owal twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 10:05   #1
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621

owal twarzy


Mam do Was pytanie co polecacie aby zlikwidować efekt "opadającej twarzy". Jestem troche przerażona bo mam dopiero 31 lat i nie mam prawie wcale zmarszczek a policzki mi po prostu zjeżdzają w dół w zastraszającym tempie Ostatnio troche schudłam (2-3 kg) ale że az tak sie to odbije na twarzy tego się nie spodziewałam. Stosuję retinoidy, kremy z witaminą C, filtry anty uv, suplementy ale to wszystko profilaktyka...Co robić jak nie zadziałała? Jakie zabiegi z medycyny estetycznej przychodzą Wam do głowy? Mezoterapia? Liczę na Was
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:44   #2
ake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: owal twarzy

Witaj
Może zerknij na wizażu na chirurgie kosmetyczną na pewno coś tam będzie,a z tego co się orientuję to chyba u kosmetyczki można coś takiego zrobić jak gimnastyka prądem nie wiem jak to się fachowo nazywa.Trzeba by popytac lub wrzucić w wyszukiwarkę.
Pozdrawiam
ake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:38   #3
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: owal twarzy

A może złote nici? Zabieg ponoć mało inwazyjny, wbrew pozorom, a skutecznie "podtrzymuje" właśnie to, co u trzydziestek zaczyna mieć tę przykrą grawitacyjną tendencję Wiele gabinetów dermatologii estetycznej ma to w swojej ofercie, wrzuć w wyszukiwarkę, to na pewno będziesz miała co czytać
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:46   #4
Eliza 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: owal twarzy

Dokładnie złote nici na owal twarzy w tym wieku są ok, ponadto poprawiają wygląd skóry, tworzy się nowa siatka naczyń krwionośnych, a także zwiększa się produkcja kolagenu.
Eliza 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:24   #5
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: owal twarzy

U mnie "opadanie twarzy" to problem dziedziczny. Teraz jestem na etapie kremow. Co do nici, to.....dla mnie niestety troche brabarzynstwo; wprowadzaja Ci pod skore nici, nie zawsze w 100% zlote, one sie zablizniaja - organzizm broni sie przed cialem obcym i dlatego "wypycha zmarszczki"
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:08   #6
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: owal twarzy

Wiecie co, bylam na konsultacji w zupełnie innej kwestii (powiększenie ust kwasem hialuronowym) u dr Piwek w Sharleyu i ona sama zwrociła uwagę na mój owal (że opada) i poleca na to mezoterapię kwasem hialuronowym. Zastanawiam się też nad tą gimnastyką prądem (sorry zapomnialam jak to sie fachowo nazywa ). Złote nici to dla mnie niestety zbytni hardcore bo mnie nawet mezoterapia troche przeraża. A propo jeśli któraś z Was korzystała kiedyś z tego zabiegu tzn.mezoterapii to będę wdzięczna za wrażenia - czy to boli, jak się na drugi dzień wygląda, kiedy mozna się pokazać ludziom. Pani Dr trochę opowiadała ale to nie to samo
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.