farba drogeryjna a farba profesjonalna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 14:30   #1
prawniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Question

farba drogeryjna a farba profesjonalna


Witam serdecznie!
To mój pierwszy post, chwilę czytałam forum -trafiłam tutaj ponieważ zastanawiam się nad zafarbowaniem włosów farbą dla profesjonalistów.
Chciałabym zapytać jaka jest różnica pomiędzy farbą tzw.sklepową a taką zakupioną w hurtowni dla fryzjerów, po za ceną oczywiscie.
Nigdy przedtem nie farbowałam włosów inną farbą niż taką ze sklepu a jak wiadomo z tymi farbami bywa róznie - nie zawsze wychodzi kolor, którego pragniemy.
Bardzo efektownie wygladaja włosy ufarbowane u fryzjerkii chciałabym sie dowiedzieć czy mam szanse osiagnac taki efekt farbując swoje włosy 'na własna rekę' farbą dla fryzjerów .


pozdrawiam serdecznie
prawniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:41   #2
dalidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: farba drogeryjna a farba profesjonalna

Wydaje mi się, że nie osiągniesz takiego efektu.
Przecież fryzjerzy uczą się wiele lat by dojść w swym fachu do pełnego profesjonalizmu.
Jeśli abe efekt był w 100% taki jak chcesz to lepiej wybierz się do dobrego fryzjera. Lepiej wydać troszkę więcej. Będziesz miała gwarancję zadowolenia i tego, że twoje włosy nie będą zniszczone.

pozdrawiam
dalidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:04   #3
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: farba drogeryjna a farba profesjonalna

jezeli chodzi o roznice miedzy farbami ze sklepu a farbami profewsjonalnymi to jest troche roznic. ale moim zdaniem dla mnie najwazniejsza jest to ze farby kupne w sklepie maja duzo zwiazkow metalicznych ktore starsznie niszcza wlos. taka farba przesusza wlos i wlasnie tez nie wychodzi tak jak na opakowaniu przewaznie ciemniej natomiast farby profesjonalne maja wiecej hmmm zwiazkow pielegnujacych i nei dosyc ze CI farbuja wlos to tez pielegnuja a kolor wychodzi jak na palecie. pod warunkiem ze fryzjer uzywa farby tak jak powinien.

moja rada dla Ciebie prawniczka jak chcesdz radykalnie zmeinic kolor albo troche to idz do dobrego fryzjera
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.