Co to moze byc ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 13:52   #1
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43

Co to moze byc ?!


Witam .
W marcu tego roku mialam wycinanego tluszczako-wlokniaka, ktory byl umiejsciowiony na posladku. Wycinek zostal wyslany do badania histopatologicznego lecz nie wykazal nic zlego. Rozciecie nie bylo zbyt duze ok.3cm . Ladnie sie goilo. Lecz jakis czas temu zauwazylam ze znacznie sie to powiekszylo i odstaje. Mam wrazenie , ze to sie odnowilo ale nie jestem pewna. Dodam jeszcze ,ze mialam wycinane to w prywatnym gabinecie chirurga plastycznego. Chcialam umowic sie na wizyte aby to obejrzal jednak nie odbieral telefonu a ja niestety nie mieszkam w polsce i nie mialam mozliwosci skonsultowac tego z nikim innym . Bardzo prosze o pomoc gdyz to staje sie dla mnie udreka zwlaszcA w intymnych relacjach z chlopakiem
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:11   #2
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Co to moze byc ?!

Zrób zdjęcia i skonsultuj to ze swoim lekarzem przez e-mail
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:54   #3
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co to moze byc ?!

Widze ,ze na stronie jest podany adres e-mail sproboje napisze moze cos sie dowiem . Dzieki za odp
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 08:25   #4
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Co to moze byc ?!

mogło niekoniecznie się odnowić (w badaniu histopatologicznym napisano, że wycięto w całości? ), to może być też bliznowiec. Piłuj do tego gabinetu, jak nie, to idź do innego chirurga.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 17:50   #5
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co to moze byc ?!

Tak wycieto w calosci. Niestety nie mam mozliwosci skontaktowac sie z tym chirurgiem osobiscie jestem za granica. Dzwonilam do niego i nie uzyskalam zadnej konkretnej odpowiedzi oprocz tego ze to pewnie nic strasznego. Gdyby tak bylo nie zawracala bym mu du** .. Ale tak to juz jest u prywaciarzy...
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:16   #6
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Co to moze byc ?!

No straszne .... sama mam od pewnego czasu jakieś dziwne narości, lekarka 1-go kontaktu powiedziała że to tłuszczaki , ale że są małe to by nic z nimi jeszcze nie robiła. No ale pojawiają sie niestety kolejne... jeden mam już na dekolcie, drugi na biodrze, i dwa teraz nowe na udzie.... też chyba bym to musiała wyciąć ....ale jak czytam co piszesz to mi włosy stają dęba ...
z czego sie to wogóle robi?
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 21:04   #7
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Co to moze byc ?!

No to marsz do chirurga na miejscu.. niech obejrzy i powie, co robić żeby się zmniejszyło/nie urosło bardziej...
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 01:23   #8
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co to moze byc ?!

Nie ma co zwklekac im mniejsze zostana wyciete tym mniejsze zostaja blizny. Tez nie ma co patrzec na lekarzy w typowych przychodniach oni nic nie powiedza konkretnego. Udaj sie do jakiegos dobrego dermatologa najlepiej prywatnie on zadecyduje co z tym zrobic. Niestety ale takie cholerstwa lubia sie powiekszac i to z dnia na dzien.

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

A mogla bys wstawic zdjecie chocby tych na udzie ? Nie mam pojecia z czego moze sie to robic ... Sama dermatolog powiedziala , ze to niestety bierze sie znikad. Tluszczaki najczesciej wystepuja u grubszych osob ja do takich nie naleze wrecz przeciwnie. Tluszczaki i wlokniaki sa bardzo podobne do siebie lecz tylko badanie histopatologiczne moze potwierdzic co to tak naprawde .
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 12:32   #9
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Co to moze byc ?!

mój facet, to o czym piszesz, ma w każdej części ciała, tzn. na rękach, plecach, nogach, wszędzie. Takie wypukłe guzy. Okazało się, że można to usuwać, ale nam lekarz powiedział, że po co, skoro to i tak odrośnie. Ponoć "taka" uroda tego czegoś. Najważniejsze wg mnie, że nie jest to nic groźnego, bo bylismy z początku przerażeni. One wciąż mu wychodzą nowe, a tamte "stare" nie powiększają się. Dziwne, ale nie ma się czym przejmować...
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 23:29   #10
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co to moze byc ?!

No tak tylko , ze twoj facet nie mial wycinanego w tym miejscu tluszczaka wiec pewnie to nie to samo a raczej napewno.
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 16:42   #11
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Co to moze byc ?!

Cytat:
Napisane przez Zakochana09 Pokaż wiadomość
Nie ma co zwklekac im mniejsze zostana wyciete tym mniejsze zostaja blizny. Tez nie ma co patrzec na lekarzy w typowych przychodniach oni nic nie powiedza konkretnego. Udaj sie do jakiegos dobrego dermatologa najlepiej prywatnie on zadecyduje co z tym zrobic. Niestety ale takie cholerstwa lubia sie powiekszac i to z dnia na dzien.

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

A mogla bys wstawic zdjecie chocby tych na udzie ? Nie mam pojecia z czego moze sie to robic ... Sama dermatolog powiedziala , ze to niestety bierze sie znikad. Tluszczaki najczesciej wystepuja u grubszych osob ja do takich nie naleze wrecz przeciwnie. Tluszczaki i wlokniaki sa bardzo podobne do siebie lecz tylko badanie histopatologiczne moze potwierdzic co to tak naprawde .
Na dekolcie mi się nie powiększa bo mam od 2 lat chyba, na biodrze też nie, nie wiem jak z tymi na udzie bo są z tyłu pod pośladkiem i tylko jestem w stanie je wymacać.
Fotki zrobię ale moze tego z dekoltu i biodra, w sumie one się nawet od siebie róznią wg mnie bo jeden jest w kolorze skóry- tylko taki guzek, a drugi jakby miał w środku ewidentnie tłuszcz, ma taki jaśniejszy kolor
Jak zrobię to wrzuce fotki
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 23:48   #12
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Co to moze byc ?!

Okej czekam.
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.