Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 16:13   #61
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dianka, wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia tych swoich ideałów Najlepiej bez staniczka!!!
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 16:34   #62
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Dianka, wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia tych swoich ideałów Najlepiej bez staniczka!!!
Wrzucę w przyszłym tyg. w czwartek z nowymi kompletami bielizny i specjalnie dla ciebie bez :P w połowie wydają się miękkie, więc w przyszłym tyg. jeszcze bardziej zmiękną i lepiej będą się układały, kilka razy dziennie masowanko wg zaleceń Shann działa
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 16:46   #63
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Kobieto są mega mega !!!

Szann łącze sie w bólu ide właśnie sprzątać
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Wrzucę w przyszłym tyg. w czwartek z nowymi kompletami bielizny i specjalnie dla ciebie bez :P w połowie wydają się miękkie, więc w przyszłym tyg. jeszcze bardziej zmiękną i lepiej będą się układały, kilka razy dziennie masowanko wg zaleceń Shann działa
Ja już bym chciała kupować
Kiedy Ty zamierzasz nosic juz normalne staniki ?
i jak inne dziewczyny ? Bo z tego co pisala Siwa (czyli wspolny doktorek) mowil ze po 2 miesiacach.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Zmierzylam rozmiar biustu wg kalkulatora, ktory podobno jest najlepszy i.... wyszedl rozmiar 60J Musze to sprawdzic na rzeczywistym staniku bo wierzyc mi sie nie chce.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 16:47   #64
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Ale się wystraszyłam! Czytam poprzedni wątek no i chcę coś napisać a tu zamknięte... co ja się nagłówkowałam... Już nawet zaczęłam podejrzewać o wyrzucenie z grupy :P Blondynka....

A więc miałam jechać w piątek na konsultację do Havirova. Niestety w środę uciekł mi mój Kocio Toto Locio i byłam tak zdruzgotana, że wszystko odwołałam... Już miałam organizować program w stylu "pod napięciem" i poszukiwania takie jak na filmach. Milion osób idących obok siebie przez pole:p i skurczybyk się w piątek rano znalazł :hurra:

I takim oto sposobem dalej nie wiem co i jak. okaże się, że nie zrobię tych cycków do 2020, bo zawsze coś mi musi wyskoczyć

Szann piękne masz cycole. Serio! Taki naturalne i wg mnie duże. No, ale sama wiesz czego chcesz )

Bianeczka jedź do doktorka, bo on pewnie już czeka na Ciebie Skoro tak Cię żegnał zapewne wpadłaś mu w oko i tylko marzy o tym żeby sobie pomiętosić haha

Dobiłam się dziś rano po raz kolejny. wchodzę na wagę i 2 kg do przodu. Nosz ku**a! Od miesiąca ścieram się na sztangach. mało co wylewu nie dostanę, a dupsko rośnie... Gdyby to jeszcze mięśnie rosły... Wszystko tak samo ciasne jak było.
POMOCY!! Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby wreszcie coś zrzucić?? Dodam, że trzymam się dość zdrowej diety i już nie wiem co robić...
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 16:53   #65
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję



Ja już bym chciała kupować
Kiedy Ty zamierzasz nosic juz normalne staniki ?
i jak inne dziewczyny ? Bo z tego co pisala Siwa (czyli wspolny doktorek) mowil ze po 2 miesiacach.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Zmierzylam rozmiar biustu wg kalkulatora, ktory podobno jest najlepszy i.... wyszedl rozmiar 60J Musze to sprawdzic na rzeczywistym staniku bo wierzyc mi sie nie chce.
Bianeczka już za tydzień po 4 tyg mogę normalnie nosić fiszbiny i wszystkie inne, zaczynam wówczas treningi tylko z lekkim obciążeniem, teraz tylko próbuje się rozruszać, bo się zastałam. Ja mam mały implant to wszystko szybko się goi, nie noszę już nawet pasa i jestem w pełni sprawna, choć jeszcze szybko się męczę.
No widziałam twój biust i jest bardzo duży, ale i bardzo piękny!
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 17:13   #66
callas801
Przyczajenie
 
Avatar callas801
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: centrum PL
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez callas801 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki!

Z góry przepraszam,że piszę od razu tak bezpośrednio, ale nie mam wyjścia - czas.

Obiecałam sobie, że nie będę czytać żadnych for przed operacją, ale trudno stało się, naczytałam się i pojawiło się mnóstwo wątpliwości Zamiast się cieszyć że to już za tydzień -jestem załamana. Nie umiem sobie wyobrazić tego, co zaproponował mi lekarz i to jest właśnie mój problem. Chodzi oczywiście o wielkość implantów. Nie przewidziałam że na wizycie usłyszę, że samo powiększenie nic mi nie da - trzeba zrobić plastykę. Nie byłam chyba na to gotowa i dopiero teraz to zrozumiałam, nie brałam w ogóle pod uwagę krojenia cycków i wycinania brodawki. No ale jak mi doktor powiedział, że inaczej to będzie jak bym wypełniła skarpetki to się poddałam i nawet już nie walczyłam. Teraz się boję, waham czy w ogóle nie zrezygnować.

Mój obecny rozmiar - nie wiem puste C lub D, bo staniki kupuje z podwójnym push-upem. Jestem po 2 dzieciaków karmionych piersią. Przedtem nosiłam 75C/D (168 wzrostu, waga 54). Teraz chciałabym duże zaokrąglone i nie wiszące, a mam mieć zainstalowane allergany 295 TSF czy coś takiego. Dopiero teraz zaczęłam czytać o tych projekcjach itp i mam wrażenie a niemal jestem pewna, że będą za małe :/ Rozmawiałam już przez tel na temat wstawienia większego implantu ale jedyne co mi zaproponowano to 325 i to pod znakiem zapytania bo muszą mnie jeszcze raz obejrzeć.

Co robić??? Pomóżcie, macie już doświadczenia a mnie czas nagli... same wiecie, że nie sztuka jest wydać kupę kasy i być wiecznie niezadowoloną.

Czy jest tu ktoś po podobnych implantach kto może mi powiedzieć czy to są małe czy duże (wiem wiem pojęcie względne dla każdego znaczy co innego)
Shann jako guru tego forum (nie umniejszając nikomu) liczę na Twoją wypowiedź na temat mojej sytuacji - help co robić?

P.S. reszta szczęśliwych posiadaczek też oczywiście każda sugestia będzie dla mnie cenna.
callas801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 17:23   #67
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Ale się wystraszyłam! Czytam poprzedni wątek no i chcę coś napisać a tu zamknięte... co ja się nagłówkowałam... Już nawet zaczęłam podejrzewać o wyrzucenie z grupy :P Blondynka....

A więc miałam jechać w piątek na konsultację do Havirova. Niestety w środę uciekł mi mój Kocio Toto Locio i byłam tak zdruzgotana, że wszystko odwołałam... Już miałam organizować program w stylu "pod napięciem" i poszukiwania takie jak na filmach. Milion osób idących obok siebie przez pole:p i skurczybyk się w piątek rano znalazł :hurra:

I takim oto sposobem dalej nie wiem co i jak. okaże się, że nie zrobię tych cycków do 2020, bo zawsze coś mi musi wyskoczyć

Szann piękne masz cycole. Serio! Taki naturalne i wg mnie duże. No, ale sama wiesz czego chcesz )

Bianeczka jedź do doktorka, bo on pewnie już czeka na Ciebie Skoro tak Cię żegnał zapewne wpadłaś mu w oko i tylko marzy o tym żeby sobie pomiętosić haha

Dobiłam się dziś rano po raz kolejny. wchodzę na wagę i 2 kg do przodu. Nosz ku**a! Od miesiąca ścieram się na sztangach. mało co wylewu nie dostanę, a dupsko rośnie... Gdyby to jeszcze mięśnie rosły... Wszystko tak samo ciasne jak było.
POMOCY!! Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby wreszcie coś zrzucić?? Dodam, że trzymam się dość zdrowej diety i już nie wiem co robić...

Ostatnio to mi reke sciska na dzien dobry i na DOWIDJENIA

A z waga poczekaj, moze woda Ci sie zatrzymuje. Jesli ciuchy nie sa bardziej opiete to moze faktycznie jest tak ze tluszcz sie spala, miesnie rosna ale jeszcze tego nie widac po ciuchach a waga wiadomo, wtedy troche rosnie
Jesli zdrowo sie odzywiasz, nie przejadasz sie to powinno byc okej.


Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Bianeczka już za tydzień po 4 tyg mogę normalnie nosić fiszbiny i wszystkie inne, zaczynam wówczas treningi tylko z lekkim obciążeniem, teraz tylko próbuje się rozruszać, bo się zastałam. Ja mam mały implant to wszystko szybko się goi, nie noszę już nawet pasa i jestem w pełni sprawna, choć jeszcze szybko się męczę.
No widziałam twój biust i jest bardzo duży, ale i bardzo piękny!

O, to super. Zazdroszcze Tez juz bym z checia zalozyla taki ladny, normalny. Ale ja i tak musze poczekac az calkowicie mi ta opuchlizna zejdzie.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 17:29   #68
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Moj lekarz twierdzi, ze po miesiącu mozna wszystkie staniki.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 17:37   #69
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Ja również witam w nowej części

Roxi, ale ja lubię ćwiczenia Chodakowskiej Dupa mi nie rośnie bo nie chce mi się ćwiczyć hahahaha Ona nie koniecznie przypadła mi do gustu ale ćwiczenia są jak dla mnie oki

patrycjanka, nie znam sposobu na schudnięcie ale chętnie poznam sposób jak przytyć A tak na serio to jeżeli odchudzasz się a nie chudniesz to może powinnaś zrobić padania tarczycy ? Ale jeżeli ćwiczysz to na wadze nie zawsze będzie to widać bo spalasz tłuszcz ale mięśni przybywa a mięśnie ważą więcej

dianka, miło słyszeć, że jesteś zadowolona

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

blondiii, proooooszę, opisz mi jak wszystko wygląda w klinice o FD. tzn. wchodzisz , robisz badania itd
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 17:49   #70
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dobiłam się dziś rano po raz kolejny. wchodzę na wagę i 2 kg do przodu. Nosz ku**a! Od miesiąca ścieram się na sztangach. mało co wylewu nie dostanę, a dupsko rośnie... Gdyby to jeszcze mięśnie rosły... Wszystko tak samo ciasne jak było.
POMOCY!! Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby wreszcie coś zrzucić?? Dodam, że trzymam się dość zdrowej diety i już nie wiem co robić...
Skoro wyciskasz ciężary i trzymasz się diety, to raczej to waga mięśni. Co, wylewa Ci się tłuszcz? Nie sądzę... Lepiej mierz obwody, a nie ważysz się na wadze. A na schudnięcie to głównie cardio, lalka.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 17:50   #71
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Ale się wystraszyłam! Czytam poprzedni wątek no i chcę coś napisać a tu zamknięte... co ja się nagłówkowałam... Już nawet zaczęłam podejrzewać o wyrzucenie z grupy :P Blondynka....



A więc miałam jechać w piątek na konsultację do Havirova. Niestety w środę uciekł mi mój Kocio Toto Locio i byłam tak zdruzgotana, że wszystko odwołałam... Już miałam organizować program w stylu "pod napięciem" i poszukiwania takie jak na filmach. Milion osób idących obok siebie przez pole:p i skurczybyk się w piątek rano znalazł :hurra:



I takim oto sposobem dalej nie wiem co i jak. okaże się, że nie zrobię tych cycków do 2020, bo zawsze coś mi musi wyskoczyć



Szann piękne masz cycole. Serio! Taki naturalne i wg mnie duże. No, ale sama wiesz czego chcesz )



Bianeczka jedź do doktorka, bo on pewnie już czeka na Ciebie Skoro tak Cię żegnał zapewne wpadłaś mu w oko i tylko marzy o tym żeby sobie pomiętosić haha



Dobiłam się dziś rano po raz kolejny. wchodzę na wagę i 2 kg do przodu. Nosz ku**a! Od miesiąca ścieram się na sztangach. mało co wylewu nie dostanę, a dupsko rośnie... Gdyby to jeszcze mięśnie rosły... Wszystko tak samo ciasne jak było.

POMOCY!! Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby wreszcie coś zrzucić?? Dodam, że trzymam się dość zdrowej diety i już nie wiem co robić...

Kochana kardio, kardio i jeszcze raz kardio!!! Przynajmniej 3-4 razy w tygodniu, co tylko lubisz-bieg, rower, intensywny workout. Polecam goraco insanity ale to zalezy jak zaawansowana jestes.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję







Ja już bym chciała kupować

Kiedy Ty zamierzasz nosic juz normalne staniki ?

i jak inne dziewczyny ? Bo z tego co pisala Siwa (czyli wspolny doktorek) mowil ze po 2 miesiacach.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Zmierzylam rozmiar biustu wg kalkulatora, ktory podobno jest najlepszy i.... wyszedl rozmiar 60J Musze to sprawdzic na rzeczywistym staniku bo wierzyc mi sie nie chce.

A co to za kalkulator?? Dawaj linka
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 18:09   #72
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Kochana kardio, kardio i jeszcze raz kardio!!! Przynajmniej 3-4 razy w tygodniu, co tylko lubisz-bieg, rower, intensywny workout. Polecam goraco insanity ale to zalezy jak zaawansowana jestes.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------




A co to za kalkulator?? Dawaj linka
Proszę http://pl.brasizecalculator.eu/
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:28   #73
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Ooooo wychodzi mi obecnie 65 C nigdy takiego nie mialam, ciezko kupic fajny stanik 65 pod biustem. Jak powieksze to dopiero bede miala problem
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:29   #74
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Mnie ten kalkulator pokazuje, że mam europejskie 70H, czyli brytyjskie 70F.

Ale mój stanik ze zdjęcia to o rozmiar mniej - brytyjskie 70E, czyli europejskie 70F (bo oni mają miedzy D a E jeszcze DD) i leży idealnie.

Przy czym 34D (75D) też leży dobrze
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016

Edytowane przez Mortycja72
Czas edycji: 2015-11-01 o 18:31
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:49   #75
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
A z waga poczekaj, moze woda Ci sie zatrzymuje. Jesli ciuchy nie sa bardziej opiete to moze faktycznie jest tak ze tluszcz sie spala, miesnie rosna ale jeszcze tego nie widac po ciuchach a waga wiadomo, wtedy troche rosnie

Jesli zdrowo sie odzywiasz, nie przejadasz sie to powinno byc okej.


Niestety nie da się tak że spalamy tłuszcz i jednocześnie budujemy mięśnie...Albo jedno albo drugie...
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:50   #76
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

[/COLOR]blondiii, proooooszę, opisz mi jak wszystko wygląda w klinice o FD. tzn. wchodzisz , robisz badania itd[/QUOTE]

Moja droga, nie pamietam tak dokladnie wszystkiego, bo bardzo sie stresowalam ale postaram sie opisac jak najlepiej o 9 zjawiasz sie na 3 pietrze i tam jest taka ala recepcja, Pani w niej bardzo dobrze mowi po polsku i dostajesz skierowanie na badania. Kierujesz sie po strzalkach. Najpierw jest wywiad z anestezjologiem, wazenie i mierzenie. Nastepnie udajesz sie na badania krwi i moczu. Moja kolezanka musiala zrobic ekg i rtg, to dla kobiet powyzej 40 lat. Potem znowu na 3 pietro,tam dostajesz rachunek i zastrzyk przeciw krzepnieciu krwi.Idziesz na dół do kasy na -1 i placisz za operacje i pobyt w szpitalu( z gory licza za dwie doby) potem przebierasz sie i przydzielają Ci sale. Ok 13 jest konsultacja z doktorem i malowanie po 15 pierwsza operacja. Przychodzi pielegniarka, dostajesz glupiego jasia, ktory na mnie i na kolezanke nie podzialal i ponczoszki. Wiozą Cie na sale, budzisz sie po z balonami po operacji musialam odczekac zeby dostac zastrzyk przeciwbolowy. Wtedy troche boli ok 30 min,ale jak dostaniesz ten zastrzyk to ulga. Zastrzyk jest w udo. Pozniej kroplowke przeciwbolowa i pielegniara co 30 min przychodzi mierzyc cisnienie i odsysać dreny. Nastepnego dnia budzą o 7 i kaza wstac, co bylo dla mnie najwiekszym koszmarem, bo wtedy we dwie mnie szarpnely doslownie i powiedzialy ze nozki mam zdrowe. Powiem Ci ze jutro mam kontrole i chyba pojde do tych pielegniarek im wygarnac hah teraz juz moge
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:05   #77
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Cool Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Ooooo wychodzi mi obecnie 65 C nigdy takiego nie mialam, ciezko kupic fajny stanik 65 pod biustem. Jak powieksze to dopiero bede miala problem
Ja nosilam staniki 65c/d. Ale to byly wypchane gabkami w srodku Mi sie marzy taki soft, bez usztywnien

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Niestety nie da się tak że spalamy tłuszcz i jednocześnie budujemy mięśnie...Albo jedno albo drugie...
Tak by bylo najlepiej Choc ja widze ze w niektorych miejscach ladnie mi sie rysuja miesnie zaraz obok, jakis tluszcz jest
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:08   #78
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Niestety nie da się tak że spalamy tłuszcz i jednocześnie budujemy mięśnie...Albo jedno albo drugie...
Dokładnie tak, to najczęściej powtarzana bzdura. No i w miesiąc nie zrobi się takich mięśni, żeby już ważyły. Prędzej zatrzymanie wody od przetrenowania, to się zdarza.

Ja bym już tak strasznie chciała ćwiczyć, czuję się jak flak podlany wodą Mimo, że waga jest w porządku.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016

Edytowane przez Mortycja72
Czas edycji: 2015-11-01 o 19:10
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:22   #79
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

blondii, dzięki, dzięki, dzięki A mogę mieć jeszcze do Ciebie ogromną prośbę Zapytasz się doktorka czy opryszczka jest ścisłym przeciwwskazaniem do zabiegi i czy ewentualnie można brać leki przeciw wirusowe ( np. heviran ), i ile przed zabiegiem ?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

blondiii, a był ktoś z Tobą w tym czasie do operacji ???

Dziewczyny, czy do normalnej operacji piersi ( 1h) zakładają cewnik ???
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 19:25   #80
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, to najczęściej powtarzana bzdura. No i w miesiąc nie zrobi się takich mięśni, żeby już ważyły. Prędzej zatrzymanie wody od przetrenowania, to się zdarza.

Ja bym już tak strasznie chciała ćwiczyć, czuję się jak flak podlany wodą Mimo, że waga jest w porządku.

Az wstyd sie przyznac ale ja to jestem totalny len jesli chodzi o cwiczenia. Nie mam pojecia o tych cwizceniach jakis kardio itd. Nie chodze ani na fitness, ani na silke itd. Jedyne cwiczenia jakie robie to orbitrek ktory mam w domu, ale bardzo rzadko albo Skalpel Chodakowskiej i tez też, kilka razy w roku

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
blondii, dzięki, dzięki, dzięki A mogę mieć jeszcze do Ciebie ogromną prośbę Zapytasz się doktorka czy opryszczka jest ścisłym przeciwwskazaniem do zabiegi i czy ewentualnie można brać leki przeciw wirusowe ( np. heviran ), i ile przed zabiegiem ?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

blondiii, a był ktoś z Tobą w tym czasie do operacji ???

Dziewczyny, czy do normalnej operacji piersi ( 1h) zakładają cewnik ???
Ja nie mialam, ale nie mialam tez narkozy. Nie wiem czy tu akurat ma to znaczenie. Znowu jak mialam cc pod narkoza to mialam cewnik przez 5 dni
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:26   #81
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
blondii, dzięki, dzięki, dzięki A mogę mieć jeszcze do Ciebie ogromną prośbę Zapytasz się doktorka czy opryszczka jest ścisłym przeciwwskazaniem do zabiegi i czy ewentualnie można brać leki przeciw wirusowe ( np. heviran ), i ile przed zabiegiem ?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

blondiii, a był ktoś z Tobą w tym czasie do operacji ???

Dziewczyny, czy do normalnej operacji piersi ( 1h) zakładają cewnik ???
Nie zakładają. W LC mówili, że zakładają do operacji powyżej 3 h, bo się zastanawiali, czy u mnie się wyrobią bez (ale się wyrobili).
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:30   #82
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dzięki dziewczyny, aż mi ulżyło. Nigdy nie miałam cewnika ale słyszałam, że okropieństwo .
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:46   #83
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, aż mi ulżyło. Nigdy nie miałam cewnika ale słyszałam, że okropieństwo .
Ja mialam 2 razy. Samo zakladanie to lekkie szczypanie przez chwilke. Jak juz masz cewnik to wogole go nie czujesz. Wyjecie, raz czulam, tez zaszczypalo, a zdrugim razem wogole nie poczulam.
Gorsze jest pierwsze pojscie na siku.... szczypie jak przy zapaleniu pecherza Ale pewnie kazdy inaczej to odczuwa.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:47   #84
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Opryszczka jest absolutnym przeciwwskazaniem do jakiejkolwiek operacji, ostatnio znajomej odmówili operacji kręgosłupa z tego powodu.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:47   #85
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, aż mi ulżyło. Nigdy nie miałam cewnika ale słyszałam, że okropieństwo .
Ja miałam dwa razy podczas moich cesarek, zakładają na znieczuleniu, więc nawet się o tym nie wie/nie czuje, a ściąganie jest może nieprzyjemne, ale trwa 2 sekundy
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:51   #86
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Ja miałam dwa razy podczas moich cesarek, zakładają na znieczuleniu, więc nawet się o tym nie wie/nie czuje, a ściąganie jest może nieprzyjemne, ale trwa 2 sekundy
Uuuu, to ja mialam zakladane przed znieczuleniem
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:55   #87
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Uuuu, to ja mialam zakladane przed znieczuleniem
chamstwo
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:03   #88
anita1303
Raczkowanie
 
Avatar anita1303
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 469
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Dianka super ze tak podobaja Ci sie twoje piersi, ze sa dla Ciebie idealem. Dla mnie moje tez a co, tez sie chwale !

Nowe foty w albumie, 3 tygodnie minely jak z bicza strzelił
Super są! Czas leci i piersi się zmieniają
anita1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:11   #89
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Uuuu, to ja mialam zakladane przed znieczuleniem

Ja też byłam 2 razy cewnikowana podczas cc i mi zakładali po znieczuleniu zewnątrzoponowym czyli nic nie czułam a zdejmowanie to chwila moment, lekkie szczypanie tylko. Do przeżycia
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:14   #90
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
chamstwo
Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Ja też byłam 2 razy cewnikowana podczas cc i mi zakładali po znieczuleniu zewnątrzoponowym czyli nic nie czułam a zdejmowanie to chwila moment, lekkie szczypanie tylko. Do przeżycia

I powiem wam ze za pierwszym razem mialam znieczulenie podpajeczynowkowe, a drugim razem narkoze.
Dwa rozne szpitale, ba, nawet dwa rozne miasta (corke rodzilam w Warszawie). I u siebie w miescie mialam ok 20 minut przed cc zakladany cewnik. W Warszawie to chyba nawet ok 40 minut przed czy prawie godzien (nie pamietam dokladnie), bo potem mialam jeszcze dwie kroplowki i dopiero ciecie.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.