Antykoncepcja na pierwszy raz - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 11:44   #1
karolinkal1
Raczkowanie
 
Avatar karolinkal1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z domu;p
Wiadomości: 275
Red face

Antykoncepcja na pierwszy raz - zbiorczy


.

Edytowane przez karolinkal1
Czas edycji: 2010-01-23 o 21:27
karolinkal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:56   #2
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Jesli nie bedziesz uprawiac sexu czesto, to po co brac pigulki antykoncepcyjne? Wtedy wystarczy prezerwatywa.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 12:00   #3
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Najlepiej udaj sie do ginekologa,tam sie przebadasz spokojnie porozmawiasz z lekarzem i dobierze dla Ciebie odpowiednią metode np.tabletki

Co do Twojego wieku to rzeczywiście jesteś młoda,ale przedewszystkim świadoma konsekwencji współżycia ->chcesz się zabezpieczać i to jest dobre!
pozdrawiam
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 13:39   #4
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez Rosa
Najlepiej udaj sie do ginekologa,tam sie przebadasz spokojnie porozmawiasz z lekarzem i dobierze dla Ciebie odpowiednią metode np.tabletki
Nie wydaje mi się żeby lekarz wypisał jej recepre na pigułki bez zgody rodziców. Współżycie z osobą poniżej 16 roku życia to przestęsptwo więc żaden lekarz nie będzie przykładał do tego reki
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 13:42   #5
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

ja rozpoczelam wspolzycie majac 17 lat i odrazu zdecydowalam sie na pigulki-czulismy sie poprostu komfortowo
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:04   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

no moim zdaniem najlepsza metoda to tabletki antykoncepcyjne. prawde mowiac to bym sie bala rozpoczac wspolzycie z samymi prezerwatywami juz tu nie mowie o takich np. globulkach dopochwowych od samego pcozatku bralam tabletki i czuje sie z nimi cudownie masz 15lat... nie powiem czy to wczesnie czy poźno na seks kazdy podejmuje dla siebie sluszna decyzje moja mama np. doiwedziala sie ze stracilam cnote to zrobila mi awanture a mam juz 19lat prawie wiec zalezy od twojego podejscia do seksu ale podoba mi sie to ze myslisz o zabezpieczeniu a nie lecisz na gleboką wode
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:07   #7
Anya_86
Raczkowanie
 
Avatar Anya_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: róznie to bywa
Wiadomości: 455
GG do Anya_86
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Zdecydowanie pigułki nie są dla Ciebie odpowiednie, a dlaczego??bo to ingerencja w Twój system hormonalny który co dopiero zdążył się jakos uregulować, choc może i nie do końca.Tabletkami nawet tymi z najmniejszą dawką hormonu rozregulujesz sobie cały system, później jest problem z zajsciem w ciążę z utrzymaniej jej.To już Twoja decyzja ale myślę ze powinnaś się zdecydowac na inną metodę.To ważne dla Twojego późniejszego zdrowia.To prawda że pigułki mają wysoką skuteczność, ale możesz je zastąpić innymi srodkami antykoncepcyjnymi, np. gloulki + prezerwatywa(np. ze środkiem plemnikobójczym), można by też postarać się o obliczenie kiedy mniej wiecej wypadają Twoje dni niepłodne i wtedy zdecydować się na współżycie.Te trzy rzeczy dadzą wysoką skuteczność, myślę że wtedy nie powinnaś martwić się ewentualne zajście w ciążę.
Co do wieku, to już Twoja decyzja ja mając tyle lat nie myślałam jeszcze by rozpocząć współżycie, i zrobiłam to jak poczułam że to ten moment.Cóż mogę dodać....życzę przyjemnego sexu i mało dzieci
Anya_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 15:32   #8
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Antykoncepcja na 1 raz - zbiorczy

witam Was
Mam problem, mam 17 lat i szykuje się do 1 razu. Problem tkwi w antykoncepcji, nie chce brać narazie tabletek. Czy globułki + gumki wystarczą?
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:20   #9
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: antykoncepcja na 1 raz

powinno wystarczyć

jezeli dla chłopaka to tez jest pierwszy raz dobrze by było gdyby sobie wcześniej poćwiczył zeby nie było problemu z załozeniem gumki gdy "się za siebie weźmiecie"
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:39   #10
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: antykoncepcja na 1 raz

mysle ze to dobre polaczenie, i wlasnie niech chlopak pociwczy i lepiej miejscie przy sobie wiecej niz jedna gumke bo jak peknie.... to przyda wam sie druga
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:46   #11
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

mysle,ze jak idzie sie do lekarza prywatnie i mu sie za to placi to nie ma zadnych problemow z dostaniem recepty na pigulki.To oczywiscie zalezy od lekarza,musi Cie zbadac i wypytac
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 16:48   #12
xmadax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: antykoncepcja na 1 raz

Moim zdaniem dla kazdego pierwszy raz jest wyjtkowy, i kiedy juz dojdziecie do momentu "teraz czas zalozyc gumke", pomoz facetowi lub poprostu badz przy nim, chyba ze faceta to peszy.oni maja to we krwi, wiedza jak co i gdzie sie naklada, dlatego lepiej jak mu nie bedziesz pomagala, bo facet zazwyczaj zlosci sie przy tym, myslac ze uwazasz go za oferme!! Mozna jeszcze kupic plastry anty... tez sa dobre polecam POWODZENIA!!!
xmadax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:19   #13
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez Anya_86
Zdecydowanie pigułki nie są dla Ciebie odpowiednie, a dlaczego??bo to ingerencja w Twój system hormonalny który co dopiero zdążył się jakos uregulować, choc może i nie do końca.Tabletkami nawet tymi z najmniejszą dawką hormonu rozregulujesz sobie cały system, później jest problem z zajsciem w ciążę z utrzymaniej jej.To już Twoja decyzja ale myślę ze powinnaś się zdecydowac na inną metodę.To ważne dla Twojego późniejszego zdrowia.To prawda że pigułki mają wysoką skuteczność, ale możesz je zastąpić innymi srodkami antykoncepcyjnymi, np. gloulki + prezerwatywa(np. ze środkiem plemnikobójczym), można by też postarać się o obliczenie kiedy mniej wiecej wypadają Twoje dni niepłodne i wtedy zdecydować się na współżycie.Te trzy rzeczy dadzą wysoką skuteczność, myślę że wtedy nie powinnaś martwić się ewentualne zajście w ciążę.
Co do wieku, to już Twoja decyzja ja mając tyle lat nie myślałam jeszcze by rozpocząć współżycie, i zrobiłam to jak poczułam że to ten moment.Cóż mogę dodać....życzę przyjemnego sexu i mało dzieci
Podpisuję się obiema rączkami! Nic dodać nic ująć!

p.s a tak z czystej babskiej ciekawości - ile lat ma twój TŻ?
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:36   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez blueania
mysle,ze jak idzie sie do lekarza prywatnie i mu sie za to placi to nie ma zadnych problemow z dostaniem recepty na pigulki.To oczywiscie zalezy od lekarza,musi Cie zbadac i wypytac
Ja bym się powstrzymała przed takimi radami. Osoba 15 letnia jest osobą nieletnią,seks z taką osobą to przestępstwo, poza tym wg Kodeksu Lekarskiego: W przypadku pacjenta niepełnoletniego lekarz ma obowiązek informowania jego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna faktycznego.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:06   #15
Chibusa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Chibusa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

ja też radzę globulki + prezerwatywa..
sama chyba nigdy nie zdecyduje się na pigułki..nie wiem może jestem jakaś zacofana czy cos..ale boje się potem przykrych konsekwencji...
Chibusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:34   #16
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja bym się powstrzymała przed takimi radami. Osoba 15 letnia jest osobą nieletnią,seks z taką osobą to przestępstwo, poza tym wg Kodeksu Lekarskiego: W przypadku pacjenta niepełnoletniego lekarz ma obowiązek informowania jego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna faktycznego.
to nie byla rada tylko stwierdzenie jak to naprawde wyglada Dziewczyna i tak zrobi co chce
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:46   #17
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Nie chce sie bawic w moralizatorke, choć bardzo bym w tym przypadku chciała, ale decyzja należy do Ciebie.
Wydaje mi się, że powinnaś udać się do lekarza i dopiero po rozmowie z nim podjąć decyzje co do odpowiedniej metody.
Musisz tez zastanowic się nad konsekwencjami bo to nie tylko przyjemność, ale także możliwość tego, że zajdziesz w ciąże,(bo to tak już z tym jest, że "to" nie przytrafia się tylko innym) powinnaś sobie to uzmysłowić zanim rozpoczniesz współzycie i nie wybierac właściwej dla siebie metody kierując się opiniami na forum, np. metoda naturalna, obliczanie dni płodnych i niepodłodnych nie jest odpowiednią dla Ciebie metoda, jestes jeszcze za młoda, aby w pełni "poznać" swój organizm
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:58   #18
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez blueania
to nie byla rada tylko stwierdzenie jak to naprawde wyglada Dziewczyna i tak zrobi co chce
Czyli mówisz,że to jest normalne postępowanie wśród lekarzy przyjmujących prywatnie,że jak przyjdzie 15 latka to jej wypisze receptę? Lekarz w tym momencie łamie kodeks lekarski i prawny pewnie też. Osoba niepełnoletnia nie może sama bez zgody rodziców gdzieś wyjechać,nawet na głupią wycieczkę szkolną,gdzie jest pod czyjąś opieką,a co dopiero mówić o wizycie u ginekologa bez zgody rodziców i przepisaniu tabletek anty. Przecież to nie są witaminy,by ich stosowanie mogło być takie proste i łatwe w takim wieku.

Ja przez kilka lat realizowałam recepty na tabletki anty mojej mamy i nigdy nie poszło łatwo,by te leki dostać. Zawsze była cała lista pytań czy to dla mnie czy dla kogo,często się zdarzało,że specjalnie kierownik dawała zgodę na wydanie tabletek.

Masz rację,że dziewczyna zrobi co zechce,co nie oznacza,że lekarz również powinien robić co zechce mając w nosie Kodeksy i prawo
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 20:52   #19
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

ja w wieku 15 lat na sama prezerwatywe bym sie nogdynie zdecydowała. Swoja droga na sex tez nie, bo w wieku 15 lat to sie za raczke chodziło i na lody do kawiarenkino ale to Twoja sprawa a ja nie bede prawic morałów.

Wątpie żeby lekarz przepisał Ci pigułki anty,które sa w sumie najskuteczniejsza metoda, jak wiadomo współżycie z osoba ponizej 16 roku życia to przestepstwo więc to raczej niemozliwe.
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 21:06   #20
ergastoplazma
Raczkowanie
 
Avatar ergastoplazma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez bardotka_a
Nie chce sie bawic w moralizatorke, choć bardzo bym w tym przypadku chciała, ale decyzja należy do Ciebie.
Wydaje mi się, że powinnaś udać się do lekarza i dopiero po rozmowie z nim podjąć decyzje co do odpowiedniej metody.
Musisz tez zastanowic się nad konsekwencjami bo to nie tylko przyjemność, ale także możliwość tego, że zajdziesz w ciąże
Całkowicie się zgadzam
ergastoplazma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:20   #21
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Powtórzę to co mówiły inne Wizażanki, ale tego nigdy za wiele:

1. Ja również słyszałam, ze seks z osobą 15-to letnią to przestępstwo, więc już nawet nie ma co mówić więcej...

2. Faktycznie w tym wieku, kiedy pewnie nawet okres masz jeszcze nieregularny, tabletki to nienajlepszy pomysł.

3. Nieważne jaka metodę antykoncepcji wybierzesz - nigdy nie będzie ona w 100% pewna. Dlatego musisz się zastanowić, niekoniecznie akurat nad tym, czy jesteś teraz gotowa na EWENTUALNE dziecko (bo w wieku 15 lat nie jesteś), ale co sie stanie jeśli już w ciążę zajdziesz, np. czy uważasz (chociaż tego w 100% też nie wiesz) że TŻ Cię nie zostawi, czy rodzice nie wyrzucą Cię z domu (skrajny przyapdek, ale jednak).

Wiemy, że i tak zrobisz to co zechcesz, ale jednak swoje musimy mówić
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:31   #22
karolinkal1
Raczkowanie
 
Avatar karolinkal1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z domu;p
Wiadomości: 275
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

.

Edytowane przez karolinkal1
Czas edycji: 2010-01-23 o 21:26
karolinkal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:35   #23
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

wg mnie wlasnie jestes za mloda heh ale dobra .najlepsze sa piguly ale niewiadomo czy lekarz ci przepisze.starszym 16 i 17 latkom nieraz nie chca a co dopiero 15-latce.wiec jak ich nie dostaniesz to zostaje ci tylko prezerwatywa a to nie jest najlepszy srodek w ogole a co dopiero na pierwszy raz:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:37   #24
fazuuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 171
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

A ja napiszę tak:
Byłam u ginekologa który zanim zapisał mi tabletki anty poprosił o zgodę rodziców.
Myślę,że to chyba najlepsza forma zabezpieczenia.Oprócz tego proponowałabym prezerwatywy-jeśli czułabyś się niepewnie.

Aha,i nie mówię,że jesteś za młoda bo przecież to nie moje sprawa.
Każdy zaczyna to robić wtedy kiedy chce i najważniejsze jest to jak się do tego podchodzi.Skoro chcesz się zabezpieczać-to dobrze.

Nie wiem,Dziewczyny ,dlaczego wtrącacie się do wieku w jakim rozpoczyna się współżycie.Chciałam zauważyć,że większość z nas traci je w wieku 15-17.Jednak nie wszyscy podchodzą do tego z głową i dlatego jest tak wiele niechcianych ciąży.

To jest każdego indywidualna sprawa.Wtrącanie się tu nic nie pomoże.

Z poważaniem
__________________
''Bo gdzie jest twój skarb,tam będzie i serce twoje''. Mt 6,21
fazuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:37   #25
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez aisne
Powtórzę to co mówiły inne Wizażanki, ale tego nigdy za wiele:

1. Ja również słyszałam, ze seks z osobą 15-to letnią to przestępstwo, więc już nawet nie ma co mówić więcej...

2. Faktycznie w tym wieku, kiedy pewnie nawet okres masz jeszcze nieregularny, tabletki to nienajlepszy pomysł.

3. Nieważne jaka metodę antykoncepcji wybierzesz - nigdy nie będzie ona w 100% pewna. Dlatego musisz się zastanowić, niekoniecznie akurat nad tym, czy jesteś teraz gotowa na EWENTUALNE dziecko (bo w wieku 15 lat nie jesteś), ale co sie stanie jeśli już w ciążę zajdziesz, np. czy uważasz (chociaż tego w 100% też nie wiesz) że TŻ Cię nie zostawi, czy rodzice nie wyrzucą Cię z domu (skrajny przyapdek, ale jednak).

Wiemy, że i tak zrobisz to co zechcesz, ale jednak swoje musimy mówić
przestepstwo jest z osoba poniezej 15 r.z jak ma skonczone 15 to juz nic im nie grozi ,ale co do innych metod masz racje ,bez pigulek wg mnie jestes skazana predzej czy pozniej na wpadke obojetnie czy lat 15 16 17 to wciaz za malo na bycie mama
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:29   #26
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: antykoncepcja na 1 raz

Do gumki może się przydać jakiś krem lub żel plemnikobójczy Zabezpieczysz się podwójnie i dodatkowo są one nawilżające, mogą pomóc Ci się rozluźnić
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:41   #27
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: antykoncepcja na 1 raz

ano wlasnie jak to jest ze niby globulki i gumka razem?????ja myslalam ze jak sie uzywa gumki nie powinno sie stosowac zadnych substancji kremow zeli i roznych takich bo to obniza jej dzialanie.globulki osobiscie odradzam.ja stosowalam pare razy,pieka pienia sie wyplywaja matko na pierwszy raz bedziesz miala uraz pigulki sa the best
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 23:02   #28
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: antykoncepcja na 1 raz

Hmmmm być może nie wszystkie żele można stosować z prezerwatywą Warto zapytać o to w aptece. Sam żel ma zdecydowanie za niską skuteczność Globulek nigdy nie używałam, Bess przy okazji przekonałaś też mnie, na pewno nie będę próbować
Aaaa, jeśli chodzi o "zakładalność " gumek to polecam durexy bo naprawdę są easy on
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 08:40   #29
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

Cytat:
Napisane przez karolinkal1
Mój chlopak ma 19 lat Wlasciwie to nie jestem pewna czy TO zrobię w najblizszym czasie ale troche zorientować w antykoncepcji bym się juz musiala A slyszalyscie o globulkach Patentex Oval ?? Nie wiecie czy dobre są??
Witaj, miałam te globulki i szczerze ci powiem, że nie bardzo przypadły mi do gustu. Ja jestem z tych raczej wybrednych i dla mnie nie do przyjęcia było to, że jak już się rozpuszczą to straaaaasznie wypływają, a dla mnie to był duży dyskomfort, ale cóż... (każde tak wypływają). Powiem Ci tylko tyle, że za pierwszym razem to właśnie prezerwatywa i globulki chroniły mnie przed dzidziusiem...
I wiesz co, nie chce przynudzać, ale proszę zastanów się czy tego właśnie chcesz... Jesteś jeszcze młodziutka i masz czas... Ale to już zależy od ciebie... Nie będe więcej marudziła!
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 08:52   #30
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chcę rozpocząć współżycie, ale..??

zgadzam sie globulki sa okropne,pienia sie ,wyplywaja i pieka beznadzieja czlowiek nie skupia sie na tym co potrzeba
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.