Kto poślubi mojego syna? :D - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-26, 22:03   #151
ikasp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

nie wiem, ale wydaje mi się, że to będzie dopiero gdy akcja przeniesie się do ich domów

Bo ogólnie to ta zajawka na początku, jest zajawką tego co będzie w całym programie, a później następuje zajawka odcinka tak mi się wydaje :P dlatego czekam na te "ambitne" sceny
__________________
Zapuszczam włosy i dbam o nie
Uważam na słodycze
Ćwiczę Jillian
http://www.suwaczek.pl/cache/bc16466b06.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez ikasp
Czas edycji: 2014-09-26 o 22:18 Powód: sprecyzowanie :)
ikasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 11:49   #152
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Mi sie wydaje, że to było takie jakies popchnięcie czy coś? To na pewno będzie dalej już w domu Czekam właśnie aż się tam przeniosą i się zacznie prawdziwa akcja

Dopiero obejrzałam odcinek. I dalej podtrzymuję, że Pawełek to gej
W ogóle te jego rozebranie się pod prysznicem

A śmiech Patryka co się "otwarł" jest co najmniej komiczny.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 21:54   #153
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Po ostatnim odcinku umocniłam się co do przekonania, że Paweł to gej. Te masaże i prysznic, wszystko wyglądało tak jakby robił to co ktoś mu wcześniej kazał.
Ta zajawka z pobiciem dziewczyny leciała chyba na początku każdego odcinka, bo tak jak pisała ikasp, to taka zajawka z całego programu.
I najfajniejsza jest chyba mama Pawełka. Mamuśki Konrada i pakera z małą czaszką (zapomniałam jak ma na imię) są wredne!
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:55   #154
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Hahaha dziewczyny smieje sie w glos z waszych komentarzy! Mam takie same odczucia. A najbardziej rozwala mnie ten caly Patryk z tym wywalonhm jezorem.. masakra. Az sie zastanawiam co pokarze w jutrzejszym odcinku
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:36   #155
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez ikasp Pokaż wiadomość
Co do mamy Konrada wydaje się sroga, ale lubię ją (nie wiem czemu).
też ją lubię, jakaś taka sensowna mi się wydaje
Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Najbardziej podobało mi sie, jak mama wioślarza komentowała "sekrety" uczestniczek
Też mi się podobało Fajnie, że podeszła do tego z humorem
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
umarłam
program jest szmirowaty, to fakt, Patryk i Pawełek są obrzydliwi Za to wioślarz i jego mama spoko, trzymam kciuki za wioślarza i Ewelinę
Pawełek to największe dno tego programu, za to jego mama jest nawet spoko
Ja też mam nadzieję, że Konrad wybierze Ewelinę wg mnie jest najnormalniejsza z tego całego programu
Cytat:
Matka Konrada to babeczka z klasą, aż dziwne, że poszli do tego programu, bo koleś też całkiem w porządku
też mnie to dziwi, chłopak niegłupi, niebrzydki, na pewno nie miałby problemu ze znalezieniem dziewczyny

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Mamuśki Konrada i pakera z małą czaszką (zapomniałam jak ma na imię) są wredne!
O właśnie, już wiem, co mi w nim nie pasowało!
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 10:02   #156
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Szkoda, żę dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Oglądam program bo można nieźle się pośmiać. Też uważam, że Pawełek jest gejem, za to jego mame najbardziej lubie ze wszystkich z jego kandydatek nie mogę z Afrodyty te imię (pewnie fałszywe), ta grzywka. Patryk i jego spanie z mamą, pamietam z 1 odcinka jak jego mama powiedziała, że po śmierci ojca Patryk musiał zastąpić męża w domu i ona żadnego związku już nie chciała zabrzmiało mi dwuznacznie. Konrada mama wydaje mi się wredna z twarzy. Nic dziwnego, że tak lubi Oliwie chyba są takie same. Ewelina wydaje się ok.
Artura i jego mame kojarze czy oni nie wystąpili w Rozmowach w Toku.?
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 10:13   #157
Miska1477
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Międzyrzecz
Wiadomości: 48
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Nie oglądam tego programu. Jakoś nie jest w moim guście
Miska1477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 16:46   #158
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

A co dzisiaj jest? ŚRODA i kolejny odcinek.
Dopiero dołączam do tego wątku, witam się.

Dla mnie to dziwne, że takie chłopaki (z wyjątkiem Pawła) mają problem ze znalezieniem dziewczyny... Dziwne.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:13   #159
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Ja uwielbiam matkę Konrada i jemu samemu bardzo kibicuję Mam nadzieję, że wybierze Ewelinę.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:13   #160
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Matka Konrada wbrew temu, jaka się wydaje, jest bardzo ludzka wybacza ekscesy za młodu, bo pewnie sama święta nie była, tylko właśnie miała ogromne powodzenie. Sama dziś przyznała, że też korzystała z nocy, czego efektem jest Konrad. Ja ciekawa jestem, gdzie ojcowie naszych kawalerów, rodzeństwo i nie wierzę w to, że wszyscy mieszkają tylko w 2 osoby z matką w takich dużych, pięknych domach.
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:26   #161
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez She is pink Pokaż wiadomość
Matka Konrada wbrew temu, jaka się wydaje, jest bardzo ludzka wybacza ekscesy za młodu, bo pewnie sama święta nie była, tylko właśnie miała ogromne powodzenie. Sama dziś przyznała, że też korzystała z nocy, czego efektem jest Konrad. Ja ciekawa jestem, gdzie ojcowie naszych kawalerów, rodzeństwo i nie wierzę w to, że wszyscy mieszkają tylko w 2 osoby z matką w takich dużych, pięknych domach.
Konrad ma jeszcze brata i siostrę, ale wiadomo, że ich nie pokazują, bo to nie o nich program i może nawet nie wyrazili zgody.

Pobuszowałam trochę na profilach na fb i mam pewne podejrzenia co do wybranki Konrada.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 22:45   #162
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Konrad ma jeszcze brata i siostrę, ale wiadomo, że ich nie pokazują, bo to nie o nich program i może nawet nie wyrazili zgody.

Pobuszowałam trochę na profilach na fb i mam pewne podejrzenia co do wybranki Konrada.
To znaczy? Ja buszowałam jakiś czas temu, ale niczego nie znalazłam.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:51   #163
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
To znaczy? Ja buszowałam jakiś czas temu, ale niczego nie znalazłam.
Nie chcę tutaj spojlerować, bo mogę sie mylic
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 23:03   #164
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

W kilku slowach

Mama patryka na poczatku wydawala sie najbardziej spoko ale teraz widac ze beda z nia problemy. Patryk za to nie szuka zony a dobrej zabawy. Czy tylko ja bylam zazenowana podczas czytania wierszyka przez pawla? Chyba bardziej niz ja, jest on zazenowany gdy tylko ma kontakt z dziewczynami. Matka konrada wyglada groznie ale chyba jest spoko. Sympatie budzi tez mama artura.

Foch tej izy jak konrad ja odrzucil.. no comment

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Jezu ale bykow. Sorry. Pisze z telefonu
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 23:45   #165
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Nie chcę tutaj spojlerować, bo mogę sie mylic
Napisz na biało- zaryzykuję
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:42   #166
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Ja się z tej Izy strasznie śmiałam. Jaka dziwna baba. Focha strzeliła, że jej nie wybrał i odrzucił

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam matkę Konrada i jemu samemu bardzo kibicuję Mam nadzieję, że wybierze Ewelinę.
też jestem za Eweliną
jego mama mnie przekonała do siebie w tym odcinku
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:42   #167
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Dość nudny odcinek. Paweł ciamajda nic dziwnego, że wolą jego matkę, Patryk zachowuje się jak chłopiec w sklepie z zabawkami. Najbardziej podoba mi się Konrad i Ewelina.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:50   #168
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Hahahahahahaha,ale sie usmialam jak. Pawel? Kilka razy probowal kawal oppowiedziwc,hahaha
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 09:31   #169
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam matkę Konrada i jemu samemu bardzo kibicuję Mam nadzieję, że wybierze Ewelinę.
Tez go lubię jako jedynego z całego programu. Przystojny, męski, do rzeczy, wydaje sie inteligentny. Jego matke lubie jeszcze bardziej, wydaje sie być fajną kobietą. Ewelina wydaje mi się sztuczna.
Marzanna tez fajna.
Dwie pozostałe mamuski koszmarne, zwłaszcza ta czarna z długimi włosami. Chyba sie za bardzo wczuwa w rolę opiekunki synusia. Synus tez niezły, zachowuje sie jak dziecko, które robi wszystko by spłatac mamusi psikusa :d kurcze nie ten wiek .
Pawełek no masakra, masakra straszny... jego matka tez... ale tym dziewczynom sie trafiło...
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 09:39   #170
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Matka Patryka była wczoraj wyjątkowo irytująca. Do tego pory uważałam, że jest fajna, sympatyczna, ciepła, a wczoraj jej syn sam co chwilę wyrywał dziewczyny z kuchni, ale pretensje miała do kandydatek, a jej synuś oczywiście niewinny i wspaniały i nic złego nie uczynił.
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 09:40   #171
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Odrzucona Iza Taka duża dziewczynka a taki foch, no wstyd
A jak nr telefonu nawet nie chciała dać

Macie rację, para wioślarz i jego mama są najfajniejsi Z początku ona mi tak surowo wyglądała. Ale zapunktowała u mnie tym, że żartobliwie pdoeszła do sekretów dziewczyn (z czego większość to i tak bzdury). no i tym wczoraj, że ona nie będzie w nocy synka pilnować bo są dorośli. Amen.

Przeciwnie do tej mamusi Patryka czy tego pakera, nie wiem jak mu tam. Co mówi na dziewczyny "Foczki" Ta mamusia Patrykowa to jak dla mnie nie do przyjęcia, ona będzie pilnować! Jezusie, domowy monitoring.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 09:57   #172
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Ja się boję o Ewelinę, bo sprawia wrażenie jakby jej nie interesował. Nie "walczy", jakoś nawet się nie stara. Nie wykazuje inicjatywy żadnej.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:00   #173
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Hahahahahahaha,ale sie usmialam jak. Pawel? Kilka razy probowal kawal oppowiedziwc,hahaha
to było świetne dziewczyny sobie z niego jaja robiły
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:09   #174
monstrosity_inside
Przyczajenie
 
Avatar monstrosity_inside
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

A ja Wam powiem, że jedyna matka ktoś lubię jest mama tego wioślarza ta druga czarna zalatuje mi kazirodztwem, mamuśka tego od ciastek drażni mnie samym wyglądem, a matka pakera wydaje mi sie koszmarnie despotyczna...
__________________
When I met you, flowers started growing in the darkest parts of my mind...
monstrosity_inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:34   #175
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Iza najpierw się tak ogromnie zdziwiła że nie została wybrana a później ten foch był strasznie śmieszny

Wiersz Pawełka a wcześniej się chwalił że o wszystkim może napisać to spodziewałam się czegoś wyrafinowanego

Najbardziej mnie żenują te uradowane teksty że przecież Mama kiedyś pójdzie spać i można za jej plecami wejść sobie do łóżka 30-latki się cieszą że się wymkną mamusi
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 13:48   #176
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Iza mnie rozbawiła Hahahaha! Przecież oni w ogóle do siebie nie pasowali. Izę uważam za brzydką, ona zresztą chyba dużo starsza od niego? Poza tym nie była sympatyczna, nie potrafiła się zgrać z dziewczynami, stosunek do samego zainteresowanego też chyba taki nijaki... Przecież to od początku było wiadomo, że odpadnie...

Wiersz Pawła mnie rozbawił!! I to pytanie- która z Was jest młodsza?

Teksty tych matek, które dzielnie strzegą "prawictwa i przyzwoitości" synalków Nieee, żadnego spania w nocy itp. itd. Dobre sobie... Biorąc pod uwagę to, jak chętnie synalki się bawili na całego ze swoimi wybrankami i biorąc ich wierność pod uwagę to śmiech na sali....

W ogóle ten program to jedna wielka żenada, nie wiem czemu go oglądam....
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 15:00   #177
marakuska
Raczkowanie
 
Avatar marakuska
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 36
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Wiersz Pawełka był tak żenujący że myślałam że przełączę tak mi wstyd było - rymy jak z więziennej grypsiarni...

Chociaż generalnie uważam że Pawełek nie jest złym człowiekiem - wolę go na przykład od cwaniaczka Patryka i od trolla z małą czaszką
On się po prostu nie nadaje do tego programu ale ogólnie wydaje się być miły - jak na razie bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym szarpaniem w zajawce
Ale nie biorąc pod uwagę jego domniemanej przez nas odmiennej orientacji to gdybym miała tylko (podkreślam słowo TYLKO) ich trzech do wyboru żeby się spotkać na kawę - Patryczka, Pawełka i Trolla to chyba jednak wybrałabym Pawełka bo on się wydaje taki nieszkodliwy - zwłaszcza mnie ujął tym wzruszeniem, że musiał się pożegnać z dwiema dziewczynami - te łzy w oczach troszkę mnie rozczuliły...

Jednorazowa randka - mój ranking wszystkich na teraz:
1. Wioślarz - myślę, że nie byłoby nudno, ma trochę zainteresowań i byłoby o czym pogadać
2. Pawełek - jest tak zagubiony i skrępowany, że przynajmniej sama bym się przy nim nie krępowała, a nie lubię tego bardzo na pierwszym spotkaniu - gadałabym o wszystkim co mnie interesuje a on by sobie przytakiwał
3. Troll - też mnie nie onieśmiela ale te jego odzywki typu "foczki" są takie prymitywne, myślę że pogadałabym sobie z nim o odżywkach i siłowni bo też lubię i czas by jakoś minął
4. Patryczek - zupełnie nie mój typ - chyba strasznie bym się męczyła, wydaje się taki dzieciuchowaty, niedojrzały, posiadający straszny pustostan w głowie - nie wiem o czym miałabym z nim rozmawiać, bo jak na razie to on chyba poza mamusią żadnych zainteresowań nie posiada

A jaki jest wasz ranking?
marakuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 14:47   #178
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Tez go lubię jako jedynego z całego programu. Przystojny, męski, do rzeczy, wydaje sie inteligentny. Jego matke lubie jeszcze bardziej, wydaje sie być fajną kobietą. Ewelina wydaje mi się sztuczna.
Marzanna tez fajna.
Dwie pozostałe mamuski koszmarne, zwłaszcza ta czarna z długimi włosami. Chyba sie za bardzo wczuwa w rolę opiekunki synusia. Synus tez niezły, zachowuje sie jak dziecko, które robi wszystko by spłatac mamusi psikusa :d kurcze nie ten wiek .
Pawełek no masakra, masakra straszny... jego matka tez... ale tym dziewczynom sie trafiło...
Zgadzam się, oprócz tego że mama Pawełka wydaje mi się taką normalną i sympatyczną osobą.

Cytat:
Napisane przez marakuska Pokaż wiadomość
Wiersz Pawełka był tak żenujący że myślałam że przełączę tak mi wstyd było - rymy jak z więziennej grypsiarni...

Chociaż generalnie uważam że Pawełek nie jest złym człowiekiem - wolę go na przykład od cwaniaczka Patryka i od trolla z małą czaszką
On się po prostu nie nadaje do tego programu ale ogólnie wydaje się być miły - jak na razie bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym szarpaniem w zajawce
Ale nie biorąc pod uwagę jego domniemanej przez nas odmiennej orientacji to gdybym miała tylko (podkreślam słowo TYLKO) ich trzech do wyboru żeby się spotkać na kawę - Patryczka, Pawełka i Trolla to chyba jednak wybrałabym Pawełka bo on się wydaje taki nieszkodliwy - zwłaszcza mnie ujął tym wzruszeniem, że musiał się pożegnać z dwiema dziewczynami - te łzy w oczach troszkę mnie rozczuliły...

Jednorazowa randka - mój ranking wszystkich na teraz:
1. Wioślarz - myślę, że nie byłoby nudno, ma trochę zainteresowań i byłoby o czym pogadać
2. Pawełek - jest tak zagubiony i skrępowany, że przynajmniej sama bym się przy nim nie krępowała, a nie lubię tego bardzo na pierwszym spotkaniu - gadałabym o wszystkim co mnie interesuje a on by sobie przytakiwał
3. Troll - też mnie nie onieśmiela ale te jego odzywki typu "foczki" są takie prymitywne, myślę że pogadałabym sobie z nim o odżywkach i siłowni bo też lubię i czas by jakoś minął
4. Patryczek - zupełnie nie mój typ - chyba strasznie bym się męczyła, wydaje się taki dzieciuchowaty, niedojrzały, posiadający straszny pustostan w głowie - nie wiem o czym miałabym z nim rozmawiać, bo jak na razie to on chyba poza mamusią żadnych zainteresowań nie posiada

A jaki jest wasz ranking?
Ja jak oglądałam i był moment wierszyka, to na chwile przełączyłam w przeglądarce na inną kartę tak byłam zażenowana

Faktycznie mama Konrada okazała ostatnio trochę bardziej 'ludzką twarz', bo początkowo strasznie sroga i wredna się wydawała.
No i też najbardziej podoba mi się Konrad, Pawełek to taka ciapa niedorajda, Patryk i Artur w 1 odc wydawali mi się tacy neutralni: Patryk wydał mi się sympatyczny, troche dziwnie mówił no ale co tam Jednak zachowanie na imprezie, to co było w ostatnim odcinku... Podsumuję jednym słowem: DNO. A Artur też taki dzieciakowaty się wydaje i w głowie to on za wiele nie ma (mimo małej czaszki:P).
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 16:56   #179
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Czy tylko mnie przechodzą dreszcze jak słyszę głosik Patryka? Ogromnie mnie zaczął ten koleś wkurzać.

Nie będę oryginalna, najbardziej podoba mi się Konrad Jego mama na początku mnie przeraziła, ale teraz wydaje mi się bardzo w porządku.

Ktoś wie czy to są serio ich domy (wszyscy mieszkają w ogromnych, nowiutkich chałupkach??) czy są wynajęte na potrzeby show?
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 17:03   #180
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Kto poślubi mojego syna? :D

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie przechodzą dreszcze jak słyszę głosik Patryka? Ogromnie mnie zaczął ten koleś wkurzać.

Nie będę oryginalna, najbardziej podoba mi się Konrad Jego mama na początku mnie przeraziła, ale teraz wydaje mi się bardzo w porządku.

Ktoś wie czy to są serio ich domy (wszyscy mieszkają w ogromnych, nowiutkich chałupkach??) czy są wynajęte na potrzeby show?
Nie tylko A jak już słyszę jego śmiech to sama nie wiem..Odrzuca mnie z miejsca
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 08:14:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.