Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 16:15   #4711
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem to sa kiepskie opinie o palette,a co myślisz o farbach loreal ? Radzisz te palett bo mają mocną oxy ale czy nie popali włosów/


---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

siema dziewuszki
brak weny do nauki mam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:15   #4712
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

siema dziewuszki
brak weny do nauki mam
Lady ale o co ci chodzi bo nie rozumiem
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:23   #4713
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A dam na szybko bo pewnie jestescie ciekawe. Reszta bedzie potem bo troszke sie spieszę teraz.
szok pokaż nam potem z buziaczkiem

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Lady ale o co ci chodzi bo nie rozumiem
"z tego co wiem"
skąd wiesz?
używałaś? popaliło?
przeglądałaś w ogóle wątek na którym znajdujesz się?

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

na temat kościoła, księży i Boga nie wypowiadam się
do kościoła chodzę od święta, a u spowiedzi nie byłam od bierzmowania jakoś nie czuję takiej potrzeby

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzięki



...do rana a potem pół tubki korektora pod oczy



ja już się tyle tam nasłuchałam rożnych historii ludzi, że dobrze, że dzien interesantow tylko raz w tyg bo zwariować mozna

o to współczuje, nienawidzę wielokrotnego wyboru chyba najgorsza możliwa forma;/ ale poszło?
ja mam 'na szczescie' wiekszość ustnych..ale w praktyce wcale tak kolorowo nie jest..
najgorsza ale ustnych też nienawidzę

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Hey, byłam dzisiaj w Rossku, to koszmar...jak jest promocja ta 50% taniej. Ludzie stoją chyba od 6 aby dostać się na otwarcie sklepu i kupić w promocji...Ja przyszłam na 8.30 i dowiedziałam się, że przed sklepem jest kolejka...Wzięłam tusz, ale okazało się, że tylko tusz czarny jest w promocji, a tu nie było czasu brać innego koloru, kobiety tak się szarpały, że z trudem wzięłam 2 tusze. I to były same starsze kobiety...
masakra dlatego omijam rossmanna w czasie tych promocji, bo życie mi miłe

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć

Jutro o 9 obrona,a ja nie umiem jeszcze żadnego z 40 pytań
dzisiaj cały dzień zakuwania, i przy okazji muszę jakoś buty rozchodzić

Trzymajcie kciuki o 9 jutro
40 pytań zazdroszczę

oczywiście trzymam

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dlatego ksiadz powinien byc normalnym czlowiekiem jak kazdy facet i miec rodzine a w kosciele powinien pelnic tylko sluzbe i jego nauki w kosciele nie powinny robic z niego jakiegos swietego
on przekazuje jakies "nauki" i tyle....praca jak kazda inna
samo uważam ja i moja familia
jak pastor na pewno byliby wtedy bardziej wiarygodni a tak to jakąś szopkę odstawiają

miałam nie udzielać się w tym temacie ale jakoś nie mogłam wytrzymać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:26   #4714
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kochane jasne ze pokaze z buzia tylko dorobie zdjecia. Czuje sie dziwnie ale sie przyzwyczaje. Wyplucze sie na pewno, pojasnieje. Tak one sa wlasnie jak naturalne i macie racje podchodza pod rudawe. Moj kolor jest cieplo zimny i bede musiala pewnie jeszcze kombinowac zeby byl mniejszy kontrast jak zaczna mi odrastac. I pewnie ze nie kazdemu bedzie sie podobac, dla mnie tez blond jest piekny ale tyle razy narzekalam ze ciesze sie ze sie odwazylam, nawet jak bedzie brzydko sie spieral.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:30   #4715
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze wiem co oznaczają słowa podkreślone, nie mam z tym problemu cofnij się do całej dyskusji, a nie podkreślasz coś co jest wyjęte z kontekstu całej sprawy

Nie zauważyłam, że piszę do wszystkich, tylko Ty zwróciłaś na to uwagę, nikt się do tego nie odniósł, więc chyba nie do wszystkich. Wzięłaś do siebie to co chciałaś

Mnie naprawdę niewiele interesuje to czy chodzisz do kościoła dla księdza czy dla siebie, czy w ogóle chodzisz i czy wierzysz w Boga czy Buddę

Może jak dłużej posiedzisz na forum i popiszesz z ludźmi to wpadniesz w rytm i będziesz wiedziała, że nie zawsze słowa pisane odbiera się jak słowa mówione

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



gripex, fervex i do wyra chociaż na trochę w nocy niech Cię wypoci
grzej się
Kitka też masz czasami z tym problem

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Blondi wyluzuj przecież Kitka nie napisała niczego złego

Kochane, powiedzcie mi ? czy ten mój blog ma szanse bytu ? bo jakoś tak... zwątpiłam w niego
pewnie, że ma
nie poddawaj się
ja Was obserwuję, podczytuję ale nie komentuję
jak coś to tu na wątku wspomnę

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to mam problem z jednym z moich szefów. Ewidentnie nie pałamy do siebie sympatią, ale to co on już wyczynia to jest przesada. Cały czas rzuca dokuczliwe i chamskie komentarze, coś typu np. jak się opierałam o drabinę i siłą rzeczy byłam lekko wypięta, to 'o na premię pracuje' itp. po prostu krew mnie zalewa i chce mi się płakać na sam widok tego palanta. Nie mogę pogadać z tym drugim na ten temat, bo on też jest takim jego psim pomiotem i mu się nie postawi po prostu. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. On ma swoją budę niedaleko dalej, ale przychodzi kilka razy dziennie i za każdym razem się znęca.
wkurzające typy tylko

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
No właśnie ! i musi mi się chcieć robić zdjęcia hłe hłe bo z tym u mnie kiepsko ))

przeżyłyśmy szczepionke i Amelcia teraz odsypia sobie waży już 11,9 kg tututum

a nie mówiłam Wam pewnie, że ostatnio na sekundkę się widziałam ze Snowi naszą )))
a ile Amcia już ma?

oo to są już Blondzie które się spotkały na żywca

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Co u niej, jak się ma?
Łooo a Amelka to mały bizonek już Ile już ma tak w ogóle, bo nawet nie pamiętam.
bizonek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:41   #4716
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
1 rok i 7 miesięcy ma już


Kiteczko, jak nie dla lałbotina, to przyjeżdżaj dla nas ja w lipcu mam urlop ! dawaj dawaj !

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



bo taka właśnie jest lata, gada i broi wszystko do rąk to czego jej nie wolno łobuziak taki kochanyyyyyy )))))
rośnie ja to mam wrażenie zawsze, że czyjeś dzieci to tak szybkooo rosną

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Kitka, a Ty przyciemniasz jednak Hollywoodem czy zostajesz przy lodowym Excellence?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Jeszcze odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi. Oreste ma na prawdę czarne włosy, w naturze. W ogóle mają piękne, gęste, grube, czarne i błyszczące włosy. Takie podobają mi się bardzo Albo takie jak mają hinduski Mama nazwała takie włosy "materiałem"
to niezłe ciasteczko będzie z Oreste

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny
sorki ze tak z doskoku sie wtrynię ale musze ja do koscioła chodzę rzadko tutaj, bo w Łodzi chodziłam co niedziele i czasem w tygodniu byli tam świetni księża ( z którymi sie znałam chodziłam na oazy rozmawiałam)... dlaczego... bo jak słucham naszego ksiedza to krew we mnie wrze próbuje zrobić z ludzi tępaków co słuchają nie rozsądku i nauki,tylko pana i władcy ksiedzulka, przepraszam ze az tak ale jestem wstrząsnieta (nie spodziewałam sie szerzenia ciemnoty w tych czasach,ale myśli ze wieś to ciemiaki mieszkają) ale ksiądz na kazaniu powiedział " nie słuchajcie tej całej nauki tego dążenia by wiedzieć co wszystko jak jest stworzone bo to ze tak jest to bóg stworzył" czyli tłumacząc na przykładzie nie uczcie sie bądźcie głąbami a jak wam powiem ze diabeł zasłonił słonce przez wasze uczynki przynieście mi danine to okupicie swoje winy beda lecieć i dawać a to tak naprawdę według nauki bedzie zaćmienie słońca... ehhh ja chce mój kochany kościółek z Łodzi ...
WTF u mnie kazanie zawsze o $

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski czy wykaz skrótów i rycin i tablic też sie zamieszcza w spisie treści?


---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cegielka kasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie czytałam całej dyskusji, ale zasugerowałam się tematem. Ja jestem naturalną brunetką. Ostatnio myślę nad diametralną zmianą, chciałabym zaszaleć na wakacje i zaskoczyć wszystkich. Myślę o tej konkretnej fryzurce http://www.jld.com.pl/fryzury/Strzyzenie-Ana,1082 - i uczesanie i kolor. Mam podobny kształt twarzy więc mam nadzieje, że będzie dobrze Co myślicie dziewczynki o takiej fryzurze na wakacje?
mi nie podobają się takie krótkie ale jak masz ładną buźkę to może będzie pasowała
Kożuchowskiej pasuje czekam z niecierpliwością na jesień i rodzinkę

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak w peruce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:47   #4717
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

heheheh lalki przed egzaminem:
http://kwejk.pl/obrazek/1261931/zost...-mn%C4%85.html



Ej zachciało mi się świąt i zimy, nie mogę się doczekać!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 17:04   #4718
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem to sa kiepskie opinie o palette,a co myślisz o farbach loreal ? Radzisz te palett bo mają mocną oxy ale czy nie popali włosów/
gdybym ja miala rude wlosy i zadnego doswiadczenia w farbowaniu to bym sie udala do fryzjera
ja ci dalam swoje propozycje. nie podobaja ci sie, nie mam nic wiecej w temacie do powiedzenia.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

siema dziewuszki
brak weny do nauki mam
nie dziwie sie...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochane jasne ze pokaze z buzia tylko dorobie zdjecia. Czuje sie dziwnie ale sie przyzwyczaje. Wyplucze sie na pewno, pojasnieje. Tak one sa wlasnie jak naturalne i macie racje podchodza pod rudawe. Moj kolor jest cieplo zimny i bede musiala pewnie jeszcze kombinowac zeby byl mniejszy kontrast jak zaczna mi odrastac. I pewnie ze nie kazdemu bedzie sie podobac, dla mnie tez blond jest piekny ale tyle razy narzekalam ze ciesze sie ze sie odwazylam, nawet jak bedzie brzydko sie spieral.
teraz wiesz jak ci w cieplejszym kolorze, wzglednie jakby bylo w rudym mozesz swiadomie wiec isc teraz w chlodniejsze lub cieplejsze no i ciemniejsze
dla mnie cala akcja na plus.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:05   #4719
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem to sa kiepskie opinie o palette,a co myślisz o farbach loreal ? Radzisz te palett bo mają mocną oxy ale czy nie popali włosów/

Lady ma racje.
Nigdy nie uzywlas, a mowisz "ze pali" z tego co "wiesz"
U mnie w albumie sa wlosy po Palettach ktore radzi Ci Bunny.
Wejdz i zobacz jak niszcza

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:07
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:10   #4720
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ej zachciało mi się świąt i zimy, nie mogę się doczekać!

ja tu sie modle i wyczekuje lata w pelni


dobra lece krecic wlosy i uciekam na zajecia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:20   #4721
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Agatau88 jak sprawuje się serum Kerastase cristalliste ? Używałaś już ? Sama zastanawiam się czy go nie kupić, ale na KWC jest tylko jedna opinia.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 17:30   #4722
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochane jasne ze pokaze z buzia tylko dorobie zdjecia. Czuje sie dziwnie ale sie przyzwyczaje. Wyplucze sie na pewno, pojasnieje. Tak one sa wlasnie jak naturalne i macie racje podchodza pod rudawe. Moj kolor jest cieplo zimny i bede musiala pewnie jeszcze kombinowac zeby byl mniejszy kontrast jak zaczna mi odrastac. I pewnie ze nie kazdemu bedzie sie podobac, dla mnie tez blond jest piekny ale tyle razy narzekalam ze ciesze sie ze sie odwazylam, nawet jak bedzie brzydko sie spieral.
Mnie się podoba . Czym miałaś farbowane? L'Orealem?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:46   #4723
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A dam na szybko bo pewnie jestescie ciekawe. Reszta bedzie potem bo troszke sie spieszę teraz.
o kurczę ale szybko Ci poszło z tym przyciemnianiem
kolor szczerze mówiąc nie bardzo mi się podoba, jakoś ciepło jest ale czekam na foto z buzią
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Kitka, dziękuję też Tobie życzę miłego dnia i oczywiście Każdej z Was dziewczyny życzę miłego dnia Wciągnęłam się nieco w wizaż i ciężko jest wyjść
Agatu, mnie podoba się, jasne mnie też podobały się. Jak się w takim kolorku czujesz?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak w peruce

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kitka,a zeby korzystac z tej aplikacji KWC to trzeba cos pobrac na tel ,czy przez google wchodzic?[COLOR="Silver"]
trzeba pobrać aplikację tutaj u nas z wizażu trzeba mieć iPhone'a albo telefon z systemem android ja jeszcze nie wgrywałam, muszę wyczyścić swój telefon i dopiero wtedy wrzucę, sprawdzę ile to warte
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny obudzilam sie dzisiaj znowu z bolem pecherza i ciagle latam do WC Ja sie chyba nigdy z tego nie wylecze
do lekarza leć
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

siema dziewuszki
brak weny do nauki mam
jeszcze chwila i już będziesz po wszystkim ja jadę kolegę wspierać duchowo w przyszłą środę się broni
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka też masz czasami z tym problem [COLOR="Silver"]
możliwe, nie przeczę ale z nami jest nieco inna sytuacja, nie raz pisałyśmy Ci, że niekiedy przesadzasz, dlatego ciężko czasami odróżnić Twoje dobre intencje od drobnych złośliwości ale raczej do tego nie ma co wracać jest ciężko czasami siebie wyczuć i tyle


Paulinko a Ty blogiem się nie przejmuj, ja mam kilka razy w miesiącu kryzys blogowy, teraz też nawet teraz mam okazję mieć dobre zdjęcia, mam fotografa i... jakoś nie wyobrażam sobie tego

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

dziewczyny
moja mama jakiś czas temu kupiła krem Avonu z serii ANEW. Właściwie taka emulsja nawilżająca z drobinkami złota, ale dla wieku 50+
posmarowałam tym gębę kiedyś na noc, wstałam rano i twarz jak po photoshopie
gładka, nawilżona, promienna! Normalnie cudo

podkradałam mamie jak byłam w domu na noc, oczywiście nie każdej nocy, żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo to kosmetyk nie dla mojego wieku, ale chyba jak kupię i będę stosować właśnie raz na jakiś czas, np. raz w tygodniu to nic się nie stanie? bo naprawdę twarz po nim cudowna

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:40
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:49   #4724
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Beatko ja dosc długo uzywam palette to byly farby ktorych najczesciej uzywam i do nich zawsze wracam
Jezeli ktos ma poniszczone wlosy to sie nie dziwie ze tak mowi ..
Jak sie włos pielęgnuje to jest zdrowy
A palette kolor mają przepiękny!


Najbardziej chyba odradzam syoss, z wlasnego doswiadczenia, kolor "mroźny blond" chyba

kitkulka jak nic Ci sie nie stało to czemu nie po jednym razie chyba nie da sie kosmetyku "przetestowac" , jak kupisz to bedzie ryzyk fizyk, albo Ci podejdzie, albo nie
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer

Edytowane przez blondi001993
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:51
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:56   #4725
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Beatko ja dosc długo uzywam palette to byly farby ktorych najczesciej uzywam i do nich zawsze wracam
Jezeli ktos ma poniszczone wlosy to sie nie dziwie ze tak mowi ..
Jak sie włos pielęgnuje to jest zdrowy
A palette kolor mają przepiękny!


Najbardziej chyba odradzam syoss, z wlasnego doswiadczenia, kolor "mroźny blond" chyba

kitkulka jak nic Ci sie nie stało to czemu nie po jednym razie chyba nie da sie kosmetyku "przetestowac" , jak kupisz to bedzie ryzyk fizyk, albo Ci podejdzie, albo nie
a jak Ci wyszedl ten Syoss?
nie bylo rudawo przypadkiem?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:06   #4726
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
kitkulka jak nic Ci sie nie stało to czemu nie po jednym razie chyba nie da sie kosmetyku "przetestowac" , jak kupisz to bedzie ryzyk fizyk, albo Ci podejdzie, albo nie
też tak myślę w razie gdyby jednak mi później nie podszedł to się nie zmarnuje, oddam mamie
wobec tego zamawiam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:22   #4727
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

jejciu takich odrostów rudych jeszcze nigdy nie mialam po żadnej farbie naprawde.. to juz lepiej mi farbami za 5 zł wyszło niż nią, czekaj wstawie zdj. I to bylo po 4 myciach ... ;| nie rozumiem jak mogło do tego dojsc, bo włosy maluje juz od 13 roku życia, wiec to na pewno moja wina nie byla
I jeszcze te przesuszone włosy ..
A na drugim zdjęciu pokazuje, jak powinno wyjsc (jak wychodzi po palecie), nic żółci, absolutnie nie ma takiej opcji
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer

Edytowane przez blondi001993
Czas edycji: 2012-06-28 o 09:05
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:29   #4728
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

egzamin zdany..spałam pół h, myślałam że nie dam rady, ale człowiek w wielkim stresie się bardziej mobilizuje..i odpowiadałam 50 min(!) i przemaglował mnie we wszystkie strony, jak wyszłam to nie wiedziałam jak się nazywam.. zmęczenie psychiczne maksymalne, ale odespałam już chwila odpoczynku i zakuwam kolejny przedmiot, ehh

heh widzę, że moja wzmianka o księdzu wywołała małą dyskusję bez spinania, tematy kościoła i polityki są dość kontrowersyjnymi, każdy ma swoje własne poglądy i trzeba to szanować. Ja osobiście zgadzam się z Kitką, do kościoła chodzę się pomodlić dla siebie, czasem jest taka wewnętrzna potrzeba, mnie to uspokaja.. a księża są różni, oczywiście zdarzają się tacy pseudo księża, na podstawie których jest tworzony stereotyp duchowieństwa, ale są też niektorzy naprawdę z wielkiego powołania także nie należy generalizować

Agatko- wielki szok!! kolor się wydaje mocno ciepły, miodowy-jak się czujesz? pokaż się koniecznie z buziakiem!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:29   #4729
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
jejciu takich odrostów rudych jeszcze nigdy nie mialam po żadnej farbie naprawde.. to juz lepiej mi farbami za 5 zł wyszło niż nią, czekaj wstawie zdj. I to bylo po 4 myciach ... ;| nie rozumiem jak mogło do tego dojsc, bo włosy maluje juz od 13 roku życia, wiec to na pewno moja wina nie byla
I jeszcze te przesuszone włosy ..
A na drugim zdjęciu pokazuje, jak powinno wyjsc (jak wychodzi po palecie), nic żółci, absolutnie nie ma takiej opcji
tak wlasnie myslam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 18:32   #4730
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

egzamin zdany..spałam pół h, myślałam że nie dam rady, ale człowiek w wielkim stresie się bardziej mobilizuje..i odpowiadałam 50 min(!) i przemaglował mnie we wszystkie strony, jak wyszłam to nie wiedziałam jak się nazywam.. zmęczenie psychiczne maksymalne, ale odespałam już chwila odpoczynku i zakuwam kolejny przedmiot, ehh

heh widzę, że moja wzmianka o księdzu wywołała małą dyskusję bez spinania, tematy kościoła i polityki są dość kontrowersyjnymi, każdy ma swoje własne poglądy i trzeba to szanować. Ja osobiście zgadzam się z Kitką, do kościoła chodzę się pomodlić dla siebie, czasem jest taka wewnętrzna potrzeba, mnie to uspokaja.. a księża są różni, oczywiście zdarzają się tacy pseudo księża, na podstawie których jest tworzony stereotyp duchowieństwa, ale są też niektorzy naprawdę z wielkiego powołania także nie należy generalizować

Agatko- wielki szok!! kolor się wydaje mocno ciepły, miodowy-jak się czujesz? pokaż się koniecznie z buziakiem!
gratuluję! i życzę motywacji do dalszej nauki
ja na szczęście mam już wakacje, czekam tylko na wyniki egzaminów

dasz radę, ale kciuki trzymam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:37   #4731
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

takze Kylie nie polecam
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:42   #4732
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny
moja mama jakiś czas temu kupiła krem Avonu z serii ANEW. Właściwie taka emulsja nawilżająca z drobinkami złota, ale dla wieku 50+
posmarowałam tym gębę kiedyś na noc, wstałam rano i twarz jak po photoshopie
gładka, nawilżona, promienna! Normalnie cudo

podkradałam mamie jak byłam w domu na noc, oczywiście nie każdej nocy, żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo to kosmetyk nie dla mojego wieku, ale chyba jak kupię i będę stosować właśnie raz na jakiś czas, np. raz w tygodniu to nic się nie stanie? bo naprawdę twarz po nim cudowna
też się nad tym ostatnio zastanawiałam, jak podkradłam mamie serum i efekt rano mnie powalił ale myślę, że taka mini kuracja np raz w tyg to w porządku czytałam gdzieś, jak dziewczyna w naszym wieku opowiadała, że robi sobie raz w miesiącu tydzień z pielęgnacją typowo przeciwzmarszczkową, w celach prewencyjnych.. chyba nie głupie, bo ostatnio podczas zakupów w Sephorze konsultantka Estee Lauder polecała mi dwa kosmetyki, serum i krem, które mają działać zapobiegawczo własnie, chronić przed wolnymi rodnikami, czymś tam jeszcze..nie znam sie na tym, ale mówiła całkiem do rzeczy może się zainteresuję bliżej tym bardziej, że ona sama stosuje tylko kosmetyki EL i jej cera była chodzącą ich reklamą

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
gratuluję! i życzę motywacji do dalszej nauki
ja na szczęście mam już wakacje, czekam tylko na wyniki egzaminów

dasz radę, ale kciuki trzymam
dzięki dzięki

strasznie zazdroszczę Ci wakacji
ja jeszcze 2, w przeciągu tygodnia..no coz, otwieram kolejnego burn'a
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:43   #4733
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
też się nad tym ostatnio zastanawiałam, jak podkradłam mamie serum i efekt rano mnie powalił ale myślę, że taka mini kuracja np raz w tyg to w porządku czytałam gdzieś, jak dziewczyna w naszym wieku opowiadała, że robi sobie raz w miesiącu tydzień z pielęgnacją typowo przeciwzmarszczkową, w celach prewencyjnych.. chyba nie głupie, bo ostatnio podczas zakupów w Sephorze konsultantka Estee Lauder polecała mi dwa kosmetyki, serum i krem, które mają działać zapobiegawczo własnie, chronić przed wolnymi rodnikami, czymś tam jeszcze..nie znam sie na tym, ale mówiła całkiem do rzeczy może się zainteresuję bliżej tym bardziej, że ona sama stosuje tylko kosmetyki EL i jej cera była chodzącą ich reklamą
aż taka ładna cera?
jak ja zazdroszczę wszystkim, którzy mają ładne cery teraz to moje zboczenie, wcześniej zwracałam uwagę na włosy, musiały być idealne, a teraz cera, wszystkim się przyglądam
chociaż u mnie i tak jest już nieźle ale czekam na jesień i kwasy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

dzięki dzięki

strasznie zazdroszczę Ci wakacji
ja jeszcze 2, w przeciągu tygodnia..no coz, otwieram kolejnego burn'a
szybciutko minie mój poprzedni tydzień był właśnie najgorszy, dwa egzaminy w piątek i jeden w sobotę.

Trzymam kciuki, a później dołączaj do grona wakacjuszy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:45   #4734
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A na jaki kolor włosków położyłaś tą farbę? Ja właśnie chcę połozyć londe 18 na rude włosy i się zastanawiam czy w miarę dobrze wyjdzie nie chce bardzo jasnego blond ale też nie chce żeby żółte wyszły. Ile czasu ją trzymałaś na włosach?
od 3 miesięcy robię nią same odrosty
a za pierwszym i drugim razem malaksowałam całość, kładłam na spranego syossa 7-6
na odrostach trzymam ok 35-40 min. Możesz spróbować, wg mnie dobrze rozjasnia, ale na pewno kładąc na rudy chłodnego blondu nie będziesz mieć.

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-06-26 o 18:55
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:45   #4735
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
takze Kylie nie polecam
heheh nawet nie mialam zamiaru probowac, bo moich wlosow to by nie pociagnelo
ale bylam ciekawa jak Tobie wyszlo.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:51   #4736
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
gdybym ja miala rude wlosy i zadnego doswiadczenia w farbowaniu to bym sie udala do fryzjera
ja ci dalam swoje propozycje. nie podobaja ci sie, nie mam nic wiecej w temacie do powiedzenia.


nie dziwie sie...


teraz wiesz jak ci w cieplejszym kolorze, wzglednie jakby bylo w rudym mozesz swiadomie wiec isc teraz w chlodniejsze lub cieplejsze no i ciemniejsze
dla mnie cala akcja na plus.
oj kochana
tyle materiału, czasu coraz mniej
nawet przeszło mi przez myśl, żeby przenieść sobie tą obronę na inny termin
ale z drugiej strony chciałabym mieć to już z głowy i zająć się planowaniem wakacji
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:53   #4737
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aż taka ładna cera?
jak ja zazdroszczę wszystkim, którzy mają ładne cery teraz to moje zboczenie, wcześniej zwracałam uwagę na włosy, musiały być idealne, a teraz cera, wszystkim się przyglądam
chociaż u mnie i tak jest już nieźle ale czekam na jesień i kwasy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



szybciutko minie mój poprzedni tydzień był właśnie najgorszy, dwa egzaminy w piątek i jeden w sobotę.

Trzymam kciuki, a później dołączaj do grona wakacjuszy
ja tak samo mam!! kiedyś też patrzyłam na włosy, jak z kimś rozmawiałam to na oczy, na rzęsy etc..a teraz na cerę strasznie zazdroszczę osobom z taką gładką skórą jak z photoshopa albo dziecka, z równą strukturą, bez widocznych porów
ja problemów typowych może nie mam, ale co do struktury własnie mam zastrzeżenia, niestety efekt photoshopa jestem w stanie uzyskać tylko z bazą i dobrym podkładem. Chyba też jesienią sobie zafunduje te kwasy, może jakiś glikolowy z większym stężeniem albo azjatycki.
a tamta kobitka miała cerę piękną, a na pewno już po 30tce była. Zapisała mi co używa, bo się spytałam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:55   #4738
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka;34946293

jeszcze chwila i już będziesz po wszystkim ;) ja jadę kolegę wspierać duchowo w przyszłą środę się broni :brzydal:

możliwe, nie przeczę ;) ale z nami jest nieco inna sytuacja, nie raz pisałyśmy Ci, że niekiedy przesadzasz, dlatego ciężko czasami odróżnić Twoje dobre intencje od drobnych złośliwości ;) ale raczej do tego nie ma co wracać :) [B
jest ciężko czasami siebie wyczuć i tyle [/B]
wiem, wiem ale chęci do nauki nie ma a czas leci przeraża mnie to

zgadzam się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:56   #4739
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tak samo mam!! kiedyś też patrzyłam na włosy, jak z kimś rozmawiałam to na oczy, na rzęsy etc..a teraz na cerę strasznie zazdroszczę osobom z taką gładką skórą jak z photoshopa albo dziecka, z równą strukturą, bez widocznych porów
ja problemów typowych może nie mam, ale co do struktury własnie mam zastrzeżenia, niestety efekt photoshopa jestem w stanie uzyskać tylko z bazą i dobrym podkładem. Chyba też jesienią sobie zafunduje te kwasy, może jakiś glikolowy z większym stężeniem albo azjatycki.
a tamta kobitka miała cerę piękną, a na pewno już po 30tce była. Zapisała mi co używa, bo się spytałam
pewnie masz tak jak ja... że patrzysz na swoją cerę w normalnym świetle i jest ok, ale jak już światło inaczej padnie to widać każdy mankament, co?


weszłam na bloga Kenzy. Zrobiła sobie ombre, tylko od drugiej strony nie rozjaśniała dołu a przyciemniała górę. Dziwnie to wygląda
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:57   #4740
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oj kochana
tyle materiału, czasu coraz mniej
nawet przeszło mi przez myśl, żeby przenieść sobie tą obronę na inny termin
ale z drugiej strony chciałabym mieć to już z głowy i zająć się planowaniem wakacji
ja też tak zawsze mam, że myślę a może pojde na inny termin bo sobie dokładnie powtórze najgorzej jak jest dużo terminów i można przebierać..a jak jeden to człowiek spina tyłek i jakoś zdaje bez przekładania
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.