Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 21:09   #1981
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Zaliczone
Już mnie to nie męczy, więc zamiast butelek 1,5l wezmę 2l, ale to może być bolesne
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 10:41   #1982
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Bolesne, nie bolesne, ale podejrzewam, ze będzie nieporęczne:P Mi niewygodnie trzymało się butelki półtoralitrowe, a zwłaszcza jak spociły mi się dłonie. Przy niektórych ćwiczeniach butelki same mi wypadały z rąk. Więc dla zwiększenia chwytności, zalałam je wrzątkiem, i ścisnęłam, zeby ukształtowały się tak jak mi wygodnie:P
Ależ jestem inteligentna:P
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 11:02   #1983
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Bolesne, nie bolesne, ale podejrzewam, ze będzie nieporęczne:P Mi niewygodnie trzymało się butelki półtoralitrowe, a zwłaszcza jak spociły mi się dłonie. Przy niektórych ćwiczeniach butelki same mi wypadały z rąk. Więc dla zwiększenia chwytności, zalałam je wrzątkiem, i ścisnęłam, zeby ukształtowały się tak jak mi wygodnie:P
Ależ jestem inteligentna:P
No pomysłowość to Ty masz nie powiem ,szkoda że ja nie wpadłam na taki pomysł wcześniej.
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:11   #1984
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja tak obiecywałam systematyczność i już na drugi dzień nie mogłam się ruszyć bo rozbroiła mnie angina ropna 3 dni wycięte z życia. Teraz jeszcze się leczę ale jak będę sprawna to próbuję jeszcze raz!

Uwielbiam jak na samym początku mi coś przeszkadza...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:34   #1985
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja tak obiecywałam systematyczność i już na drugi dzień nie mogłam się ruszyć bo rozbroiła mnie angina ropna 3 dni wycięte z życia. Teraz jeszcze się leczę ale jak będę sprawna to próbuję jeszcze raz!

Uwielbiam jak na samym początku mi coś przeszkadza...
No to angina to nie fajna
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:18   #1986
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Wszędzie ludzie chorują, trudno dopasować ubranie do pogody (rano zimno, a potem ciepło, ale zimny wiatr) i jakoś nie za fajnie się czuję... Już miałam sobie odpuścić dziś, ale zrobiłam w ostatniej chwili "bo to tylko pół godziny" Ale posiłek przed był zupełnie nieprzemyślany i teraz kręci mi się w głowie, więc muszę pamiętać, żeby nie zrywać się z wysiłkiem i nie zapominać o dobranych posiłkach przed i po...
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:34   #1987
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Przyznaje sie bez bicia - odpuscilam. Zrobiłam dzisiaj sobie dzień totalnego obiboctwa. Bez cwiczen, ale za to z jedzeniem. I nawet wyrzutów sumienia zbytnich nie mam:P
Jutro rano odrobie ostatni dzień z 2level'a Ripped, a po południu tak jak sobie zaplanowałam - łączenie 3i4
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 22:03   #1988
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

To ja dziś ostro ćwiczyłam , jeszcze 2 tygodnie i skończę 6 pack six weeks
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:18   #1989
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

mogę się przyłączyć?wątek gdzie pisałam upadł
dziś zaczęłam 3 level niestety jestem chora wiec wczoraj bylo 20 min z pamięci level 2 bo TŻ zabrał laptopa a dziś 3 level tak bardzo słabo robiłam bo się fatalnie czuję
mialam zaczać six pack ale nie dam rady....a za kilka dni wyjazd to chcialam wzmocnic efekt...wiadomo jak zawsze rozpacz na ostatnia chwile jak przymierzylam kostium

powodzenia wszystkim cwiczycym
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:26   #1990
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
mogę się przyłączyć?wątek gdzie pisałam upadł
dziś zaczęłam 3 level niestety jestem chora wiec wczoraj bylo 20 min z pamięci level 2 bo TŻ zabrał laptopa a dziś 3 level tak bardzo słabo robiłam bo się fatalnie czuję
mialam zaczać six pack ale nie dam rady....a za kilka dni wyjazd to chcialam wzmocnic efekt...wiadomo jak zawsze rozpacz na ostatnia chwile jak przymierzylam kostium

powodzenia wszystkim cwiczycym
A koleżanka chyba juz u nas była) Więc witamy z powrotem
Nie wyciskaj z siebie siódmych potów na chama, jeśli źle sie czujesz, bo to moze się źle skończyć. U mnie taki wysiłek przy złym samopoczuciu zazwyczaj kończy się zwróceniem ostatnich 2 posiłków Tą samą drogą którą zostały przyjęte
A co do kostiyumu, to nei rozpaczaj, bo podejrzewam, ze i tak wyglądasz o niebo lepiej, niz się w lustrze widzisz
Zawsze tak jest
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:31   #1991
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

witam nawał nauki i szkoła skutecznie uniemożliwiają mi pobyt tutaj. MAm pytanie; ściągnęłam sobie jogę z jilian i pytanie, czy któraś z was ćwiczy tą jogę? Bo chciałabym rano, codziennie. co o tym sądzicie?
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 14:53   #1992
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Negra1987 tak pisalam troszeczke, fajnie ze pamiętasz :D
wlasnie nie wygladam:nie: co widze po zdjeciach nawet...ale i tak im nie ma co wierzyc bo moge sie tak ustawic ze wygladam ok a sa tez takie zdjecia ze wygladam na 10 kg wiecej ..... oczywiscie doluje się 2 wersja bo niestety czesciej mam takie zdjecia :mur:..pocieszam się ze za rok juz NA PEWNO będzie lepiej :hahaha:

mysiunia81 ja ćwiczyłam jogę 2 razy :D level 1 co trwa 30 min ;) po pierwszym razie o matko :D mialam wieksze zakwasy niz po Shredzie:brzydal: ale cwiczenia bardzo fajne podobaly mi sie ;) za 2 razem juz nic nie bolało :D
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:31   #1993
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

dobrze wiedzieć, że jest coś takiego jak joga z jillian myślę, że byłabym nią zainteresowana za jakiś miesiąc

dzisiaj mój ostatni dzień 1 levelu, raz odpuściłam, trochę żałuję, ale nie miałam siły po prostu, było minęło, puszczam w niepamięć mam nadzieję, że w drugim levelu natalie nie robi takich min, bo patrzeć na dziewczynę nie mogę!
z moją dietą kiepsko, chyba nauczenie się jedzenia zdrowo i regularnie będzie mnie kosztowało kilka miesięcy, buu
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:44   #1994
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja też mam zassaną Yogę z Jillian, leży sobie na dysku, i spokojnie czeka na swoją kolej Na razie po Ripped mam w planach Banish Fat)
flabellum nie żałuj, jeden dzień wolnego jest jak najbardziej wskazany. Mięśnie też potrzebuja odpoczynku
Z jedzeniem też nie możesz sie gwałtownie przestawiać, bo organizm Ci tego nei wybaczy. Stopniowo zmieniaj nawyki zywieniowe, ja zaczęłam pracować nad sobą jakieś pół roku temu, a doepiro w ostatnim miesiacu zauważyłam, ze całkiem nieźle mi to idzie Wcześniej potrafiłam przegłodzić się przez pół dnia, bo sprawy do załatwienia, bo mało czasu, bo coś tam. Teraz mam zawsze w torebce jakieś jabłko, batona zbożowego etc. Dopiero po kilku miesiacach mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze jem regularnie i zdrowo I nawet nie muszę patrzeć na zegarek, organizm sam mi sygnalizuje, że to ta pora na amu
A co do min Natalie, to nie zwróciłam nawet na to uwagi. Nie patrzę na dziewczyny w ekran. Ćwiczę własnym tempem, a jak spojrze na nie, to od razu mnie rozpraszają i gubie rytm
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:57   #1995
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

To ja patrzę na dziewczyny, chociaż czasem jak mam możliwość, słucham muzyki (bo już Jillian nie mogę) więc muszę wiedzieć kiedy kończą dane ćwiczenie,a poza tym robię w takim tempie jak one,więc czasem zerknąć muszę co bym się z rytmu nie wybiła.
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 19:30   #1996
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

A mi jakoś nie przeszkadzają, po prostu skupiam się na sobie i jadę
Właśnie po banish i porannej jodze. Jeszcze trochę minie zanim przestawię się na regularną poranną jogę, ale póki co nieźle mi idzie;p A wam jak?

P.S Mam psa do oddania to tak na marginesie
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:42   #1997
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Negra, dziękuję za to, co napisałaś uspokoiło mnie to trochę, no cóż, nie oszukujmy się, cudów nie ma, potrzeba czasu, ale wierzę, że tym razem nie zrezygnuję ze starania się. W ogóle jestem już teraz z siebie dumna, że zakończyłam 1 level, zawsze coś i podoba mi się tu u was, już myślę, co będę robiła po shredzie
a teraz lecę na rowerek i jakiś film

kocham pieski! przygarnęłabym, ale jeszcze nie jestem gotowa psychicznie mam nadzieję, że szybko znajdzie właściciela
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:29   #1998
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Na pewno ci się uda wszystkie tu wierzymy i mobilizujemy się do pracy;p
A co do psa, to też ma nadzieję. Nie chodzi o pieniądzę, tylko o to żeby w dobre ręce poszedł
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:40   #1999
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja zaraz poćwiczę....drugi level wyciska większe poty niż level 1 w 6 PACK SIX WEEKS . A te 8 minutówki co robię,to największy wycisk mi daje na pupkę , bo ćwiczę na brzuch,nogi i pupę właśnie.
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:52   #2000
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Kuleczko mam 167 wzrostu. Zmierzyc się mogę, ale mi nic to nie da, bo nie mierzyłam się na początku Robiłam sobie zdjęcia, naprawdę lepszy efekt. Cm to tylko glupie centymetry, a patrzac na swoje zdjecie przed i po możesz sie napawac sukcesem)

No więc podsumowując:
Przez te 30 dni schudłam 3kg(niby mało, ale trzeba wziąć pod uwagę nabraną tkankę mięśniową), zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie ciała, poprawa formy i kondycji.
Nabrałam większej pewności siebie, czuję się atrakcyjniejsza

Zostały mi 2 dni z 2 poziomu Ripped, Później połączę sobie 3 i 4 (rozgrzewka, ćwiczenia z 3 i 4 i "schłodzenie")przez tydzień, a następny będzie Banish Fat

Między zdjęciem 2 i 3 moze zbytniej różnicy nie widać, ale między nimi jest 1kg różnicy, i duzo jędrniejsze ciałko
Wooow! Super efekty! Gratuluję! Ja postanowiłam sobie jeździć na rowerze co drugi dzień po 40 minut...nno i zaczybam Ripped
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:47   #2001
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Kuleczko dziękuję
Mysiunia jak Ci Banish idzie? Zamierzam się wziąć za niego po skończeniu Ripped. Jak go ćwiczysz? Codziennie?
Flabellum słuzę dobrą radą

Ja jestem juz po dzisiejszej porcji cwiczeń.
Mój pomysł łączenia 3 i 4 levela z Ripped to naprawdę głupi pomysł był O ile połączenie Shred'a z Ripped'em było dla mnie "w sam raz", o tyle Ripped 3 i 4 jest nie do wykonania. Znaczy się do wykonania jest, zrobiłam tak wczoraj. Ale ból pleców był nie do wytrzymania Nie przespałam połowy nocy, nie byłam w stanie nawet przewrócić się na drugi bok
Więc nie będę przesadzać i niepotrzebnie sobie dokładać.
Grzecznie wykonam level 3, a potem zrobię Level 4
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-09-20 o 13:51
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:18   #2002
asia_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 26
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

mam takie pytanie, bo chcialabym zaczac trening ale w internecie znajduje jakies filmiki po 10 minut? to o te cwiczenia chodzi? i jak zaczynam mam zaczac od 1 levelu i cwiczyc codziennie po 10 minut ten pierwszy level i w drugim tygodniu przechodze do levelu drugiego? czy o co tu chodzi?
asia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:58   #2003
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez asia_00 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie, bo chcialabym zaczac trening ale w internecie znajduje jakies filmiki po 10 minut? to o te cwiczenia chodzi? i jak zaczynam mam zaczac od 1 levelu i cwiczyc codziennie po 10 minut ten pierwszy level i w drugim tygodniu przechodze do levelu drugiego? czy o co tu chodzi?
Poszukaj dokładniej (torrenty, chomik), filmiki powinny trwac po ok 25 - 30min. ( ja mam wszystko w jednym "kawałku", ok85minut.)
Ćwiczysz 10 dni level 1, 10 dni level 2 i tak samo level 3.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:20   #2004
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja już zaczynam mieć mało ćwiczeń bo oprócz tego że ćwiczę 1h to jeszcze zaczęłam sobie pompki robić, w prawdzie damskie (męskie na razie dla mnie nie wykonalne niestety,może kiedyś ) i dziś aż 11 pompek zrobiłam
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:54   #2005
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Jest na youtube.com też taka dziewczyna, która pokazuje ćwiczenia i wystarczy podpatrzeć, włączyć stoper i jest nieźle Spisałam na kartce co i po ile sekund. Czasem zerknę na kartkę i tak sobie ćwiczę.
Dziś powinien być chyba 7 dzień. Nie zrobiłam do tej pory przerwy, więc ten wieczór zrobię sobie wolny bo miałam dłuższe bieganie i nogi wymęczyłam nieźle.
Nie wiem, czy Shred powinnam robić godzinę czy dwie po bieganiu. Mam uważać go za coś w rodzaju krótkiego treningu siłowego? Połowę czasu ćwiczy się z obciążeniem, ale lekkim i nie na wszystkie mięśnie. Mam mętlik w głowie ostatnio...
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:59   #2006
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Rena_nh ja przez ostatnie kilka-naście dni tez cwiczyłam godz. (Shred+Ripped), i obawiałam się, ze jak skończę Shred'a to będzie mi mało pół godz. Ale po wczorajszym połączeniu....... Kręgosłup długo mi tego nie wybaczy

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Jest na youtube.com też taka dziewczyna, która pokazuje ćwiczenia i wystarczy podpatrzeć, włączyć stoper i jest nieźle Spisałam na kartce co i po ile sekund. Czasem zerknę na kartkę i tak sobie ćwiczę.
Dziś powinien być chyba 7 dzień. Nie zrobiłam do tej pory przerwy, więc ten wieczór zrobię sobie wolny bo miałam dłuższe bieganie i nogi wymęczyłam nieźle.
Nie wiem, czy Shred powinnam robić godzinę czy dwie po bieganiu. Mam uważać go za coś w rodzaju krótkiego treningu siłowego? Połowę czasu ćwiczy się z obciążeniem, ale lekkim i nie na wszystkie mięśnie. Mam mętlik w głowie ostatnio...
Prawidłowy trening powinein wyglądać tak :20-30minut treningu siłowego, 30-40min treningu cardio.
Nie powinnaś więc robić przerwy między Shredem a bieganiem.
Jak jeżdziłam na orbitreku, to właśnie tak ćwiczyłam. Shred, a potem szybciutko, na rozgrzanych jeszcze mięśniach, pół godzinki na orbi.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-09-20 o 19:03
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:49   #2007
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Właśnie dopiero dziś się nad tym zastanowiłam bo wcześniej nie myślałam o tych ćwiczeniach jako siłowych. Traktowałam to jako takie urozmaicenie, żeby coś porobić, poruszać się i ujędrnić. Biegam jak tylko mam czas, czyli w ostatniej chwili przed zachodem słońca. Wątpię, żebym mogła wcisnąć Shred'a wcześniej... Szczególnie, że chcę biegać ok. tych 40 minut. Chociaż i tak pobiegnę pewnie ostatni tydzień bo potem będę wracać zaraz przed ściemnieniem się i zwyczajnie nie zdążę tyle, ile bym chciała... Jutro nad tym pomyślę bo ciągle na wszystko czasu brakuje

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

I już mi się w głowie miesza...
Dzięki za podpowiedź
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:40   #2008
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

1 dzień levelu 2 za mną! aaaaa jakie to było męczące, cała czerwona jestem oczywiście nie dałam rady im tempa dotrzymać, traciłam często równowagę i nie potrafiłam płynnie skoordynować ruchów zobaczymy, jak będzie jutro lecę na skakankę
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:51   #2009
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Niby powinno się jedno po drugim robić,ale jak ktoś nie ma na to siły,to lepiej chwilę odpocząć i dać z siebie więcej po chwilowym odpoczynku,niż ciągnąć ćwiczenia jednostajnie i troszkę sobie odpuszczać,bo człowiek z ziajany

Właśnie mam to napisać od wczoraj i zapominam :/, czy wczoraj czasem nie miało być mierzenia ?? Może to na sobotę przełożymy ?? W tygodniu nikt nie pamięta....
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack

Edytowane przez Rena_nh
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:58
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:39   #2010
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Rena_nh złota kobieto kwiatek za przypomnienie
Może rzeczywiscie na sobotę Ale ten czas zleciał. Już ponad 2 tygodnie.....
A ja nie wiem czy będę dzisiaj w stanie cwiczycMimo tego, ze jestem pełna chęci i energii....
Własnie wrocilam z miasta, buty obtarły mi stopy tak strasznie, że pęcherze nabiegły mi nie wodą, tylko krwią!! Nawet chodzic nie mogę Chyba zadnych butów nie włożę przez następny miesiąc

Cytat:
Napisane przez flabellum Pokaż wiadomość
1 dzień levelu 2 za mną! aaaaa jakie to było męczące, cała czerwona jestem oczywiście nie dałam rady im tempa dotrzymać, traciłam często równowagę i nie potrafiłam płynnie skoordynować ruchów zobaczymy, jak będzie jutro lecę na skakankę
Już niejedna z nas stwierdziła, że 2 level najbardziej wyciska poty
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-09-21 o 15:41
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.