Scent Bar III - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 17:12   #1111
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
Burn, świetny kufer! gratuluję zakupu

też co jakiś czas myślę o sprawieniu sobie kufra, ale na razie muszę trzymać kolorówkę w czymś mniejszym i bardziej mobilnym ze względu na częste przemieszczanie się między dwoma mieszkaniami. ale jak w końcu gdzieś osiądę, to sobie kupię

tylko ja bym wzięła srebrny, bo w CSI mają srebrne

Ja też miałam pewne ograniczenia,kufer jest duży (37X22,5X24) ale nie tak duży jakby mógł(wiesze bardziej efektowne) bo musi mi się mieścić na półce,gdzie indzej nie mam miejsca i nie chcę żeby się koty dobrały do niego.Co do koloru to na innych aukcjach były min.różowe(ah moja mania różowych gadżetów) ale na tej gdzie kupiłam taki sam model i chyba wogóle identyczny był sporo tańszy,niestety tylko czarny.Ale czarny też mam nadzieję ładny będzie,neutralny stwierdziłam że nie będę dopłacać 30zł tylko za kolor.
A srebrny już mam,ten malusieńki wyjazdowy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:27   #1112
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Kufer na zdjęciu świetny Przydałby się taki, moja kolorówka leży w dwóch pudełkach bo butach i kosmetyczce- masakra Chyba zacznę coś wydawać....tylko nie wiem co, bo tak na dobrą sprawę nie wiem, c mi ten tłok robi
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:36   #1113
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Ja też miałam pewne ograniczenia,kufer jest duży (37X22,5X24) ale nie tak duży jakby mógł(wiesze bardziej efektowne) bo musi mi się mieścić na półce,gdzie indzej nie mam miejsca i nie chcę żeby się koty dobrały do niego.Co do koloru to na innych aukcjach były min.różowe(ah moja mania różowych gadżetów) ale na tej gdzie kupiłam taki sam model i chyba wogóle identyczny był sporo tańszy,niestety tylko czarny.Ale czarny też mam nadzieję ładny będzie,neutralny stwierdziłam że nie będę dopłacać 30zł tylko za kolor.
A srebrny już mam,ten malusieńki wyjazdowy
czarny wygląda bardzo profesjonalnie, z pewnością będzie się ładnie prezentował.
rzeczywiście, kolor nie jest wart 30zł (nawet srebrny)

niech się dobrze używa
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:59   #1114
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Vesenko - ja z braku perspektyw randkowych strzeliłam sobie na śniadanie śledzika z cebulką (mniam!), po czym przespałam pół dnia... choc to ostatnie to raczej skutek Zyrtecu, nie śledzia
mniam, też lubię narobiłaś mi apetytu, ale jakbym po zupce poprawiła śledzikiem, to bym chyba musiała tydzień w domu siedzieć, żeby nie uśmiercić otoczenia oddechem
Ja akurat po Zyrtecu nie śpię. Za to po Claritine mogłabym nie wychodzić z łóżka (mam na myśli spanie oczywiście )

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym wolała natomiast, aby Inglot pomyslał nad dłuższymi pędelkami - jak mam połowe lakieru w butelce, to już jest niełatwo zanurzyc porządnie pędzelek w lakierze, a jak zostanie 1/4, to trzeba robić straszne kombinacje z przechylaniem buteleczki i wygrzebywaniem końcówka pędzelka lakieru ze ścianek buteleczki.
To pewnie świadomy zabieg, częściej kupujesz, oni więcej zarabiają...

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Muszę się wam pochwalić -kupiłam wreszcie duży kufer na moją kolorówkę.Wcześniej miałam tylko malutki na wyjazdy a teraz moja stacjonarna kolorówka będzie miała porządne mieszkanie.
Teraz lecę oglądać rzeczy w kategorii makijaż na all bo trzeba w końcu czymś tą przestrzeń wypełnić,moje aktualne zbiory tego nie zapełnią
świetny kuferek.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 18:02   #1115
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

burn tez chce taki!
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 18:09   #1116
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar III

Burn kufer świetny, chwalę, bo sama mam podobny
Vesenko mnie Claritine raz dosłownie powaliło, gdy w akcie rozpaczy wzięłam w ciągu dnia. Brane na noc nie daje u mnie skutków ubocznych, ale wtedy pamiętam, że nie byłam w stanie trzymać oczu otwartych
Co do lakierów do paznokci najbardziej lubie Chanel i YSL, raz skusił mnie Dior i jest poprostu poniżej wszelkiej krytyki. Mam jeszcze dwa z Avonu i zdecydowanie lepiej od tego nieszczęsnego Diora się sprawują.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 18:50   #1117
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tak. W klapkach.


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Właśnie gotuję zupę cebulową
Uwielbiam

Masz jakiś "dobry" przepis? Ostatnio gotowałem lata temu i nie pamiętam, co i jak.

U mnie dzień pod znakiem wędzonej ryby Mama wróciła ze szkolenia w Juracie (łosoś, maślana, halibut ). Pyszności (nawet kabanosy z łososia robią ).
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 18:52   #1118
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z kilkugodzinnego szlajania się po sklepach. Efekt: zero zakupów ubraniowych
ja też właśnie wróciłam, efekt - zero zakupów
nie mam butów na wiosnę, w sklepach nie ma ładnych butów, w ogóle nic tam nie ma nie mam już siły do zakupów
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 18:57   #1119
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Scent Bar III

Ja też byłam dziś na zakupach i wróciłam totalnie sfrustrowana Od tygodni szukam spodni które nie byłyby na mnie za krótkie i butów które nie byłyby za krótkie albo za szerokie Mam wrażenie, że producenci robą wszystko na przysłowiowe jedno kopyto, a jak ktoś ma bardziej nietypowe wymiary to może sobie boso chodzić
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:01   #1120
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
ja też właśnie wróciłam, efekt - zero zakupów
nie mam butów na wiosnę, w sklepach nie ma ładnych butów, w ogóle nic tam nie ma nie mam już siły do zakupów
Tulipanko , napewno coś jeszcze ładnego znajdziesz.
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:24   #1121
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Padnieta jestem, dzisiaj zmarła babcia już jej tam lepiej.... Wczoraj jeszcze 2 godziny byłam w szpitalu, bo seminarium przełozyli.
Wczoraj oddałam prace dla promotora, 22 kwietnia mam do niego dzwonić i się dowiedzieć co poprawić.
Do tego strasznie boli mnie dziąsło, od zęba mądrości, nie mogę jeść, a wiem że i tak sie nie przebije, bo to juz którys raz z koleii, trzeba chyba kupic taki żelik w aptece jak dzieci ząbkują, bo oszaleje.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:27   #1122
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Padnieta jestem, dzisiaj zmarła babcia już jej tam lepiej....

moje kondolencje ...
trzymaj sie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:29   #1123
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Zuziuniu
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:29   #1124
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Uwielbiam

Masz jakiś "dobry" przepis? Ostatnio gotowałem lata temu i nie pamiętam, co i jak.

U mnie dzień pod znakiem wędzonej ryby Mama wróciła ze szkolenia w Juracie (łosoś, maślana, halibut ). Pyszności (nawet kabanosy z łososia robią ).
dobra rybka nie jest zła
A na cebulową mam najprostszy przepis świata i za każdym razem wychodzi pyszna. Jedziemy:
Kilka cebul (ja miałam 6 małych) kroisz w półplasterki, lekko solisz i smażysz na masełku, aż się zeszkli i zmięknie. Posypujesz łyżką lub dwoma mąki i smażysz jeszcze ze 3 minutki mieszając. Przekładasz do garnka, zalewasz 1-1,5 litra bulionu (z kurczaka, albo z kostki, ja dziś miałam z kostki) Doprawiasz solą, pieprzem, jak lubisz to vegetą. Można dać łyżkę sosu Worchester. Gotujesz 20 minut. I tyle. Można posypać serem, albo podać z grzankami serowymi. Ja dziś zrobiłam mała modyfikację Odlałam trochę bulionu, po czym na małym gazie rozpuściłam w nim kostkę serka topionego i wlałam toto do zupki, zamieszałam i chwilę pogotowałam. Wyszło pycha

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
ja też właśnie wróciłam, efekt - zero zakupów
nie mam butów na wiosnę, w sklepach nie ma ładnych butów, w ogóle nic tam nie ma nie mam już siły do zakupów
Jak to nic nie ma???? Przecież są sandałki...A w ubraniowych jest do oporu białych podkoszulków i białych lnianych spodni...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:53   #1125
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Padnieta jestem, dzisiaj zmarła babcia już jej tam lepiej.... Wczoraj jeszcze 2 godziny byłam w szpitalu, bo seminarium przełozyli.
Wczoraj oddałam prace dla promotora, 22 kwietnia mam do niego dzwonić i się dowiedzieć co poprawić.
Do tego strasznie boli mnie dziąsło, od zęba mądrości, nie mogę jeść, a wiem że i tak sie nie przebije, bo to juz którys raz z koleii, trzeba chyba kupic taki żelik w aptece jak dzieci ząbkują, bo oszaleje.
Zuziuniu bardzo współczuję
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:57   #1126
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar III

Zuziu, bardzo mi przykro. przesyłam wyrazy współczucia i kondolencje, życzę dużo siły Tobie i całej rodzinie na ten trudny czas.
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:09   #1127
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Zuziuniu bardzo mi przykro. Trzymaj się
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:20   #1128
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Zuziunia
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:22   #1129
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Zuziu
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:29   #1130
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Zuziunia
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:30   #1131
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Fenrisku, na turniejach Rosjanie nie są ani krztynę bardziej nieokrzesani, niż inne nacje.
Wiem, bo jeździłam kilka lat na turnieje Więc wiem jacy są. Są bardziej nieokrzesani niż Polacy. Natomiast Białoruś w miarę spokojna i w ogóle super ekstra Pamiętam jak się na mnie zaczaili rano pod budynkiem w którym spałam i wyrwali na przymusowe piwo (nie opierałam się ). Albo dzień wcześniej, piłam z nimi na kłodzie i było tak zabawnie, aż ich rozumiałam. Chcę Białorusina!

Co do oczu to też planuję laserową operację w tym roku. I powiem Wam, że to moje największe marzenie. W końcu będę normalna
I nawet nie pomyślałam, że ktoś się może bać. Ja tego pragnę poprostu. Jest prawie 100% na pomyślność w Eye Laser Center we Wrocławiu, metodą najdroższą czyli jedno oko 2400zł z tego co pamiętam.

Tak w ogóle to trochę mi przykro, bo poszłabym na piwko, a nie mam z kim. Każdy gdzieś się rozszedł, a ja nie chcę się wpierdzielać w jakieś urodziny itp. Smutna sobota. Pierwsza taka od dawna.

Tak na marginesie, poszłam ot tak do Galerii Dominikańskiej i postanowiłam wpaść na chwilę do sklepu z bielizną - Lanoro.
Wyszłam ze stanikiem za 1/3 wypłaty. Upadłam na głowę. Chciałam dwa, ale na szczęście nie było mojego rozmiaru. A mają tam do H, ale ceny... Jezuuu...

Zuziuniu - współczuję...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:33   #1132
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Zuziuniu, bardzo współczuję z powodu Babci
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:35   #1133
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Padnieta jestem, dzisiaj zmarła babcia już jej tam lepiej.... Wczoraj jeszcze 2 godziny byłam w szpitalu, bo seminarium przełozyli.
Wczoraj oddałam prace dla promotora, 22 kwietnia mam do niego dzwonić i się dowiedzieć co poprawić.
Do tego strasznie boli mnie dziąsło, od zęba mądrości, nie mogę jeść, a wiem że i tak sie nie przebije, bo to juz którys raz z koleii, trzeba chyba kupic taki żelik w aptece jak dzieci ząbkują, bo oszaleje.
Najszczersze wyrazy wspolczucia dla Ciebie i dla calej twojej rodziny,lacze sie z toba w smutku.Duzo zdrowia wam zycze.Twoja babcia juz nie cierpi jest w krainie gdzie nikt nie zna slowa "smutek;choroba"
Pozatym wiem co czujesz ja 2lata temu stracilem prawie szwagra a moja siostra chlopaka z ktorym juz byla 4 lata odszedl w wielkim cierpieniu zmarl na glejaka mozgu wielokomorkowego mial zaledwie 25lata rok wczesniej odeszla mu mama zmarla rowniez na glejaka mozgu.ojciec zmarl 6lat temuIstna tragedia zostala tylko siostra ktora jest chora,czemu zycie jest takie przekleteZuzia przepraszam ze musialem to napisac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zzaniol.gif (23,5 KB, 92 załadowań)
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:42   #1134
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Zuziuniu, moje kondolencje Trzymaj się i bądź dzielna
Teza,

_______

Burn, faaajny kufer Ja mam taki gigantyczny, że musi na podłodze stać, bo ledwo go uwlokę... Ale na pewno go pamiętasz
Co do zapełnienia... Limitowane Diorowskie rozświetlacze? BodyShopowe połyskujące cienie? Fajny, lekki podkład na wiosnę? Prawdziwie różowy róż? Wydłużający tusz do rzęs? Burżujowa biała czekoladka ?


Co do kulinarnych specjałów - dziś razem z siostrą zrobiłyśmy zupę krem warzywną z boczniakami i pieczarkami. Słuchajcie - bomba

Ponadto chciałam się zgłosić z prośbą o ewentualną poradę W środę po raz pierwszy robimy podejście do sushi Kompletnie nie wiemy jak co smakuje więc będzie to pójście na żywioł Kola (boże, gdzie ta dziewczyna się podziewa ? już jej nie widziałam nie wiem ile...) i Olik na początek przygody z sushi poleciły california rolls albo sushi maki (ale to drugie jest owinięte w wodorosty więc sama nie wiem... )

Czy ktoś kto wie mniej-więcej o co w tym chodzi mógłby trochę nas naprowadzić i osobiście coś polecić ? Tutaj jest menu - Kansai Menu
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2008-04-12 o 21:17
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:54   #1135
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ponadto chciałam się zgłosić z prośbą o ewentualną poradę W środę po raz pierwszy robimy podejście do sushi Kompletnie nie wiemy jak co smakuje więc będzie to pójście na żywioł Kola (boże, gdzie ta dziewczyna się podziewa ? już jej nie widziałam nie wiem ile...) i Olik na początek przygody z sushi poleciły california rolls albo sushi maki (ale to drugie jest owinięte w wodorosty więc sama nie wiem... )

Czy ktoś kto wie mniej-więcej o co w tym chodzi mógłby trochę nas naprowadzić i osobiście coś polecić ? Tutaj jest menu - Kansai Menu
Your Angel tu masz stronkę w miarę jasno powiedziane jak i co
http://www.nawidelcu.pl/vademecum-sm...a/sushi,1,1,92
Ja bym wzięła sushi maki (wodorostem się nie przejmuj, już jest suszony), ale najpierw upewnij się, że wybrane rodzaje nie zawierają surowej rybki i innych takich "atrakcji", no chyba, że lubisz
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:56   #1136
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Teza

-----------------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Ponadto chciałam się zgłosić z prośbą o ewentualną poradę W środę po raz pierwszy robimy podejście do sushi Kompletnie nie wiemy jak co smakuje więc będzie to pójście na żywioł Kola (boże, gdzie ta dziewczyna się podziewa ? już jej nie widziałam nie wiem ile...) i Olik na początek przygody z sushi poleciły california rolls albo sushi maki (ale to drugie jest owinięte w wodorosty więc sama nie wiem... )

Czy ktoś kto wie mniej-więcej o co w tym chodzi mógłby trochę nas naprowadzić i osobiście coś polecić ? Tutaj jest menu - Kansai Menu
Aniołku ja polecam właśnie Sushi Maki Te krasnorosty, w które ryż jest zawinięty bardzo dobre są
Nie polecam sashimi jeśli nie lubisz surowej ryby, czy surowych owoców morza.

W ogóle to polecam robienie sushi w domu, najlepiej ze znajomymi, mnóstwo przy tym radochy
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:59   #1137
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kufer na zdjęciu świetny Przydałby się taki, moja kolorówka leży w dwóch pudełkach bo butach i kosmetyczce- masakra Chyba zacznę coś wydawać....tylko nie wiem co, bo tak na dobrą sprawę nie wiem, c mi ten tłok robi
Też ostatnio zrobiłam porządki,co niepotrzebne pogrupowałam w zestawy i sprzedałam na allegro.Zawsze totrochę więcej kasy na następne mazidłA

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
czarny wygląda bardzo profesjonalnie, z pewnością będzie się ładnie prezentował.
rzeczywiście, kolor nie jest wart 30zł (nawet srebrny)

niech się dobrze używa


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość


świetny kuferek.
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
burn tez chce taki!

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Burn kufer świetny, chwalę, bo sama mam podobny
Dziękuję dziewczyny.Straszni e się z niego cieszę bo długo sie zbierałam żeby go kupić.Ach,żeby szybko przyszedł.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Padnieta jestem, dzisiaj zmarła babcia już jej tam lepiej.... Wczoraj jeszcze 2 godziny byłam w szpitalu, bo seminarium przełozyli.
Wczoraj oddałam prace dla promotora, 22 kwietnia mam do niego dzwonić i się dowiedzieć co poprawić.
Do tego strasznie boli mnie dziąsło, od zęba mądrości, nie mogę jeść, a wiem że i tak sie nie przebije, bo to juz którys raz z koleii, trzeba chyba kupic taki żelik w aptece jak dzieci ząbkują, bo oszaleje.
Ziuzuiniu,chciałabym coś powiedzeic ,ale chyba najlepiej bedzie jak zrobię po postu tak

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
_______

Burn, faaajny kufer Ja mam taki gigantyczny, że musi na podłodze stać, bo ledwo go uwlokę... Ale na pewno go pamiętasz
Co do zapełnienia... Limitowane Diorowskie rozświetlacze? BodyShopowe połyskujące cienie? Fajny, lekki podkład na wiosnę? Prawdziwie różowy róż? Wydłużający tusz do rzęs? Burżujowa biała czekoladka ?
Aniołku pamiętam Twój doskonale i mi się taż taki marzy ale nie mam wolnej podłogi na niego,jedyne miejsce jest w przejściu a nie chcę żeby ktoś moje skarby kopał czy coś.Kiedyś dorobię się wielgachnego i i miejsca na niego,na pewno.
Ja już mam wspaniałą wizję zapełniania.O czekoladce białej marzę od dłuższego czasu ale jakoś tak ciągle mi nie po drodze.Za resztę kasy kupiłam jednak płytę(uwielbiam muzykę,ale zawsze szkoda mi na nią pieniędzy i efekt taki że ciągle słucham tego samego.Tym razem już musiałam sie zmusić i przeznaczyć coś na ten cel.) ale część odłożyłam na poczet przyszłych kolorówkowych szaleństw.
Limitowanki rozświetlacze Diora są cudowne i prędzej czy później sie skuszę na pewno-szczególnie że po ostatnich redukcjach mam o zgrozo tylko jeden rozświetlacz(ale za to fajny,nowiutki,z wytłaczanymi wzorkami czaszek i innych uroczych bajerów).Oj przy następnym przypływie papierków sobie poszaleję .
A jeszcze tak cały czas plotkując w tym temacie to zakochałam się wczoraj w nowym różowym pędzlu kabuki Isadory-no cudo.Miękki,różowy i uniwersalny kształt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 206a3beb0b2a660d680400e4886fa1a1500x500.jpg (62,5 KB, 0 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:59   #1138
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Your Angel tu masz stronkę w miarę jasno powiedziane jak i co
http://www.nawidelcu.pl/vademecum-sm...a/sushi,1,1,92
Ja bym wzięła sushi maki (wodorostem się nie przejmuj, już jest suszony), ale najpierw upewnij się, że wybrane rodzaje nie zawierają surowej rybki i innych takich "atrakcji", no chyba , że lubisz
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Aniołku ja polecam właśnie Sushi Maki Te krasnorosty, w które ryż jest zawinięty bardzo dobre są
Nie polecam sashimi jeśli nie lubisz surowej ryby, czy surowych owoców morza.
Dziękuję Wam kochane

Problem w tym, że ja nie wiem czy ja je lubię W zyciu nie jadłam wodorostów pod żadną postacią ani surowej ryby
Ale to nie może być przypadek, że 4 z 4 polecających Wizażanek rekomenduje sushi maki Zanotowane

Lavender, dzięki za linka
Irkax, to na pewno fajna opcja z tym przygotowywaniem w domu Kiedy tylko zobaczymy o co w tym mniej więcej chodzi to na pewno troszkę się pobawimy Widziałam, że w "Piotrze i Pawle" mają sporo produktów do sushi

Boję się jeszcze tego całego jedzenia pałeczkami Muszę jeszcze poszukać jakiejś stronki gdzie dobrze tłumaczą jak to się robi i poćwiczyczyć na czymś
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:02   #1139
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam kochane

Problem w tym, że ja nie wiem czy ja je lubię W zyciu nie jadłam wodorostów pod żadną postacią ani surowej ryby
Ale to nie może być przypadek, że 4 z 4 polecających Wizażanek rekomenduje sushi maki Zanotowane

Lavender, dzięki za linka

Boję się jeszcze tego całego jedzenia pałeczkami Muszę jeszcze poszukać jakiejś stronki gdzie dobrze tłumaczą jak to się robi i poćwiczyczyć na czymś
Aniołku jedzenie pałeczkami nie jest trudne
Poza tym zawsze możesz jeść rękami

Zaraz poszperam za zdjęciami z imprezy sushi jaką robiliśmy ze znajomymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shushi_maki.jpg (64,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shushi_maki_2.jpg (68,5 KB, 31 załadowań)
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:24   #1140
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Aniołku pamiętam Twój doskonale i mi się taż taki marzy ale nie mam wolnej podłogi na niego,jedyne miejsce jest w przejściu a nie chcę żeby ktoś moje skarby kopał czy coś.Kiedyś dorobię się wielgachnego i i miejsca na niego,na pewno.
Fakt - ciężki i wielki jest cholernik

Cytat:
Ja już mam wspaniałą wizję zapełniania.O czekoladce białej marzę od dłuższego czasu ale jakoś tak ciągle mi nie po drodze.
Ehhh... U mnie podobnie
Na wątku Burzujowym wypatrzyłam piękną fotkę białej czekoladki należącą do Yennefer - daję słowo, że kiedy ją zobaczysz to zapragniesz tego kosmetyku
Zerknij na dół

Cytat:
Za resztę kasy kupiłam jednak płytę(uwielbiam muzykę,ale zawsze szkoda mi na nią pieniędzy i efekt taki że ciągle słucham tego samego.Tym razem już musiałam sie zmusić i przeznaczyć coś na ten cel.) ale część odłożyłam na poczet przyszłych kolorówkowych szaleństw.
No dokładnie - książki, płyty... Są cholernie drogie

Ja wypatrzyłam teraz OldBoy'a na DVD Musi być mój

Cytat:
Limitowanki rozświetlacze Diora są cudowne i prędzej czy później sie skuszę na pewno-szczególnie że po ostatnich redukcjach mam o zgrozo tylko jeden rozświetlacz(ale za to fajny,nowiutki,z wytłaczanymi wzorkami czaszek i innych uroczych bajerów).Oj przy następnym przypływie papierków sobie poszaleję .
Majeczka, bosskie są te rozświetlacze. Shimmer'y (ten brązowawy i rózowawy) testowałam na łapie i jestem zachwycona - od dawna szukałam czegoś takiego. A Biedronkę Nosek opisała tak bosko, że zapragnęłam jej jeszcze bardziej

Poka, poka to z czaszkami !
Cytat:
A jeszcze tak cały czas plotkując w tym temacie to zakochałam się wczoraj w nowym różowym pędzlu kabuki Isadory-no cudo.Miękki,różowy i uniwersalny kształt
Nigdy nie miałam kabuki Modelujesz nim twarz czy aplikujesz sypańca na całą buzię ?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Aniołku jedzenie pałeczkami nie jest trudne
Poza tym zawsze możesz jeść rękami

Zaraz poszperam za zdjęciami z imprezy sushi jaką robiliśmy ze znajomymi
Może i nie jest trudne, ale na właśnie takie wygląda Też tak sobie mówię - jak nie dam rady tym głupim kawałkiem kija to będę jeść rękami - też można, prawda?

O matko! Ireczko, to wygląda megaprofesjonalnie! Ile Was tam tego produkowało ?
Co to jest to żółte?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz%C5%9Bwietlacze-czekoladkabia%C5%82aBur%C5%BCujka[1].jpg (106,3 KB, 26 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.