Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 13:45   #2191
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dzięki, zastanawiam się tylko, skad nagle wzięło się to Zabrze.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jakiś czas temu dostała laurkę z Zabrza. Wysłała dokumenty na wskazany przez nich adres mailowy i nic. Po 2 miesiącach (!) wysłała dokumenty na maila do Bytomia (m.w.bytom...cośtam....) i paczka przyszła w ciągu tygodnia...To były perfumy. Może napisz maila na ten bytomski adres i zapytaj, czy nie ma u nich Twojej paczki, skoro telefonów nie odbierają.

UC Bytom ma nas dosyć (i wzajemnie ) dlatego na zawiadomieniach jest teraz tylko podany adres do tego centrum przesyłek zagranicznych Poczty Polskiej, ten wer.zabrze@ cos tam
Ja wysyłałam dokumenty właśnie do Zabrza i po tyg przesyłka juz była.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:49   #2192
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
konenka jasna macie pojechane z tym bytomiem
ja odebrałam własnie krejzole błyszczydło i kremik payot dla córki. Panie na poczcie juz mi piszą - znana osobiście nie chą dowodu
blyszczydlo jakie dokladnie? biotherm ktory?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:56   #2193
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jakiś czas temu dostała laurkę z Zabrza. Wysłała dokumenty na wskazany przez nich adres mailowy i nic. Po 2 miesiącach (!) wysłała dokumenty na maila do Bytomia (m.w.bytom...cośtam....) i paczka przyszła w ciągu tygodnia...To były perfumy. Może napisz maila na ten bytomski adres i zapytaj, czy nie ma u nich Twojej paczki, skoro telefonów nie odbierają.
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
UC Bytom ma nas dosyć (i wzajemnie ) dlatego na zawiadomieniach jest teraz tylko podany adres do tego centrum przesyłek zagranicznych Poczty Polskiej, ten wer.zabrze@ cos tam
Ja wysyłałam dokumenty właśnie do Zabrza i po tyg przesyłka juz była.

Haha pieknie, własnie się zorientowałam, ze Zabrze (pisałam w sprawie poprzednich paczek na mail Zabrzański własnie) nie nie odczytało tej wiadomosci (brak potwierdzenia) = paczka dalej czeka. Czyli podają bezsensowny adres w pismach oficjalnych, zdecydowanie maja nas dość Nic tylko się tam zatrudnić, laba i zero odpowiedzialności widzę. Pisze ponownie na stary adres z Bytomia
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:07   #2194
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Haha pieknie, własnie się zorientowałam, ze Zabrze (pisałam w sprawie poprzednich paczek na mail Zabrzański własnie) nie nie odczytało tej wiadomosci (brak potwierdzenia) = paczka dalej czeka. Czyli podają bezsensowny adres w pismach oficjalnych, zdecydowanie maja nas dość Nic tylko się tam zatrudnić, laba i zero odpowiedzialności widzę. Pisze ponownie na stary adres z Bytomia
majade, ja miałam w laurce tylko adres zabrzański i tam wysłałam OC i też nie mam potwierdzenia że odebrali. jak przeczytałam co piszecie to od razu wysłałam jeszce do Bytomia
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:08   #2195
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
majade, ja miałam w laurce tylko adres zabrzański i tam wysłałam OC i też nie mam potwierdzenia że odebrali. jak przeczytałam co piszecie to od razu wysłałam jeszce do Bytomia
coraz wiecej klopotow jest z nimi:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:09   #2196
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
coraz wiecej klopotow jest z nimi:/
tylko w Polsce może tak być Oni działaja na zasadzie samowolki, robia co chca, nie ma zadnych terminów itd... Dla mnie to jest paranoja
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:11   #2197
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tylko w Polsce może tak być Oni działaja na zasadzie samowolki, robia co chca, nie ma zadnych terminów itd... Dla mnie to jest paranoja
dziekuje bradzo...wczesniej byly problemy bo jak trzymali paczki to dosc dlugo ale oddawali a teraz? inny adres, puste paczki, rzeczy w innych paczkach niz byc powinny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 14:14   #2198
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
majade, ja miałam w laurce tylko adres zabrzański i tam wysłałam OC i też nie mam potwierdzenia że odebrali. jak przeczytałam co piszecie to od razu wysłałam jeszce do Bytomia
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tylko w Polsce może tak być Oni działaja na zasadzie samowolki, robia co chca, nie ma zadnych terminów itd... Dla mnie to jest paranoja
Dobre, co?

Zero odpowiedzialności, patafiany jedne. Co się dziwić ze biednej Gothic całkiem paczki wcieło


Napisałam do bytomia i potwierdzenie odbioru i odczytania maila mam po 2 minutach (tylko czy będzie skutek)

Już nie wspominam, ze pisanie o tym ze jedno zamówienie = 2 paczki i to tak żeby to zrozumieli (czyli jak krowie na rowie) też nalezy do moich ulubionych czynności
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:17   #2199
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a błyszczyk biotherm glossy splash 425 fotki wkleje jak wróce do domku i pudełeczka z kokardką tyż
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:50   #2200
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
majade, ja miałam w laurce tylko adres zabrzański i tam wysłałam OC i też nie mam potwierdzenia że odebrali. jak przeczytałam co piszecie to od razu wysłałam jeszce do Bytomia
Reese - to Ty? na poprzednim avku wyglądałaś zupełnie inaczej!

Słuchajcie, dzisiaj dostałam w końcu paczki, po miesiącu chyba
Okazało się, że listonosz się pomylił i chciał za jednym zamachem ściągnąć potrójną należność, podczas gdy UC policzył zbiorczo cło za 3 paczki. Także uważajcie zamawiając kilka paczek naraz.
Druga sprawa, tak jak ktoś już pisał, krem bio-performance przyszedł z totalnie wykreskowanym kodem nie do odczytania Reszta w porzo, bo to nowe linie. Tak czy siak, z kremami do przodu, inaczej zapłaciłabym chyba z 1000 zł za te wszystkie produkty.. a tak ufff..
zatem będę się smarować, cudnie! i dzisiaj zrobię peeling LP, zobaczymy, czy dobry
po tych zabawach z cłem, to już wolę zamawiać długo wcześniej na zapas. na szczęście teraz tusz i błyszczyk, to może się nie przyczepią. Jakaż to była przyjemność paczek bez cła
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:02   #2201
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Kochane
te kosmy przychodza jako listy polecone? i przynosi je listonosz? bo jutro moze do mnie wkoncu tusz i roz dojsc a chce jechac do miasta po przyjsciu liostonosza.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 17:05   #2202
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Ja bym choć raz chciała zobaczyć tą fioletową wstążeczkę na paczce, a nie tylko taśmę z napisem Poczta Polska :/ Może ktoś mi zrobi zdjęcie.......
Jak ja miałam ostatnio 2 małe paczki (o wartości 60 zł każda) to nie trafiły do OC Bytom, więc jest nadzieja na fioletowe wstążeczki
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:17   #2203
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Kochane
te kosmy przychodza jako listy polecone? i przynosi je listonosz? bo jutro moze do mnie wkoncu tusz i roz dojsc a chce jechac do miasta po przyjsciu liostonosza.
jako polecone przynosi listonosz, no chyba, ze mu sie nie chce nosic jak mojemu i zostawia awizo chociaz ostanio nawet tego drań nie robi, ale wyliczam sobie kiedy ma byc paczka i sama dzwonie na pocztę. Panie mnie znaja juz po nazwisku że jestem od kokardek
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:23   #2204
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dzisiaj cena $ spadła (padł jakiś bank w USA). Czy zauważyłyście spadek cen na TRU? Bo coś powinno się ruszyć
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:24   #2205
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Ja bym choć raz chciała zobaczyć tą fioletową wstążeczkę na paczce, a nie tylko taśmę z napisem Poczta Polska :/ Może ktoś mi zrobi zdjęcie.......
orko droga specjalnie dla ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3811.jpg (32,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3812.jpg (27,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:47   #2206
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Dzisiaj cena $ spadła (padł jakiś bank w USA). Czy zauważyłyście spadek cen na TRU? Bo coś powinno się ruszyć
Dolar spadł ale nie zauważyłam, żeby ceny na tru spadły
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:57   #2207
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dolar spadł ale nie zauważyłam, żeby ceny na tru spadły
tez nie zauwazylam zeby chociaz odrobine spadly!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:21   #2208
bamika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

No i mnie w piątek uraczono laurką z Zabrza. Ale ubawił mnie dopsek (już tylko kserują pismo i wstawiają inny numer), że proszą o przesłanie potwierdzenia zamówienia wraz z tłumaczeniem.
Przesyłając im OC dopisałam jak najgrzeczniej, że od jakiegoś czasu to potwierdzenie jest generowane w języku polskim, więc proszę o informację w jakim języku ma być to tłumaczenie?
Bardzo ich urażę? :-PPPPP

A teraz małżonek pojechał na pocztę i ciekawa jestem czy wróci z kolejną laurką (na puder za 63zł), czy jakimś cudem z fioletową wstążęczką?
bamika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:22   #2209
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

wracajac do Zabrza - jako poczatkujaca z UC, dostalam laurke na ktorej dojrzaalm tylko jeden adres mejlowy: wlasnie z Zabrza, a przez swoje niedopatrzenie nie dalam potwierdzenia wiadomosci. natomiast tydzien pozniej wyslalam mejla do Bytomia i wg moich obliczen oni wyslali mi paczke zaraz po przeczytaniu wiadomosci

to mozliwe ? moze jednak Zabrze czyta mejle
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 18:30   #2210
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Witam wszystkie truskawki
Czytam z zainteresowaniem wasz wątek i wpadłam po uszyyyyy. Ale mój problem jest następujący 5 wrzesnia kliknełam sobie bazę Givenchy acti milk i płatnośc karta autoryzowała się przeszło godzine więc straciłam cierpliwość i przerwałam transakcję, oczywiście zaraz zadzwoniłam do banku i upewniono mnie, że nawet nie było próby autoryzacji. Na drugi dzień kliknełam sobie i szybko się zaplaciło oczywiście dostałam oders corfimation. Po tygodniu dostałam bazę , a dziś wchodzę paczuszka czeka na mnie i druga baza ta sama, która sie niby nie zapłaciła i nie miałam na nia oders c. W banku powiedziano mi, że oni jednak ściągneli pieniążki z karty i mogę to tylko reklamowć w truskawce uffff. Czy miał ktoś juz tak - reklamować???? Czy zostać z dwoma bazami???
A jeszcze jedno w sprawie płatności karta kredytową np CitiBank (też dzisiaj mi dopiero o tym powiedziano) rozlicza transakcje po kursie wieczornym mniej korzystnym i pobiera prowizję kilka setnych procent, Visa z Multi banku ma dwa przewalutowania najpierw na z $ na Euro i na złotówki ostatecznie ale ściąga 2% prowizji totalnie sie nie opłaca. Ale już czekam na net kartę.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:31   #2211
bamika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

No w szoku jestem . Mąż wrócił z fioletową wstążęczką z poczty!

Odzyskam swój puder Guerlaina, który pożyczyłam córce. Paczuszka zawiera (mam nadzieję) jej własny puder Lancoma.
bamika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:33   #2212
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie truskawki
Czytam z zainteresowaniem wasz wątek i wpadłam po uszyyyyy. Ale mój problem jest następujący 5 wrzesnia kliknełam sobie bazę Givenchy acti milk i płatnośc karta autoryzowała się przeszło godzine więc straciłam cierpliwość i przerwałam transakcję, oczywiście zaraz zadzwoniłam do banku i upewniono mnie, że nawet nie było próby autoryzacji. Na drugi dzień kliknełam sobie i szybko się zaplaciło oczywiście dostałam oders corfimation. Po tygodniu dostałam bazę , a dziś wchodzę paczuszka czeka na mnie i druga baza ta sama, która sie niby nie zapłaciła i nie miałam na nia oders c. W banku powiedziano mi, że oni jednak ściągneli pieniążki z karty i mogę to tylko reklamowć w truskawce uffff. Czy miał ktoś juz tak - reklamować???? Czy zostać z dwoma bazami???
A jeszcze jedno w sprawie płatności karta kredytową np CitiBank (też dzisiaj mi dopiero o tym powiedziano) rozlicza transakcje po kursie wieczornym mniej korzystnym i pobiera prowizję kilka setnych procent, Visa z Multi banku ma dwa przewalutowania najpierw na z $ na Euro i na złotówki ostatecznie ale ściąga 2% prowizji totalnie sie nie opłaca. Ale już czekam na net kartę.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
Mozesz oddac baze, ale koszty wysylki chyba sa nieoplacalne.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:43   #2213
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Też tak myślę pisałyście, że koszt wysyłki to ok 60 zł. Ale może im cos napisać, ze tak sie nie robi??? Bo za te pieniązki klknełabym sobie coś innego. Poza tym czekam na zwrot vatu ok 80 zl to sama nie wiem czy im sie narażać czy nie.
A pod waszym wpływem kliknełam krejzole i jak je zobaczyłam to troszke sie boję...jak będą wyglądały na mojej buźce. Ale z zakupów na truskawce jestem baaaaardzooooo zadowolona szkoda tylko, że wiem o niej od czerwca ;-((.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:51   #2214
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bamika Pokaż wiadomość
Przesyłając im OC dopisałam jak najgrzeczniej, że od jakiegoś czasu to potwierdzenie jest generowane w języku polskim, więc proszę o informację w jakim języku ma być to tłumaczenie?
Bardzo ich urażę? :-PPPPP
haha, dobre. Może zmieną ksera

A bazę giv radzę sprzedać na all, szkoda zachodu z odsyłaniem. Ta fatalna autoryzacja to pewnie wcale nie wina sklepu, nie zdziwiłabym się zreszta gdyby umyli ręce.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 19:03   #2215
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

No chyba tak zrobie. I mam nauczkę - bo tyle juz kupiłam, że te prowizje i przewalutowania wyniosły tyle (na wszelki nie liczyłam), że starczyło by na cos fajnego ;-), szkoda tylko, że to wychodzi po jakims czasie, a ci przy telefonach z obsługi tych kart też nie wiedzą co mówią...albo tak mają przykazane bo za każdym razem coś nowego się okazywało, tak np dziś z rozliczaniem po kursie nocnym - pierwsze słyszę. I czekam niecierpliwie na net kartę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 19:20   #2216
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Dzisiaj cena $ spadła (padł jakiś bank w USA). Czy zauważyłyście spadek cen na TRU? Bo coś powinno się ruszyć
no wlasnie i nic na Tru sie nie dzieje niech te ceny spadna troszke nioo!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 19:24   #2217
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
no wlasnie i nic na Tru sie nie dzieje niech te ceny spadna troszke nioo!
Zastanawiam się czy ONI nie podnoszą cen w dolarach? Spisałam sobie kilka rzeczy w $ i zobaczę czy czegoś z tymi cenami nie kombinują
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 19:27   #2218
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy ONI nie podnoszą cen w dolarach? Spisałam sobie kilka rzeczy w $ i zobaczę czy czegoś z tymi cenami nie kombinują
wlasnie juz dziewczyny pisaly ze niektore rzeczy az za bardzo podrozaly i to moze te kitajce cos kombinuja?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:08   #2219
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno w sprawie płatności karta kredytową np CitiBank (też dzisiaj mi dopiero o tym powiedziano) rozlicza transakcje po kursie wieczornym mniej korzystnym i pobiera prowizję kilka setnych procent, Visa z Multi banku ma dwa przewalutowania najpierw na z $ na Euro i na złotówki ostatecznie ale ściąga 2% prowizji totalnie sie nie opłaca. Ale już czekam na net kartę.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
ja korzystam z e-karty mbanku. Zdeklarowałam płatności w dolarach i mam tylko jedno przewalutowanie dolar-złotówka. mBank za to nie pobiera żadnej prowizji. A różnice w kwotach jakie płacę i jakie ściągają mi z karty wynikają z różnicy kursu waluty.
pozdrawiam cieplutko
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:28   #2220
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie juz dziewczyny pisaly ze niektore rzeczy az za bardzo podrozaly i to moze te kitajce cos kombinuja?
No jasne że oni..
Najbardziej to było widać jak cena usd stała w miejscu a u nich był skok.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.