7 tyś.dolarów za nową twarz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-06, 09:38   #1
maciejkolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 11

7 tyś.dolarów za nową twarz!


Witam, Za 7 tyś. dolarów zrobiłem sobie 11 operacji plastycznych twarzy. Stałem sie zupełnie nowym człowiekiem... Zapraszam na moją stronę internetową www.maciejkolinka.prv.pl Ciekawe co o tym sądzicie?
maciejkolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:00   #2
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

To troche smutne ze ludzie są tak pruzni ,zgadzam sie gdybys był zdeformowany ale wyglądałes całkiem normalnie ,teraz masz diametralnie inną fryzure ,ktora wtedy zmieniła by twoj wygląd ,uwazam ze zmienianie natury nie jest sztuką ludzie czesto cos definniują na potrzebe własnego usprawiedliwienia i widzimisie,rozumiem dwie operacje ktore moze były niezbedne ale az 11 to chyba lekka przesada ,teraz jestes w innej skoze jak dla mnie to czyste pogwałcenie swojego ja ----------to jest tylko moje zdanie mowie szczeze bo tego oczekiwałes pozdrawiam .
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:06   #3
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Chciałam tylko jeszcze dodac ze przed operacją wyglądałes na sympatycznego faceta a teraz, wyglądasz jak klasyczny maczo ,ale nie w moim guscie przepraszam ze jestem tak ostra ale tak juz mam .
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:15   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

powinieneś wydać te 7 tys. $ na psychoanalityka...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:16   #5
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Czy Ty nie byłeś kiedyś w "Rozmowach w toku" ? Twoja twarz(nowa i stara) wydaje mi się znajoma.
Dla mnie to jest chore i smutne.Ludzie są faszerowani papką bijącą z ekranów telewizorów, z kolorowych pism i zaczynają wierzyć , że dobry wygląd to największa wartość.Bardzo to przygnębiające.Owszem, łatwo jest mówić, że wygląd nie ma znaczenia, kiedy jest się atrakcyjnym.Ale sztuką jest nadmiernie się do wyglądu nie przywiązywać.Dbałość o siebie to jedno(tu na wizażu możemy wiele na ten temat powiedzieć), ale przeginanie pały(mam na myśli chociażby to , co zrobiłeś-wybacz) to drugie.We wszystkim musi być jakiś umiar.Szkoda, że tak się dzieje, że potrzeba satysfakcji z własnego wyglądu przyćmiewa cały świat.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:37   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Tez mi sie wydaje ze gdzies Cie juz widzialam.

Ja jestem przeciwniczka operacji plastycznych, szczegolnie takich ilosci! Nie chcialabym byc tak sztuczna... Naprawde dobrze sie czujesz w nowej skorze? Coż... Nie bede Cie oceniac bo kazdy robi to co chce i .. na co go stać.

Ja gdybym miala 7 tys. dolarow, na pewno wydalabym je w inny sposob. Przeznaczylabym te pieniadze na sprawianie przyjemnosci bliskim mi ludziom i pomaganie tym ktorzy tej pomocy potrzebuja. Nigdy nie przeznaczylabym takiej sumy wylacznie na siebie... Zeby poczuc sie atrakcyjniej... Szczerze? Lepiej juz bym sie czula wydajac takie pieniadze na cele charytatywne niz na poprawienie swojego wygladu...

Przykre, ze sa ludzie ktorzy dla dowartosciowania sie posuwaja sie do tak radykalnych krokow. Troche Ci wspolczuje...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:42   #7
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

DZIEWCZYNY A CZY TEN PAN nie brał udziału w takim programie na tvn "KAWALER DO WZIECIA" ?? mi sie wydaje ze z tąd go znam (tandetny program).
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-06, 10:51   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Nieee, to nie on.Ale masz rację- ten sam typ: wymuskanie do potęgi.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 10:54   #9
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Masz racje jeszcze raz sie przyjzałam ,to nie on ale identyczny typ urody jak dla mnie nie meski .
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 11:17   #10
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Nie krytykuję Cie i nie oceniam..Twoja twarz , Twoje pieniądze...Nie wygladasz teraz źle, tylko w poprzedniej "wersji" wystarczylo zmienić fryzurke i bylo by OK Mam wrażenie że teraz na nowej twarzy robisz pieniadze...ale moze sie mylę..Powiedz mi , bo ciekawi mnie to bardzo, nie boisz sie skutków ubocznych?? Teraz jesteś mlody, ale co bedzie..powiedzmy.. za 10 lat?? Jak skora, implanty ..to wszystko bedzie reagować..nie zacznie się paparać?? Nie boisz sie tego?? Ja bym sie bala?
Ale sukcesów zyczę
Też widziałam Cię u Drzyzgi...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 11:21   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

nie mam nic przeciwko opercają plastycznym jesli człowiek został zdeformowany w wypadku itp ,ostatni słyszłam zdanie Besty Tyszkiewicz na ten temat i zgadzam sie z nia ,powiedział ,że z operacjami to jest tak jak z puszką farby jak zaczniesz malowac to chcesz wiecej i więcej a w wielu przypadachc jest to zupełnie niepotrzebne.

podobnie w twoim przypadku wystarczyło zmienic fryzurę .
pozatym zdjecie przed jest czarno-białe i kiepskie ,zdjecie po jest kolorowe a ty jestes po solarium itp zabiegach.

pozatym nie ma sie czym chwalić bo sztuką jest kochac siebie takim jakim się jest a otoczenie bedzie wtedy dostrzegac twoje piekno .
tymbardziej ,ze wygladałes zupełnie niczego sobie .

która częsć twojego ciała idzie nastepna pod nóż?

paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-06, 12:30   #12
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Twoje pieniądze, Twoje ciało, Twoja sprawa.
Jeśli pieniędzy nie ukradłeś to Bóg z Tobą. Swoją drogą myślałam, że operacje są droższe, jakoś mi nie zaimponowałeś - 7000 dolarów za 11 operacji, tanio jakoś.

Nie wiem czemu założyłeś taki wątek, czyżby inne formy autopromocji zawiodły?

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, czy nie, ale drżenie w moim sercu zawsze wzbudzali INTERESUJĄCY mężczyźni. Tacy, z którymi potrafiłam przegadać wiele godzin i ciągle mi było mało. Tacy, którzy imponowali mi wiedzą i zainteresowaniami. Tacy, z których poglądami choć w części się zgadzałam (lub WCALE się nie zgadzałam, ale tak ciekawie się dyskutowało). Albo tacy... którzy tak cudownie tańczyli, że nie chciałam zejść z parkietu. Ich wygląd był stanowczo drugorzędną sprawą (przyznam, że nawet nie wiem jak wyglądał facet, z którym przetańczyłam kiedyś całą noc, ale na myśl o tym tańcu nadal jest mi baaardzo miło).
W ładnych chłopcach przestałam się kochać, kiedy mi stuknęło jakieś 15 lat , czyli wieki temu . W każdym razie - masz szansę zostać wielką miłością nastolatek. Zawsze to coś, zwłaszcza jeśli jakaś wytrwa w swoich uczuciach do pełnoletności .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 12:35   #13
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: nie

przepraszam, Macieju, ale... no wlasnie, jezeli dzieki temu czyjesz sie szczesliwy, o ja Ci nie zazdroszcze. Paula78 ma zupelna racje. Toleruje takich ludzi jak Ty, ale budzi to we mnie raczej negatywne odczucia osobiste. A nie chcialbyc wydac tych pieniedzy w jakis inny, bardziej przydatny sposob?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 13:02   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

A ja nie mam zamiaru oceniać ani potępiać, ani pochwalać... Każdy ze swoimi pieniędzmi zrobi co zechce. Jeśli komuś jego wygląd bardzo przeszkadza, jest nieszczęsliwy z tego powodu a stać go na zmianę - jestem za. Jeśli dzięki temu ktoś poczuje się lepiej (i będzie to zmiana trwała!) - czemu nie, nie widzę nic złego, bez względu na płeć (nawiasem mówiąc, też myślałam że to więcej pieniędzy wyniosłoby ). Aczkolwiek zalecałabym najpierw terapie, bo może się okazać iż po operacji nadal jestesmy nieszczęśliwi i co wtedy...

W pierwszym odruchu pomyślałam sobie, że Złośliwiec zaraz zdejmie tego posta, bo niestety dla mnie to czysta reklama chyba młody człowiek chce sobie licznik wizyt na stronie podbić dlategóż ja bojkotuję i zaglądać nie będę
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 13:34   #15
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Smoczyca napisał(a):
> A ja nie mam zamiaru oceniać ani potępiać, ani pochwalać... Każdy ze swoimi pieniędzmi zrobi co zechce. Jeśli komuś jego wygląd bardzo przeszkadza, jest nieszczęsliwy z tego powodu a stać go na zmianę - jestem za. Jeśli dzięki temu ktoś poczuje się lepiej (i będzie to zmiana trwała!) - czemu nie, nie widzę nic złego, bez względu na płeć (nawiasem mówiąc, też myślałam że to więcej pieniędzy wyniosłoby ). Aczkolwiek zalecałabym najpierw terapie, bo może się okazać iż po operacji nadal jestesmy nieszczęśliwi i co wtedy...

Mam takie samo zdanie...jeśli Maćkowi te operacje pomogły, w sensie że czuje się lepiej, tzn. że wydane pieniądze nie poszły w błoto. A nie boisz się Maćku, że uzależnisz się od tych operacji?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 13:38   #16
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

a mi sie wydaje ze majac takie pianiadze na operacje niejedna z Was skusilaby sie na male poprawki bo zawsze jest cos co nam sie nie podoba, a to nosek, a to usteczka nie ma co krytykowac
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 13:59   #17
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

ja nie krytykuje. pisalam prace magisterska o Orlan - nawiasem mowiac, Macku, moze Cie zainteresowac jej przyklad. Orlan jest francuska artystka multimedialna, ktora uwaza, za Lacanem, ze wewnetrzny obraz nas samych nie musi odpowiadac fizycznemu, w zwiazku z tym mmamy prawo do nawet daleko posunietej modyfikacji i ingerencji wlasnego ciala. Bardzo ciekawa sprawa.
I dlatego ja uwazam, ze nie ma sensu krytykowac zabiegow. Jezeli czujesz sie dobrze, to powtorze za dziewczynami: Twoje pieniadze, Twoja sprawa. Nie nam to oceniac.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 14:01   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

wiesz ,zeby wydac tylw kasy an opercaje to musiałabym miec jej naprawde dużo bo zawsze jest coś wazniejszego niż operacja ,chyab ,ze wygrałabym pieniadze do wydanie tylko w klinice chirurgi plastycznej -ale z drugiej strony nie byłabym wstanie zadac sobie takiegeo bólu .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 14:33   #19
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

mnie zastanawia jedno, czy nie boisz się, że "twoja" twarz za kilka-naście lat się rozleci? coś tam odpadnie, coś się napnie i wogóle... jak u Majkela Dżeksona?

Btw dla mnie też znajoma twarz, stawiałabym na fyzjera Pantene lub wizażysta, znam "tą" twarz lub zrobili sobowtóra
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-06, 15:08   #20
agula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 43
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

http://www.endemol-neovision.pl/klam....php?article=2 myślę że stąd znamy Maćka
agula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 15:14   #21
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

Ja w ogóle nie znam tego programu. Widziałam go za to kiedyś w przelocie w "rozmowach w toku". W innym wątku Maciek wyjaśił, skąd jeszcze możemy znać.
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1099747859
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 15:17   #22
agula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 43
Re: 7 tyś.dolarów za nową twarz!

oj przepraszam nie zauważyłam tego wątku
agula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.