Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 15:37   #4351
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Kolejna panna młoda ze swoim makijażem ślubnym, tym razem dressedinmint

201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:39   #4352
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
O tak, wtedy oglądało się ja dużo przyjemniej. Nie wrzucala nudnych vlogow codziennie żeby chajs się zgadzał i nie narzekała w każdym jak to jej ciężko bo musi montować filmy oraz nie wpychala wszędzie Lwa. Czasami mam ochotę jej to napisać ale podejrzewam ze usunie zanim zdąży przeczytać
ja widzę winę w tym, że zrezygnowała z pracy i to YT został jej jedynym zajęciem. i zaczela sie powoli nuda i filmy na siłę.
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:51   #4353
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Tak czytam, co piszecie od jakiegoś czasu o Laurze i aż nie dowierzam... Ona aż tak się zmieniła przez ostatni rok? Jeśli tak, to naprawdę szacuneczek.

"O, Laura tak świetnie umie ubrać się do swojej figury, wybiera ciuchy w swoim rozmiarze"
A ja pamiętam jak zakładała płaszczyki trzaskające w rękawach i niedopinające się wiecznie kurteczki niczym Boogie.

"Laura nie ma spiny z swoim partnerem, nie pokazuje go, nie mówi nic niepotrzebnie."
A kiedyś ciągle "Herbata z W.". "Och, co za poranek, dostałam kwiaty od W.", "Jutro pójdę na spacer z W.". Każdy post na blogu ze zdjęciami z całego tygodnia tak przecież wyglądał. Nawet, jeśli to była fota rękawiczek, miała podpis w stylu "moje dłonie już ciepłe, tak jak lubi W." Jakieś niedopowiedzonka, jakieś gimnazjalne gierki.

"Laura ma luźne podejście do swojej wagi, mówi o tym otwarcie."
Jeszcze kilka miesięcy temu zażarcie broniła tezy, ze to tylko i wyłącznie tarczyca, ciasteczka i kawki nie mają nic do tego. Ona jest chora i biedna i nic z tym zrobić nie może.


ILE ZMIAN!


Nie no, jeszcze trochę i naprawdę zacznę ją oglądać.
Ja w RGP zauważam minimalną zmianę, jest lepiej, ale do miłej i przyjaznej vlogerki jeszcze daleko . Myślę, że jej lepszy odbiór to zasługa jej rodziny. To oni ocieplili jej wizerunek, Laura w obecności rodziny zachowuje się zupełnie inaczej, spuszcza z tonu, jest mniej przemądrzała. Muszę przyznać, że po ich vlogach nawet polubiłam Jacka, który nie zawsze słodzi swojej siostrze .
Laura zawsze wydawała mi się taka władcza, biło od niej przekonanie o własnej nieomylności, zdecydowanie dominowała nad swoim rodzeństwem, zwłaszcza nad Marzenką. Pamiętam jeden haul Marzenki, w którym pokazywała tunikę, którą zamówiła, ale Laurze się nie spodobała, więc Marzenka stwierdziła, że nie wie co z nią zrobi. Trochę przykro mi się zrobiło, widać było, że Marzenka nie jest zbyt pewna siebie.
Podsumowując, Laura powinna dziękować niebiosom za swoją rodzinę i za ich czynny udział we vlogowaniu, bo to im zawdzięcza tak pozytywny odbiór.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:59   #4354
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Dziizas, znowu o szusz na wątku XD i znowu oczywiste oczywistości, że robi jutuba dla kasy, jest nudna jak flaki z olejem, lwa pokazuje z braku laku. Szok i niedowierzanie mam dobrą radę dla osób, których to wkurza - przestańcie ją oglądać. Polecam, sprawdzone, działa. No chyba że lubicie się tak psychicznie zamęczać, to już nic nie poradzę.

Edytowane przez werek serek
Czas edycji: 2015-11-09 o 16:01
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:01   #4355
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Tak czytam, co piszecie od jakiegoś czasu o Laurze i aż nie dowierzam... Ona aż tak się zmieniła przez ostatni rok? Jeśli tak, to naprawdę szacuneczek.

"O, Laura tak świetnie umie ubrać się do swojej figury, wybiera ciuchy w swoim rozmiarze"
A ja pamiętam jak zakładała płaszczyki trzaskające w rękawach i niedopinające się wiecznie kurteczki niczym Boogie.

"Laura nie ma spiny z swoim partnerem, nie pokazuje go, nie mówi nic niepotrzebnie."
A kiedyś ciągle "Herbata z W.". "Och, co za poranek, dostałam kwiaty od W.", "Jutro pójdę na spacer z W.". Każdy post na blogu ze zdjęciami z całego tygodnia tak przecież wyglądał. Nawet, jeśli to była fota rękawiczek, miała podpis w stylu "moje dłonie już ciepłe, tak jak lubi W." Jakieś niedopowiedzonka, jakieś gimnazjalne gierki.

"Laura ma luźne podejście do swojej wagi, mówi o tym otwarcie."
Jeszcze kilka miesięcy temu zażarcie broniła tezy, ze to tylko i wyłącznie tarczyca, ciasteczka i kawki nie mają nic do tego. Ona jest chora i biedna i nic z tym zrobić nie może.


ILE ZMIAN!


Nie no, jeszcze trochę i naprawdę zacznę ją oglądać.
Moim zdaniem Laura naprawdę się zmieniła - a przynajmniej tak to wygląda w filmach



DZIOŁSZKI ZDAŁAM WEWNĘTRZNY! Wiem, że to nic, pierdnięcie w sumie, ale człowiek i tak jakoś tak się cieszy, bo to pierwsze podejście i już zamną jakis tam niewielki krok. Szkoda tylko, że po 30 godzinach parkować nie umiem, bo mnie nikt za bardzo nie uczył mimo upominania, zawsze było coś innego, a jakbym miała zaparkować nawet przodem, to tylko na czuja. No nic, szykuję hajsy na dodatkowe jazdy.

No i jeszcze do dziewczyn zaznajomionych z tematem ekstrakcji zębów - po jakim czasie zasklepiała Wam się dziura? Bo mnie od tygodnia gojenie stoi w miejscu :< nic nie boli, nie uwiera, ale też nic się nie zmienia, wkurza mnie to, bo dalej krater, żadnych postępów. Ale w sumie mija 11 dzień od rwania, to może jeszcze muszę czekać, pewnie miesiąc jakoś - każdy organizm jest inny, ale jak było u Was z ciekawości? Mówię o przypadkach bez szwów i u góry :P
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:20   #4356
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Offtop: doradźcie proszę, jakie cienie lepiej kupić - MUA czy Makeup Revolution?
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:22   #4357
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Heh i ja wróciłam do Laury. Nie oglądałam Jej już chyba od ponad 2 lat. Vlogi uwielbiam, oglądam je hurtowo. Uwielbiam cała rodzinę, co poradzę. I vlogi Loli też mnie ostatnio wciągnęły. Na Szusz już nie mogę patrzeć ani Jej słuchać.
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com

Edytowane przez paulina800
Czas edycji: 2015-11-09 o 16:23
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 16:32   #4358
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Juz kilka dni temu odsubowalam Szusz obejrze jak cos wrzucicie (pipsztok od metki xD) za to jak RGP nie lubilam tak Laura mnie przekonuje! O ile moje zycie bedzie spokojniejsze?
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:38   #4359
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Laura naprawdę się zmieniła - a przynajmniej tak to wygląda w filmach



DZIOŁSZKI ZDAŁAM WEWNĘTRZNY! Wiem, że to nic, pierdnięcie w sumie, ale człowiek i tak jakoś tak się cieszy, bo to pierwsze podejście i już zamną jakis tam niewielki krok. Szkoda tylko, że po 30 godzinach parkować nie umiem, bo mnie nikt za bardzo nie uczył mimo upominania, zawsze było coś innego, a jakbym miała zaparkować nawet przodem, to tylko na czuja. No nic, szykuję hajsy na dodatkowe jazdy.

No i jeszcze do dziewczyn zaznajomionych z tematem ekstrakcji zębów - po jakim czasie zasklepiała Wam się dziura? Bo mnie od tygodnia gojenie stoi w miejscu :< nic nie boli, nie uwiera, ale też nic się nie zmienia, wkurza mnie to, bo dalej krater, żadnych postępów. Ale w sumie mija 11 dzień od rwania, to może jeszcze muszę czekać, pewnie miesiąc jakoś - każdy organizm jest inny, ale jak było u Was z ciekawości? Mówię o przypadkach bez szwów i u góry :P
Miałam szwy i tak ok miesiąc. Po dolnej 8 mam krater i chyba nie zniknie juz :<
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:44   #4360
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Munka gratki!!! Parkowanie czesto jest wyzwaniem nawet dla doswiadczonych jesli to twoj slaby punkt to szybko zdasz

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-11-09 o 16:53
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:20   #4361
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Miałam szwy i tak ok miesiąc. Po dolnej 8 mam krater i chyba nie zniknie juz :<
Moja siostra po pięciu latach ma prawie taką samą dziurę po swojej czwórce. Ja dziękuję niebiosom za to, że wyrywanie było jak miałam aparat bo przynajmniej pięknie mi się wszystko zeszło. Chociaż miałam przez to usuwane 4 zęby zamiast jednego i to na przestrzeni niecałych dwóch tygodni.
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 17:50   #4362
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Munia gratulacje! Ja w sobotę zdałam teorię, teraz chcę się naumieć biegi zmieniać, naklejam 'L' na samochód i będę śmigać
Co do ekstrakcji- u mnie chyba po 3-4 tygodniach było na tyle dobrze, że totalnie nie przejmowałam się co jem, więc jeszcze troszkę Ale najgorsze już za Tobą
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:14   #4363
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Hania dg



nie rozumiem tego testu. pokazuje podkład za 160 złotych, przychodzi po 5 godzinach i mówi, że źle się utrzymał, że się świeci, mówi, że musi się przypudrować i dodać brązera, bo wszystko zeszło, a potem w ostatecznym podsumowaniu twierdzi, że podkład się dobrze utrzymał? wtf? naprawdę?
dodatkowo w wejściu nagrywanym kilka miesięcy później mówi, że pamięta, że nie była z niego zadowolona, a w ostatecznym podsumowaniu twierdzi, że utrzymywanie się i krycie podkładu są ok jak za tę cenę?
w ogóle przychodzi i pokazuje się w zupełnie innym świetle niż w tym wejściu wieczornym, doświetla się lampami, które niwelują jakiekolwiek niedoskonałości...
nie wiem, ja chyba nie rozumiem tych filmów już, nie rozumiem idei. dla mnie hania jest roztrzepana, nie myśli nad ogólnym sensem i przekłamuje rzeczywistość- coś wygląda średnio nawet w kamerze, więc jak może wyglądać dobrze na żywo?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:21   #4364
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Nie wiem za co podziwiać Laurę, że nie pokazuje swojego faceta. Na razie go nie pokazuje, ale pewnie w miarę rozwoju związku zacznie być częściej widoczny. Jej facet był kiedyś oznaczony na jednym ze zdjęć na insta i bez problemu można było zobaczyć jak wygląda. Ona nie robi z tego tajemnicy, tylko nie podkreśla na każdym kroku, że kogoś ma.


Chodzą słuchy, że NYX wycofuje się z naszego kraju. Na stronie Douglasa wybór kosmetyków co raz mniejszy, a do tego zamknęli też swój stacjonarny sklep w Warszawie.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:28   #4365
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Nie wiem za co podziwiać Laurę, że nie pokazuje swojego faceta. Na razie go nie pokazuje, ale pewnie w miarę rozwoju związku zacznie być częściej widoczny. Jej facet był kiedyś oznaczony na jednym ze zdjęć na insta i bez problemu można było zobaczyć jak wygląda. Ona nie robi z tego tajemnicy, tylko nie podkreśla na każdym kroku, że kogoś ma.


Chodzą słuchy, że NYX wycofuje się z naszego kraju. Na stronie Douglasa wybór kosmetyków co raz mniejszy, a do tego zamknęli też swój stacjonarny sklep w Warszawie.
I może to jest właśnie taka miła odmiana od ukrywającego się, ale wszędobylskiego Lwa
Podejście Laury jest inne, mniej upierdliwe na dłuższą metę jeśli ją porównać do Szusz.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:30   #4366
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Munkaa gratulejszyn
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:39   #4367
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Obejrzałam "Ugotowanych", gdyby nie Paulina i Z Dupy pewnie umarłabym z nudów. Nie sądziłam, że Maff jest tak pozbawiona osobowości, nadęta i smętna, a dyktando Adbustera - wtf?
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:40   #4368
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Munkejszyn gratulejszyn
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:50   #4369
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
I może to jest właśnie taka miła odmiana od ukrywającego się, ale wszędobylskiego Lwa
Podejście Laury jest inne, mniej upierdliwe na dłuższą metę jeśli ją porównać do Szusz.
no własnie. jak było widać jego twarz w którymś tam filmie to Laura tego nie wyciała, a on sam nie zakrywał się talerzem... Jest, ale sie nie udziela, to mi się podoba. a "rykiem lwa" już rzygam..

A w ogole w temacie facetow vlogerek, to lubię Krzycha Boogie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 18:52   #4370
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Dla mnie moc White Musk jest umiarkowana. Lepiej nie zamawiaj Royal Oud. Taki mocarny zapach, kadzidlano-mydlano-jakiś (nie potrafię określić, bo coś kwaśnego jest w tym zapachu jeszcze), że lepiej na wyjścia do restauracji go nie używać, bo nikt nic nie zje. Często się spotykam ze stwierdzeniem, że czuć na wejściu, że ja tam jestem Tesori moja love, chcę więcej i więcej.

O rany, to mogą pachnieć jeszcze mocniej? Właśnie żałuję, że nie było innych zapachów do powąchania, samotne trzy buteleczki White Musk, chyba mają branie. Mi się już zawsze będą kojarzyć z Tobą, w zasadzie wiele rzeczy kojarzy mi się z wizażankami, mimo że więcej czytam niż się udzielam- codziennie jak przejeżdżam koło Wrocławskiego bloku statku to myślę o Munce


Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Hania dg



nie rozumiem tego testu. pokazuje podkład za 160 złotych, przychodzi po 5 godzinach i mówi, że źle się utrzymał, że się świeci, mówi, że musi się przypudrować i dodać brązera, bo wszystko zeszło, a potem w ostatecznym podsumowaniu twierdzi, że podkład się dobrze utrzymał? wtf? naprawdę?
dodatkowo w wejściu nagrywanym kilka miesięcy później mówi, że pamięta, że nie była z niego zadowolona, a w ostatecznym podsumowaniu twierdzi, że utrzymywanie się i krycie podkładu są ok jak za tę cenę?
w ogóle przychodzi i pokazuje się w zupełnie innym świetle niż w tym wejściu wieczornym, doświetla się lampami, które niwelują jakiekolwiek niedoskonałości...
nie wiem, ja chyba nie rozumiem tych filmów już, nie rozumiem idei. dla mnie hania jest roztrzepana, nie myśli nad ogólnym sensem i przekłamuje rzeczywistość- coś wygląda średnio nawet w kamerze, więc jak może wyglądać dobrze na żywo?
Dla mnie Hanka zawsze taka była, nie dość że prześwietla się tak, że jej cera zawsze wygląda nieskazitelnie, to w dodatku mówi sprzeczne ze sobą rzeczy, no i chyba mamy inne definicje zwrotów "ładny kolor podkładu" czy "wystarczająca ilość bronzera"
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:52   #4371
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Obejrzałam "Ugotowanych", gdyby nie Paulina i Z Dupy pewnie umarłabym z nudów. Nie sądziłam, że Maff jest tak pozbawiona osobowości, nadęta i smętna, a dyktando Adbustera - wtf?
Mnie rozwaliła tą dramą na temat swojej dysortografii i dysleksji.
Ja bym wywalone na to miała, rozumiem ze to dosyć niekomfortowa sytuacja, ale bez przesady. Choć z drugiej strony nie wiadomo jak to tv pozmieniało, co wycięli co zostawili
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:52   #4372
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Karolina i Edynburg
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:03   #4373
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość

O rany, to mogą pachnieć jeszcze mocniej? Właśnie żałuję, że nie było innych zapachów do powąchania, samotne trzy buteleczki White Musk, chyba mają branie. Mi się już zawsze będą kojarzyć z Tobą, w zasadzie wiele rzeczy kojarzy mi się z wizażankami, mimo że więcej czytam niż się udzielam- codziennie jak przejeżdżam koło Wrocławskiego bloku statku to myślę o Munce




Dla mnie Hanka zawsze taka była, nie dość że prześwietla się tak, że jej cera zawsze wygląda nieskazitelnie, to w dodatku mówi sprzeczne ze sobą rzeczy, no i chyba mamy inne definicje zwrotów "ładny kolor podkładu" czy "wystarczająca ilość bronzera"
przegina z tym swiatlem. Moj tz ostatnio mi powiedzial, ze ona wyglada w tym swietle jak plastik i ze normalnie ludzie tak nie swieca
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:05   #4374
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

w matrasie książka RLM bestsellerem O_O
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:10   #4375
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Dziewczyny czy to Lew Lew??? Dzieci mi włączyły : https://www.youtube.com/watch?v=z2BNqCg2mAY
Szukają prezentów i oglądają zabawki na youtubie i aż podskoczyłam jak usłyszałam?!?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:12   #4376
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
mam tak samo z LWEM. uszam wychodzi juz ten LEWLEW i SŁONIK jeszcze z rok temu byli normalną parą, Tomasz coś tam z doskoku wtrącał swoje dwa słowa we vlogu, jakoś tak kojarzył mi się z dorosłym facetem z klasą, a teraz? pajacowanie, robienie z siebie durniów
Ja jak slysze slon albo lew to od razu moje mysli lacza sie ze slowem Susz Chyba trzeba wziac odwyk od watku...
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:15   #4377
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to Lew Lew??? Dzieci mi włączyły : https://www.youtube.com/watch?v=z2BNqCg2mAY
Szukają prezentów i oglądają zabawki na youtubie i aż podskoczyłam jak usłyszałam?!?
"Cześć, jestem Tomek i jestem dorosłym fanem Lego. (..) Jestem po 30stce"

CSI Wizaż
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:15   #4378
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to Lew Lew??? Dzieci mi włączyły : https://www.youtube.com/watch?v=z2BNqCg2mAY
Szukają prezentów i oglądają zabawki na youtubie i aż podskoczyłam jak usłyszałam?!?
Nie to nie on
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:16   #4379
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to Lew Lew??? Dzieci mi włączyły : https://www.youtube.com/watch?v=z2BNqCg2mAY
Szukają prezentów i oglądają zabawki na youtubie i aż podskoczyłam jak usłyszałam?!?
bez kituuu

swoją drogą - facynująca tematyka kanału, chyba wiem jak dzis spędzę wieczór
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:17   #4380
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Z innej beczki - jakiś żel do brwi z Rossmanna, mocno utrwalający włoski? Mam Eveline - kolor bardzo fajny, niestety włosków w miejscu nie trzyma wcale.
L'Oreal brązowy. Koleżanka ma przezroczysty i jest do niczego, a l'orealem jak sobie włoski ułożyłam, to nawet palcem ciężko je było ruszyć.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.