Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 20:18   #61
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

dość nietypowe masz to hobby jak na kobietę xD a konkretnie w liczbach, to ile Ty tego masz ? :O bo wiesz, jeden wąż czy pająk nie robiłby większego problemu nikomu, ale taka pokaźne stadko może stanowić już jakiś problem dla pozostałych współlokatorów... temat dość grząski ^^

w każdym bądź razie jest kupa czasu i wszystko to jeszcze za mgłą najważniejsze póki co, żeby się na uczelnię dostać

teraz jest tak, że idziesz sobie niby na "dobry" kierunek z perspektywą pewnej pracy, kończysz go i okazuje się, że jesteś na lodzie. nic nie jest pewne... jak tak patrzę po swoich znajomych, którzy pokończyli studia, to stwierdzam, że co by nie studiować i tak trzeba liczyć się z tym, że w zawodzie pracować się nie będzie. realia... skończę sobie "lajtowe" studia i wyląduję w maku razem z kolegą, który jest po polibudzie . życie
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 22:11   #62
T_rex
Przyczajenie
 
Avatar T_rex
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez ja_majka Pokaż wiadomość
dość nietypowe masz to hobby jak na kobietę xD a konkretnie w liczbach, to ile Ty tego masz ? :O bo wiesz, jeden wąż czy pająk nie robiłby większego problemu nikomu, ale taka pokaźne stadko może stanowić już jakiś problem dla pozostałych współlokatorów... temat dość grząski ^^

w każdym bądź razie jest kupa czasu i wszystko to jeszcze za mgłą najważniejsze póki co, żeby się na uczelnię dostać

teraz jest tak, że idziesz sobie niby na "dobry" kierunek z perspektywą pewnej pracy, kończysz go i okazuje się, że jesteś na lodzie. nic nie jest pewne... jak tak patrzę po swoich znajomych, którzy pokończyli studia, to stwierdzam, że co by nie studiować i tak trzeba liczyć się z tym, że w zawodzie pracować się nie będzie. realia... skończę sobie "lajtowe" studia i wyląduję w maku razem z kolegą, który jest po polibudzie . życie
Heheh, w ogóle mam dość nietypowe zainteresowania jak na kobietę xD.
Wiem, wiem... Zdaję sobie sprawę, że może to być problematyczne :<. Pożyjemy, zobaczymy...
Co do perspektyw po studiach to ciężko się z Tobą nie zgodzić. Wszyscy wiemy, jak to teraz wygląda. Nawet po bardziej prestiżowych kierunkach (może prócz lekarskiego) często ciężko o w miarę satysfakcjonującą pracę...
T_rex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 12:15   #63
Quentinhill
Rozeznanie
 
Avatar Quentinhill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 562
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cześć, mogę się przyłączyć?
Ja też w tym roku wybieram się na studia, początkowo myślałam o wecie, jednak wiem, że nie zdam biologii i chemii na wystarczająco wysokim poziomie i teraz szukam jakiejś alternatywy. A behawiorystyka brzmi naprawdę interesująco Szukałam jakichś informacji o rekrutacji i przedmiotach się tam liczących, ale nic nie mogę znaleźć, poratowałybyście mnie trochę? Proszę
Quentinhill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 12:49   #64
T_rex
Przyczajenie
 
Avatar T_rex
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się przyłączyć?
Ja też w tym roku wybieram się na studia, początkowo myślałam o wecie, jednak wiem, że nie zdam biologii i chemii na wystarczająco wysokim poziomie i teraz szukam jakiejś alternatywy. A behawiorystyka brzmi naprawdę interesująco Szukałam jakichś informacji o rekrutacji i przedmiotach się tam liczących, ale nic nie mogę znaleźć, poratowałybyście mnie trochę? Proszę
Wróć do pierwszego postu, masz tam broszurę na temat kierunku i wymaganych przedmiotów. Na razie ciężko powiedzieć cokolwiek więcej, bo behawiorystyka otwierana jest dopiero w tym roku.
T_rex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 12:51   #65
Quentinhill
Rozeznanie
 
Avatar Quentinhill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 562
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Dobra, już nieważne, jestem ślepa i przeoczyłam to w ulotce
Quentinhill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:54   #66
Radioactiv
Raczkowanie
 
Avatar Radioactiv
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: na granicy
Wiadomości: 197
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez ja_majka Pokaż wiadomość
teraz jest tak, że idziesz sobie niby na "dobry" kierunek z perspektywą pewnej pracy, kończysz go i okazuje się, że jesteś na lodzie. nic nie jest pewne... jak tak patrzę po swoich znajomych, którzy pokończyli studia, to stwierdzam, że co by nie studiować i tak trzeba liczyć się z tym, że w zawodzie pracować się nie będzie. realia... skończę sobie "lajtowe" studia i wyląduję w maku razem z kolegą, który jest po polibudzie . życie
Też tak myślę. Żeby coś super osiągnąć po tym konkretnym kierunku, na który się idzie to najlepiej już w trakcie działać, ale i też mieć to coś.

T_Rex, rozumiem, że nigdy nie były ci straszne żadne pająki i robaki A co do węży to zazdroszczę :P
Radioactiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 23:52   #67
T_rex
Przyczajenie
 
Avatar T_rex
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez Radioactiv Pokaż wiadomość
T_Rex, rozumiem, że nigdy nie były ci straszne żadne pająki i robaki A co do węży to zazdroszczę :P
Nigdy ;-). Miejmy nadzieję, że uda nam się z tą behawiorystyką...
T_rex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 08:03   #68
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

T_rex nieustraszona kobieta! już wiem, kto będzie się rozprawiał z tego typu gośćmi w naszym przyszłym, ewentualnym mieszkaniu , haha

Quentinhill witaj! jesli mogę coś Ci radzić, to składaj też na wetę ile byś tych procentów nie miała to zawsze warto a nuż się uda i spełnisz marzenia a jest ponoć niż demograficzny i takie tam, trzeba być dobrej myśli

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

a co do ulotki, to nie trudno coś tam przeoczyć bo tak nadziubdziali... sama czytałam ze dwa razy, żeby dotrzeć do informacji, które były mi akurat przydatne. błądzić rzeczą ludzką
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:58   #69
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki.

Do usłyszenia po maturach i wynikach.


A ciekawa jestem tylko czy na przykład są wymiany międzynarodowe na UP?
Wiecie coś o tym?

Edytowane przez Youme
Czas edycji: 2013-04-28 o 11:11
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 11:02   #70
Nana8903
Raczkowanie
 
Avatar Nana8903
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 132
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Jeśli interesuje Cię wyjazd na Erasmusa tu jest info -> http://www.erasmus.up.lublin.pl/


Moja znajoma wyjeżdżała z Uczelni na praktyki letnie, do Anglii i Hiszpanii na zbiór owoców
__________________
"[...] Podstawowy zestaw, wywołujący wschód słońca oraz nową miłość do niewiadomoczego,
na nic konkretnego nas nie stać i nie będzie nas stać,
a za chwilę nie będziemy tu stali, pan tu stał,
a teraz nie stoi, poszedł. Piekło i przestało."
Nana8903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 19:26   #71
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Przyłączam się do ludzi trzymających kciuki za tegorocznych maturzystów!
Nie martwcie się, zdacie na pewno a w razie tragedii zawsze możecie poprawić za rok i nie polecam nauki na kilka dni przed, to jest czas na zupełny chill out, cieszcie się majówką i nie siedźcie z nosem w książkach

jak sobie przypomnę, w jakim stanie byłam rok temu o tej porze... O.O ale teraz wiem, że nie było warto

i tak z serca ode mnie- eKOP NA SZCZĘSCIE !

niech moc będzie z Wami !
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 03:34   #72
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez ja_majka Pokaż wiadomość
Przyłączam się do ludzi trzymających kciuki za tegorocznych maturzystów!
Nie martwcie się, zdacie na pewno a w razie tragedii zawsze możecie poprawić za rok
Hahaha, też się tym pocieszam

Cytat:
Napisane przez ja_majka Pokaż wiadomość
jak sobie przypomnę, w jakim stanie byłam rok temu o tej porze... O.O ale teraz wiem, że nie było warto
W sensie że za ostro zakuwałaś?

Cytat:
Napisane przez ja_majka Pokaż wiadomość
i tak z serca ode mnie- eKOP NA SZCZĘSCIE !

niech moc będzie z Wami !
Dzięęęęki, przyda się!
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 09:52   #73
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Taaa, zakuwałam jak szaleniec chodziłam na zajęcia dodatkowe, które były organizowane przez nauczycieli z naszego Liceum - matma, angielski i polski na początku pojawiłam się kilka razy na biologii ale potem kolidowała mi z angielskim i musiałam wybierać.. i to były jedyne przejawy mojej nauki do matury

Don't worry , be happy ! ;*
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 15:32   #74
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

U nas takie zajęcia są tylko z matmy - babka z angielskiego ma nas od 3 lat głęboko w czterech literach, nawet żadnego kółka do matury nie było , a od polskiego jakoś zawsze jest... za bardzo zabiegana

A że te zajęcia z matmy polegają na rozwiązywaniu arkuszy (w razie pytań zawsze można poprosić nauczycielkę, to jest bardzo fajne ) to uznałam, że właściwie to samo mogę zrobić w domu (tym bardziej, że 2 razy w tygodniu miałam korki) a nie muszę tracić czasu na dojazdy
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:01   #75
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez Nana8903 Pokaż wiadomość
Jeśli interesuje Cię wyjazd na Erasmusa tu jest info -> http://www.erasmus.up.lublin.pl/


Moja znajoma wyjeżdżała z Uczelni na praktyki letnie, do Anglii i Hiszpanii na zbiór owoców
Dzięki za link

Nie wiecie może czy teraz będziemy musieli wpisywać wszystkie przedmioty przy rejestracji czy tylko te co są wymagane?

Ja mam angielski rozszerzony 09.05. a biologię podstawową mam 17.05. także mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle. Z angielskiego to mam totalny lajcik Ale z bioli troche trudniej. heh

Edytowane przez Youme
Czas edycji: 2013-05-02 o 19:05
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:58   #76
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

MAm znajomego ktory zrobil tylko kurs z behawiorystyki zwierząt, bodajze w Krakowie za 8 tys zł i z tego co mowil duzo bardziej oplaca sie taki kurs zrobic a studiowac np. biologie, czy weterynarie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 22:05   #77
Nana8903
Raczkowanie
 
Avatar Nana8903
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 132
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez Youme Pokaż wiadomość
Dzięki za link

Nie wiecie może czy teraz będziemy musieli wpisywać wszystkie przedmioty przy rejestracji czy tylko te co są wymagane?

Proszę

W załączniku są wymienione przedmioty, które brane są pod uwagę, więc myślę, że będą bazować na nich - ale mogę się mylić.
Zawsze możesz napisać maila do rekrutacji albo poszukać w FAQ gdzieś na ich stronie.
__________________
"[...] Podstawowy zestaw, wywołujący wschód słońca oraz nową miłość do niewiadomoczego,
na nic konkretnego nas nie stać i nie będzie nas stać,
a za chwilę nie będziemy tu stali, pan tu stał,
a teraz nie stoi, poszedł. Piekło i przestało."
Nana8903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:12   #78
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
MAm znajomego ktory zrobil tylko kurs z behawiorystyki zwierząt, bodajze w Krakowie za 8 tys zł i z tego co mowil duzo bardziej oplaca sie taki kurs zrobic a studiowac np. biologie, czy weterynarie.
Też planuję taki kurs
Tylko właśnie te ceny... ehh, kosmiczne

Jest tutaj na forum ktoś, kto skończył tego typu kursy i pracuje ze zwierzętami (głównie chodzi mi o psy, ale też ogólnie o zoologię)? Nie chodzi mi o tresera, ale właśnie o behawiorystę
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:03   #79
Youme
Raczkowanie
 
Avatar Youme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 88
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez Nana8903 Pokaż wiadomość
Proszę

W załączniku są wymienione przedmioty, które brane są pod uwagę, więc myślę, że będą bazować na nich - ale mogę się mylić.
Zawsze możesz napisać maila do rekrutacji albo poszukać w FAQ gdzieś na ich stronie.
Dzięki, dzięki
Youme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 07:39   #80
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

MATURZYŚCI !

jak tam wrażenia po pierwszych egzaminach ? Ciężko, lekko ? Jakie odczucia? opowiadajcie bo jestem ciekawa
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 15:03   #81
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Z matmy jestem zadowolona Jeśli odpowiedzi na stronie RMF () są rzetelne, to będę miała 78-82% .

Polski też przyjemny. Czytanie ze zrozumieniem nie poszło mi najlepiej, ale to akurat norma u mnie. Za to bardzo się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam Żeromskiego i oczywiście wybrałam temat z "Przedwiośnia" .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 20:25   #82
syla22
Przyczajenie
 
Avatar syla22
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

po matmie także jestem pozytywnie nastawiona. a procentowo to chyba ponad 70%(byłby to mój życiowy sukces) ;p z polskim już gorzej. jakoś nie mam głowy do tworzenia takich dłuższych wypowiedzi, chociaż tych krótszych też ;p oj tam. mam nadzieję że 30% będzie ;D
syla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:47   #83
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

matma niemalże koncertowo gratuluję!
zapewne też wybrałabym temat z Przedwiośnia, chyba jedna z moich ulubieńszych lektur

zatem trzymam kciuki za następne egzaminy!
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 18:38   #84
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez ja_majka Pokaż wiadomość
matma niemalże koncertowo gratuluję!
zapewne też wybrałabym temat z Przedwiośnia, chyba jedna z moich ulubieńszych lektur

zatem trzymam kciuki za następne egzaminy!
Dziękuję, ale wolę jeszcze z ostateczną radości zaczekać na wyniki

Taaak? No to piąteczka bo ja też bardzo lubię Żeromskiego i jego lektury.

_________________

A tak wgl, to dzisiaj relacji ciąg dalszy .

Angielski P
- arkusz raczej prosty. Z zamkniętych 100% . Krótka forma pisemna też powinna być ok (mam nadzieję ), za to w dłuższej pewnie uzbiera mi się kilka błędów. Na pewno mam jeden - jeśli chodzi o realizację tematu, pominęłam 1 z 5 podpunktów . Właśnie: może ktoś wie, czy jak na zakończenie listu napisałam: "Kisses" i podpisałam się XYZ to wystarczy?

Angielski R - masakra. Nie wiem, po co w ogóle się na niego porywałam . Jeśli uzbiera mi się ze 30%, to będzie dobrze . Jedyne, co poszło mi jakoś w miarę to rozprawka. W drugiej części większość strzelałam

A jak Wasze wrażenia po angielskim?
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:06   #85
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale wolę jeszcze z ostateczną radości zaczekać na wyniki

Taaak? No to piąteczka bo ja też bardzo lubię Żeromskiego i jego lektury.

_________________

A tak wgl, to dzisiaj relacji ciąg dalszy .

Angielski P
- arkusz raczej prosty. Z zamkniętych 100% . Krótka forma pisemna też powinna być ok (mam nadzieję ), za to w dłuższej pewnie uzbiera mi się kilka błędów. Na pewno mam jeden - jeśli chodzi o realizację tematu, pominęłam 1 z 5 podpunktów . Właśnie: może ktoś wie, czy jak na zakończenie listu napisałam: "Kisses" i podpisałam się XYZ to wystarczy?

Angielski R - masakra. Nie wiem, po co w ogóle się na niego porywałam . Jeśli uzbiera mi się ze 30%, to będzie dobrze . Jedyne, co poszło mi jakoś w miarę to rozprawka. W drugiej części większość strzelałam

A jak Wasze wrażenia po angielskim?

5!
jak czytałam o Twoich wrażeniach po rozszerzonym angielskim, to tak jakbym słyszała sama siebie jak dostałam arkusz, to pierwsza moja myśl- jpd, co ja tu robię? ale zdałam o ile dobrze pamiętam, to na 38%
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 18:51   #86
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Hahaha, dokładnie tak samo pomyślałam Tyle że chyba nie nazbieram tyle % co Ty .

Ale dzisiaj rozszerzony polski , to sobie humor poprawiłam.

ja_majko, a co Ty w ogóle studiujesz?
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 20:23   #87
syla22
Przyczajenie
 
Avatar syla22
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

u mnie podstawa dobrze, ponad 90% będzie a za rozszerzenie się nie chciałam zabierać, bo na UP z tego co pamiętam nie ma dużej różnicy w przeliczniku punktów, no wiecie o co chodzi ;p więc mi wystarczy dobra podstawa. a co do wypowiedzi wild_horse o tym zakończeniu w liście to chyba wystarczy. ja napisałam Love, XYZ bo i tak przekroczyłam 150 słów i musiałam maksymalnie skracać ;p jejku rozszerzony polski... podziwiam!
syla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 09:21   #88
ja_majka
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Hahaha, dokładnie tak samo pomyślałam Tyle że chyba nie nazbieram tyle % co Ty .

Ale dzisiaj rozszerzony polski , to sobie humor poprawiłam.

ja_majko, a co Ty w ogóle studiujesz?
Rozszerzony polski ? Wow ja się nie porywałam... w ogóle poszłam sobie trochę na łatwiznę szczerze mówiąc, teraz lekko tego żałuję... ale będzie co ma być, nie martwię się! grunt to pozytywne nastawienie

ja studiuję Etnologię na UMCS, całe szczęście już nie długo

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez syla22 Pokaż wiadomość
u mnie podstawa dobrze, ponad 90% będzie a za rozszerzenie się nie chciałam zabierać, bo na UP z tego co pamiętam nie ma dużej różnicy w przeliczniku punktów, no wiecie o co chodzi ;p więc mi wystarczy dobra podstawa. a co do wypowiedzi wild_horse o tym zakończeniu w liście to chyba wystarczy. ja napisałam Love, XYZ bo i tak przekroczyłam 150 słów i musiałam maksymalnie skracać ;p jejku rozszerzony polski... podziwiam!

podziwiam, że masz od razu plan co i gdzie chcesz studiować! ja nie miałam tego komfortu jak wypełniałam deklarację to miałam milion planów, marzeń i nie wiedziałam którą drogę wybrać... co poskutkowało tzw " pójściem na łatwiznę" a jesli chodzi o końcówkę listu, to moim zdaniem obie macie dobrze

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

a tak zupełnie poza tematem pytam- gdzie są faceci na tym forum ? nie to, że mi przeszkadza towarzystwo samych kobiet, ale śmiesznie byłoby, gdyby tylko behawiorystki na roku były
__________________
"Reggae jest rzeką miłości stworzoną dla tych, którzy wiedzą czym jest miłość. "
ja_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 14:38   #89
Ch_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 9
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

zarejestrowałam się, żeby Wam powiedzieć, że...właśnie dzięki...Wam dowiedziałam się dzisiaj o tym kierunku i...o tak, będę próbować z przyjemnością bym poszła na to

a jak to jest z zakwaterowaniem... przyjmą mnie w ogóle gdziekolwiek z dwoma psami? Czy będzie ciężko? a może jakaś byłaby chętna na wspólne mieszkanko?
Ch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 15:06   #90
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Behawiorystyka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie - Ktoś chętny

Ooo, słyszałam, że to bardzo dobra uczelnia jest . A dlaczego "na szczęście już nie długo"? Przepraszam, że tak wypytuję - po prostu jestem na etapie zbierania jak najwięcej info o różnych kierunkach

To mnie pocieszyłyście, bo już myślałam (kumpela mi coś gadała) że to zakończenie miało być jakoś inaczej . Chociaż też mi się wydawało, że to list prywatny, do kolegi i takie Kisses czy Love w zupełności wystarczy

Co Wy się tak dziwicie z tym R polskim? Przecież to super przedmiot jest i przyjemna maturka!

ja_majko, Danuta Rinn już daaawno temu zauważyła ten sam problem
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-11 01:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.