszę I przede wszystkim należy jeść 5 małych posiłków dziennie; mnie wychodzi tak średnio co dwie godziny i jakoś waga spada. Musisz wyczuć, czego nie lubi Twój organizm i to wyeliminować; u mnie są to słodycze, chociaż ostatnio codziennie wcinam lody a waga i tak spada stopniowo. Więc spróbuj jednak postanowić sobie na początek ważyć mniej nić 80kg, tak jak ja Potem jak się uda, to mniej niż 70 itd. Ale powtarzam, to będzie trwało, może rok albo i dwa ale najważniejsze to dość do swojej wymarzonej wagi. Chociaż ja już, ważąc 6kg mniej, jestem bardziej szczęśliwa chociaż nadal jest to dużo za dużo
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:46   #2811
madlen0
Raczkowanie
 
Avatar madlen0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Muszę się pochwalić kolejne kilo mniej... i oby tak dalej szło... muszę się postarać żeby na wadze było 85kg i w końcu przekroczyć granicę... trzymajcie kciuki
__________________
>86kg
madlen0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:53   #2812
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

bassienkaw Gratuluje! i innym dziewczyną oczywiście też Dawno się nie udzielałam na tym wątku, ale cały czas śledzę i obserwuję he...mnie wkońcu udało się schudnąc do wymarzonego rozmiaru i wagi, mam nadzieję utrzymac i nie zaprzepaścic tych 33 zrzuconych kilogramów, także jestem dobrym przykładem na to że jak się chce to można Powodzenia
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:02   #2813
madlen0
Raczkowanie
 
Avatar madlen0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Wielkie gratulacje za sukcs : jupi::j upi::ju pi:
fanta20.... mam nadzieje, że mnie też się uda i będę mogła się pochwalić swoim sukcesem....

--------------------
>86kg
madlen0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:18   #2814
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez fanta20 Pokaż wiadomość
bassienkaw Gratuluje! i innym dziewczyną oczywiście też Dawno się nie udzielałam na tym wątku, ale cały czas śledzę i obserwuję he...mnie wkońcu udało się schudnąc do wymarzonego rozmiaru i wagi, mam nadzieję utrzymac i nie zaprzepaścic tych 33 zrzuconych kilogramów, także jestem dobrym przykładem na to że jak się chce to można Powodzenia
Łomatko! Aż tyle schudłaś?! W jakim czasie? O jaaaa, wspaniale Mam nadzieję, że robiłaś to rozsądnie i teraz nie masz problemów ze zdrowiem?
Ja też ważyłam na początku 80, a planuję dojść do 55, ale to i tak mniej niż ty!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:40   #2815
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Łomatko! Aż tyle schudłaś?! W jakim czasie? O jaaaa, wspaniale Mam nadzieję, że robiłaś to rozsądnie i teraz nie masz problemów ze zdrowiem?
Ja też ważyłam na początku 80, a planuję dojść do 55, ale to i tak mniej niż ty!
Jasne że rozsądnie, nawet o tym pisałam chyba na tym wątku... zaczełam się odchudzac jakoś we wrześniu, i musze przyznac że przyszło mi to tak"bezboleśnie" i dosyc szybko. Problemów ze zdrowiem nie zauważyłam jak do tej pory Nie planowałam zrzucic az tyle, myślałam ze moze ok 60kg i starczy, ale jak zaczełam sie zdrowo odżywiac to waga sama spadała, a że mam dosyc dziwna budowe ciała to gwarantuje ze nawet przy wadzę 52kg nie jestem chuda, szczupła owszem, ale nie chudai mam nadzieję za tak zostanie
madlen0 Dziękuję bardzo napewno Ci się uda, i już się nie mogę doczekac kiedy będe czytała i Twoich sukcesach
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:06   #2816
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Fanta20 olbrzymi sukces - gratuluję Teraz proszę napisz mi mniej więcej co robiłaś, czy ćwiczyłaś, jakie potrawy ograniczyłaś a z czego zrezygnowałaś całkowicie. A ja myślałam, że niemożliwe jest schudnąć aż tak dużo A jak ciałko ?? Używałaś jakiś wspomagaczy?? I czy łykałaś jakieś tabletki typu chrom czy Clarinol ?? Przepraszam za tyle pytań ale też chcę tak ładnie schudnąć
Madlen0 każdy kilogram w dół się liczy, brawo
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:11   #2817
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

effa_j, dziękuję za słowa otuchy
Jednak chyba dużo daje wsparcie w grupie
Tak sobie myślę, że najpierw zacznę od ograniczania słodyczy, z początku będzie na pewno ciężko, ale jak już zapanuje nad słodyczami, to będę mogła stopniowo kombinować z posiłkami.
Nie wiem czy ktoś tak też ma, ale ja kiedy już jem coś dobrego, zwiększa mi się apetyt pomimo, że nie jestem głodna. Właśnie, to jest największy problem, bo jem dużo bez przerw. Mogłabym nawet nie jeść, ale jak już czegoś zasmakuję... eh
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:34   #2818
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

zdalo mi sie
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:14   #2819
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez ch_aga Pokaż wiadomość
Fanta20 olbrzymi sukces - gratuluję Teraz proszę napisz mi mniej więcej co robiłaś, czy ćwiczyłaś, jakie potrawy ograniczyłaś a z czego zrezygnowałaś całkowicie. A ja myślałam, że niemożliwe jest schudnąć aż tak dużo A jak ciałko ?? Używałaś jakiś wspomagaczy?? I czy łykałaś jakieś tabletki typu chrom czy Clarinol ?? Przepraszam za tyle pytań ale też chcę tak ładnie schudnąć
Madlen0 każdy kilogram w dół się liczy, brawo
Pozdrawiam
możliwe, możliwe W sumie to ograniczyłam jedzenie, zrezygnowałam ze słodyczy, biały chleb zastąpiłam razowym, cole-wodą niegazowaną, fast-foody na warzywa,ale jak czasami miałam ochotę na cos słodkiego to zdarzało mi się ześc kawałek czekolady czy batonika,czasami frytki. Co do cwiczen to jestem osoba strasznie leniwą wiec tylko brzuszki ok 100dziennie i to nie zawsze na ciało nie narzekam, ładnie wygląda może przez balsamy ujędrniające które czasami wcierałam? We wspomagacze typu bio C.L.A, linea nigdy specjalnie nie wierzyłam, wiec ich nie urzywałam. Przyznam się bez bicia że czasami nie miałam czasu rozplanowac dokładnie 5posiłków, ale starałam sie tego trzymac. W moim przypadku wystarczyło poprostu ograniczyc jedzenie, i starac sie jeśc zdrowo
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:30   #2820
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Fanta20 to w sumie ja robię tak samo Dzięki Tobie wiem i wierzę, że mnie też uda się schudnąć
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.