...gdy on ma dziecko. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 21:34   #121
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
To już przesądzone. Zbyt dużo dowodów się zebrało przeciwko niej.

A raty spore. Tv 100, mieszkanie - 300.


---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------



a jeśli ktoś od kogoś odchodzi, bo jest maltretowany psychicznie i w końcu tego nie wytrzymuje, to też jego wina? Bo odszedł? Żeby móc żyć w spokoju?

Nie... lepiej tkwić w piekle i paść na zawał :-/
Kurczę, 300 złotych rata za mieszkanie? to na ile lat ten kredyt? chyba jeszcze następne pokolenie będzie go spłacało

Edycja
Z kimś, kto maltretuje lepiej się nie wiązać, to i rozwodu i rozpadu rodziny się uniknie.
Takie zapędy u człowieka widać wcześniej. Nikt z dnia na dzień nie staje się oprawcą.
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2010-01-08 o 21:35
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:37   #122
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość

a jeśli ktoś od kogoś odchodzi, bo jest maltretowany psychicznie i w końcu tego nie wytrzymuje, to też jego wina? Bo odszedł? Żeby móc żyć w spokoju?
Nie... lepiej tkwić w piekle i paść na zawał :-/
Naprawdę, coraz fajniejszy ten Twój facet. Żona go maltretowała psychicznie, biedaczysko, dziecko widuje 2 godziny w tygodniu, biedaczek, i jeszcze ratę za kolorowy ! telewizor musi płacić 100 zł.

Ech. Po raz trzeci dziś mi wychodzi, że niektórych kobiet nie zrozumiem nigdy. Jak to było z tymi pokrzywami ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:40   #123
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Kurczę, 300 złotych rata za mieszkanie? to na ile lat ten kredyt? chyba jeszcze następne pokolenie będzie go spłacało

Edycja
Z kimś, kto maltretuje lepiej się nie wiązać, to i rozwodu i rozpadu rodziny się uniknie.
Takie zapędy u człowieka widać wcześniej. Nikt z dnia na dzień nie staje się oprawcą.
Pomyłka. 300 zł rat płaci za komputer (swój), pomyliłam kwoty - za mieszkanie to jest 500 zl.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2010-01-08 o 21:41
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:41   #124
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Łącznie to jest 900 zł miesięcznie jakby nie patrzył. Ale najlepiej zdzierać kasę na maxa, pozbawić go ostatnich groszy i niech chodzi całe życie w jednym swetrze, jada najtaniej i najlepiej odda komuś auto, bo kto mu za darmo paliwa naleje? Jego potrzeby są nie ważne.
No ale o co Ci chodzi ? Wcześniej pisałaś, że tych alimentów itp. to Ty nie odczuwasz, więc dlaczego tak się zżymasz.

A ja jestem ciekawa, jak to jest, ze skoro to taka strasznie zla kobieta i jędza i prawie morderczyni, to jak to jest, że sąd jej przyznal opiekę nad dzieckiem, a ojcu tylko 2 godziny w tygodniu ?

A bo pewnie sędzia nienawidzi facetów, albo ta byla żona ją przekupila tymi pieniędzmi co wyludzila na leki ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:43   #125
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Naprawdę, coraz fajniejszy ten Twój facet. Żona go maltretowała psychicznie, biedaczysko, dziecko widuje 2 godziny w tygodniu, biedaczek, i jeszcze ratę za kolorowy ! telewizor musi płacić 100 zł.

Ech. Po raz trzeci dziś mi wychodzi, że niektórych kobiet nie zrozumiem nigdy. Jak to było z tymi pokrzywami ?
Daruj sobie te ironie.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:44   #126
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Pomyłka. 300 zł rat płaci za komputer (swój), pomyliłam kwoty - za mieszkanie to jest 500 zl.
Tak czy siak to naprawdę nieduża kwota.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:46   #127
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No ale o co Ci chodzi ? Wcześniej pisałaś, że tych alimentów itp. to Ty nie odczuwasz, więc dlaczego tak się zżymasz.

A ja jestem ciekawa, jak to jest, ze skoro to taka strasznie zla kobieta i jędza i prawie morderczyni, to jak to jest, że sąd jej przyznal opiekę nad dzieckiem, a ojcu tylko 2 godziny w tygodniu ?

A bo pewnie sędzia nienawidzi facetów, albo ta byla żona ją przekupila tymi pieniędzmi co wyludzila na leki ?
Wiadome jest, że sąd pozostawia przeważnie dziecko przy matce. Jeśli była taka beznadziejna wobec niego to nie znaczy, że wobec dziecka też.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tak czy siak to naprawdę nieduża kwota.
1100 zl tak o co miesiąc to niedużo?
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 21:47   #128
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
1100 zl tak o co miesiąc to niedużo?
Mówię o kwocie za kredyt mieszkaniowy.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:49   #129
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Wiesz Mondzia,,, bo czasami obiektywne czyjeś spojrzenie może wiele pomóc...
Poczkaj na rozwód z orzeczeniem o jej winie. Ciekawe.
Przyjrzyj się jak jest odpowiedzialny za swoje dziecko... tak samo pewnie będzie traktował kiedyś Wasze.
Z eks się juz nie lubi... ale jej nie szanuje... a to matka jego dziecka...oj, możesz kiedyś być potraktowana jak ona.

Myślę, że rozsądan osoba wziełaby dobrze pod lupe tą sytuację.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:50   #130
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Mówię o kwocie za kredyt mieszkaniowy.
Biorąc pod uwagę zarobki w Polsce, to dużo.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:52   #131
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Jego potrafiła maltretować psychicznie... ale dla dziecka juz była dobra i jest na tyle normalne, że sąd przydzielił jej prawo do opieki? Toż to dopiero dwulicowa być musiała
Oszustka, krętaczka, co używa własnego dziecka do wyłudzenia kasy... żal mi jej. Ciężko pewnie jej musi być. Ty będziesz kolejna
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 21:54   #132
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Jego potrafiła maltretować psychicznie... ale dla dziecka juz była dobra i jest na tyle normalne, że sąd przydzielił jej prawo do opieki? Toż to dopiero dwulicowa być musiała
Oszustka, krętaczka, co używa własnego dziecka do wyłudzenia kasy... żal mi jej. Ciężko pewnie jej musi być. Ty będziesz kolejna
nie znasz sytuacji - nie oceniaj.

mam świadków na to jaka ona podła była, w głowie mi się to nie mieści do tej pory...

kolejna nie będę, nie martw się o mnie.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:56   #133
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

A co do tematu z niewiązaniem się z "dzieciatym". Jestem młoda, przez najbliższe ... kilka lat nadal będę młoda, kto wie co powiedziałabym za 15. Ale wiem że póki co to zbyt duża odpowiedzialność i nie chcę się w tak skomplikowane i zagmatwane relacje wiązać. Bo mając faceta z dzieckiem, to nie jest tylko facet. To facet dziecko i matka dziecka plus pieniądze.
Nie mogłabym sobie odmówić wieeeelu wygód ze względu na dziecko które nie jest wcale moje, przecież ja też mogę nie lubić tego 8-10 latka. Jestem tylko człowiekiem.
Nie umiem aż tak się dzielić, tzn umiem - wiadomo facet też ma znajomych, ale dziecko, to dziecko, dobry rodzić poświęci na prawdę dużo żeby dziecko miało jak najlepiej. To ogromna odpowiedzialność której nie umiałabym się podjąć.
Nie wiem jak można mieć do mnie o to pretensje.
Dyskryminacja? Czy ja wiem. Nie zwiążę się z facetem z dzieckiem póki co, narkomanem, alkoholikiem, 80 latkiem choćby nie wiem jak wspaniali byli
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze



Edytowane przez rapifen
Czas edycji: 2010-01-08 o 21:58
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:57   #134
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

zastanawia mnie tak wielka jednomyslnosc wizazanek wszystkie jak jeden maz stanely po stronie matki z dzieckiem nie mowie ze w tym przypadku, ALE uwierzcie zdarzaja sie kobiety, ktore robia numery swoim bylym i ja tu stane po stronie Mondzi
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:05   #135
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
zastanawia mnie tak wielka jednomyslnosc wizazanek wszystkie jak jeden maz stanely po stronie matki z dzieckiem nie mowie ze w tym przypadku, ALE uwierzcie zdarzaja sie kobiety, ktore robia numery swoim bylym i ja tu stane po stronie Mondzi
Solidarność kobiet. W sumie się nie dziwię. Żeby tylko wiedziały co ta zacna Pani urządzała mojemu TŻtowi, za długo z nią wytrzymywał, oj za długo...

Facet, który wyprowadził się z domu zawsze będzie postrzegany jako zły, a kobieta biedna, bo została sama z dzieckiem. Rzeczywistość jest często inna.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2010-01-08 o 22:09
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:09   #136
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Ale dalej twierdzę że dziecko niczemu winne, i choćby zcna pani ganiała za nim z nożem, to płacić i poświęcać czas dziecku powinien...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:11   #137
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ale dalej twierdzę że dziecko niczemu winne, i choćby zcna pani ganiała za nim z nożem, to płacić i poświęcać czas dziecku powinien...
Czas poświęca, łoży na utrzymanie, dalej źle, bo mało czasu, mało pieniędzy... zawsze będzie mało...

Dziecko nie jest niczemu winne, ojciec ma i będzie miał z nim kontakt - fakt, ale utrudniać i kombinować jak by tu wpoić dziecku nienawiść do ojca, i uniknąć ich spotkań to już lekkie przegięcie.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2010-01-08 o 22:14
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:16   #138
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Nikt nie mówi że każda matka jest dobrą matką tylko dlatego że ma dziecko. Niejednokrotnie podkreślałam że drażni mnie że matki "dostają dzieci z automatu" mimo że czasem lepiej dla dobra dziecka byłoby gdyby trafił "na wychowanie do ojca"
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:18   #139
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Bo to ZŁA kobieta była...
Mondzia, Ty naprawdę zobaczysz jak kiedyś urodzi się Wam dziecko... pomyśl sobie jak tamta ma teraz przerypane. Jak się z gościem kłóci o lekarstwa i czapkę na zimę dziecku...
Ta, bo na pewno kobieta o wielkim sercu i cudownym usposobieniu...

Możliwe, że jest zołzą i gryzie ją, że JEJ mąż ma jakąś i czemu nie może go dodatkowo oskubać, jeśli się chłop daje. Alimenty, rata mieszkania, tv, ekstra wydatki... Żyć nie umierać.

Wina i prawda zazwyczaj leży po środku. Ja na miejscu tego faceta bym kupowała i lekarstwa i czapki i inne takie ale albo bym to robiła osobiście (dobry pretekst na spotkanie z małym, na zakupy go zabrać) albo bym oddawała kasę za konkretne rzeczy z paragonów.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 22:19   #140
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi że każda matka jest dobrą matką tylko dlatego że ma dziecko. Niejednokrotnie podkreślałam że drażni mnie że matki "dostają dzieci z automatu" mimo że czasem lepiej dla dobra dziecka byłoby gdyby trafił "na wychowanie do ojca"
A mógłby zamieszkac młody ze mna i TŻtem. Nie miałabym nic przeciwko. Mądry chłopak z niego.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:30   #141
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Z jednej strony,chciałoby się napisać/zacytować twój podpis monidziu-zejdz na ziemie,a z drugiej no ja myśle/chyba wierze w to co piszesz,bo pewnie zdarzają się takie zołzy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 22:41   #142
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Ale serio, ten Twój facet słysząc, że dziecko potrzebuje butów nie może powiedziec: "to przyjadę po niego w sobotę i pojedziemy mu coś wybrać". W ten sposób by wiedział, na co dokładnie kasa idzie - kupiłby buty sam, i do tego spędziłby czas z dzieckiem. A potem kino czy coś tam i do matki odwieźć z zakupami. Ja tam bym tej babce taki warunek postawiła, zakupy tak, ale z młodym.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 23:12   #143
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Mondzia, a w ogóle to ile lat ma syn Twojego TŻ...? Że napisałaś że mógłby mieszkać z Wami...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 08:48   #144
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Skoro jego eks taka wredna i tyle dowodow macie, to dlaczego sąd zostawił jej dziecko a ojcu pozwolił na 2 godz tyg?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 08:59   #145
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

W odniesienia do 1 posta, to ja na miejscu osoby bez dzieci nie komplikowałabym sobie zycia byciem z kims z dziecmi. Po co? Tylu facetów wolnych na swiecie. Po co sobie stwarzac zbedne problemy.

Co do byłej) no kazda ex to wrednota i potwora, czesto to czytuje na wizazu) Smiac mi sie z tego chce. Pamietajmy, ze wiekszosc z nas jest jakas eks,
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:14   #146
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Mondzia, a w ogóle to ile lat ma syn Twojego TŻ...? Że napisałaś że mógłby mieszkać z Wami...
ma 5 lat.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Skoro jego eks taka wredna i tyle dowodow macie, to dlaczego sąd zostawił jej dziecko a ojcu pozwolił na 2 godz tyg?
Bo jak już wspomniałam sąd zawsze staje po stronie matki :-/

Obejrzyj sobie film "Tato", to zrozumiesz o co mi chodzi.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:15   #147
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
zastanawia mnie tak wielka jednomyslnosc wizazanek wszystkie jak jeden maz stanely po stronie matki z dzieckiem nie mowie ze w tym przypadku, ALE uwierzcie zdarzaja sie kobiety, ktore robia numery swoim bylym i ja tu stane po stronie Mondzi
Sprostowanie. Nie po stronie matki a po stronie dziecka.
Matka sobie poradzi, tak samo jak Mondzia.
A biorąc pod uwagę podejście Mondzi do tego dziecka i jego potrzeb, to już chyba serca nie macie, żeby propozycję rzucać, żeby to dziecko z nią mieszkało. Się (nie)nagle okaże, ze temu dziecku nic nie potrzeba a np. wyjscia do kina są niepotrzebnym zbytkiem i rozpieszczaniem.
Zreszta sama Mondzia napisała, że ta kobieta matką jest dobrą, wiec o czym tu mówimy? Oddać dziecko ojcu i obcej kobiecie, żeby mogli zaoszczędzić? Tak, ojciec ma prawo do opieki nad dzieckiem ale z "trochę" innych pobudek niż "wtedy mnej wydam na dziecko niz teraz, kiedy jest z matką".

W koncu "sąd" to nie sa jacyś ograniczeni i wredni ludzie, którzy tylko chca tym ojcom dokopać, sędzia przede wszytskim, na podstawie tego co ma w papierach dba o dobro dziecka, a nie o portfele rodziców.
Z tego co czytam (pośrednio) o ojcu dziecka to jednak wydaje mi sie, że w tym wypadku te 2 godziny tygodniowo powinny dac nam coś do myslenia na temat ojca. I nie ma się co zasłaniac filmami, bo wybaczcie, ale jakby każdy taki facet był Lindą to te dzieci po rozwodach nie miały tak źle. Jeden film nakręcony (i to ładnych pare lat temu, zmiany jakies nastąpiły przez ten czas) i już się każdy pod niego podpina
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-01-09 o 09:23
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:20   #148
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Mondzia, ten temat jest niestety kolejnym przykłądem wątku, gdzie ktoś coś zakłada, a potem oczekuje wyłącznie odpowiedzi "tak, zrób tak, popieramy cię, ten facet jest wspaniały!"

Naprawdę NIC nie zastanawia cię, że sąd przyznaje matce dziecko? ŻADEN sąd nie przyzna dziecka matce-psychopatce, znęcającej się nad rodziną. W takiej sytuacji dziecko idzie do ojca i tyle.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:23   #149
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Sprostowanie. Nie po stronie matki a po stronie dziecka.
Matka sobie poradzi, tak samo jak Mondzia.
A biorąc pod uwagę podejście Mondzi do tego dziecka i jego potrzeb, to już chyba serca nie macie, żeby propozycję rzucać, żeby to dziecko z nią mieszkało. Się (nie)nagle okaże, ze temu dziecku nic nie potrzeba a np. wyjscia do kina są niepotrzebnym zbytkiem i rozpieszczaniem.
Zreszta sama Mondzia napisała, że ta kobieta matką jest dobrą, wiec o czym tu mówimy? Oddać dziecko ojcu i obcej kobiecie, żeby mogli zaoszczędzić? Tak, ojciec ma prawo do opieki nad dzieckiem ale z "trochę" innych pobudek niż "wtedy mnej wydam na dziecko niz teraz, kiedy jest z matką".
A Wyście się uczepili tego motywu z czapką

To był przykład, takich przykładów jest miliony, ten akurat był może i nie na miejscu, jest zima, niech ma te kolejną czapkę (a w domu leżą jeszcze 3)


---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;16346035]Mondzia, ten temat jest niestety kolejnym przykłądem wątku, gdzie ktoś coś zakłada, a potem oczekuje wyłącznie odpowiedzi "tak, zrób tak, popieramy cię, ten facet jest wspaniały!"

Naprawdę NIC nie zastanawia cię, że sąd przyznaje matce dziecko? ŻADEN sąd nie przyzna dziecka matce-psychopatce, znęcającej się nad rodziną. W takiej sytuacji dziecko idzie do ojca i tyle.[/QUOTE]A tak w ogóle to sąd przyznał dziecko matce "tymczasowo" do czasu zakończenia rozprawy.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:26   #150
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Sprostowanie. Nie po stronie matki a po stronie dziecka.
Sprostowanie - sąd w Polsce często z automatu przyznaje opiekę nad dzieckiem matce, bez specjalnego zastanawiania się co będzie lepsze.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.