Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy warto przeprowadzić kurację oczyszczającą Huldry Clarka
Nie, zbyt dużo cierpienia mały efekt NIGDY WIĘCEJ! 2 28,57%
Jak ktoś ma zapędy samo-sadystyczne to TAK 0 0%
Tak, ale pierwszy i ostatni raz.Czułam sie jak rozjeżdżany asfalt 2 28,57%
Tak , ZDECYDOWANY wzrost energii życiowej i samopoczucia 3 42,86%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 15:01   #301
anita__1985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Cytat:
Napisane przez SSasanka_34 Pokaż wiadomość
A gdzie można kupic prodetox ?
W rossmannie, kosztuje 49,99 zł. Ja się skusiła, smak słodki, ale ok. Piję od 3 dni, więc mało mogę powiedzieć, ale przemiana materii od razu ruszyła Faktycznie skład mają fajny, i dawki tych składników są nieporównywalnie większe niż w innych produktach
anita__1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 10:42   #302
aalicjanowakowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

ja właśnie zaczęłam oczyszczanie z programem Turbodetox xxx , jak do tej pory to jestem zadowolona i podoba mi się taki sposób podejścia

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-10 o 11:21 Powód: link
aalicjanowakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:20   #303
SSasanka_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Dziękuję już mam )) smak jest ok spodziewałam się czegoś okropnego bo ta mieszanka ziół jest dość mocna. Na razie 2dni za mną. Podzielę się efektami.
SSasanka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 14:20   #304
ochmoniczka
Przyczajenie
 
Avatar ochmoniczka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Cytat:
Napisane przez SSasanka_34 Pokaż wiadomość
Dziękuję już mam )) smak jest ok spodziewałam się czegoś okropnego bo ta mieszanka ziół jest dość mocna. Na razie 2dni za mną. Podzielę się efektami.
Ja tez próbowałam roznych diet, ale znalazlam tabletki ktore oczyszczaja organizm, sa oparte na samych naturalnych skladnikach przede wszystkim zawieraja tez chrome, ktory wspmaga metabolizm wiec jezeli nie smakuja Ci te wywary i napary to chetnie polece
ochmoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:01   #305
kinia32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Cool Opinie o Curattio - próbowałyście?

Podczas buszowania po internetach natrafiłam na soki firmy z tytułu wątku i tak się zastanawiam, czy któraś z Was tego próbowała?

Mega przekonuje mnie 3dniowa kuracja oczyszczająca, a jako że nie muszę jeść dużo, więc nie byłoby to dla mnie duże wyrzeczenie i spokojnie wytrzymam 3 dni na samych sokach, ale martwi mnie bardzo jedna rzecz - czy one są smaczne??? Trudno ocenić proporcje składników i szczerze mówiąc boję się, że wydam dużo pieniędzy i nie będę miała żadnej radości ze spożywania moich "posiłków".
kinia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:21   #306
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

Daruj sobie, 120 zł za 6 butelek soków? I niby jak ma Ci to oczyścić organizm? Naciągactwo jakieś.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 11:50   #307
kinia32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

Cena jest wysoka, ale jeśli miałabym skomponować sobie sama posiłki z tych warzyw to pół dnia bym spędziła na ich poszukiwaniu w warzywniakach i almach, a drugie pół na gotowaniu (bo sokowirówki nie mam), nie wspominając o tym, że pewnie i tak bym ich nie znalazła. Poza tym to nie jest coś, co się kupuje raz w tygodniu (przynajmniej ja absolutnie nie mam takiego zamiaru ) a raz na kwartał, czy nawet pół roku. Poza tym kto wie - jeśli się zdecyduję i byłabym zadowolona z efektów, może się wkręcę w ten temat, zainwestuję w sokowirówę i zacznę kombinować sama.

Detoks warzywny to stara metoda na oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów, możesz go sobie zrobić sama, ale trzeba wtedy zrezygnować ze wszystkich "używek", od kawy zaczynając, na soli kończąc, ograniczać się tylko do przypraw (ziół) i warzyw i owoców. Ja chciałam podejść tym razem do tematu bardziej profesjonalnie, ale zatrzymałam się właśnie na kwestii smaku
kinia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 12:23   #308
kasienka99
Przyczajenie
 
Avatar kasienka99
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

smak to pojęcie względne, fanom słodyczy pewnie nie będzie pasowało... ja osobiście próbowałam już takiego oczyszczania z curattio dwa razy, fajna rzecz, i nie taka straszna zarówno w kwestii smakowej jak i w ogóle faktu wytrzymania przez kilka dni tylko i wyłącznie na sokach

to, ze dużo czasu mogłoby zająć robienie takiego zestawu to jedna sprawa.
druga, ze na taką butelkę nie zużyjemy np całego warzywa czasem, a nie będzeimy też miały co zrobić z nim później, więc to wygodne dostać od razu gotowy komplet i nie zbierać składników w sklepie przez cały dzien
no i trzy, ze to nie jest zwykły sok z sokowirówki, bo często jest tak, że chcemy wycisnąć "zdrowy" sok, a tak na prawdę przy całym procesie "niszczy" się najważniejsze składniki odżywcze z warzyw czy owoców, bo sokowirówka nawet z wyższej półki cenowej nie zawsze się znimi odpowiednio obchodzi
kasienka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:30   #309
kinia32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

który smak był dla Ciebie najtrudniejszy do przełknięcia?
kinia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:51   #310
kasienka99
Przyczajenie
 
Avatar kasienka99
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

jest taki zielony, różne rodzaje sałat i kapusta.. prawdziwy smak "zdrowej żywności" :PPP
kasienka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 13:55   #311
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

Cytat:
Napisane przez kinia32 Pokaż wiadomość
Cena jest wysoka, ale jeśli miałabym skomponować sobie sama posiłki z tych warzyw to pół dnia bym spędziła na ich poszukiwaniu w warzywniakach i almach, a drugie pół na gotowaniu (bo sokowirówki nie mam), nie wspominając o tym, że pewnie i tak bym ich nie znalazła. Poza tym to nie jest coś, co się kupuje raz w tygodniu (przynajmniej ja absolutnie nie mam takiego zamiaru ) a raz na kwartał, czy nawet pół roku. Poza tym kto wie - jeśli się zdecyduję i byłabym zadowolona z efektów, może się wkręcę w ten temat, zainwestuję w sokowirówę i zacznę kombinować sama.

Detoks warzywny to stara metoda na oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów, możesz go sobie zrobić sama, ale trzeba wtedy zrezygnować ze wszystkich "używek", od kawy zaczynając, na soli kończąc, ograniczać się tylko do przypraw (ziół) i warzyw i owoców. Ja chciałam podejść tym razem do tematu bardziej profesjonalnie, ale zatrzymałam się właśnie na kwestii smaku
Ale Ty serio myślisz, że 3 dni na sokach i organizm pozbędzie się toksyn
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 10:56   #312
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Opinie o Curattio - próbowałyście?

Nie no, ja sądzę, ze dla tych, którzy nie mają czasu to może być spoko opcja, wiadomo - nie wszystkim będzie pasowała, ale czemu by nie spróbować jeśli są chęci i środki Każdy krok ku zdrowiu jest na plus
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 12:17   #313
wiosna_ach_to_ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Dziewczyny, a curttio stosowałyście może? To jest kuracja detoksyzująca poprzez soki, oczywiście odpowiednio tłoczone, całkowicie naturalna. Ja chciałabym na 3 dni wykupić.
wiosna_ach_to_ty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 19:54   #314
ochmoniczka
Przyczajenie
 
Avatar ochmoniczka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

pierwsze słyszę o czymś takim, ale możesz zostać królikiem doświadczalnym :P
ochmoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:12   #315
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Plastry detoks do stop

Sama tez namiętnie stosowalas te plastry, ale żadnych efektów nie zauważyłam. Potem kupiłam jakis żel detoksykujaca, ktory smakowało jak jakis beton- i tez różnicy nie widziałam...
Potem przestałam pic kawę i alkohol. Następnie przez 2 tygodnie jadłam tylko warzywa i cytrusy plus dużo wody: po tym czułam sie jak nowo narodzona
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 10:20   #316
piorkopiorkowskie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

ja na detox robie tak że raz na 2 miesiące około nie jem nic cały jeden dzień i pije ~~ 5-6 litrów wody z szczyptą soli dzień może wydawać się cieżki ale da rade przeżyć potem od razu lepiej się czuje
__________________
jeansy z wysokim stanem
piorkopiorkowskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:18   #317
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

A dlaczego oddajesz troche soli?
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 21:54   #318
Oremma
Przyczajenie
 
Avatar Oremma
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

hej, dziewczyny, głodówki są głupie, nie oczyszczają organizmu, wręcz go wyniszczają. w produkty z sieciówek tez nie wierzę. jak już to coś fachowego - koktajle ziołowe mojito slim, które jakiś czas temu piłam są dobre na oczyszczenie organizmu. innych produktów nie znam
Oremma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 08:15   #319
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Arrow Oczyszczanie organizmu z toksyn

Hej,
założyłam wątek, żeby się Was poradzić.
Czy któraś z Was robiła sobie taki detoks i ma w tym doświadczenie?
Powiem wprost - mam problem z alkoholem i ostatnio przesadziłam.
Znów wpadłam w tzw. ciąg i mam za sobą miesiąc codziennego picia,
z kilkoma 1-dniowymi przerwami.
Ale ja nie o tym właściwie, wiem, że to odrębny problem.
Wczoraj obudziłam się z brzuchem jak balon.
Myślę, że wątroba po prostu nie wytrzymuje i spuchła, boli.
W związku z tym mówię dobie DOŚĆ Bo wiem, że nie idzie to w dobrym kierunku.
Chciałabym oczyścić swój organizm z toksyn, chcę zregenerować swoją wątrobę.
Jakie produkty mogą mi w tym pomóc? Póki co wlewam w siebie litry wody, sikam,
jem owoce, warzywa... Ale co jeszcze, jak mogę się "podreperować"? Pozdrawiam!
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 15:30   #320
Amarant16
Przyczajenie
 
Avatar Amarant16
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Oczyszczanie organizmu z toksyn

w skrócie - na wątrobę olej z ostopestu,
na oczyszczanie - soki z warzyw, owoców; zielona herbata
Amarant16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 17:28   #321
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

głodówki to Nie...ale probowalam tych soków curratio...torchę się o nich naczytałam i bardzo są smaczne....zastanawiam się czy nie wziąć tej kuracji 3 dniowej...tai mały detoksik zrobić...?!
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:09   #322
aleksa_
Przyczajenie
 
Avatar aleksa_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 23
Dot.: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Do tego co napisałaś (dużo wody, owoce i warzywa - przy czym radzę jeść więcej warzyw niż owoców) dodałabym jeszcze zwiększenie błonnika (np. można zmienić jasne pieczywo na żytnie, zwykły makaron na brązowy, dodać jakieś otręby).

Co do wątroby, to pozwolę sobie wkleić coś z Internetu:
"Stosuj dietę przyjazną wątrobie. Jedz często, ale mniejsze porcje i kontroluj ilość poszczególnych składników odżywczych w swoich posiłkach:

- Zrezygnuj z tłuszczów zwierzęcych, zwłaszcza smalcu, masła. Tłustą śmietanę w zupach i sosach zastąp naturalnym jogurtem.

- Kontroluj spożycie węglowodanów (m.in. makaronów, pieczywa). Choć mogą stanowić 45 proc. spożywanych dziennie produktów, nie powinno się jeść ich więcej niż ok. 40 dag. Uważaj na cukier. Jego nadmierna ilość ( ponad 7 dag) sprzyja stłuszczeniu wątroby. Lepiej herbatę posłódź miodem rzepakowym - jest bogaty w najbardziej przyswajalny cukier, czyli fruktozę.

- Cenne w odbudowie wątroby jest białko, dlatego zadbaj by w twoim menu było mięso. Wybieraj jednak drób, chude ryby i cielęcinę – jadaj je gotowane na parze, duszone w sosie własnym lub pieczone w folii. Pij odchudzone mleko i napoje mleczne.

- Nie zapominaj o warzywach. Najlepiej, żeby 80 proc. codziennej porcji warzyw było gotowane, a 20 proc. - surowe. Najbardziej wskazane są jarzyny, które zawierają przeciwutleniacze, kwas foliowy i witaminę C, np. sałata, marchew, brokuły, buraki.

- Z owocami lepiej nie przesadzaj, choć sezonowe jagody, jabłka czy grejpfruty nie zaszkodzą. Jednak wątroba pełniej skorzysta z bogactwa zawartych w owocach witamin i soli mineralnych, jeżeli wyciśniesz z nich sok czy przyrządzisz mus."

Powodzenia, mam nadzieję, że uda Ci się rzucić alkohol i zadbać o swoją wątrobę i swoje zdrowie
__________________
Moja twórczość i... koty
FB: https://www.facebook.com/cosyland.page
Instagram: https://instagram.com/cosyland
aleksa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:04   #323
Kobieta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Ja do oczyszczenia organizmu stosowałam kurację ziołową Colon Pack. Wszystkie trzy preparaty są opracowane na bazie ziół, także wszystko jest jak najbardziej zdrowe i bezpieczne. Kuracja przyniosła spore efekty, teraz namawiam na nią męża.
Kobieta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 09:37   #324
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

A co polecacie dla €žpoczątkujących€ to znaczy dla dziewczyny która nigdy nie probowala detoksu?

Edytowane przez maalinkaa90
Czas edycji: 2015-09-17 o 09:40
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 08:42   #325
sandra62
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Oczyszczanie organizmu z toksyn

zgadzam się z powyższym postem co do cukrów to mogę dodać ,ze bardzo dobrym dla organizmu ,ze tak powiem "słodzikiem " jest stewia bądź ksylitol ... szkoda tylko ,ze to jest drogie
sandra62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 10:35   #326
ElisabethA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Jeżeli chodzi o oczyszczanie organizmów z toksyn to mogę polecić picie soków dietetycznych , konkretnie przy diecie własnie takiej oczyszczającej . Soki nazywają się Curratio , pije się je tylko przez 3 dni ( o ile pamiętam ) . Są bardzo dobre w smaku ,a nie jakieś świństwo.
ElisabethA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 13:15   #327
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Większość ludzi ma poważnie zanieczyszczony organizm toksynami i stąd biorą się problemy z wagą (toksyny pięknie wiążą i gromadzą tłuszcz), ze skórą (wszelkie rodzaju wypryski, łuszczyca itp.). Pojawia się też złe samopoczucie, ale co najgorsze - w organizmie zanieczyszczonym toksynami łatwo rozwijają się wirusy, bakterie, a nawet komórki rakowe. Dlatego też warto stosować środki, które pomagają pozbyć się toksyn z organizmu. Jednym z takich preparatów, który ja stosuję od jakiegoś czasu, jest proszek zasadowy firmy Langsteiner. Forma proszku rozpuszczanego w wodzie jest łatwo przyswajalna, wystarczy raz dziennie przed snem wrzucić łyżeczkę proszku zasadowego do wody i wypić. On nie tylko znakomicie oczyszcza organizm, szczególnie jelita, ale także przywraca równowagę zasadowo-kwasową w organizmie. W skladzie nie ma żadnych świństw, typu sztuczne barwniki i substancje smakowe. Co ważne - proszek zasadowy Langsteiner zawiera tak niezbędne dla normalnego funkcjonowania organizmu witaminy i minerały, jak witaminę C (w najlepszej formie, a więc kwasu L-askorbinowego), witaminę E oraz selen, którego z reguły nam brakuje i stąd tak wiele osób ma problemy z tarczycą.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 10:09   #328
makowka1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Głodówka a oczyszczanie organizmu?

Ja zaczęłam po swojemu. mam problem ze stosowaniem się do instrukcji. Zresztą znam siebie. Za bardzo kocham jeść by wytrzymać tylko na sokach. kupiłam sobie program jednodniowy, czyli 6 soków xxxx i po przebudzeniu, przed prysznicem wypijałam szklankę wody a zamiast śniadania piłam jeden słoiczek soku. juz od kliku lat jem regularnie (to bardzo wazne by nie dopuscic do obnizenia cukru w organizmie) i drugie sniadanie jadlam po 3 godzinach juz zwykłe, czyli w moim przypadku kanapka z zieleniną.
pierwsze co zauwazyłam to mega szybka regulacja wypróżniania. byłam zaskoczona - uczono mnie ze tutaj wazny jest błonnik a okazuje się że soki też swoje robią. Po 6 dniach zmalał mi widocznie brzuch. wiem ze jest to kwestia oczyszczenia złogów z jelit ale dostałam takiego powera ze kupilam nastepne 6 słoiczków. Wiem, ze ide pod prad bo nie zgodnie z zasadami ale i tak mam super efekty no i nie czuje glodu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-09 o 10:24 Powód: link - reklama
makowka1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:33   #329
martaoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrowe oczyszczanie organizmu - detoks

Ja od dłuższego czasu na oczyszczanie organizmu stosuje preparat Saluran z Algami. Ma naturalny skład i działa bardzo delikatnie aczkolwiek skutecznie. Zawsze miałam problem z cerą, ciągłym zmęczeniem i włosami, które ciągle wypadały. Mogę spokojnie polecić Saluran, bo w moim przypadku spisał się rewelacyjnie myślę, że warto spróbować. Cena niewielka a kuracja na dwa miesiące.
martaoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:22   #330
weronikawroblewska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Plastry detoks do stop

u niektórych niestety nie wystarczą plastry, zioła i detoxy, kiedy organizm ma w sobie zbyt wysokie stężenie toksyn warto pomyśleć o jakimś zabiegu np. drenażu po którym wiele osób odzyskuje życiową energię, znajomy się na to zdecydował xxx po wielokrotnych próbach przejścia na diety, które miały oczyścić jego organizm, niestety ale tutaj wchodzi też sprawa odpowiedniej motywacji, której wielu brakuje, szczególnie w tej kwestii, każdy wie jak ciężko jest sobie odpuścić ulubione potrawy, które niekoniecznie są fit

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-09 o 23:43 Powód: Link.
weronikawroblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 17:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.