POMOCY! Czy Long 4 Lashes może być przyczyną wypadania rzęs? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 06:29   #1
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804

POMOCY! Czy Long 4 Lashes może być przyczyną wypadania rzęs?


Moje rzęsy zawsze były po prostu średnie, ani za długie, ani za gęste, więc skusiłam się na zachwalaną z każdej strony odżywkę. Po około miesiącu był już jakiś efekt. Szczególnie z prawej strony rzęsy zaczęły przypominać firanki i wystarczyło malowanie jakimkolwiek tuszem. Po 6tyg było już na prawdę dobrze. Teraz, równo 2 miesiące od rozpoczęcia kuracji dzieje się coś bardzo niepokojącego. Przy codziennym demakijażu, czy porannym przemyciu ZAWSZE wypada mi parę rzęs. Jest tak od paru dni i na prawdę bardzo się już przerzedziły i są gorsze od stanu wyjściowego. Boje się, że wszystkie mi wypadną. I teraz pytanie, bo nie znalazłam nigdzie w internecie podobnego przypadku. Czy uważacie, że to jakiś etap przejściowy i powinnam dalej używać, a wszystko wróci do normy, czy może rzucić ją w cholerę? Jest mi z tego powodu bardzo przykro, gdyż obecny makijaż oczu ograniczał się jedynie do pomalowania rzes i wyglądało cacy, a teraz znowu muszę cudować z kreską, żeby to jakoś wyglądało...;/ Słyszeliście o takim przypadku może?
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 08:39   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: POMOCY! Czy Long 4 Lashes może być przyczyną wypadania rzęs?

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;47221494]Moje rzęsy zawsze były po prostu średnie, ani za długie, ani za gęste, więc skusiłam się na zachwalaną z każdej strony odżywkę. Po około miesiącu był już jakiś efekt. Szczególnie z prawej strony rzęsy zaczęły przypominać firanki i wystarczyło malowanie jakimkolwiek tuszem. Po 6tyg było już na prawdę dobrze. Teraz, równo 2 miesiące od rozpoczęcia kuracji dzieje się coś bardzo niepokojącego. Przy codziennym demakijażu, czy porannym przemyciu ZAWSZE wypada mi parę rzęs. Jest tak od paru dni i na prawdę bardzo się już przerzedziły i są gorsze od stanu wyjściowego. Boje się, że wszystkie mi wypadną. I teraz pytanie, bo nie znalazłam nigdzie w internecie podobnego przypadku. Czy uważacie, że to jakiś etap przejściowy i powinnam dalej używać, a wszystko wróci do normy, czy może rzucić ją w cholerę? Jest mi z tego powodu bardzo przykro, gdyż obecny makijaż oczu ograniczał się jedynie do pomalowania rzes i wyglądało cacy, a teraz znowu muszę cudować z kreską, żeby to jakoś wyglądało...;/ Słyszeliście o takim przypadku może?[/QUOTE]
Ja miałam takie momenty, że pojawiały się dziury między rzęsami. Strasznie mnie to denerwowało - możliwe, że to było między 1 a 2 miesiącem, może też właśnie w drugim. Wypadało mi kilka rzęs koło siebie i było pozamiatane, bo nie szło tego dobrze wytuszować. Teraz po 4 miesiącach od dłuższego czasu nie mam takiego problemu, rzęsy są długie i gęste. Spróbuj to przeczekać, jak po 2 tygodniach się nie uspokoi, to odstaw.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:42   #3
tola10001
Przyczajenie
 
Avatar tola10001
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: POMOCY! Czy Long 4 Lashes może być przyczyną wypadania rzęs?

Miałam dokładnie to samo w podobnym czasie. Po około 2 m-cach zrobiła mi się okrutna przerwa w jednym oku. Przetrwałam to doklejając jedną kępkę sztucznych rzes z Inglota, i nie przerywałam stosowania odżywki. Mija 3 miesiąc odkąd ją używam i rzęsy wyglądają świetnie, nie dość że są długie to jeszcze się zagęściły. Mnie martwi jednak, co będzie po odstawieniu tego dobrodziejstwa, i czy czasem nie będzie tak ze się wszystkie posypią i będziemy łyse
tola10001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 17:35   #4
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: POMOCY! Czy Long 4 Lashes może być przyczyną wypadania rzęs?

tez tak miałam! jednak rzęsy urosły szybko w tym miejscu i jest już ok. Ale wyglądało to strasznie i bałam się, że już nie urosną w tym miejscu xD
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-17 18:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.