Tramwajowi ocieracze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 13:47   #61
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Madzia007
To smutne i wkurzające że niektórzy udają że nic się nie dzieje, albo boją się zareagować. Ale krzycząc zawsze trzeba liczyć na to, że znajdzie się jakiś mężczyzna, który ukróci zapędy zboczeńca. Innej rady niestety nie ma
Wiesz co to się tak mówi. OOOOOO ja to bym mu z liścia strzeliła, a jaką awanture bym że ho ho, koleś by zwiewał aż by się kurzyło. Doskonale rozumiem takie osoby bo u mnie jak co do czego przychodzi <mowie o innych sytuacjach ale w tym wypadku byłoby identycznie> dostaje jakiegoś paraliżu, zapominam języka w gębie a po wszystkim wyrzucam sobie że nie zareagowałam p.s. gdzie kupić taki gaz i czy może zrobić to osba pełnoletnia ?
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 17:03   #62
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Angry Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Izus86
nie uwierzycie co mi sie przydarzyło...
wczoraj zostałam bezczelnie obmacana po tyłku w tramwaju przez jakiegos cygana..... to było okropne bo pomimo tego ze zwróciłam mu owage i nawet troche ostrych słow mu powiedziała m to on nie przestawał nie mogłam nawet odejsc od niego bo był straszny scisk w tramwaju .. przez to zawsze gdzie wchodze do tramwaju staje jak najblizej sciany bądż dzrwi i rozgladam sie czy nie ma obok jakiegos zboczeńca .....po tym zdarzeniu czułam sie taka feeee .... no i wogule to postanowiłam ze kupie sobie gaz paralizujący (osłabia przeciwnika na 30 minut ) by czuc sie bezpieczniej i by go uzyc jak bedzie trzeba...
Tez mialam kiedys taka sytuacje Ale przywalilam facetowi w twarz i przestal.
PS: Ja tez ze slaska
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:15   #63
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez vvenus89
aaa jeszcze mi sie przypomniala szokujaca historia z hodowca pchel (!) normalnie nie wiem czy to wszy byly czy pchly ale siedzac w autousie zauwazylam ze gosciu ktory przede mna siedzi ma takich przemieszczajacych sie 'przyjaciol' na swoich dlugich, skatunionych wlosach- reakcja: szok! oraz odwrot na drugi koniec autobusu
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:25   #64
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Gdy jeżdzę na uczelnie, czasami wsiada do autobusu taki nasz 'regionalny' bezdomny, którego już duzo osób zna z widzenia, bo jest rudy, dość tęgi i na umysle raczej niesprawny [ale przynajmniej dzięki temu cieszy się z życia, bo cały czas się śmieje, chociaż tez nie myje się, więc innym jest nie do smiechu]. Nie opiszę smrodu, który pojawia się wraz z tym panem. A najgorsze jest, że nieraz on już jest w tym autobusie, bo jedzie skąds i gdy jest ciemno, nie widać od razu, że to on, dopiero po chwili, gdy czad zaczyna zabijać, wszyscy uciekają na drugi koniec autobusu. Pamietam jak kiedyś stałam w "Dudzie" z mamą, a on niepostrzezenie wszedł i podchodził do każdej osoby z kolejki i śmiał sie do niej w twarz To była prawdziwa trauma.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:42   #65
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Pamiętam jak jeden próbował mi się dobrać do spodni. Niestety nie udało mu się bo miałam płaszcz i szybko się zorientowałam. Dostałam szału zaczęłam krzyczeć i wypchnęłam go z autobusu . To był jakiś facet koło 50, trochę podchmielony Byłam z siebie bardzo dumna, lecz gdy się pozbierał i krzyknął , że teraz to zobaczę - uciekłam na przód autobusu krzycząc na cały głos. To musiało bardzo komicznie wyglądać gdy ta moja pewność siebie w ciągu sekundy się ulotniła
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:50   #66
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Tramwajowi ocieracze

O mamo, to straszne co opisujecie, nie mam pojecia jakbym na takie zachowania zareagowala... Tlok w autobusie to dla mnie chleb powszedni, ale cos takiego tfu, tfu jeszcze mi sie nie zdarzylo. Podobnie jak wy jestem przeczulona na punkcie przeciskania sie innych ludzi, ocierania itp. rzeczy, brr.
Ostatnio podkusilo mnie zeby wsiasc do spoznionego autobusu, ktory jezdzi przez taka trase, ze jest calkowicie zapchany. Szybko zaczelam tego zalowac. Scisk byl taki, ze o jakiejkolwiek odleglosci miedzy pasazerami mozna bylo pomarzyc, a do tego wsiadl na jednym przystanku jakis babsztyl, ktory zaczal mowic, do stojacych za mna dziewczyn, zeby sie przesunely Ciekawe tylko gdzie... Ona zaczela na nie sie pchac,a one do niej, ze przeciez nie ma miejsca bo tam dziecko stoi, a ona go nie widziala i myslala, ze to wolne miejsce :cfaniak: Myslalam, ze juz ciasniej byc nie moze, a jednak... Moglam spokojnie nie trzymac sie niczego, bo ludzie by mnie trzymali, juz prawie tam mdlalam
A co do zbokow, to na szczescie mnie to omija, no ale raz jak wracalam ze szkoly z kolezanka, to na swojej drodze spotkalysmy jakis oblesnych robotnikow, jeden zaczal sie na nas wgapiac i mowic :No fajne, fajne dziewczyny, przyspieszylysmy, a on do kolezanki: Ale masz fajne cycki, koszmar po prostu. A w wakacje ocieplali moj blok i o 6 rano kazdego dnia robotnicy zaczynali wiercic, po poludniu ani razu nie slyszalam A jak gdzies wychodzilam, albo nawet szlam na spacer z psem to zawsze mowili mi przesadnie glosno dzien dobry i usmiechali sie oblesnie, fuuuj :/
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 20:06   #67
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Tramwajowi ocieracze

dziewczyny aż wos się jeży na głowie...brrrr. Po ryjyu bym strzeliła jak nic, ale to nie wszytsko wydarałabym się na kogoś takiego i wypchnęła z autobusu.
Ale jest jesczze jedna rzecz, która mnie denerwuje - własnie ta wpsominana znieczulica. Ludzie widza ,a le to przeciez nie im robią krzywdę więc co oni będa się nadwrężać. GRRRRRRRRRR

Mi się osobiście nic takiego nie zdarzyło, ale moj akolezanka ma kilka traumatcznych przeżyć z podobnej serii.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 13:49   #68
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Tez mialam kiedys taka sytuacje Ale przywalilam facetowi w twarz i przestal.
PS: Ja tez ze slaska

jak jestes ze Śląska to uwazaj w tramwajach
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:27   #69
Beacik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 42
Dot.: Tramwajowi ocieracze

ostatnio mialam taka dramatyczna przygode w autobusie ..mianowicie stoje sobie za mna full ludzi w tym facet ok 25 lat i coraz bardziej czulam na sobie jesgo oblesne sapanie.. i w dodatku caly czas sie o mnie ocieral az w pewnym momencie normalnie bez zadnych ogródek złapal mnie rekami od tyłu za biust i to tak mocno ..a ja nawet nie mialam sie jak ruszyc ..zamurowalo,mnie i nie bylam w stanie nic powiedziec ..zaczol sobie rozpinac rozporek i dalej mocno mnie trzymal,przy czym z usmieszkiem szeptal ze mam sie nie ruszac.. krzyknelam tylko pusc mnie.. mialam łzy w oczach ..ludzie na to nic to nie mozliwe zeby nikt nie slyszal ..nie wiem czy mysleli ze to moj chlopak czy az tak bardzo lata im to ze jutro ten koles mogl napasc kogos z ich bliskich.. ale po bardzo krótkiej chwili ku mojemu wielkiemu zdziwieniu a wstydzie innych na 30 osob w tym doroslych silnych mezczyzn.. w mojej obronie stanela uwaga zaledwie 15 letnia dziewczyna ..krzyknela bardzo glosno 'zostaw ja zboczencu' i przywalila mu z piesci w pyskkk ...w dodatku jeszcze wypchala go z autobusu ..omalo sie nie poplakalam a mojej wdziecznosci do tej dziewczynki nie potrafie opisac.. to wszystko stalo sie tak szybko ze nie bylam w stanie nawet krzyknac ..obrucic sie czy wogole cos zrobic.. jak o tym mysle chce mi sie plakac.. to straszne jak bardzo ludzie sa obojetni na strach i cierpienie innych.. teraz jasno widac ze jeszcze tylko w mlodych ludziach jest odwaga i chec aby pomoc innym.. i chociaz cien wspolczucia.. brak mi slow..:|
__________________
Beacik=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:34   #70
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Izus86
nie uwierzycie co mi sie przydarzyło...
wczoraj zostałam bezczelnie obmacana po tyłku w tramwaju przez jakiegos cygana..... to było okropne bo pomimo tego ze zwróciłam mu owage i nawet troche ostrych słow mu powiedziała m to on nie przestawał nie mogłam nawet odejsc od niego bo był straszny scisk w tramwaju .. przez to zawsze gdzie wchodze do tramwaju staje jak najblizej sciany bądż dzrwi i rozgladam sie czy nie ma obok jakiegos zboczeńca .....po tym zdarzeniu czułam sie taka feeee .... no i wogule to postanowiłam ze kupie sobie gaz paralizujący (osłabia przeciwnika na 30 minut ) by czuc sie bezpieczniej i by go uzyc jak bedzie trzeba..

pisze to bo musze to komus powiedziec .... i przestrzec wszystkich przed takimi zboczeńcami.... teraz wiem ze trzeba byc czujnym
yyyy To chyba trafilismy na tego samego cygana
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:46   #71
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Arrow Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez seemore
gdzie kupić taki gaz i czy może zrobić to osba pełnoletnia ?
Już Ci mówię Myśle, że dostaniesz tego typu 'zabawkę' na jakimś bazarze czy straganie. Mnie kupiła babcia chociaż nic nie wie o moich przygodach z różnymi zbokami (broń boże, jeszcze by się zamartwiała ciągle!). Na allegro też można takie znaleźć, np. tu: http://allegro.pl/search.php?string=...3922&country=1 aa.. przeczytałam na jednej z aukcji, że gaz jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, nie wymaga pozwolenia policji. Z tym pierwszym to nie wiem jak jest naprawdę, swój pierwszy gaz miałam, gdy byłam jeszcze niepełnoletnia
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 17:58   #72
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Beacik=)
ostatnio mialam taka dramatyczna przygode w autobusie ..mianowicie stoje sobie za mna full ludzi w tym facet ok 25 lat i coraz bardziej czulam na sobie jesgo oblesne sapanie.. i w dodatku caly czas sie o mnie ocieral az w pewnym momencie normalnie bez zadnych ogródek złapal mnie rekami od tyłu za biust i to tak mocno ..a ja nawet nie mialam sie jak ruszyc ..zamurowalo,mnie i nie bylam w stanie nic powiedziec ..zaczol sobie rozpinac rozporek i dalej mocno mnie trzymal,przy czym z usmieszkiem szeptal ze mam sie nie ruszac.. krzyknelam tylko pusc mnie.. mialam łzy w oczach ..ludzie na to nic to nie mozliwe zeby nikt nie slyszal ..nie wiem czy mysleli ze to moj chlopak czy az tak bardzo lata im to ze jutro ten koles mogl napasc kogos z ich bliskich.. ale po bardzo krótkiej chwili ku mojemu wielkiemu zdziwieniu a wstydzie innych na 30 osob w tym doroslych silnych mezczyzn.. w mojej obronie stanela uwaga zaledwie 15 letnia dziewczyna ..krzyknela bardzo glosno 'zostaw ja zboczencu' i przywalila mu z piesci w pyskkk ...w dodatku jeszcze wypchala go z autobusu ..omalo sie nie poplakalam a mojej wdziecznosci do tej dziewczynki nie potrafie opisac.. to wszystko stalo sie tak szybko ze nie bylam w stanie nawet krzyknac ..obrucic sie czy wogole cos zrobic.. jak o tym mysle chce mi sie plakac.. to straszne jak bardzo ludzie sa obojetni na strach i cierpienie innych.. teraz jasno widac ze jeszcze tylko w mlodych ludziach jest odwaga i chec aby pomoc innym.. i chociaz cien wspolczucia.. brak mi slow..:|


O rany to juz jest mocne i włsciwie podpina sie pod molestowanie przez duze M (jesli jest molestowanie przez małe m ).

Wogóle to na swój sposób jestem, pelen podziwu dla tupetu i bezczelnosci tych facetow,kurcze wyskoczyc z czyś "takim" w autobusie pełnym ludzi,to juz naprawde trzeba mieć problemy z kontrolowaniem tej bardziej "zwierzecej strony naszej jaźni"
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:11   #73
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez StigmatA
O rany to juz jest mocne i włsciwie podpina sie pod molestowanie przez duze M (jesli jest molestowanie przez małe m ).

Wogóle to na swój sposób jestem, pelen podziwu dla tupetu i bezczelnosci tych facetow,kurcze wyskoczyc z czyś "takim" w autobusie pełnym ludzi,to juz naprawde trzeba mieć problemy z kontrolowaniem tej bardziej "zwierzecej strony naszej jaźni"

Ludzi podnieca robienie tego w miejscach publicznych
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:36   #74
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez seemore
Dziwne że tylko jedną chciał... hmmm...

A nie znasz takiej piosenki: "daj mi nogę, daj mi nogę - ja ci nogi dać nie mogę"
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:37   #75
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Dziewczyny, ale się uśmiałam czytając niektóre Wasze wypowiedzi Fajnie to opisujecie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:42   #76
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Joey
Dziewczyny, ale się uśmiałam czytając niektóre Wasze wypowiedzi Fajnie to opisujecie
Nie wiem co w tym smiesznego, to raczej przerazajace jak dla mnie...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:55   #77
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Izus86
jak jestes ze Śląska to uwazaj w tramwajach
Wiem Cale zycie jezdze tramwajami
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:07   #78
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
yyyy To chyba trafilismy na tego samego cygana

oby to był ten sam ...bo az strach pomyslec ze jest ich wiecej......

Obysmy juz nigdy nie napotkali w autobusach bądź tramwajach zboczeńców...
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:10   #79
citrine
Raczkowanie
 
Avatar citrine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
GG do citrine
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Mi sie dzis coś takiego zdarzyło. tłok w autobusie i .. nawet nie chce o tym wspominać bleee.
I ja, wredna, głośna i czepiająca się o wszystko nie zrobiłam nic... Kompletnie- stalam tam sparalizowana ze strachu. tez naiwnie na tlok wszystko zwalalam. O nigdy wiecej!!! wściekla jestem na siebie potwornie. ale lepiej sie poczulam jak przeczytalam ze nie tylko mi sie takie historie zdarzaja.
wypadla z tegoautobusu jak sie skapnelam co sie swieci. A moglam go kopnąc z glana bo akurat mialam na sobie, moglam krzyknac, uderzyc cokolwiek. a tu nic... glupia jestem...
chyba zaczne piechotą na uczelnie chodzic...i nosic ze soba jakis ostry przedmiot.
citrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 14:39   #80
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Tramwajowi ocieracze

też niestety miałam takie przykre zdarzenie
miałam 12 lat, moja ciocia pracowała zagranicą, byłam u niej na wakacjach. poszlyśmy do parku wodnego. był tam jakiś basen z prądami wodnymi, które przewracały itp. bawiłam się super, do momentu, kiedy w wodzie zbliżyło się do mnie 3 chłopaków, tak na oko 17letnich i zaczęli łapać mnie za wszystkie hmmm intymne części ciała. ciężko było mi uciec, bo przez te prądy wodne nie miałam siły szybko się poruszać. na szczęście ciotka zauważyła i ich pogoniła. bardzo się wystraszyłam
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 15:39   #81
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Tramwajowi ocieracze

[
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:03
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 15:39   #82
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Generalnie jest fajnie, tylko trzeba uważać na wpadki... Pewnego dnia ocierałem sie o super laske, jednocześnie, dla niepoznaki patrząc w inna strone W tym czasie autobus zrobił zwrot przed trabantem z emerytem za kółkiem i ludziskami zatrzęsło... Ja, jak gdyby nigdy nic dalej chciałem robić swoje obróciłem głowę i w miejscu supadupy ujrzałem wściekły ryj kanara czując jednocześnie jego nie świeży oddech - odwróciłem szybko głowe w drugą strone ale nie był to koniec nieprzyjemności ponieważ do tego jak zwykle nie miałem biletu.....
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 16:36   #83
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Szok

Ja nie jezdze ani autobusami ani tramwajami codziennie.Srednio raz na 4m-ce
Wiec nie znam waszych problemow z autobiografii.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 16:55   #84
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
Generalnie jest fajnie, tylko trzeba uważać na wpadki... Pewnego dnia ocierałem sie o super laske, jednocześnie, dla niepoznaki patrząc w inna strone W tym czasie autobus zrobił zwrot przed trabantem z emerytem za kółkiem i ludziskami zatrzęsło... Ja, jak gdyby nigdy nic dalej chciałem robić swoje obróciłem głowę i w miejscu supadupy ujrzałem wściekły ryj kanara czując jednocześnie jego nie świeży oddech - odwróciłem szybko głowe w drugą strone ale nie był to koniec nieprzyjemności ponieważ do tego jak zwykle nie miałem biletu.....
Jest się czym chwalić, naprawdę
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:02   #85
Rosa-85
Raczkowanie
 
Avatar Rosa-85
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 362
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
Generalnie jest fajnie, tylko trzeba uważać na wpadki... Pewnego dnia ocierałem sie o super laske, jednocześnie, dla niepoznaki patrząc w inna strone W tym czasie autobus zrobił zwrot przed trabantem z emerytem za kółkiem i ludziskami zatrzęsło... Ja, jak gdyby nigdy nic dalej chciałem robić swoje obróciłem głowę i w miejscu supadupy ujrzałem wściekły ryj kanara czując jednocześnie jego nie świeży oddech - odwróciłem szybko głowe w drugą strone ale nie był to koniec nieprzyjemności ponieważ do tego jak zwykle nie miałem biletu.....
wg mnie nie masz się czym chwalić
__________________
...Rosa...
Rosa-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:04   #86
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
Generalnie jest fajnie, tylko trzeba uważać na wpadki... Pewnego dnia ocierałem sie o super laske, jednocześnie, dla niepoznaki patrząc w inna strone W tym czasie autobus zrobił zwrot przed trabantem z emerytem za kółkiem i ludziskami zatrzęsło... Ja, jak gdyby nigdy nic dalej chciałem robić swoje obróciłem głowę i w miejscu supadupy ujrzałem wściekły ryj kanara czując jednocześnie jego nie świeży oddech - odwróciłem szybko głowe w drugą strone ale nie był to koniec nieprzyjemności ponieważ do tego jak zwykle nie miałem biletu.....
GDZIE SĄ MODERATORZY?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:13   #87
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
GDZIE SĄ MODERATORZY?
Zgloszone jak tylko sie ten post pojawil.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:14   #88
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Uff...
(Jak i komu zgłasza się takie przypadki? Zaczęłam szukać na techniczym jakiegoś wątku z prośbą o zbanowanie... Na pewno jest szybszy sposób.)
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:20   #89
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Uff...
(Jak i komu zgłasza się takie przypadki? Zaczęłam szukać na techniczym jakiegoś wątku z prośbą o zbanowanie... Na pewno jest szybszy sposób.)
Trójkąt k. każdego postu
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:22   #90
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Uff...
(Jak i komu zgłasza się takie przypadki? Zaczęłam szukać na techniczym jakiegoś wątku z prośbą o zbanowanie... Na pewno jest szybszy sposób.)
kazdy post /oprocz wlasnych, czyli osoby zalogowanej na komputerze/ ma mozliwosc ikonce 'zly post' , klikasz na to i zglaszasz moderatorom z opisem o co chodzi
edycja:
kazdy kazdy post
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.