Dolegliwości związane z miesiączką - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 16:53   #121
n_itka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 46
Dot.: Sposob na bolesny okres

troche sie dowiadywalam i chce wam powiedziec ze ten ketonal maja wycofywac podobno, bo szkodzi na watrobe... wydaje mis ie ze to wlasnie o ketonal chodzilo, wiec jesli ktos zazywa to niech sprawdzi
a moze komus to pomoze, ja wynalazlam olejek z wiesiolka, zaczyna sie zazywac po 2-3 krople na 5 dni przed okresem i duzo kobiet mowi, ze pomaga ja bede dopiero probowac
n_itka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:04   #122
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Sposob na bolesny okres

zwijam się w kłębek pozycja embrionalna,na chwilę pomaga.Sprubować można....
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:14   #123
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Sposob na bolesny okres

Nitka, być może ketanol szkodzi na wątrobę,ale prawdę mówiąc każdy lek (no prawie każdy) jej szkodzi. Ja nie ryzykowałabym w tak ważnym dniu i jednak wzięłabym porządne tabletki przeciwbólowe. Pal licho wątroba od jednej tabletki nic ci nie będzie,a będziesz miała spokój psychiczny,że nic cię nie boli. Ja jak miałam okres to z bólu po ścianach chodziłam., mdlałam, wymiotywałam i wogóle cuda się ze mną działy w takim stanie nie napisałabym matury. Teraz biorę cataflan i zero bólu, są to tabletki przeciwbólowe w miarę bezpieczne,a zresztą jedna tabletka na miesiąc nie zaszkodzi aż tak bardzo. Niestety są one na receptę,ale może je przepisać każdy lekarz, jak mi się kończy opakowanie to idę do przychodni i proszę o wypisanie recepty i tyle. Tak więc kochana przemyśl to bo stres maturalny jeszcze może zwiększyć twoje dolegliwości. No i trzymam kciuki za maturę
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:43   #124
n_itka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 46
Dot.: Sposob na bolesny okres

no ale wlansie ja nie wiem czy moge zazywac tak silne tabletki, bo ja mam pewne problemy z zoladkiem, czasem po zazyciu takiego nurofenu mam mdlosci :/ no i wolalabym cos takiego, ze bole wogle by sie nie pojawily, bo nie lubie czekac az tabletka zadziala (zadziala/nie zadziala), a ja okres czesto dostaje w srodku nocy :/ i budze sie z bolu...
n_itka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 07:16   #125
atusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ruda slaska
Wiadomości: 50
GG do atusia
Dot.: Sposob na bolesny okres

ja tez mam problemy z zolondkiem i caly czas diete ale sa takie tabletki jak ibum je mozesz wziasc sa silne ale mozesz to sa takie zielone kapsulki
atusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:48   #126
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Sposob na bolesny okres

Na bolesne miesiączki pomaga:
- picie soku z marchwi (codziennie jedna szklaneczka);
- na kilka dni przed okresem picie regularnie herbatki z liści malin;
- produkty zawierające wit. E i wit. B6;
- nie należy pić mocnej kawy i herbaty;
- tei-chi, joga, taniec;
- mniej stresu;
- letnie kąpiele - ale nie dłużej niż kwadrans i tylko wtedy kiedy okres nie jest obfity;
- termofor i okłady rozgrzewające.


__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 00:06   #127
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Sposob na bolesny okres

Ja też zawsze umieram pare razy nawet zemdlałam, mam takie bole ze przez 2 dni tylko plakałam z bolu

Zawsze pomagala mi pyralginum, one są najmocniejsze , mocniejsze od tych ibupromow i apapów, te to wogole mi nic nie dają, nospa tez nic ! praktycznie 3 dni zyje na tabletkach :/

mi pomaga jak wypije melise ! bo ona jest rozkurczowa i wogole
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 17:35   #128
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Sposob na bolesny okres

ja też " pierwszego dnia zawsze umieram" tabletki nie pomagają, no chyba ze 3 apapy + 2 nospy na raz, ale nie chce psuc sobie żoładka/watroby. nie moge sie na niczym skupic bo tylko mysle o tym jak mnie boli :/ . robi sie lepiej troche przy ciepłym termoforku le co chwile musze ghoracej wody dolewa tak zeby prawie mnie parzyło bo inaczej dalej boli :/
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 21:22   #129
olenka.d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: bolesne miesiączki

Cytat:
Napisane przez asiulaxxx
Moja córka (14 lat) miesiączkuje od dwóch lat.Na początku wszystko przebiegało normalnie, ale od około 7 miesięcy bardzo nasiliły się bóle związane z miesiączką .W dniu , którym dostaje okres ma bardzo silne bóle brzucha promieniujące w okolice nóg,jadłowstręt, bole głowy i wymioty. Objawy zwykle ustepują na drugi dzień, ale zdarzyło się iż po wysiłku fizycznym (ćwiczenia na wychowaniu fizycznym!!!)wszystkie dolegliwości wróciły z taką samą siłą jak pierwszego dnia.Bardzo martwi mnie to,że moje dziecko tak cierpi a ja nie wiem nawet do jakiego lekarza mogę się udać z tym problemem.Najgorsze jest,iż nauczycielka WF-u nie uznaje zwolnień typu ,,niedyspozycja".
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

P.S.
Czy przyczyną tych dolegliwości może być wyrostek robaczkowy ??
Witam! u mnie to samo-tyłozgięcie macicy-stąd te silne bóle. Ja mam 28 lat i wciąż to samo.W pierwszym dniu okresu umierałam dopoki nie poszlam do ginekologa,a bylo to 2 lata temu.przez ten czas strasznie zdychalam i myslalam ze nic mi nie pomoze.Ginekolog stwierdził ze mam tyłozgięcie macicy i ze bóle ustaną dopiero po urodzeniu dziecka.Zapisał mi "Ketonal forte".jest to lek na raceptę i dopiero on mi pomógł.Podobno jest bardzo szkodliwy dla organizmu,ale skoro mi pomaga to i tak sie ciesze P.S. Jestb szkodliwy bo znowu od niego to żołądek mnie boli,staram sie brac tylko jedną tabletke w pierwszym dniu okresu, a pozniej leze z poduszką elektryczną,ona tez duzo pomaga
olenka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 09:20   #130
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: bolesne miesiączki

na pewno wizyta u ginekologa jest koniecznie potrzebna.


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 09:25   #131
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: bolesne miesiączki

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Znam z autopsii ten problem..Długi czas cierpiałam z tego powodu a i nauczyciel w-f po dłuższym czasie patrzył na mnie jak na lawiranta:/Konieczna będzie wizyta u ginekologa,silne leki na receptę(przeciwbólowe) mi niestety NIE(!)pomogły,lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i po drugim okresie ich brania wszelkie bóle zupełnie minęły(!)Wiem,ze ma to zwiazek z tyłozgięciem macicy..A co do nauczyciela w-f:prosze z nim indywidualnie porozmawiać(!)Być moze nie zdaje sobie sprawy,ze córka ma"taki okres"i myśli,że to tylko preteksty!
Skad ja to znam Umierałam jak miałam okres,a na wf ćwiczyć musiałam.
Jednak co do tabletek anty to nie mogą ich stosować dziewczyny w wieku 14 lat.Podobno dopiero powyżej 20 roku życia są wskazane.Wiem,że lekarze niektórzy je przepisują wcześniej,ale wystarczy spojrzeć na ulotkę producenta i jest wyrażnie napisane do kogo są adresowane.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 23:12   #132
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: bolesne miesiączki

Ja mam 17 lat i niestety ten sam problem. Zawsze jak mam okres mam biegunke wymioty i te bardzo silne bole. Zadne tabletki niestety mi nie pomagaja mialam juz ketonal, nurofen, pyralginum itd. Niestety moje bolesne miesiaczki czesto koncza sie w szpitaluostatnio mialam bardzo bolesny zastrzyk domiesniowy w pupe auuuaaa, nikomu nie zycze obecnie jak mam okres to biore 3 tabletki nospy forte i 3 tabletki nurofenu forte jeden dzien przed miesiaczka i przez cala miesiaczke tak mi lekarz zapisal tylko ze tabletki w moim przypadku to tez jest ciezka psrawa skoro ja czasami wymiotuje i mam biegunke....
__________________
Na krawędzi snów w fantazjach które nie po to są aby się spełniać....
trine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 23:30   #133
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: bolesne miesiączki

do jakiego lekarza?? do ginekologa !! ja mialam dokladnie takie same objawy, zadne proszki mi nie pomagaly, przeszlo od kiedy biore tabletki antykoncepcyjne.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 11:01   #134
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: bolesne miesiączki

Martinka a jakie bierzesz dokladnie tabletki?? Bo mi lekarz ginekolog powiedział ze te bóle z czasem miną i ze jestem za mloda na hormony;/ ale na szczescie zmienilam go i teraz czekam na wizyte u innego
__________________
Na krawędzi snów w fantazjach które nie po to są aby się spełniać....
trine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 13:50   #135
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: bolesne miesiączki

Cytat:
Napisane przez trine
Martinka a jakie bierzesz dokladnie tabletki?? Bo mi lekarz ginekolog powiedział ze te bóle z czasem miną i ze jestem za mloda na hormony;/ ale na szczescie zmienilam go i teraz czekam na wizyte u innego
ja biore logest, ale akurat nie specjalnie na bol brzucha to wyszlo przez przypadek ze po braniu tabletek przestal bolec mnie brzuch. powiem ci jeszcze ze na poczatku przez kilka mc, pierwszy dzien miesiaczki mijal mi jak kazdy inny dzien, nic mnie nie bolalo, bylo ok, ale od jakiegos czasu, nie wiem moze to kwestia ze moj organizm sie juz jakos przyzywczail do tabletek, w jakis sposob uregulowal to czuje sie jednak troszke gorzej. znaczy nie mam bolow brzucha ani nic takiego, ale jednak odczuwam delikatne dolegliwosci typu bole stawow itp. a na samym poczatku brania tabletek nic takiego nie wystepowalo.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:44   #136
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Question bolesne miesiączki

Jak radzić sobie z bolesnymi miesiączkami? Co stosowac? Wiem ze wiekszosc z was poradzi tabletki antykoncepcyjne, ale poniewaz ja przestalam je brac z powodow zdrowotnych szukam jakiejs alternetywy.
Dodam jeszcze ze moje miesiaczki sa ekstremalnie bolesne, co miesiac zwijam sie z bolu i placze a tabletki przeciwbolowe nie dzialaja szybko
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 16:05   #137
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: bolesne miesiączki

hejka znam ten bol u mnie przyczyna bolesnych okresow jest tylozgiecie macicy ja stosuje czopki doodbytnicze diclofenac pare minut i po bolu i cieply kompres na brzuszek tez pomaga ale sprobuj zeby ci lekarz zapisal te czopki najleoiej 100 setke znaczy sie bo jest tez 50
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 16:34   #138
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: bolesne miesiączki

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz. Wiesz co ja tez chyba mam tylozgiecie teraz sobie przypomnialam ze jak bylam u gina (troche dawno bo jakies 3 lata temu) to wlasnie mowila mi o tym i pytala czy mam bolesne miesiaczki ja na to ze tak a ona no to normalne przy tylozgieciu. Teraz juz wszystko jasne tym bardziej ze moja mama tez ma tylozgiecie. Ginekolog nie wspomniala nic o czopkach bo zapytalam ja co moze mi poradzic na te miesiaczki polecila tylko cilest. Kupilam bylo ok ale przestalam brac bo nadmiernie wypadaja mi wlosy. Nastepnym razem poprosze o przepisanie czopkow mam nadzieje ze i mi pomoze Dziekuje za pomoc!

Ps. Czy te czopki sa tylko na recepte?
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 18:10   #139
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: bolesne miesiączki

hejka wiesz co tak to tylko na recepte sa te czopki ale mowie wsadzilam 1 tylko to setke i po paru minutach po bolu tylko moga cie troszke ruszyc potem do wc wiesz o co cbodzi dlatego przed zalozeniem odwiedz go a potem wytrzymuj ile mozesz zeby sie zdazyl rozpuscic nie drazni tak zoladka i mi naprawde pomaga,przez wiele lat walcze z bolami masz racje tylozgiecie to glowna przyczyna bolesnych miesiaczek moja mama tez ma wlasniea jesli ci czopki nie pomoga to silna tabletkla przeciwbolowa nazywa sie ketonal chwilka i po bolu pozdrawiam cie goraco pa
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 18:18   #140
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: bolesne miesiączki

Bardzo dziekuje
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 11:49   #141
essselect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: bolesne miesiączki

o tak! ketonal jest swietny. i taki taniutki poszlam do ginekologa po pomoc w sprawie bolu podczas miesiaczki i przepisal mi ketonal. pomaga w 100 %. po zazyciu nie czuje zadnego bolu a byly one tez bardzo silne. na poczatku bralam dwa razy w ciagu dnia. potem tylko w pierwszy dzien kiedy tak strasznie bolalo.a po kilku miesiacach stosowania ketonalu czasem nawet w ogole nie musze brac tabletki. po prostu nie boli
essselect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:07   #142
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: bolesne miesiączki

No fakt ketanol jest super kiedyś też go brałam (razem z ranigastem bo mi strasznie drażnił żołądek) a teraz przeszłam na nieco "lżejszy" Cataflan 50
A tak przy okazji mam pytanie do was czy sądzicie,że silny ból w pierwszym dniu okresu może być objawem endometriozy? Mam regularny okres co 27dn.nic mnie nie boli nawet dzień przed okresem,żadnych plamień,a ten piekielny ból pojawia się tylko pierwszego dnia miesiączki,ale zwykle jedna mocna tabletka przeciwbólowa pomaga. W drugim dniu okresu wszystko już jest ok.Lekarz mówi,że to przez nadprodukcję jakiegoś hormonu w 2 fazie cyklu i mam się nie martwić,ale mnie jakieś takie "schizy" łapią.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:52   #143
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: bolesne miesiączki

hej laseczka ja mam silne bole brzucha niue tylko w 1 dniu ale i 2 a czasem 3 skrecam sie zbolu ale biore czopki o ktorych pisalam,wlasnie wrocilam z usg i wszystko ok nie martw sie zadnej endometriozy nie masz bol miesiaczkowy w 1 dniu okresu to zupelnie normalna sprawa wiec mozesz spac spokojnie,a aporpo ketonalu owszem silny i skuteczny ale patrzac na moja mama silnie uzaleznia i po kilku latach organizm czlowieka zachowuje sie jak na narkotyki potrzebuje tego leku
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:29   #144
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: bolesne miesiączki

Asieńko dzięki za pocieszenie a co do uzależnienia od Ketonalu to jak najbardziej się z tobą zgadzam,mnie lekarz powiedział,że właśnie z tego powodu powinnam go zamienić na cataflan. Przypomniało mi się jeszcze jak raz mojego TŻa bolały strasznie zęby (urodził się bez szkliwa i mimo zabiegów co jakiś czas ma ataki bólu)to wziął 1 tabl. ketonalu, po ok 2 godzinach poszliśmy na imprezę i on poprostu zapomniał,że wziął tabletkę wcześniej,wypił niecałe piwo i miał takie "jazdy", jakby był po narkotykach, cóż impreza skończyła się na pogotowiu.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 00:11   #145
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: bolesne miesiączki

Asienka22 jak ze mnie zdjeta - kapresiki i diclfoenac 100 co do ketanolu dosiegnol mnie problem tych tabletek za duzo i za czesto przyjmowalam je poniewaz to byl jedyny srodek przeciwbolowy ktory na mnie dzialal naszczescie juz nie potrzebuje go diclofenac i kapresiki juz tez poszly w odstawke dzieki tabletka antykoncepcyjnym zapomnialam o bolu, ale rozumiem ze nie wszyscy moga je zarzywac. pozdrawiam
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 08:46   #146
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: bolesne miesiączki

przedwczoraj dostałam okres - mdlałam na chodniku , wczoraj myslalam ze jest dobrze - prawie upadłam jak byłam na spacerze z kolezanką gdy mam okres jestem tak starsznie słaba - tez tak macie? moze potrzebuje czegos na wzmocnienie?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 01:01   #147
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: bolesne miesiączki

na twojim miejscu poszla bym sie zbadac do lekarza moze byc jakas przyczyna takiego zachwoania organizmu
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:15   #148
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: bolesne miesiączki

ja wam opowiem moja historie chodzilam do lekarki do szpitala ktora twierdzila ze mam tylozgiecie macicy i stad te bole miesiaczkowe takie ostre wiec ok,bole tez sa okropne bardzo czesto wlasnie robi mi sie slabo i gdybym sie nie polozyla npewno bym zemdlala robuie sie blada goraco i wogole okropnosc,teraz poszlam do innego lekarza ktory zeobil mi usg sonda i mam przodozgiecie hehe samo sie wyprostowalo czy co wiadomo w ciazy sie prostuje ale nie samo od siebie teraz moj bol to zapewne prpblemy z hormonami
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:13   #149
essselect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: bolesne miesiączki

przyznam ze mi sie kilka razy zdarzylo wziac ketonal przed impreza ktorej nie moglam z roznych powodow przegapic. po wypiciu alkoholu nic mi sie nie stalo to mozna czy nie mozna laczyc?
a nie rozumiem tego uzaleznienia. jesli ktos cierpi co jakis czas na bole i ketonal pomaga to trzeba wziac i koniec.no chyba ze ktos bierze codzien zapobiegawczo
essselect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 12:05   #150
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: bolesne miesiączki

hej ja mam czopki tolargin i ketonal.Dziewczyny nigdy nie laczcie alkoholu i tabletek oraz alkoholu i okresu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!Moja kumpela wziela tab.przeciwbolowa i napila sie szampana(sylwester) ledwo ja odratowali-dostala zapasci!!!!!!!!A ja wypilam 2 piwa(mialam okres) i dostalam krwotoku!!!!!!
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-29 21:33:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.