pójdzie sobie z przyjaciółką! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-23, 15:23   #91
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

byłabym wsciekła
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:24   #92
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Trochę zonk Farmakopeo, bo jest sporo fajnych radlerów I dla mnie, fana ciemnych, mocnych piw, na pierwszym miejscu stoi jeden z czeskich radlerów


No ale błagam, nie redds, na swaroga i peruna!

I tu nie chodzi mi o to, ze picie radlerow, lagerow i innych piw, które dla mnie są "siuśkowate", to cos złego. Gusta są różne, mój tz lubuje sie w tak gorzkich, ze ja nie jestem w stanie ich powąchać i tez poblazliwie patrzy na moje pszeniczne.

Chodzi mi o to, ze ktos kto pije reddsy raczej nie zna sie na piwie... Z tej samej polki cenowej można wybrać cos dużo lepszego, nie tak sztucznego, ale trzeba sie orientować.

A dziewczyna sie najwyrazniej nie orientuje- po co wiec ma iść na festiwal tematyczny?

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2015-02-23 o 15:34
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:27   #93
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
No ale błagam, nie redds, na swaroga i peruna!
Serio??
Lubię piwa i owszem lubię Reddsy. Traktuję je bardziej jak lemoniadę, ale w upaly kocham.
Chyba jednak nie mogę się uważać za kogoś kto lubi piwa
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:30   #94
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Poza tym...impreza, smiechy hihi, duuuzo piwa, pewnie jakies ognisko i zabawa, a tam chlopak Autorki, ktory chetnie zaprosil na impreze przyjaciolke a nie dziewczyne... niekoniecznie do czegos miedzy nimi dojdzie, ale taka sytuacja jest mocno niepokojaca.
no. alkohol i dobra zabawa z przyjaciółmi - niepokojące w uj

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
to swoja droga, koles nie ma zadnych kumpli zainteresowanych piwem, tylko musi isc z Anka?
może wie, że anka bardzo by chciała pójść na taki event, bo się tym interesuje?



ja miałam podobną sytuację kiedyś, bardzo chciałam pójść na sushi do jakiejś fajnej restauracji. mój tż nie lubił, wręcz nie cierpiał, sushi, stwierdziłam więc, że pójdę z przyjacielem. wszystko było spoko, mi to pasowało, tż-towi to pasowało, przyjacielowi to pasowało - ale. jego kobiecie to nie pasowało
była awantura jak siemasz koniec końców sushi nie zjedliśmy bo mi się odechciało, a kontakt z nim mocno poluzowałam już dawno temu, bo nie lubię się otaczać takimi ludźmi
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:33   #95
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Tzn ja ogólnie ogarniam ideę, że każdy ma swoje hobby. Nie musi mnie fascynowac wszystko to, co TŻ-a. Ale nie rozumiem, jak ktoś może nie chcieć nawet po troszku wciągnąć swojej połówki w swoje zainteresowania.
Może to też kwestia charakterów- my oboje uwielbiamy poznawać nowe rzeczy, próbować, uczyć się, umieć co dla samej satysfakcji, że sie potrafi.
W dodatku TŻ jest instruktorem z zamiłowania i twierdzi, że uwielbia to, że może mi pokazywać swój świat i mnie uczyć, bo spełnia się przy mnie jako instruktor.
A ja też lubię mu pokazywać swoje zaintersowania. Móc mu zaimponować wiedzą, z jakiegoś zakresu.

Ale nie wiemy czy on nie chce jej wciągnąć w swoje hobby. Dziewczyna napisała, że prowadzi sklep z piwami z całego świata i ma na tym punkcie hopla. Może chciał ją wcześniej zapoznać ze swoją pasją, ale ona nie wykazywała entuzjazmu, marudziła i zwyczajnie mu się odechciało? A skoro tak, dlaczego miałby sobie psuć fajną zabawę ciągnąc ze sobą kogoś kto nie podziela jego radości i na niczym się nie zna?

Niby piszemy o tym, że w związku trzeba rozmawiać, być dojrzałym, ale serio czy dojrzałe jest strzelenie focha, gdy facet nie zaproponuje Wam wspólnego wyjścia w miejsce, którego nie lubicie?

Ja nie wiem dlaczego autorka nie lubi tej dziewczyny, ale czytając kilka powtarzających się komentarzy w stylu: "serio jesteście takie wyrozumiałe dla koleżanek facetów?", "wątpię, że żadnej wizażance nie przeszkadzałoby wyjście faceta z koleżanką" - robi się słabo...

Nie, nie przeszkadzałoby mi, bo jak mam normalny i uczciwy związek, to nie robię piekła o zwykłe rzeczy. Nikt nikogo nie trzyma na smyczy, żeby spowiadać się z tego z kim pójdzie świętować coś co jest jego pasją... To nie jest wesele kuzynki Marty, że nie wziął ze sobą partnerki tylko koleżankę.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:33   #96
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ja miałam podobną sytuację kiedyś, bardzo chciałam pójść na sushi do jakiejś fajnej restauracji. mój tż nie lubił, wręcz nie cierpiał, sushi, stwierdziłam więc, że pójdę z przyjacielem. wszystko było spoko, mi to pasowało, tż-towi to pasowało, przyjacielowi to pasowało - ale. jego kobiecie to nie pasowało
była awantura jak siemasz koniec końców sushi nie zjedliśmy bo mi się odechciało, a kontakt z nim mocno poluzowałam już dawno temu, bo nie lubię się otaczać takimi ludźmi
Bo może jego dziewczyna w odróżnieniu od Twojego TŻ lubiła sushi i sama by chciała pójść? Albo Cie najzwyczjaniej w świecie nie lubiła

A tak serio, to są różni ludzi i różne związki. I nie rozumiem tego wymagania by koniecznie cieszyć się z tego, że druga połówka idzie sobie gdzies z przyjacielem/znajomym płci przeciwnej.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:37   #97
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
No ale błagam, nie redds, na swaroga i peruna!
Wiesz, sporo osób przygodę z piwem zaczynało od pica koncerniaków. Aby tylko posmakowali czegoś innego niż te siuśki

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Serio??
Lubię piwa i owszem lubię Reddsy. Traktuję je bardziej jak lemoniadę, ale w upaly kocham.
Chyba jednak nie mogę się uważać za kogoś kto lubi piwa
Ja wyraźnie w koncernowych radlerach czuję chemię. Jak Tobie nie przeszkadza chemiczna lemoniada dodawana do Shandy czy Reddsów to spoko. Mi przeszkadza. I radler jest właśnie lemoniadą z piwem, także dobrze je traktujesz
Tak jak sok jednodniowy jest o niebo lepszy niż koncerniakowy sok z kartonu, tak czuć różnicę w piwach.

Swoją drogą, drugi wątek piwny w krótkim odstępie czasu.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 15:40   #98
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ja wyraźnie w koncernowych radlerach czuję chemię. Jak Tobie nie przeszkadza chemiczna lemoniada dodawana do Shandy czy Reddsów to spoko. Mi przeszkadza. I radler jest właśnie lemoniadą z piwem, także dobrze je traktujesz
Tak jak sok jednodniowy jest o niebo lepszy niż koncerniakowy sok z kartonu, tak czuć różnicę w piwach.

Swoją drogą, drugi wątek piwny w krótkim odstępie czasu.
Jasne, że chemiczne. Ale jednak czasami zwłąszcza latem włąśnie na takie chemiczne coś najdzie mnie ochota Zwłąszcza jak jestem w sklepie i jest to jedyna opcja obok Żywca
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:41   #99
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
A tak serio, to są różni ludzi i różne związki. I nie rozumiem tego wymagania by koniecznie cieszyć się z tego, że druga połówka idzie sobie gdzies z przyjacielem/znajomym płci przeciwnej.
Jeśli chce się mieć w miarę zdrowy związek, to raczej nie powinno się robić awantur o znajomych. Niezależnie od ich płci.

Gdyby facet notorycznie ją olewał na rzecz tej konkretnie koleżanki i wyjść z innymi znajomymi - to nie byłoby normalne. Nie widzę jednak dramatu, gdy chodzi o jedno wyjście. W miejsce, do którego ona z własnej woli sama by nie poszła, bo jej tematyka nie odpowiada.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:44   #100
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Wiesz, sporo osób przygodę z piwem zaczynało od pica koncerniaków. Aby tylko posmakowali czegoś innego niż te siuśki




.

No tez trzymam kciuki. Ale wydaje mi się mocno, ze przeskok z reddsa w piwa rzemieślnicze to jednak za duzo. To jak pominąć oślą łączkę i od razu iść na fis. Raczej się zniechęci i obrzydzi facetowi wyjscie, niż odkryje nową pasję.

Jestem pewna, ze gdyby laska w domu czasem chlapnęła z facetem cos ciekawszego niż lech i okazała choć minimum zainteresowania, to by ją wziął ze sobą. Pijąc reddsy kiedy ma okazję przy facecie spróbować czegoś lepszego, raczej nie rokuje za dobrze ;P
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:45   #101
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Bo może jego dziewczyna w odróżnieniu od Twojego TŻ lubiła sushi i sama by chciała pójść? Albo Cie najzwyczjaniej w świecie nie lubiła
nie ona mnie miała lubić, w końcu nie z nią się przyjaźniłam
a jak ona lubiła sushi [nie wiem czy lubiła], to mogli sobie wyjść do jakiejś suszarni - w czym to przeszkadzało, że on wyjdzie również ze mną? przecież mógł wyjść dwa razy.

Cytat:
A tak serio, to są różni ludzi i różne związki. I nie rozumiem tego wymagania by koniecznie cieszyć się z tego, że druga połówka idzie sobie gdzies z przyjacielem/znajomym płci przeciwnej.
ja tam niczego nie wymagałam, dlatego przyjaźń się sypnęła
ale utrata kogoś bliskiego jednak ma prawo mnie chyba smucić?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 15:46   #102
Lunola
Raczkowanie
 
Avatar Lunola
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 443
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Jeśli chce się mieć w miarę zdrowy związek, to raczej nie powinno się robić awantur o znajomych. Niezależnie od ich płci.

Gdyby facet notorycznie ją olewał na rzecz tej konkretnie koleżanki i wyjść z innymi znajomymi - to nie byłoby normalne. Nie widzę jednak dramatu, gdy chodzi o jedno wyjście. W miejsce, do którego ona z własnej woli sama by nie poszła, bo jej tematyka nie odpowiada.
No ale tu zaczyna się problem bo Autorki nie ma i nie jest powiedziane, że nie chciała iść. To, że nie interesuje się piwami nie oznacza, że by nie poszła...
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!"
Lunola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:46   #103
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Jeśli chce się mieć w miarę zdrowy związek, to raczej nie powinno się robić awantur o znajomych. Niezależnie od ich płci.

Gdyby facet notorycznie ją olewał na rzecz tej konkretnie koleżanki i wyjść z innymi znajomymi - to nie byłoby normalne. Nie widzę jednak dramatu, gdy chodzi o jedno wyjście. W miejsce, do którego ona z własnej woli sama by nie poszła, bo jej tematyka nie odpowiada.
Jeśli chce się mieć zdrowy związek, to trzeba wypracować takie rozwiazania, które pasują obu stronom.

Robienie awantur generalnie jest złe, ale można się na coś nie zgdzać i wyrażać swoje niezadowolenia, ba nawet trzeba by móc porozmawiać i wypracować jakieś rozwiązanie.

Nie ma uniwerselnaej recepty na zdrowy związek, bo ludzie się różnią. Jedynym wyznacznikiem jest to, że nikt nie czuje się pokrzywdzony.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 15:53   #104
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Liamcourt Pokaż wiadomość
Ona pracuje w barze z zagranicznymi piwami i strasznie się nimi "jara"... W nocy zaczal mi pisac ze skoro i tak nie pije piw to raczej nie jest miejsce dla mnie i bede sie nudzic bo sie na nich nie znam
A nie będzie tak?

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
No i miał rację Zna Ciebie, wie, że nie lubisz piwa i prawda jest taka, że:
- Ty byś się tam nudziła
- On też by miał dzięki temu średnią zabawę

No, a tak pójdzie z koleżanką, pogadają o piwie. Nie bądź takim psem ogrodnika. Jeśli mu nie ufasz, jesteś zazdrosna to niestety trzeba nad tym popracować. Siłą faceta (a właściwie to nikogo) nie zatrzymasz - jeśli kiedykolwiek ma mu się spodobać jakaś inna dziewczyna to ... nie masz na to wpływu. Albo inaczej - wpływ masz bardzo wielki, ale plusów zakazami, fochami, scenkami zazdrości nie zdobędziesz.
Otóż to.

Ja bym nie robiła afery w takiej sytuacji, zwłaszcza jeśli związek jest ok i autorka nie ma żadnych zastrzeżeń do chłopaka. Nie trzeba byc wiecznie przyklejonym do partnera. Wiadomo, że mógłby z grzeczności zapytac najpierw swoja dziewczynę, no ale litości - może chłopak po prostu chce iśc na ten festiwal z kimś, kto zna się na tych piwach, żeby mogli o tym gadac i się tym jarać. Akurat tak się składa, że taka osoba jest kolezanka-barmanka. Tyle.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:01   #105
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ze mnie żadna idealna wizażanka która wciśnie przyjaciółke na wyjście dla par facetowi zeby sie lepiej bawil niz ze mna i po prostu normalnie bym sie wsciekla hehe

pozdrawiam
To samo, pewnie mialabym ochote odgryźć mu głowe tzn. gdyby powiedzial mi z gory, że idzie a Kaśką czy inną Baśką, bo z nią sie będzie bawił lepiej to musiałabym się przejść po pokoju. Dlatego też cieszę się, że mój nie ma przyjaciółek, jestem zazdrośnicą ohydną, wiem .
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 18:36   #106
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Pominąwszy wątek chłopaka Autorki czy zachował się fair czy nie fair.

Czytam wypowiedzi niektórych z Was i jestem trochę przerażona. Wy na serio tak zawsze, wszędzie i wszystko ze swoimi facetami musicie robić? Nie macie swoich, takich tylko swoich zainteresowań, pasji, rzeczy, które możecie robić same dla siebie? Nie ma wokół Was ludzi, z którymi dzielicie te pasje (i nie są to Wasi partnerzy)? O wszystkim musicie gadać swoim TŻ-tom? Musicie ich wciągać w swoje pasje, nawet jeśli niekoniecznie tego chcą? Zresztą to działa w obie strony. Musicie za przeproszeniem "z butami" wchodzić w te ich sfery prywatności przeznaczone tylko dla nich? Ja uważam, że każdy w życiu powinien mieć taką sferę zarezerwowaną tylko dla siebie. Dla własnego zdrowia psychicznego czasem zrobić coś dla siebie samego. Taka niewielka dawka zdrowego egoizmu.

Moją pasją jest np. muzyka. Nie tylko, że słuchanie i chodzenie na koncerty, ale śpiew. Śpiewam od czasu do czasu w dwóch chórach. Mam tam swoich znajomych, przyjaciół. To jest mój świat. Owszem, opowiadam mężowi o tym co dzieje się na próbach czy wyjazdach ale nie zamęczam go tymi opowiastkami na siłę, bo wiem, że nie zawsze go to zaciekawi i że nie jest to tak ważne dla niego, jak dla mnie. On chodzi na moje koncerty, bo lubi taki rodzaj muzyki. Ale zrozumiałabym, gdyby nie lubił i nie miał ochoty chodzić na każdy występ. Na pewno nie zmuszałabym go do tego, w imię "dzielenia ze mną moich pasji".

Bycie z kimś w związku to szanowanie jego pasji i zainteresowań, a nie zmuszanie się do robienia czegoś, bo druga połówka to lubi; albo zmuszanie swojego partnera do tego, żeby lubił robić to co ja. Bo owszem, jesteśmy parą, ale jesteśmy też nadal dwojgiem odrębnych ludzi i od czasu do czasu musimy się zająć tylko "swoimi" sprawami - dla samych siebie.
__________________



Edytowane przez verumka
Czas edycji: 2015-02-23 o 18:37
verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:10   #107
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Pominąwszy wątek chłopaka Autorki czy zachował się fair czy nie fair.

Czytam wypowiedzi niektórych z Was i jestem trochę przerażona. Wy na serio tak zawsze, wszędzie i wszystko ze swoimi facetami musicie robić? Nie macie swoich, takich tylko swoich zainteresowań, pasji, rzeczy, które możecie robić same dla siebie? Nie ma wokół Was ludzi, z którymi dzielicie te pasje (i nie są to Wasi partnerzy)? O wszystkim musicie gadać swoim TŻ-tom? Musicie ich wciągać w swoje pasje, nawet jeśli niekoniecznie tego chcą? Zresztą to działa w obie strony. Musicie za przeproszeniem "z butami" wchodzić w te ich sfery prywatności przeznaczone tylko dla nich? Ja uważam, że każdy w życiu powinien mieć taką sferę zarezerwowaną tylko dla siebie. Dla własnego zdrowia psychicznego czasem zrobić coś dla siebie samego. Taka niewielka dawka zdrowego egoizmu.

Moją pasją jest np. muzyka. Nie tylko, że słuchanie i chodzenie na koncerty, ale śpiew. Śpiewam od czasu do czasu w dwóch chórach. Mam tam swoich znajomych, przyjaciół. To jest mój świat. Owszem, opowiadam mężowi o tym co dzieje się na próbach czy wyjazdach ale nie zamęczam go tymi opowiastkami na siłę, bo wiem, że nie zawsze go to zaciekawi i że nie jest to tak ważne dla niego, jak dla mnie. On chodzi na moje koncerty, bo lubi taki rodzaj muzyki. Ale zrozumiałabym, gdyby nie lubił i nie miał ochoty chodzić na każdy występ. Na pewno nie zmuszałabym go do tego, w imię "dzielenia ze mną moich pasji".

Bycie z kimś w związku to szanowanie jego pasji i zainteresowań, a nie zmuszanie się do robienia czegoś, bo druga połówka to lubi; albo zmuszanie swojego partnera do tego, żeby lubił robić to co ja. Bo owszem, jesteśmy parą, ale jesteśmy też nadal dwojgiem odrębnych ludzi i od czasu do czasu musimy się zająć tylko "swoimi" sprawami - dla samych siebie.




ja przede wszystkim nie ograniczam robienia tego co lubię wyłącznie do faceta

lubię spędzać czas z przyjaciółmi - to chyba normalne?

nigdy nie rozumiałam i nie zrozumiem czemu niektórzy muszą ciągnąć faceta na każde spotkanie z przyjaciółmi, czemu nie mogą się z nimi spotkać bez faceta, czemu w każdą pasję dzieloną z przyjacielem trzeba wciągać faceta, czemu to nie może być pasja dzielona tylko z przyjacielem?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:18   #108
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość




ja przede wszystkim nie ograniczam robienia tego co lubię wyłącznie do faceta

lubię spędzać czas z przyjaciółmi - to chyba normalne?

nigdy nie rozumiałam i nie zrozumiem czemu niektórzy muszą ciągnąć faceta na każde spotkanie z przyjaciółmi, czemu nie mogą się z nimi spotkać bez faceta, czemu w każdą pasję dzieloną z przyjacielem trzeba wciągać faceta, czemu to nie może być pasja dzielona tylko z przyjacielem?


Tylko do tego potrzeba swoich znajomych i swoich pasji. Nie tylko tych wspólnych.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:41   #109
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

dobra pomijając fakt ze laska lubi reddsa i jednak cos przełknie to nie widze powodu zeby nie zabrac partnerki i nie dac jej do spróbowania np lokalnych smakowych piwek albo smakowych z małych browarów
a moze by jej zasmakowało, lol
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 19:54   #110
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
dobra pomijając fakt ze laska lubi reddsa i jednak cos przełknie to nie widze powodu zeby nie zabrac partnerki i nie dac jej do spróbowania np lokalnych smakowych piwek albo smakowych z małych browarów
a moze by jej zasmakowało, lol
żeby sobie spróbować czegoś innego niż reddsa nie trzeba od razu wykorzystywać wejściówki na event piwny.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:55   #111
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

bo event piwny jest jak wygrany bilet do fabryki czekolady, zdarza się raz na 100 lat i tylko wyjątkowym dzieciom
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:57   #112
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

[QUOTE=[B]Grin[/B];50382514]no. alkohol i dobra zabawa z przyjaciółmi - niepokojące w uj

uuu kultura pelna geba.
rozumiem, ze chetnie puszczasz Misiaczka na wesele z przyjaciolka, ktora sam zaprosil bez zapraszania Ciebie, podobnie jak na Woodstock oraz wszelkie inne imprezy. Zaiste chwalebne, ale nie kazdemu to pasuje.
Niepokojace nie jest, ale nastroj sprzyja beztroskiemu zachowaniu.


może wie, że anka bardzo by chciała pójść na taki event, bo się tym interesuje?

ale skad wie, ze dziewczyna nie chce, skoro sie nie zapytal? jak widac, przeszkadza jej to, skoro zalozyla watek.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:59   #113
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość

uuu kultura pelna geba.
rozumiem, ze chetnie puszczasz Misiaczka na wesele z przyjaciolka, ktora sam zaprosil bez zapraszania Ciebie, podobnie jak na Woodstock oraz wszelkie inne imprezy. Zaiste chwalebne, ale nie kazdemu to pasuje.
Niepokojace nie jest, ale nastroj sprzyja beztroskiemu zachowaniu.

może wie, że anka bardzo by chciała pójść na taki event, bo się tym interesuje?

ale skad wie, ze dziewczyna nie chce, skoro sie nie zapytal? jak widac, przeszkadza jej to, skoro zalozyla watek.
no nie wiem... może stąd, że to jego dziewczyna i pewnie jednak ją trochę zna?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:06   #114
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

jak widac nie bardzo ja zna,bo jest jej przykro i stad caly watek , czyz nie?
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:18   #115
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
uuu kultura pelna geba.
rozumiem, ze chetnie puszczasz Misiaczka na wesele z przyjaciolka, ktora sam zaprosil bez zapraszania Ciebie, podobnie jak na Woodstock oraz wszelkie inne imprezy. Zaiste chwalebne, ale nie kazdemu to pasuje.
Niepokojace nie jest, ale nastroj sprzyja beztroskiemu zachowaniu.
gdybym miała jakiegoś misiaczka, to pewnie bym go nie chciała puszczać z kimś innym gdziekolwiek, dlatego np. moja kotka jeśli już wychodzi to tylko ze mną

Cytat:
ale skad wie, ze dziewczyna nie chce, skoro sie nie zapytal? jak widac, przeszkadza jej to, skoro zalozyla watek.
wie, że dziewczyna nie lubi piwa, więc woli wziąć przyjaciółkę, która piwo lubi i na pewno bardziej doceni taki event.
toż to proste jak budowa cepa; też zaproponowałabym wyjście osobie, która wiem, że ucieszyłaby się z samego wydarzenia, a nie wyłącznie z możliwości spędzenia ze mną czasu.

Ingel, skoro już wchodzisz ze mną w dalszą dyskusję, to może powiesz czemu tak koniecznie trzeba we wszystko angażować partnera, a nie można zwyczajnie spędzić czasu z przyjacielem?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
bo event piwny jest jak wygrany bilet do fabryki czekolady, zdarza się raz na 100 lat i tylko wyjątkowym dzieciom
widzisz jak świetnie rozumiesz? i właśnie dlatego lepiej takie wejściówki wykorzystać na kogoś, kto faktycznie się tym interesuje
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:26   #116
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

grin mam nadzieje ze twój chłop jest tak samo wyrozumiały jak dostaniesz bilet na wyjście we dwoje i zlejesz go sikiem piwnym <3
bo takie osoby powinny faktycznie trzymac się razem, a autorce wspolczuje ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:26   #117
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
bo event piwny jest jak wygrany bilet do fabryki czekolady, zdarza się raz na 100 lat i tylko wyjątkowym dzieciom


Troche tak jest. To nie bilet do kina, takich imprez jest ciągle w Polsce mało. Tez by mi bylo żal marnować wejściówkę dla smakoszki reddsa
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:28   #118
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Grin, nie wchodze z Toba w dyskusje. Po prostu pisze na forum.

Pisalam to juz, ale ok: oczywiscie, ze mozna spedzac czas z przyjaciolmi bedac w zwiazku, a nawet POWINNO sie to robic. Jestem ostatnia osoba, ktora spedza z facetem 24h na dobe, przeciwnie nie lubie tego i uwazam ze to niezdowe. Nie mam 18 lat i nie mam potrzeby robienia wszystkiego razem oprocz wyjscia do kibelka.

Gdyby jednak facet majac zaproszenie na impreze NAWET NIE ZAPYTAL SIE, CZY MAM OCHOTE ISC, TYLKO OZNAJMIL, ZE IDZIE Z ANIA, BYLOBY MI PRZYKRO. JAK WIDAC, AUTORCE TEZ JEST PRZYKRO, SKORO ZALOZYLA WATEK!
Mowimy o imprezie dla fanow piwa, otwartej imprezie, a nie konferencji naukowej z fizyki.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:34   #119
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Troche tak jest. To nie bilet do kina, takich imprez jest ciągle w Polsce mało. Tez by mi bylo żal marnować wejściówkę dla smakoszki reddsa
jakby mój facet był smakoszem wedla zamiast belgijskiej czekolady, to bym go wlasnie do tej fabryki zabrała i pokazała piękno czegoś co nie jest margaryną. moze zakochałby się razem ze mną i taplalibysmy się w czekoladzce do śmierci.

ale łatwiej jest zlać swoją kobietę i spytać koleżankę XD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:40   #120
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: pójdzie sobie z przyjaciółką!

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Troche tak jest. To nie bilet do kina, takich imprez jest ciągle w Polsce mało. Tez by mi bylo żal marnować wejściówkę dla smakoszki reddsa
To ten festiwal? http://warszawskifestiwalpiwa.pl/bilety/

Faktycznie, żal marnować wejściówke za 20 zl jakby to byl bilet na koncert za 3 stowy No chyba że jest jeszcze zestaw festiwalowy, po co dawac smakoszce reddsa torbe z logo eventu, niegodna. Tylko anka doceni ten wspaniały dar.
__________________
karmacoma

Edytowane przez roseblue
Czas edycji: 2015-02-23 o 20:44
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 08:04:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.