Telefon w abonamencie - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 09:35   #1
lola1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1

Telefon w abonamencie - pomocy


Witam. Mam pytanie odnośnie abonamentu. Do tej pory korzystałam jedynie z telefonu na kartę , lecz ostatnio postanowiłam przejść na abonament. W cenie owego abonamentu (60zł) mam nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci(oprócz stacjonarnych). Czy to oznacza, że oprócz tych minut owe 60 zł mogę wydać np. na rozmowy z numerami stacjonarnymi lub jakieś SMSy "ekstra"(konkursy itd. Bardzo proszę o odpowiedź bo trochę się pogubiłam
lola1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:45   #2
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez lola1717 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie abonamentu. Do tej pory korzystałam jedynie z telefonu na kartę , lecz ostatnio postanowiłam przejść na abonament. W cenie owego abonamentu (60zł) mam nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci(oprócz stacjonarnych). Czy to oznacza, że oprócz tych minut owe 60 zł mogę wydać np. na rozmowy z numerami stacjonarnymi lub jakieś SMSy "ekstra"(konkursy itd. Bardzo proszę o odpowiedź bo trochę się pogubiłam
Nie. Rozmowy na numery stacjonarne beda dodatkowo naliczane wg cennika. Sms na numery specjalne beda rowniez naliczane dodatkowo.
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:56   #3
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez lola1717 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie abonamentu. Do tej pory korzystałam jedynie z telefonu na kartę , lecz ostatnio postanowiłam przejść na abonament. W cenie owego abonamentu (60zł) mam nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci(oprócz stacjonarnych). Czy to oznacza, że oprócz tych minut owe 60 zł mogę wydać np. na rozmowy z numerami stacjonarnymi lub jakieś SMSy "ekstra"(konkursy itd. Bardzo proszę o odpowiedź bo trochę się pogubiłam
Cos drogi ten abonament w "pleju" za ok 60 to powinnas dostac nielimitowane do wszystkich, sms tak samo i internet mysle ze na pewno 1gb.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:23   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Nie. Rozmowy na numery stacjonarne beda dodatkowo naliczane wg cennika. Sms na numery specjalne beda rowniez naliczane dodatkowo.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 09:44   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez lola1717 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie abonamentu. Do tej pory korzystałam jedynie z telefonu na kartę , lecz ostatnio postanowiłam przejść na abonament. W cenie owego abonamentu (60zł) mam nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci(oprócz stacjonarnych). Czy to oznacza, że oprócz tych minut owe 60 zł mogę wydać np. na rozmowy z numerami stacjonarnymi lub jakieś SMSy "ekstra"(konkursy itd. Bardzo proszę o odpowiedź bo trochę się pogubiłam
nie, te 60 zł nie jest na wykorzystanie a każde dzwonienie na stacjonarne czy wysyłanie sms na konkursy itp. będzie jeszcze doliczane do tych 60 zł. nie ogarnęłaś zanim podpisałaś umowę? brawo.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Cos drogi ten abonament w "pleju" za ok 60 to powinnas dostac nielimitowane do wszystkich, sms tak samo i internet mysle ze na pewno 1gb.
w tym abonamencie jest 2 gb, o ile autorka sobie zażyczyła mieć pakiet bo nie trzeba go brać i darmowe do wszystkich sieci ma a na stacjonarne to już inna bajka.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:01   #6
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Faktycznie teraz może jest 2gb ja bralam w tamtym roku jeszcze, ale za ta kwote mozna znalesc abonament ze wszystkim. W moim przypadku jest troche inaczej bo mam taryfe firmowa i ty sa inne ceny.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:19   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Faktycznie teraz może jest 2gb ja bralam w tamtym roku jeszcze, ale za ta kwote mozna znalesc abonament ze wszystkim. W moim przypadku jest troche inaczej bo mam taryfe firmowa i ty sa inne ceny.
też brałam umowę rok temu i w play zależy jak sobie sama ułożysz pakiety darmowych minut na stacjonarne itp. sprawy. I wierz mi, prześledziłam dokładnie wszystkie oferty jak podpisywałam umowę i nie ma lepszej oferty niż play.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 14:28   #8
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
też brałam umowę rok temu i w play zależy jak sobie sama ułożysz pakiety darmowych minut na stacjonarne itp. sprawy. I wierz mi, prześledziłam dokładnie wszystkie oferty jak podpisywałam umowę i nie ma lepszej oferty niż play.
No tak nigdzie nie znajdziesz lepszej ja mam wszystko nielimitowane play, inne sieci, stacjonarne, sms do wszystkich i 1gb internetu ktory mi wystarcza i nawet zostaje a pałace 50zł
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:42   #9
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
No tak nigdzie nie znajdziesz lepszej ja mam wszystko nielimitowane play, inne sieci, stacjonarne, sms do wszystkich i 1gb internetu ktory mi wystarcza i nawet zostaje a pałace 50zł
mam ten sam abonament co Ty
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 13:57   #10
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

A ma któraś z Was abonament (60-80 zł), w którym jest pakiet rozmów zagranicznych (nie musi być duży) , internet i oprócz smsów, także mmsy do wszystkich (nie tylko do macierzystej sieci)?? Poszukuję takiej oferty...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 14:27   #11
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Play taki ma, wystarczy na stronie poczytać oferte.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 15:38   #12
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

W Orange za 89,90 jest 400 minut w roamingu, rozmowy i smsy no limit w PL i 2g neta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 19:50   #13
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
W Orange za 89,90 jest 400 minut w roamingu, rozmowy i smsy no limit w PL i 2g neta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to drogo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 21:04   #14
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
to drogo.
To oferta z telefonem jak coś, bez jest za 70 zł chyba.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 06:04   #15
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
To oferta z telefonem jak coś, bez jest za 70 zł chyba.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to nadal dziwnie drogo. W tej chwili play ma taką ofertę za 50 zł bodajże.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 18:44   #16
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Telefon w abonamencie - pomocy

Operatorzy mają lepsze oferty w tzw. ukrytych markach, lepsze oferty od zwykłego Playa ma taryfa Play o nazwie Red Bull mobile No Limits II
Opcja bez telefonu
29zł za nolimit minut do wszystkich sieci komorkowych i stacjonanrych oraz 2GB z lejkiem. Umowa na czas nieokreślony z miesiecznym okresem wypowiedzenia.
Kod:
http://www.redbullmobile.pl/oferta/abonament/bez-telefonu/
Opcja z telefonem 24 miesieczna umowa
49zł - za nolimit minut do wszystkich sieci komorkowych stacjonanrych oraz 2GB z lejkiem, dodatkowo dla telefonow 4g LTE w zasiegu LTE Play jest 200GB/miesiac w tej technologii do konca 2014 ( mozna go udosteniac do innych urządzeń).


Kod:
http://www.redbullmobile.pl/oferta/telefony/#tab_z49
W obu opcjach mozna dokupić za 9zł nolimit sms/mms do wszystkich sieci.

Jak dzwonicie do samych sieci komorkowych to najtansza jest marka Orange o nazwie nju z rachunkiem. Umowa na czas nieokreślony z miesiecznym okresem wypowiedzenia.
19zł za nolimit do sieci komorkowych, mozna dokupic pakiet internetu 350MB za 5zł lub 700MB za 7zł [pakiety bez lejka]. Polecam do przegladania stron www do czytania program Opera Mini mocno oszczedza transfer. Jest też nju na kartę, dobre dla dzwoniących nieregularnie, konto ważne bezterminowo, max koszt rozmow do sieci komorkowych na dzien to 99gr. Jak w danym dnie nie dzwonimy to nie płacimy, jak dzwonimy ponizej 99gr placimy to placimy mniej.




Co do internetu mobilnego LTE do laptopa mozna kupić w Żabce starter Red Bull mobile [opcja prepaid] i doładowanie 50zł Play da nam 200GB miesicznie przez 100 dni (razem ponad 600GB), a te 50zł dalej jest na koncie do wykorzystania. Starter wkładamy do modemu LTE, bądź do smartfona i udostępniamy. To aktualnie najlepsze taryfy na rynku. Warunek trzeba miec sprzęt LTE i zasieg LTE Playa.
Kod:
http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy-na-karte/
http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/promocje-na-karte/szybki-internet-lte/


Red Bull Mobile nalezy do Play, podobnie jak Nju mobile należy do Orange.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
W Orange za 89,90 jest 400 minut w roamingu, rozmowy i smsy no limit w PL i 2g neta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Na grouponie czasem są do kupienia bony rabatowe Orange 30%, obnizaja abo 0 30% czyli są warte kilkaset zł, a kosztuja 30zł .

p.s. Zawsze jak konczy sie umowa z tradycyjnym operatorem [orange,t-mobile, plus i play] wysyłajcie wypowiedzenia, wtedy oddzawaniają i proponuja dużo lepsze warunki. W internecie wiadomo, co aktualnie mozna zyskać, bo ludzie to piszą na forach typu telepolis.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-07-30 o 18:56
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 19:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.