KOLCZYK W NOSIE...PROSZE O POMOC! :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-17, 15:46   #1
VeNkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14

KOLCZYK W NOSIE...PROSZE O POMOC! :((


Hey! Niedawno postanowiłam przebić sobie nosek (uważam to za bardzo sexowny dodatek hi hi hi) Lecz...mam co do tego pewne obawy i dlatego proszę o pomoc! Moje pytanka to:
1.Jak dbać o nosek po przebiciu?
2.Co zrobić i jakie środki stosować gdy kolczyk się znudzi a nie chcę się by pozostała blizna
3.Czy będzie miejsce gdzie kolczyk ropiało,oraz miało czerwony kolor? Jeśli tak to co robić?
4.Prosze o rady i wogole o informacje na temat przebitego noska wszsytkich Kobitek z góry slicznie dziekuje!
VeNkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:46   #2
VeNkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
KOLCZYK W NOSIE...PROSZE O POMOC! :((

Hey! Niedawno postanowiłam przebić sobie nosek (uważam to za bardzo sexowny dodatek hi hi hi) Lecz...mam co do tego pewne obawy i dlatego proszę o pomoc! Moje pytanka to:
1.Jak dbać o nosek po przebiciu?
2.Co zrobić i jakie środki stosować gdy kolczyk się znudzi a nie chcę się by pozostała blizna
3.Czy będzie miejsce gdzie kolczyk ropiało,oraz miało czerwony kolor? Jeśli tak to co robić?
4.Prosze o rady i wogole o informacje na temat przebitego noska wszsytkich Kobitek z góry slicznie dziekuje!
VeNkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:31   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: KOLCZYK W NOSIE...PROSZE O POMOC! :((

Ja przebiłam jakieś... yyy... pięć lat temu i przez tydzień miałam lekko czerwone miejsce ale zaraz mi się zagoiło. Jak znudzi ci się kolczyk w nosie to go wyjmiesz i zostanie ci mała dziurka, która z czasem jest coraz mniej widoczna i niestety może zarosnąć. Raczej nie widać, że masz przebity nos, jeżeli nie nosisz kolczyka.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:31   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: KOLCZYK W NOSIE...PROSZE O POMOC! :((

Ja przebiłam jakieś... yyy... pięć lat temu i przez tydzień miałam lekko czerwone miejsce ale zaraz mi się zagoiło. Jak znudzi ci się kolczyk w nosie to go wyjmiesz i zostanie ci mała dziurka, która z czasem jest coraz mniej widoczna i niestety może zarosnąć. Raczej nie widać, że masz przebity nos, jeżeli nie nosisz kolczyka.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.