Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-25, 07:52   #3721
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
cześć
właśnie w tym rzecz, że nie obgryzam, nie wiem co mi odbiło

nie patrzcie na skórki (już wyczyszczone )


kupiłam też dwa lakiery w rossie (niebieski wibo, mam czerwony i błotkowy i lubię, piękny shimmero-glassflecked) no i glitterek od Rimmela (coś tam pozmieniali butelki to może potem nie być
glitterek
chyba polecę jeszcze dzisiaj do Rossa...


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Smooo...


Tak mi się kojarzysz. Słodko owocowo (Smothies ) i pastelowo.
Zatem. Espeszyli 4 ju!

cuuuudowne


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No właśnie, ja się zgłosiłam, wysłałam stare mani z wątku. Bo najpierw pomyślałam że to się tyczy tego drugiego etapu, a potem zaczęłam rozkminiać i sama nie wiem najwyżej dyskwalifikacja
to ja podobnie


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4096855 1]Te większe mają. Ale te ceny... Między trzydzieści a czterdzieści zł za te z serii salon manicure... (na alle od 7 do 12 zł) na inne nawet nie patrzyłam.[/QUOTE]

ech, no niby tak...
w ogóle będę musiała Was ostrzec znowu przed pewnym sklepem internetowym w Lublinie. znowu o tym samym. ale to przy okazji, jakbym zapomniała, to się upomnieć!


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4096993 7]
Smoo pozwól że przedstawię moje skromne malowidła dla Ciebie.
Wiesz czym się inspirowałam...? Pewnie wiesz, chociaż zabrakło mi koloru żółtego, ale ciii... Wydawało mi się też, że ten motyw właśnie bardzo dobrze oddaje Twoje usposobienie - jesteś zwariowana, kolorowa, słodka i dziewczęca.



Malowanie serduszek jest cholernie trudne jak na mój gust, więc przepraszam za krzywizny i niedociągnięcia - tak samo jak robienie zdjęć przy absolutnym braku słonka, ale to tam... szczegóły...

Wszystkiego lakierowego
[/QUOTE]

ojacie
przesłodkie....


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Smoo!
Odbieram Cię jako delikatną i wrażliwą osobę, dlatego też wybrałam pastele. Jednak co jakiś czas pokazujesz, że jesteś niegrzeczną dziewczynką i dlatego trochę geometrii i czarnego.
Niech Twoje marzenia się spełniają a lakiery płyną do Ciebie nieprzerwanym strumieniem


Edit: na blogu więcej: lista lakierów i dedykacja dla Smoo
aaaaa... boskie kolory i ten akcent z geometrią, świetne!



ale to miłe, jak czyta się takie słodkie rzeczy o sobie....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 07:55   #3722
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taaadam, nowe mani od Miałka
najpierw białe zmalowane GR
a drugie to właściwe mani.. China Glaze - Sun of a peach
Czy on tak słabo kryje, czemu dałaś na biały? na tym jednym zdjęciu troszkę grubawo wyszły. Ale kolor miazga

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie dziwne... jakby dziura :/ I się powietrze chyba dostało...
Ps. na paznokciu mam odżywkę, ale bez wygląda tak samo.
Leć do dermatologa

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie wiem, ale ja do zgłoszenia wysłałam te co już wstawiałam na wizażu
tak zrozumiałam regulamin, ze miało się podać przykładowe manicure, a potem w tym właściwym konkursie (czyli po założeniu wątku) należy zamieszczać treści (zdjęcia i tekst) własnego autorstwa stworzone na potrzeby konkursu z użyciem otrzymanych lakierów, wg mnei chodzi o ten wątek z pracami


a tutaj próbka rimmela, o dziwo wysycha na mat jak piaskowe lakiery (zdj. 1), a tym, że ma holo drobinki, po topie (zdj. 2) wygląda jak w buteleczce
ale jest trochę topożerny
Czyli nie tylko ja tak zrozumiałam

fajny jest a kształt zostaw, zawsze można popróbować czegoś nowego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:07   #3723
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


Leć do dermatologa
Ojej, mówisz żeby iść? Aż tak to nie myślałam
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:09   #3724
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
[CENTER]Nie jestem dobra w składaniu życzeń, tak więc Smoo, wszystkiego co najlepsze kochana
Dedykuję Ci mój pierwszy raz... z paskami
wooow boskie!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ty no... Zjeść mnie chcą....
A ja ciężko strawna...
No wiesz stare mięso to juz nie dobre. Twarde, żylaste....
co Ty opowiadasz?!


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4097403 5]
Pewnie Was nie zachwyci, bo to trzeba by na żywca zobaczyć Aparat łapie mi ostrość na wszystkim tylko nie na drobinkach

Dwa mani jednego dnia. No... to już starczy do końca miesiąca... [/QUOTE]

ależ on piękny...


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
[CENTER]Smoot, w dniu Twego święta przyjmij najszczersze życzenia wszystkiego najlakierowszego!
czy wspominałam już, że kocham kropki?


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Smoo, wszystkiego przepięknego!
Czas ostatnio mi ucieka jak szalony i nie mam (jeszcze!) mnie dla Ciebie Mam nadzieję, że zrozumiesz, ulitujesz się i wybaczysz
dziękuję Kochana
jasne, nic się nie martw, sama mam taki okres, że na nic czasu nie ma..


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Male lakierowe i kosmetyczne zakuy poczyniłam:

Smoo wszytskkiego najlepszegoo! mani będzie spóźnione bo na razie rece mi się trzęsą taka jestem podekscytowana koncertem beyonce
faaaaaaaaaarbki
też chcę

hahah, dzięki Beatko


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taaadam, nowe mani od Miałka
najpierw białe zmalowane GR
a drugie to właściwe mani.. China Glaze - Sun of a peach
świetny kolorek


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie dziwne... jakby dziura :/ I się powietrze chyba dostało...
Ps. na paznokciu mam odżywkę, ale bez wygląda tak samo.
ło..


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Smutku wszystkiego najlepszego
obiecuję coś zmalować dla Ciebie
zawsze mam obsuwę


a tutaj próbka rimmela, o dziwo wysycha na mat jak piaskowe lakiery (zdj. 1), a tym, że ma holo drobinki, po topie (zdj. 2) wygląda jak w buteleczce
ale jest trochę topożerny
dziękuję i czekam w takim razie

ojacie, on jest boski....

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ojej, mówisz żeby iść? Aż tak to nie myślałam
lepiej żeby to obejrzał, będziesz spokojniejsza.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:10   #3725
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Dopiero teraz się to pojawiło?
Mi to wygląda raczej na plamkę na płytce, a nie powietrze pod, ale no... pojęcia nie mam co z tym zrobić
Zmyłam moje skitelsy po 2 tygodniach i takie coś mi zostało... To jest tak jakby hmm... rozdwojenie, złuszczenie w tym miejscu. Na pewno jak odrosną to będe to piłowała, więc będe miała na zero za jakiś miesiąc

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Smoo, ,to jak się powiększy to pójdę
A teraz lecę malować dla Ciebie paznokcie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:30   #3726
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zmyłam moje skitelsy po 2 tygodniach i takie coś mi zostało... To jest tak jakby hmm... rozdwojenie, złuszczenie w tym miejscu. Na pewno jak odrosną to będe to piłowała, więc będe miała na zero za jakiś miesiąc

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Smoo, ,to jak się powiększy to pójdę
A teraz lecę malować dla Ciebie paznokcie
biedna mam nadzieję, że nie będzie się pogarszać.


mmmm.... czekam w takim razie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:52   #3727
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

hihi kolor lakieru to taki na pograniczu.
myślałam że będzie ciut bardziej pastelowy, ale o dziwo - podoba się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5250661.jpg (70,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5250662.jpg (75,4 KB, 37 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 08:56   #3728
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Ciekawe czy nie są szkodliwe dla paznokci? I jak one "działają"? Zasychają jak lakier? Nie rozmazują się pod topem?
nie są chyba, tak maluje się na lakier najczęściej... ja mam zwykłe malarskie akryle, zasychają bardzo szybko, nie rozmazują się pod topem.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a tutaj próbka rimmela, o dziwo wysycha na mat jak piaskowe lakiery (zdj. 1), a tym, że ma holo drobinki, po topie (zdj. 2) wygląda jak w buteleczce
ale jest trochę topożerny
mam ten czerwony, fajne są

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

o mamusiuniuniu!
boskie połączenie!
dzięki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

aaaaa... boskie kolory i ten akcent z geometrią, świetne!


---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hihi kolor lakieru to taki na pograniczu.
myślałam że będzie ciut bardziej pastelowy, ale o dziwo - podoba się
ale super
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:04   #3729
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Kochana Smo W dniu Twojego pazurkowego święta życzę Ci aby każdy Twój dzień był wystrojony kwiatami (może trochę ładniejszymi niż te na moich paznokciach ). Abyś czerpała radość z każdej chwili w życiu i aby lakiery wyrastały Ci pod stopami Życzę Ci żeby każdy Twój dzień był lepszy niż poprzedni, żebyś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa I oczywiście z całego serca życzę Ci niełamiących się paznokci! Wszystkiego najlakierowszego!


ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:14   #3730
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale super
dziekuje


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo W dniu Twojego pazurkowego święta życzę Ci aby każdy Twój dzień był wystrojony kwiatami (może trochę ładniejszymi niż te na moich paznokciach ). Abyś czerpała radość z każdej chwili w życiu i aby lakiery wyrastały Ci pod stopami Życzę Ci żeby każdy Twój dzień był lepszy niż poprzedni, żebyś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa I oczywiście z całego serca życzę Ci niełamiących się paznokci! Wszystkiego najlakierowszego!

dziękuuuuuuuuuuuuuuję
piękne, a kwiatow dawno nie dostalam, te cieszą podwojnie

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

w ogole bylam wczoraj przejazdem w Warszawie (pomijam fakt że kierowca idiota prowadził autokar) i tak mi się myślalo o Was wszystkich cieplutko, że chcialabym się z Wami wszystkimi spotkać
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:22   #3731
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Smoo ładna żółć I ciesze się, że Ci się podoba
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 09:56   #3732
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zmyłam moje skitelsy po 2 tygodniach i takie coś mi zostało... To jest tak jakby hmm... rozdwojenie, złuszczenie w tym miejscu. Na pewno jak odrosną to będe to piłowała, więc będe miała na zero za jakiś miesiąc
Też mi się takie złuszczenia zrobiły niedawno. Ciachnęłam pazurki na -1, żeby się tego pozbyć szybko. Ale na kciuku nadal troszkę pozostało. Nie mam pojęcia o so chozi, bo ani odżywka, ani lakier nigdy mi kuku nie zrobiły.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hihi kolor lakieru to taki na pograniczu.
myślałam że będzie ciut bardziej pastelowy, ale o dziwo - podoba się
Dlaczego mi żółty nie pasuje?
Mam jeden pastelowo żółty Lovely, ale do pełnego krycia potrzebuje 387582914 warstw.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo

To teraz szybciutko, jak na spowiedzi... co to za lakiery?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zrośnie Tylko skórek nie atakuj w tym miejscu
Właśnie zmyłam lakier i okazało się, że to poszło dalej. Miałam odklejoną plamkę, a teraz odkleiło się od plamki do opuszka
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-05-25 o 10:34
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:10   #3733
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo
Jest świetne, takie radosne
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:14   #3734
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dlaczego mi żółty nie pasuje?
Mam jeden pastelowo żółty Lovely, ale do pełnego krycia potrzebuje 387582914 warstw.
Ten żółty co wczoraj kupiłam(Lovely Gloss like Gel) ma tak samo.Malowałam nim dzis paznokcie i dopiero po 6(!!!)wartswie pokrył co trzeba ale w ogóle nie wysechł.Zmyłam i pomalowałam innym
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:22   #3735
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo W dniu Twojego pazurkowego święta życzę Ci aby każdy Twój dzień był wystrojony kwiatami (może trochę ładniejszymi niż te na moich paznokciach ). Abyś czerpała radość z każdej chwili w życiu i aby lakiery wyrastały Ci pod stopami Życzę Ci żeby każdy Twój dzień był lepszy niż poprzedni, żebyś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa I oczywiście z całego serca życzę Ci niełamiących się paznokci! Wszystkiego najlakierowszego!


ale extra! świetne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;40986294]Ten żółty co wczoraj kupiłam(Lovely Gloss like Gel) ma tak samo.Malowałam nim dzis paznokcie i dopiero po 6(!!!)wartswie pokrył co trzeba ale w ogóle nie wysechł.Zmyłam i pomalowałam innym [/QUOTE]

ja mam żółty z Miss Sporty - masakra.. kryje po 3 albo 4 nawet. A jest gęsty i ciężki w obsłudze :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:39   #3736
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Smutku wszystkiego najlepszego
obiecuję coś zmalować dla Ciebie
zawsze mam obsuwę


nie wiem, ale ja do zgłoszenia wysłałam te co już wstawiałam na wizażu
tak zrozumiałam regulamin, ze miało się podać przykładowe manicure, a potem w tym właściwym konkursie (czyli po założeniu wątku) należy zamieszczać treści (zdjęcia i tekst) własnego autorstwa stworzone na potrzeby konkursu z użyciem otrzymanych lakierów, wg mnei chodzi o ten wątek z pracami

wszystkie pazurki obejrzałam
ale nie wielocytuję, bo coś mi net świruję przy tym deszczu ciągłym

vivv wiem, że kształt nie mój zupełnie dlatego nie wiem czy teraz równać te owale, czy czekać aż odrosną i znowu w kwadraty... na razie chyba popróbuję jajowate

a tutaj próbka rimmela, o dziwo wysycha na mat jak piaskowe lakiery (zdj. 1), a tym, że ma holo drobinki, po topie (zdj. 2) wygląda jak w buteleczce
ale jest trochę topożerny
świetne pazurki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hihi kolor lakieru to taki na pograniczu.
myślałam że będzie ciut bardziej pastelowy, ale o dziwo - podoba się
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo W dniu Twojego pazurkowego święta życzę Ci aby każdy Twój dzień był wystrojony kwiatami (może trochę ładniejszymi niż te na moich paznokciach ). Abyś czerpała radość z każdej chwili w życiu i aby lakiery wyrastały Ci pod stopami Życzę Ci żeby każdy Twój dzień był lepszy niż poprzedni, żebyś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa I oczywiście z całego serca życzę Ci niełamiących się paznokci! Wszystkiego najlakierowszego!


super!
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:15   #3737
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też mi się takie złuszczenia zrobiły niedawno. Ciachnęłam pazurki na -1, żeby się tego pozbyć szybko. Ale na kciuku nadal troszkę pozostało. Nie mam pojęcia o so chozi, bo ani odżywka, ani lakier nigdy mi kuku nie zrobiły.



To teraz szybciutko, jak na spowiedzi... co to za lakiery?

Mi to aż paskami schodzi warstwa paznokcia :/ Ktoś rzucił na nasze paznokcie klątwę :<
No to tak Ciemny niebieski to GR, który kupiłam chyba w lutym Rich color nr 19. Ciemny róż to boxowy lakier z Essence nail colour 3! taki podwójny- z jednej strony róż a z drugiej różowy top z flejksami Jasny róż to mój niezniszczalny wibo nr 144 a błękit to też wiboś z tej serii blogerkowej (odziedziczony po mamie, ponieważ kupiła go sobie i nim pogardziła )
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jest świetne, takie radosne
Dziękuję
W taką pogodę przyda się element radosny
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale extra! świetne



ja mam żółty z Miss Sporty - masakra.. kryje po 3 albo 4 nawet. A jest gęsty i ciężki w obsłudze :/
Dziękuję
Żólte to już chyba tak mają, że są kapryśne
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość


super!
[/CENTER]
Dziękuję

Chu, 6 warstw? A ponoć mają żelową konsystencje

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

w ogole bylam wczoraj przejazdem w Warszawie (pomijam fakt że kierowca idiota prowadził autokar) i tak mi się myślalo o Was wszystkich cieplutko, że chcialabym się z Wami wszystkimi spotkać
Oj, ja też
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:15   #3738
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Tak 6 warstw,może ja mam felerny egzemplarz ale KLIK
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:26   #3739
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;40987307]Tak 6 warstw,może ja mam felerny egzemplarz ale KLIK[/QUOTE]
Tragedia, 3h wysychania Może jakiś wysuszacz/top by temu zaradził.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 11:39   #3740
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ojej, mówisz żeby iść? Aż tak to nie myślałam
Ja bym poszła Vivv ze swoim też poszła i przynajmniej się uspokoiła. A to Twoje jak dla mnie troszkę gorzej brzmi i wolałabym spać spokojnie.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hihi kolor lakieru to taki na pograniczu.
myślałam że będzie ciut bardziej pastelowy, ale o dziwo - podoba się
kolor bardzo fajny
tylko ja nie mogę przeżyć niepomalowanych boków

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo

słodziakowe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:18   #3741
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Suuuper
Ile warstw Chinki dałaś?

dziękuję
2 warstwy, ale nakładałam na biały lakier


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ślicznie jest

dziękuję


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Czy on tak słabo kryje, czemu dałaś na biały? na tym jednym zdjęciu troszkę grubawo wyszły. Ale kolor miazga

jak malowałam nim testowo to trzeba było dać 3 warstwy.. jak położyłam na biały to śmiało wystarczyłaby 1 grubsza warstwa, ale wolałam dać dwie cieńsze i zatopować.
dziękuję


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
świetny kolorek

dziękuję


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hihi kolor lakieru to taki na pograniczu.
myślałam że będzie ciut bardziej pastelowy, ale o dziwo - podoba się

super


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kochana Smo [/B]

ale słodkie takie dziewczęce



od wczoraj cały czas gapię się na paznokcie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:14   #3742
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Lakier sh barely blue bell.
Malowane w czwartek. Tym topem nie umiem się jeszcze obsługiwać. Widać granice na lakierze. Na wskazującym popękał, może temu że zaraz jak pomalowałam dotykałam czegoś rękami. Jakoś dziwnie wyglądają. Będę pewnie zmywać.
Skróciłam, bo spiłowałam do kwadratów, ale kształt nie dla mnie, jakoś jak tych kwadratów nie popiłuję po bokach to rozszerzają się.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2013-05-25 o 13:16
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:11   #3743
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40989106]Lakier sh barely blue bell.
Malowane w czwartek. Tym topem nie umiem się jeszcze obsługiwać. Widać granice na lakierze. Na wskazującym popękał, może temu że zaraz jak pomalowałam dotykałam czegoś rękami. Jakoś dziwnie wyglądają. Będę pewnie zmywać.
Skróciłam, bo spiłowałam do kwadratów, ale kształt nie dla mnie, jakoś jak tych kwadratów nie popiłuję po bokach to rozszerzają się.[/QUOTE]

ale ładny
do kształtu nie jestem przekonana...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:17   #3744
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Spamuję! Chyba pierwsza jestem SE nr 2
Na MF Max Effect. Na blogu są inne zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01984_untitled.jpg (49,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01986_untitled.jpg (47,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01985_untitled.jpg (48,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01980_untitled.jpg (54,6 KB, 22 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:24   #3745
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Wiem wiem, ale 2 mi się połamały i chciałam się rozdwojeń pozbyć. Poczekam aż trochę podrosną i wtedy pomyślę.

Fajny top , mój z essence nie daje aż takiego efektu.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:31   #3746
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40989106]Lakier sh barely blue bell.
Malowane w czwartek. Tym topem nie umiem się jeszcze obsługiwać. Widać granice na lakierze. Na wskazującym popękał, może temu że zaraz jak pomalowałam dotykałam czegoś rękami. Jakoś dziwnie wyglądają. Będę pewnie zmywać.
Skróciłam, bo spiłowałam do kwadratów, ale kształt nie dla mnie, jakoś jak tych kwadratów nie popiłuję po bokach to rozszerzają się.[/QUOTE]


świetny kolor


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję! Chyba pierwsza jestem SE nr 2
Na MF Max Effect. Na blogu są inne zdjęcia

cudowne połączenie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:34   #3747
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Yen, generalnie wolę flajksy na jasnej bazie, ale wyglądają bardzo ładnie

Zrobiła mi się mała tragedia kolorystyczna na twarzy. Generalnie jestem bardzo blada, ale szybko się opalam. Twarz smaruję spf 50, więc opala się bardzo delikatnie. Zawsze pilnuję, żeby ciało smarować w miarę wysokim faktorem wychodząc z domu, żeby nie mieć zbyt dużych różnic kolorystycznych, ale ostatnio się nie popisałam Byłam przekonana, ze się nie opalę bo słońca było mało, a ja chodziłam ubrana a tu seprajs - po 4 dniach ręce i dekolt brązowe, twarz blada. Pojechałam dzisiaj kupić ciemniejszy podkład, dobrany do dekoltu i okazało się, ze przeskoczyłam o 2 odcienie - od rimmela porcelanowego do soft beige. Do ramion, dekoltu pasuje idealnie, a jak się nim maznę np. po wewnętrznej stronie nadgarstka to wygląda jak czekolada. Efekt jest taki, ze muszę używać zbyt ciemnego podkładu, żeby nie wyglądać na sztucznie wybieloną. Nie lubię być taka ciemna
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:50   #3748
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40990062]Wiem wiem, ale 2 mi się połamały i chciałam się rozdwojeń pozbyć. Poczekam aż trochę podrosną i wtedy pomyślę.

Fajny top , mój z essence nie daje aż takiego efektu.[/QUOTE]

no rozumiem

dzięki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

cudowne połączenie


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Yen, generalnie wolę flajksy na jasnej bazie, ale wyglądają bardzo ładnie

Zrobiła mi się mała tragedia kolorystyczna na twarzy. Generalnie jestem bardzo blada, ale szybko się opalam. Twarz smaruję spf 50, więc opala się bardzo delikatnie. Zawsze pilnuję, żeby ciało smarować w miarę wysokim faktorem wychodząc z domu, żeby nie mieć zbyt dużych różnic kolorystycznych, ale ostatnio się nie popisałam Byłam przekonana, ze się nie opalę bo słońca było mało, a ja chodziłam ubrana a tu seprajs - po 4 dniach ręce i dekolt brązowe, twarz blada. Pojechałam dzisiaj kupić ciemniejszy podkład, dobrany do dekoltu i okazało się, ze przeskoczyłam o 2 odcienie - od rimmela porcelanowego do soft beige. Do ramion, dekoltu pasuje idealnie, a jak się nim maznę np. po wewnętrznej stronie nadgarstka to wygląda jak czekolada. Efekt jest taki, ze muszę używać zbyt ciemnego podkładu, żeby nie wyglądać na sztucznie wybieloną. Nie lubię być taka ciemna
ja bardzo lubię na ciemnych

oł, to nieźle... :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:59   #3749
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Kqq a mnie się taki kształt u Ciebie podoba Kolor również do Ciebie pasuje
Yen cudowność! Ale dodałabym jeszcze jedną warstwę, żeby lustro było

Kawko współczuję :/
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:45   #3750
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

podrzucam jeszcze neona w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02051.jpg (69,3 KB, 44 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.