Wygląd Shiseido pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 16:18   #1
elja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11

Wygląd Shiseido pod oczy


Proszę o pomoc - kupiłam na Truskawce Shiseido Benefiance krem pod oczy Revitalizing cream, po otwarciu słoiczka okazało sie, że sama masa kremu "pływa" w jakiejś cieczy przezroczystej, dość oleistej.
Jest to mój pierwszy słoiczek tego kremu i nie wiem, czy tak ma być, czy z kremem jest cos nie tak..
Do tej pory strawberry nigdy mnie nie zawiodło w jakosci sprzedawanych kosmetyków..
A piszę na tym forum, gdyż jest to właśnie kremik przeznaczonych dla nieco dojrzalszych kobiet.
Z góry dzięki!
elja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 11:59   #2
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Dot.: Wygląd Shiseido pod oczy

Witaj ! Nie mogę pomóc , ale proszę daj znać jakie wrażenia po zastosowaniu /sama się czaję na ten krem/ , ale sądząc po opisie to chyba nie jest świeży??
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 20:01   #3
elja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Wygląd Shiseido pod oczy

Trzeci tydzień stosuję ten krem. Nie wydaje mi się, aby był nieświeży - ten płyn jest czysty krystalicznie przezroczysty, a ja noszę soczewki i mam dość wrażliwe oczy - żadnych sensacji. Krem jest "ciężki", tłusty. Dla osób młodych będzie zbyt bogaty, a ja miałam wieczny problem z silnym przesuszeniem skóry wokół oczu. Cóż w pewnym wieku..
Jestem bardzo zadowolona, skóra jest na początku mocno błyszcząca, ale można przed makijażem zdjąć nadmiar chusteczką. Ja tego nie robię nakładam podkład, lekki puder, a po paru godzinach nadal jest super, skóra mięciutka, miła, nie widać linii, które przy poprzednich moich kremach wyłaziły właśnie po kilku godzinach. Kupię jeszcze raz z pewnością, choć nigdy w naszej drogerii - to zwykłe bandyctwo te narzuty cenowe.
Pozdrawiam!
elja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.