Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 14:05   #121
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Witam w nowej odsłonie!

James, gratuluję różu, spiesz się z tym śniadaniem i wrzucaj swatche.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

a w ogole to chcialam sie pozalic, ze w tym konkursie dzieciakowym, caly czas ludzie daja wszystkim 1 gwiazdke, zeby zdjecie spadalo jak najnizej.
Moja wczoraj miala srednia 3,12, a dzisiaj 3,04 czyli az 8 osob dalo jej jedna gwiazdke - chyba,ze na serio sie nie podoba tak
Irsin, szczerze, zajmij lepiej umysł czymś innym, bo wszystkie takie "konkursy" są pożywką dla 1) frustratów 2) osób, które mają za dużo czasu, w związku z czym realizują się, klikając np. 500 razy "minus" obcym osobom, uważająć, że świetnie i pożytecznie spędziły popołudnie. Pewnie może Ci być przykro, że ktoś może uważać, że Twoja mała jest niefajna, i na dodatek nici z nagrody, ale naprawdę, nie warto się przejmować, bo nikt tu nic nie ocenia, każdy tylko walczy o swoje.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:12   #122
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

moja tez ma 3 gwiazdy -trudno sie mowi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:15   #123
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

taaa, a ja jeszcze dostaje ciagle spam od kogos, zebym dala 5 gwiazdek w stylu jakies laski z 0 postow na forum. wtedy elegancko wchodze - i daje 1 gwiazdke

a i tak kazdy wie, ze truskawkowe dzieci najpiekniejsze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:22   #124
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Witam w nowej odsłonie!

James, gratuluję różu, spiesz się z tym śniadaniem i wrzucaj swatche.
Irsin, szczerze, zajmij lepiej umysł czymś innym, bo wszystkie takie "konkursy" są pożywką dla 1) frustratów 2) osób, które mają za dużo czasu, w związku z czym realizują się, klikając np. 500 razy "minus" obcym osobom, uważająć, że świetnie i pożytecznie spędziły popołudnie. Pewnie może Ci być przykro, że ktoś może uważać, że Twoja mała jest niefajna, i na dodatek nici z nagrody, ale naprawdę, nie warto się przejmować, bo nikt tu nic nie ocenia, każdy tylko walczy o swoje.
dokladnie! niektorzy to dziwnie rozumieja uczciwosc
wlasnie fotki rozu!

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Wow odlotowa szczoteczka
Postarali się z tymi nagrodami


Irsin widziałam ze dodałaś fotke pierścionka, faktycznie fajny, można go założyć do jakiegoś prostego stroju jako taka mała ekstrawagancja.

Ja 2 lata temu kupiłam sobie t-shirt z postacią z kreskówki, wszyscy się ze mnie śmieją że w takim wieku noszę takie rzeczy ale mam to w
Koszulka zauroczyła mnie od pierwszego wejrzenia, nie nosze jej za czesto bo szkoda zeby sie zniszczyła i chce ja mieć jak najdłuzej.
Zakładam do niej proste spodnie dżinsowe, balerinki i śmigam.
Zresztą ta koszulka zawsze wprawia mnie w dobry humor i rozbraja mnie totalnie (dodaję zdjęcia z aukcji allegro )
sliczna ta koszulka! tez taka chce!!
heh no szczoteczka niezla, ale czuje sie jakbym wiertlo wkladala do buzi- normalnie cala mi lata....no i juz mi krew poleciala z dziasel! trzeba sie przestawic z bezpiecznego zwyklaga na niebezpiecznego dziurkacza....
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dobrze, ze Ci nie napisal, ze jest ok, bo sam go sprawdzal

Dim, ja mialam tak jak Ty z tymi sniegowcami lacoste bylam pewna, ze je sprzedaje, ale jak zobaczylam na zywo to stwierdzilam, ze sa slodkie i ze mna zostaly
a w ogole wlasnie umarlam ze smiechu przez Twojego bloga i wpis o emulsji borghese

tak sie zagalopowalam !
no takie niespodziewane milosci sa straszne

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ojej jak to wymianki, jak Dim zachwala to musi być dobry, ja kliknęłamMam nadzieję, że będzie dobry


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24575414]Dziękuję Elizziak W sumie fakt- inaczej za łatwo by było

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Szukałam recenzji tego Borghese, który mógłby opcjonalnie "śmierdolić..." ale nic nie ma
A wpisując w wyszukiwarkę jeszcze 'wizaz' wyskakują jedynie wymianki A chciałam poczytać, czy i dla mnie by się nadało [/QUOTE]heh on nie tak smierdzi, ze smierdzi on ma taki spcyficzny zapach ziolowy jakis pachnie tak jak krem da rak borghesa- wiekszosc ich rzeczy tak pachnie. Dla mnie to smrodek innym sie podoba

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24576997]No ja też kliknęłam, także nie wskażę palcem, kto będzie odpowiadać, jeśli moja buzia nie będzie mięciutka itd.

Miałam dylemat, który kliknąć (był jeszcze taki za 62 zł ?) i nie mogłam rozkminić, czym się różnią [/QUOTE]

chyba czyms jednak sie roznia- ten tanszy ma inna nazwe troche wiec pewnie mniej ma cusiow
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość


A ja wczoraj pomylilam kawy i zamiast bezkofeinowej wypilam kofeinowa, o czym zdalam s obie sprawe jak juz ja wypilam i moje dziecie do 2 godziny mialo oczy jak zlotowki i byla na maksa pobudzona - machala rekami, nogami, glowa, piszczala, gaworzyla, smiala sie oraz wszystko to naraz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:23   #125
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Witam w nowej odsłonie!

James, gratuluję różu, spiesz się z tym śniadaniem i wrzucaj swatche.



Irsin, szczerze, zajmij lepiej umysł czymś innym, bo wszystkie takie "konkursy" są pożywką dla 1) frustratów 2) osób, które mają za dużo czasu, w związku z czym realizują się, klikając np. 500 razy "minus" obcym osobom, uważająć, że świetnie i pożytecznie spędziły popołudnie. Pewnie może Ci być przykro, że ktoś może uważać, że Twoja mała jest niefajna, i na dodatek nici z nagrody, ale naprawdę, nie warto się przejmować, bo nikt tu nic nie ocenia, każdy tylko walczy o swoje.

Salo,
masz racje, a napisalam to tylko dlatego,ze to troche do dupy jednak jest, szczegolnie dla 50 zl do Rossmanna.

mogliby dac np 5000 do syfory
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:34   #126
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

patrze sie jakie cudo z promocji walentynkowej
http://pl.strawberrynet.com/skincare...227/?CatgId=81
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:36   #127
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Salo,
masz racje, a napisalam to tylko dlatego,ze to troche do dupy jednak jest, szczegolnie dla 50 zl do Rossmanna.

mogliby dac np 5000 do syfory
Normalnie sama bym jakiegoś bobaska na tę okoliczność przygarnęła
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 14:37   #128
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Normalnie sama bym jakiegoś bobaska na tę okoliczność przygarnęła


dmiti, po co to pokazujesz mi bardzo przydalby sie taki zel, a w ogole to nowy brzuch przygarnelabym
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:48   #129
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Normalnie ktos tu w dupe dostanie . Jestem chora a musialam na balkon wylezc, zeby swatcha uchwycic .




Soso, przeczytalam pierwsza recenzje tego Twojego fluidu. Znow zaczelam zalowac, ze zlikwidowano funkcje ujemnych ocen opinii w KWC. Dzialalo to bardzo krotko. Nie mialam okazji skrzystac . Teraz bym za to chetnie skorzystala. Niektorzy pisza tak idiotycznie recenzje, ze szkoda gadac. Zarozumialosc az bije po oczach.
Cytat:
To najlepszy fluid na rynku - dla tych co preferuja tandetnego tapeciarstwa.
- domyslam sie, ze mialo byc "dla tych co NIE preferuja tandetnego tapeciarstwa". Niemniej, ja nie uzywam RBR wiec preferuje tanie tapeciarstwo . Nie ma to jak fachowa ocena jakies specjalistki z KWC .

Co do konkursu dzieciakowego, to ostatnio zirytowala mnie jakas dziewoja (zupelnie nieznajoma) wpisujac mi w profil cos w tym stylu "link prosze o glosik buziaczki czekam na glosiczek". Myslalam, ze sie zrzygam od nadmiaru slodyczy i cmokajacych emotek. OCzywiscie nie zaglosowalam. Niektorym naprawde rozumu brak. Wkurza mnie takie zebranie o glosy po nieznajomych profilach. Jak kogos znam i lubie to chetnie dam "5" od razu. Zebranie o glosy u nieznajomych i to w ten sposob jest jednak moim zdaniem nie na miejscu. Az zglosilam to jako spam . Niestety moderator usunal wiadomosc (sama to moglam zrobic) a laska za zasmiecanie profilu punkta nie dostala .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-01-24 o 14:49
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:53   #130
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moja tez ma 3 gwiazdy -trudno sie mowi
To tak jak moja
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:53   #131
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Dor cudowne zakupy
Zwłaszcza ten Givenchy
Poprosimy oczywiście o fotki jak juz dostaniesz swoje skarby

Puder dotarł dzisiaj, zamówiłam go 16 stycznia. Zdjęcia wrzuciłam w wątku z truskawkowymi zdobyczami.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 14:57   #132
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Puder dotarł dzisiaj, zamówiłam go 16 stycznia. Zdjęcia wrzuciłam w wątku z truskawkowymi zdobyczami.
troszke nie ostre zdjecia, ale i tak mi sie bardzo podoba, napisz jak sie sprawuje
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:58   #133
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość


dmiti, po co to pokazujesz mi bardzo przydalby sie taki zel, a w ogole to nowy brzuch przygarnelabym

tez nad tym mysle bo mi cos udka szwankuja ostatnio!
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Puder dotarł dzisiaj, zamówiłam go 16 stycznia. Zdjęcia wrzuciłam w wątku z truskawkowymi zdobyczami.
sliczny jest! jak mozesz to dopisz cala nazwe na watku ze zdjeciami bo pozniej jakas osoba, ktora nie umie sie w tym polapac bedzie nam tam watek zasmiecac pytaniami zamiast poszukac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:01   #134
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24583693]Normalnie ktos tu w dupe dostanie . Jestem chora a musialam na balkon wylezc, zeby swatcha uchwycic .




Soso, przeczytalam pierwsza recenzje tego Twojego fluidu. Znow zaczelam zalowac, ze zlikwidowano funkcje ujemnych ocen opinii w KWC. Dzialalo to bardzo krotko. Nie mialam okazji skrzystac . Teraz bym za to chetnie skorzystala. Niektorzy pisza tak idiotycznie recenzje, ze szkoda gadac. Zarozumialosc az bije po oczach.
- domyslam sie, ze mialo byc "dla tych co NIE preferuja tandetnego tapeciarstwa". Niemniej, ja nie uzywam RBR wiec preferuje tanie tapeciarstwo . Nie ma to jak fachowa ocena jakies specjalistki z KWC .

Co do konkursu dzieciakowego, to ostatnio zirytowala mnie jakas dziewoja (zupelnie nieznajoma) wpisujac mi w profil cos w tym stylu "link prosze o glosik buziaczki czekam na glosiczek". Myslalam, ze sie zrzygam od nadmiaru slodyczy i cmokajacych emotek. OCzywiscie nie zaglosowalam. Niektorym naprawde rozumu brak. Wkurza mnie takie zebranie o glosy po nieznajomych profilach. Jak kogos znam i lubie to chetnie dam "5" od razu. Zebranie o glosy u nieznajomych i to w ten sposob jest jednak moim zdaniem nie na miejscu. Az zglosilam to jako spam . Niestety moderator usunal wiadomosc (sama to moglam zrobic) a laska za zasmiecanie profilu punkta nie dostala .[/QUOTE]

James też trochę polałam z tej recenzji, ja tandetna tapeciara

A co mnie wkurza w tym konkursie dzieciowym, to to, że niektóre te zdjecia są po prostu... nie wiem, mało ładne, nieapetyczne. Np to , albo to, nie mówiąc o tym. No nie wiem, może jak jest się matką, to inaczej na takie zdjęcia się spogląda, ale z punktu widzenia mnie - niematki są one po prostu okropne.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:02   #135
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

1. Zamknieta kasetka+"futeral"
2. Roz w plastikowym zabezpieczeniu.
3. W mieszkaniu (z lampa).
4. W mieszkaniu (z lampa).
5. Swatch (kolory zgodnie z rozmieszczeniem na palecie) w sloncu na balkonie.
6. W sloncu na balkonie.
7. Swatch calosci w sloncu na balkonie.
8. Swatch calosc w sloncu na balkonie.

Swatch w sloncu wyglada troche inaczej niz w rzeczywistosci. Kolory sa troche przyciemnione i ocieplone. Moja reka w rzeczywistosci jest biala a tu wyglada na bezowa i opalona. Swatch na zywo nie jest tak rdzawo-pomaranczowy. Przypomina roz z lekka domieszka maliny/czerwieni.

Ja jestem troche zdziwiona tym calym zakupem. Roz ma nazwe "soft peach". Oczekiwalam zatem brzoskiwini. Przeciagajac pedzel po calej palecie brzoskwini nie widze. Owszem, najwiekszy prostokat moze i da efekt a'la brzoskwinia, ale jest on bardzo delikatny i trzeba sie namachac, zeby ten efekt uzyskac.

JEsli chodzi o drobinki to calosc matowa nie jest. Roz daje bardzo delikatna poswiate. Swieci bardzo subtelnie.

Kolor rzeczywiscie mnie zaskoczyl. Spodziewalam sie bezu z kropka rozbielonej pomaranczy a dostalam normalny roz. Sama narazie nie wiem, co o nim myslec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:05   #136
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Puder dotarł dzisiaj, zamówiłam go 16 stycznia. Zdjęcia wrzuciłam w wątku z truskawkowymi zdobyczami.
Pewnie mnie znienawidzisz jak Ci powiem, ze ten puder jest w Sephorze na wyprzedazy za 130 zl .
Ja sama mialam odcien z pink w nazwie i sie po pozbylam. Co ciekawe ten pink byl zolty .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:13   #137
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
troszke nie ostre zdjecia, ale i tak mi sie bardzo podoba, napisz jak sie sprawuje
Robione komórką, więc jakość do . Zanim przyjdzie jego kolej, to trochę minie.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

tez nad tym mysle bo mi cos udka szwankuja ostatnio!

sliczny jest! jak mozesz to dopisz cala nazwe na watku ze zdjeciami bo pozniej jakas osoba, ktora nie umie sie w tym polapac bedzie nam tam watek zasmiecac pytaniami zamiast poszukac!
Zaraz uzupełnię.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584036]1. Zamknieta kasetka+"futeral"
2. Roz w plastikowym zabezpieczeniu.
3. W mieszkaniu (z lampa).
4. W mieszkaniu (z lampa).
5. Swatch (kolory zgodnie z rozmieszczeniem na palecie) w sloncu na balkonie.
6. W sloncu na balkonie.
7. Swatch calosci w sloncu na balkonie.
8. Swatch calosc w sloncu na balkonie.

Swatch w sloncu wyglada troche inaczej niz w rzeczywistosci. Kolory sa troche przyciemnione i ocieplone. Moja reka w rzeczywistosci jest biala a tu wyglada na bezowa i opalona. Swatch na zywo nie jest tak rdzawo-pomaranczowy. Przypomina roz z lekka domieszka maliny/czerwieni.

Ja jestem troche zdziwiona tym calym zakupem. Roz ma nazwe "soft peach". Oczekiwalam zatem brzoskiwini. Przeciagajac pedzel po calej palecie brzoskwini nie widze. Owszem, najwiekszy prostokat moze i da efekt a'la brzoskwinia, ale jest on bardzo delikatny i trzeba sie namachac, zeby ten efekt uzyskac.

JEsli chodzi o drobinki to calosc matowa nie jest. Roz daje bardzo delikatna poswiate. Swieci bardzo subtelnie.

Kolor rzeczywiscie mnie zaskoczyl. Spodziewalam sie bezu z kropka rozbielonej pomaranczy a dostalam normalny roz. Sama narazie nie wiem, co o nim myslec.[/QUOTE]


Róż prezentuje się pięknie.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584104]Pewnie mnie znienawidzisz jak Ci powiem, ze ten puder jest w Sephorze na wyprzedazy za 130 zl .
Ja sama mialam odcien z pink w nazwie i sie po pozbylam. Co ciekawe ten pink byl zolty .[/QUOTE]


No cóż, nie jest to najprzyjemniejsza informacja dnia.
To już wiem, dlaczego w okolicznych Sephorach go wymiotło.
Chciałam mu się jeszcze poprzyglądać zanim dotrze do mnie, ale już go nie było.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:25   #138
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584036]1. Zamknieta kasetka+"futeral"
2. Roz w plastikowym zabezpieczeniu.
3. W mieszkaniu (z lampa).
4. W mieszkaniu (z lampa).
5. Swatch (kolory zgodnie z rozmieszczeniem na palecie) w sloncu na balkonie.
6. W sloncu na balkonie.
7. Swatch calosci w sloncu na balkonie.
8. Swatch calosc w sloncu na balkonie.

Swatch w sloncu wyglada troche inaczej niz w rzeczywistosci. Kolory sa troche przyciemnione i ocieplone. Moja reka w rzeczywistosci jest biala a tu wyglada na bezowa i opalona. Swatch na zywo nie jest tak rdzawo-pomaranczowy. Przypomina roz z lekka domieszka maliny/czerwieni.

Ja jestem troche zdziwiona tym calym zakupem. Roz ma nazwe "soft peach". Oczekiwalam zatem brzoskiwini. Przeciagajac pedzel po calej palecie brzoskwini nie widze. Owszem, najwiekszy prostokat moze i da efekt a'la brzoskwinia, ale jest on bardzo delikatny i trzeba sie namachac, zeby ten efekt uzyskac.

JEsli chodzi o drobinki to calosc matowa nie jest. Roz daje bardzo delikatna poswiate. Swieci bardzo subtelnie.

Kolor rzeczywiscie mnie zaskoczyl. Spodziewalam sie bezu z kropka rozbielonej pomaranczy a dostalam normalny roz. Sama narazie nie wiem, co o nim myslec.[/QUOTE]

Róż wygląda cudnie! (mam tylko nadzieję, że w tym moim poście nie ma "nadmiaru słodyczy")

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:27
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:32   #139
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Róż wygląda cudnie! (mam tylko nadzieję, że w tym poście nie ma "nadmiaru słodyczy")
Staralam sie opisac rzetelnie i realistycznie. Kolory na balkonie troszke przeklamane. Na zdjeciach roz wpada w rdze a na rece rozo-czerwien. Widac to po moich dloniach rowniez. Ja jestem biala a rece mocno bezowe i ciemne. Do tego brzoskwinia z nazwy okazala sie malina .

Teraz sie chyba na Rosewood zdecyduje. Wydaje sie byc zimnym rozem. To co mam, to nie moj kolor. Ja najlepiej wygladam w bezach i brzoskiwiniach.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

No cóż, nie jest to najprzyjemniejsza informacja dnia.
To już wiem, dlaczego w okolicznych Sephorach go wymiotło.
Chciałam mu się jeszcze poprzyglądać zanim dotrze do mnie, ale już go nie było.
Trzeba bylo do Wroclawia przyjechac. U mnie jest .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 15:35   #140
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
och, och Zenek nową ofertę wrzucił
znowu zestawiki Bourjois w okazyjnej cenie - wspaniała okazja, dla każdego, kto marzy o założeniu muzeum kolorówki


Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Witam,
Czy ktoś się orientuje jakie mam szanse na kolor 5 z Clinique, Almost Powder Makeup. Od dłuższego czasu wisi tylko 6 - dorzucają coś w tym temacie?
Dzięki za info jeśli ktoś coś wie
Ja widziałam że 2 albo 3 razy w ciagu ostatniego roku uzupełniali kolory ale czy znów to zrobią i kiedy tego nie wie nikt

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a w ogole to chcialam sie pozalic, ze w tym konkursie dzieciakowym, caly czas ludzie daja wszystkim 1 gwiazdke, zeby zdjecie spadalo jak najnizej.
Moja wczoraj miala srednia 3,12, a dzisiaj 3,04 czyli az 8 osob dalo jej jedna gwiazdke - chyba,ze na serio sie nie podoba tak
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Irsin, szczerze, zajmij lepiej umysł czymś innym, bo wszystkie takie "konkursy" są pożywką dla 1) frustratów 2) osób, które mają za dużo czasu, w związku z czym realizują się, klikając np. 500 razy "minus" obcym osobom, uważająć, że świetnie i pożytecznie spędziły popołudnie. Pewnie może Ci być przykro, że ktoś może uważać, że Twoja mała jest niefajna, i na dodatek nici z nagrody, ale naprawdę, nie warto się przejmować, bo nikt tu nic nie ocenia, każdy tylko walczy o swoje.
Zgadzam sie całkowicie
W styczniowym numerze Urody jest wywiad z Małgorzatą Sochą która powiedziała że kobiety niepotrzebnie ze sobą rywalizują bo gdyby trzymały się razem mogłyby osiagnąć więcej.
Niestety wszechobecna zawiść, zazdrość i kompleksy sprawiają że dzieje się tak jak sie dzieje. Dlatego trzeba robić swoje nie ogladając się na innych


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sliczna ta koszulka! tez taka chce!!
heh no szczoteczka niezla, ale czuje sie jakbym wiertlo wkladala do buzi- normalnie cala mi lata....no i juz mi krew poleciala z dziasel! trzeba sie przestawic z bezpiecznego zwyklaga na niebezpiecznego dziurkacza....
Dim koszulek juz niestety nie ma bo to była kolekcja na wiosnę/lato 2008. Żałuję bo sprawiłabym sobie jeszcze jedną ale z troche innym obrazkiem

Co do szczoteczki to możliwe ze za mocno przyciskałaś i dlatego krew poleciała albo masz podrażnione dziąsła po tych paskach wybielających

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
patrze sie jakie cudo z promocji walentynkowej
http://pl.strawberrynet.com/skincare...227/?CatgId=81
Kiedyś ten Celluli Choc był w promocji ale sam żel za jakąś nawet przyzwoitą cenę ok 60 zł chyba
Ponad 100 zł bym za niego nie dała

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
taaa, a ja jeszcze dostaje ciagle spam od kogos, zebym dala 5 gwiazdek w stylu jakies laski z 0 postow na forum. wtedy elegancko wchodze - i daje 1 gwiazdke

a i tak kazdy wie, ze truskawkowe dzieci najpiekniejsze
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24583693]
Co do konkursu dzieciakowego, to ostatnio zirytowala mnie jakas dziewoj(zupelnie nieznajoma) wpisujac mi w profil cos w tym stylu "link prosze o glosik buziaczki czekam na glosiczek". Myslalam, ze sie zrzygam od nadmiaru slodyczy i cmokajacych emotek. OCzywiscie nie zaglosowalam. Niektorym naprawde rozumu brak. Wkurza mnie takie zebranie o glosy po nieznajomych profilach. Jak kogos znam i lubie to chetnie dam "5" od razu. Zebranie o glosy u nieznajomych i to w ten sposob jest jednak moim zdaniem nie na miejscu. Az zglosilam to jako spam . Niestety moderator usunal wiadomosc (sama to moglam zrobic) a laska za zasmiecanie profilu punkta nie dostala .[/QUOTE]

Ja też zgłosiłam parę razy takie wiadomości ale to było w konkursie Welli. Widziałam że potem dziewoje miały konta tymczasowo poblokowane


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Puder dotarł dzisiaj, zamówiłam go 16 stycznia. Zdjęcia wrzuciłam w wątku z truskawkowymi zdobyczami.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:36   #141
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

tez dobrze znam ten rozowy puder Givenszowy ktory z zółtym ma wiele wspolnego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:39   #142
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584645]Staralam sie opisac rzetelnie i realistycznie. Kolory na balkonie troszke przeklamane. Na zdjeciach roz wpada w rdze a na rece rozo-czerwien. Widac to po moich dloniach rowniez. Ja jestem biala a rece mocno bezowe i ciemne. Do tego brzoskwinia z nazwy okazala sie malina .

Teraz sie chyba na Rosewood zdecyduje. Wydaje sie byc zimnym rozem. To co mam, to nie moj kolor. Ja najlepiej wygladam w bezach i brzoskiwiniach.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



Trzeba bylo do Wroclawia przyjechac. U mnie jest .[/QUOTE]

Też najlepiej wyglądam w beżach i brzoskwiniach, chociaż w niektórych odcieniach różowego też się sobie podobam.
Zainteresował mnie ten twój róż, zacznę go chyba śledzić.

Do Wrocławia na zakupy to trochę dla mnie za daleko, przynajmniej teraz.
Trochę mi Wrocław nie po drodze
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:44   #143
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584036]1. Zamknieta kasetka+"futeral"
2. Roz w plastikowym zabezpieczeniu.
3. W mieszkaniu (z lampa).
4. W mieszkaniu (z lampa).
5. Swatch (kolory zgodnie z rozmieszczeniem na palecie) w sloncu na balkonie.
6. W sloncu na balkonie.
7. Swatch calosci w sloncu na balkonie.
8. Swatch calosc w sloncu na balkonie.

Swatch w sloncu wyglada troche inaczej niz w rzeczywistosci. Kolory sa troche przyciemnione i ocieplone. Moja reka w rzeczywistosci jest biala a tu wyglada na bezowa i opalona. Swatch na zywo nie jest tak rdzawo-pomaranczowy. Przypomina roz z lekka domieszka maliny/czerwieni.

Ja jestem troche zdziwiona tym calym zakupem. Roz ma nazwe "soft peach". Oczekiwalam zatem brzoskiwini. Przeciagajac pedzel po calej palecie brzoskwini nie widze. Owszem, najwiekszy prostokat moze i da efekt a'la brzoskwinia, ale jest on bardzo delikatny i trzeba sie namachac, zeby ten efekt uzyskac.

JEsli chodzi o drobinki to calosc matowa nie jest. Roz daje bardzo delikatna poswiate. Swieci bardzo subtelnie.

Kolor rzeczywiscie mnie zaskoczyl. Spodziewalam sie bezu z kropka rozbielonej pomaranczy a dostalam normalny roz. Sama narazie nie wiem, co o nim myslec.[/QUOTE]


on wydaje mi sie jakis ciemny bardzo
obawiam sie,ze ja w tym kolorze wygladalabym smiesznie


zdecyduje sie na rosewood chyba, jak mi ktos odpowie czy karta inteligo moge placic bo kredytowej nie mam, a pejpola nie przyjmuja
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:44   #144
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Też najlepiej wyglądam w beżach i brzoskwiniach, chociaż w niektórych odcieniach różowego też się sobie podobam.
Zainteresował mnie ten twój róż, zacznę go chyba śledzić.
A ja jestem lekko poirytowana tym rozem i chyba go nie chce. Oczekiwalam brzoskwini kurde . Clarinsowi sie owoce pomyliy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:55   #145
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James też trochę polałam z tej recenzji, ja tandetna tapeciara

A co mnie wkurza w tym konkursie dzieciowym, to to, że niektóre te zdjecia są po prostu... nie wiem, mało ładne, nieapetyczne. Np to , albo to, nie mówiąc o tym. No nie wiem, może jak jest się matką, to inaczej na takie zdjęcia się spogląda, ale z punktu widzenia mnie - niematki są one po prostu okropne.
sie zgadzam....to pierwsze jeszcze niech bedzie ok....ale reszta:/ my moze takie inne jestesmy?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584036]1. Zamknieta kasetka+"futeral"
2. Roz w plastikowym zabezpieczeniu.
3. W mieszkaniu (z lampa).
4. W mieszkaniu (z lampa).
5. Swatch (kolory zgodnie z rozmieszczeniem na palecie) w sloncu na balkonie.
6. W sloncu na balkonie.
7. Swatch calosci w sloncu na balkonie.
8. Swatch calosc w sloncu na balkonie.

Swatch w sloncu wyglada troche inaczej niz w rzeczywistosci. Kolory sa troche przyciemnione i ocieplone. Moja reka w rzeczywistosci jest biala a tu wyglada na bezowa i opalona. Swatch na zywo nie jest tak rdzawo-pomaranczowy. Przypomina roz z lekka domieszka maliny/czerwieni.

Ja jestem troche zdziwiona tym calym zakupem. Roz ma nazwe "soft peach". Oczekiwalam zatem brzoskiwini. Przeciagajac pedzel po calej palecie brzoskwini nie widze. Owszem, najwiekszy prostokat moze i da efekt a'la brzoskwinia, ale jest on bardzo delikatny i trzeba sie namachac, zeby ten efekt uzyskac.

JEsli chodzi o drobinki to calosc matowa nie jest. Roz daje bardzo delikatna poswiate. Swieci bardzo subtelnie.

Kolor rzeczywiscie mnie zaskoczyl. Spodziewalam sie bezu z kropka rozbielonej pomaranczy a dostalam normalny roz. Sama narazie nie wiem, co o nim myslec.[/QUOTE]ladny chpciaz faktycznie mega cieply sie wydaje szkoda tylko, ze te nazwy maja sie nijak do odcienia !

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość




Ja widziałam że 2 albo 3 razy w ciagu ostatniego roku uzupełniali kolory ale czy znów to zrobią i kiedy tego nie wie nikt


Zgadzam sie całkowicie
W styczniowym numerze Urody jest wywiad z Małgorzatą Sochą która powiedziała że kobiety niepotrzebnie ze sobą rywalizują bo gdyby trzymały się razem mogłyby osiagnąć więcej.
Niestety wszechobecna zawiść, zazdrość i kompleksy sprawiają że dzieje się tak jak sie dzieje. Dlatego trzeba robić swoje nie ogladając się na innych

Dim koszulek juz niestety nie ma bo to była kolekcja na wiosnę/lato 2008. Żałuję bo sprawiłabym sobie jeszcze jedną ale z troche innym obrazkiem

Co do szczoteczki to możliwe ze za mocno przyciskałaś i dlatego krew poleciała albo masz podrażnione dziąsła po tych paskach wybielających



Kiedyś ten Celluli Choc był w promocji ale sam żel za jakąś nawet przyzwoitą cenę ok 60 zł chyba
Ponad 100 zł bym za niego nie dała


Ja też zgłosiłam parę razy takie wiadomości ale to było w konkursie Welli. Widziałam że potem dziewoje miały konta tymczasowo poblokowane

dlatego ja wam polecilam tego Borghese, zebyscie byly brzydkie i pryszczate!!


hym to tego biothermu nie biore....wole kupic tolpe bo cos tam dawala no i trzeba zaczac zdrowo sie odzywiac znowu.... jakie to smutne!

szkoda bo koszulka super sprawdzaj sobie czasami w reserved bo ja mam od nich dwie takie koszulki jedna z takim niebieskim stworkiem z napisem I rock this city, a druga z takim brzoskwiniowym wielorybem z usmiechem kiedys mialam jeszcze z manga, daisy z kaczora donalda i snoopim, ale niestety sie skurczyly w praniu bo nie posadzam sie o to, ze tak uroslam

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

tak wogole to Dymek ZAOSZCZEDZIL KASE!

mialam kupic sobie perfumy EL z limitowanki na truskawie
ale nie znam zapachu wiec beets miala mi wyslac mala probeczke
niestety nic nie dostalam wiec zapachu nadal nie znam i w ciemno nie biore takze zaoszczedzone jest
moze jakas Pani na poczcie za to je zna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:01   #146
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

mialam kupic sobie perfumy EL z limitowanki na truskawie
ale nie znam zapachu wiec beets miala mi wyslac mala probeczke
niestety nic nie dostalam wiec zapachu nadal nie znam i w ciemno nie biore takze zaoszczedzone jest
moze jakas Pani na poczcie za to je zna
A wyslala w ogole?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:05   #147
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24585348]A wyslala w ogole?[/QUOTE]
napisala, ze wyslala to czemu nie wierzyc?
heh przejde sie do Marrionaud albo do Douglasa jak Tzt przyjedzie to moze akurat bede miala szczescie i bedzie ten zapach. A jak nie to kupie znowu Hugo Bossy Femme i bedzie git ponoc podobny
no, albo mi Tzt kupi

zreszta Dymek ma 2 lutego urodziny takze zglosze sie po prezenty!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:08   #148
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a moja Mila dzis imieninki jest pierwsza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:11   #149
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
napisala, ze wyslala to czemu nie wierzyc?
Ja zapachu nie znam, wiec nie pomoge. Wizazanki tej tez nie znam.


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zreszta Dymek ma 2 lutego urodziny takze zglosze sie po prezenty!
Ja Ci moge roz Clarinsa dac . Jestem nim rozczarowana i go nie chce. Doczekac sie go nie moglam. Nie dosc, ze dzis mam okres i ledwo zyje to jeszcze musialam patrzec jaki on niebrzoskwiniowy. Pelne rozczarowanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:13   #150
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a moja Mila dzis imieninki jest pierwsza

Wszystkiego najlepszego zatem


postanowilam, ja biore rosewood jamestown, na Twoje zaproszenie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.