kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 21:32   #3001
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, czy odcień Cream Bisque jest mocno żółty?
Potrzebuję czegoś naprawdę żółtawego, już nawet Golden Light EDM , którego do tej pory uzywałam nie jest wystarczająco kurczaczkowy...
__________________
mój wątek wymianowy

Nadya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 06:52   #3002
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny zalozylam wreszcie Paypala i chcialam sobie zamowic probki Lucy i weszlam na stronke wzielam kilka probek kliknelam add to cart potem mnie przekierowalo do zalogowania paypal wybralam kraj poland przeliczylo mi dolara i mam poprostu wziasc zaplac teraz i tyle ?? pierwszy raz robie jakiekolwiek zagraniczne zakupy i troche jestem spanikowana czy dobrze to robie bo jakos to za prosto wyglada heh
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:07   #3003
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy odcień Cream Bisque jest mocno żółty?
Potrzebuję czegoś naprawdę żółtawego, już nawet Golden Light EDM , którego do tej pory uzywałam nie jest wystarczająco kurczaczkowy...
dla mnie creamy bisque jest raczej pomarańczowy, nawet czasem za pomarańczowy ( Z EDM uzywam Winged Butter)- ja osobiście wolę creamy olive też jest żółty ale z domieszką neutralnych kolorów.
Ale jeśli ci pasują "kurczakowe" kolorki to zdecydowanie spróbuj creamy bisque.
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:12   #3004
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy odcień Cream Bisque jest mocno żółty?
Potrzebuję czegoś naprawdę żółtawego, już nawet Golden Light EDM , którego do tej pory uzywałam nie jest wystarczająco kurczaczkowy...
ja nie widziałąm powyższych kolorów ale dla mnie dość mocnym żółtkiem jest pale olive (z innych firm nie znalazłam odpowiednika, wszystkie za mało żółte), a creamy olive to już naprawdę żółty, niektórzy mówią że pomarańczowy, ale one są jasne
załączam pare swatchy skopiowanych z tego wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (72,0 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lucy minerals foundation shades 1.jpg (77,0 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lucy minerals_foundation_shades.jpg (56,9 KB, 125 załadowań)

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2011-02-23 o 07:19
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:19   #3005
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy odcień Cream Bisque jest mocno żółty?
Potrzebuję czegoś naprawdę żółtawego, już nawet Golden Light EDM , którego do tej pory uzywałam nie jest wystarczająco kurczaczkowy...
patrzyłaś tutaj http://mineralnekosmetyki.pl/wp-cont...dations-1a.jpg
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:10   #3006
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ksenka
Dziewczyny zalozylam wreszcie Paypala i chcialam sobie zamowic probki Lucy i weszlam na stronke wzielam kilka probek kliknelam add to cart potem mnie przekierowalo do zalogowania paypal wybralam kraj poland przeliczylo mi dolara i mam poprostu wziasc zaplac teraz i tyle ?? pierwszy raz robie jakiekolwiek zagraniczne zakupy i troche jestem spanikowana czy dobrze to robie bo jakos to za prosto wyglada heh
tak, dobrze robisz to w gruncie rzeczy bardzo proste
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:16   #3007
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wczoraj przejrzałam skład podkładu Oryginal. Podejrzewam, że wit C może mnie szczypać . Dzisiaj wieczorem jak zmyję makijaż, to zrobię ostatnią próbę. Kremik, odczekam aż siewchłonie, zwykły puder-czego wcześniej nie stosowałam i na to podkład-postaram się nałożyć cieńszą warstwę. Podejrzewam, że w ciagu 10-15 min będę miała odpowiedź czy podkład zostanie ze mną czy poleci w świat.
A moja pielęgnacja zwyczajna. Wieczorem zmywam makijaż albo wodą i mydłem Pharmaceris Puri-Ichtilium, albo zmywam mleczkiem kosmetycznym Loreala, powieki płynem do demakijażu do oczu wrażliwych i potem przecieram twarz Żelem micelarnym z diamentem i kawiorem Clarena Anti Age De Luxe Line i potem z tej samej linii Tonik, na to krem pod oczy i krem na noc z Dermiki Stem Lift. Rano przecieram twarz żelem Clarena i krem na dzień z Dermiki Stem Lift. Czekam aż się wchłonie i robie makijaż. Raz w tygodniu peeling twarzy Ziaja Pro peeling z mikrogranulkami mocny. To wszystko
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 08:17   #3008
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
tak, dobrze robisz to w gruncie rzeczy bardzo proste
No wlasnie myslalam ze to jest trudniejsze i az sie zdziwilam
No to zamowilam probki
Medium Olive w formulach original, OCC i OCS i Tan olive w original, chcialam wziac jeszcze creamy olive ale pozniej zobaczylam na swatchu ze straasznie jasny jest wiec go wywalilam z koszyka juz sie nie moge doczekac lisciku
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:45   #3009
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja nie widziałąm powyższych kolorów ale dla mnie dość mocnym żółtkiem jest pale olive (z innych firm nie znalazłam odpowiednika, wszystkie za mało żółte), a creamy olive to już naprawdę żółty, niektórzy mówią że pomarańczowy, ale one są jasne
załączam pare swatchy skopiowanych z tego wątku
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dla mnie creamy bisque jest raczej pomarańczowy, nawet czasem za pomarańczowy ( Z EDM uzywam Winged Butter)- ja osobiście wolę creamy olive też jest żółty ale z domieszką neutralnych kolorów.
Ale jeśli ci pasują "kurczakowe" kolorki to zdecydowanie spróbuj creamy bisque.
dziękuję bardzo za pomoc
Boję się trochę, że Creamy Bisque może być jednak zbyt pomarańczowy... Mam dosyć żółtą szyję i muszę do niej dopasować coś odpowiedniego
__________________
mój wątek wymianowy

Nadya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:33   #3010
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za pomoc
Boję się trochę, że Creamy Bisque może być jednak zbyt pomarańczowy... Mam dosyć żółtą szyję i muszę do niej dopasować coś odpowiedniego
CB ma sporo pomaranczoych tonow, najbardziej zolte sa podklady z rodziny Olive, np Creamy Olive. Light tez mi sie zdaje mocno zolty, ale jak postawie Light i Creamy Olive obok siebie to w porownaniu do Lucy Light wypada lekko brzoskwiniowo
Przy zamawianiu probek na Twoim miejscu wzielabym jeszcze Medium Olive (one wypadaja jasniej na twarzy).

Dostalam moja paczke z kitem za 50$, zamowiona 13 stycznia (listonosz 'zapomnial' zostawic awizo i tak czekalam placzac w podunie, ze zaginelo... )

Wymazialam sie pedzlem- flat top kabuki nie mam porownania do FT buffer, (za to do EDM i do Hakuro 50 i 51) ale ten kabuki jest naprawde rewelacyjny (od jakiegos czasu juz chodzil za mna pedzel z krotka raczka) - mieeeeeciuuuteeeenkieeee wlosie, oddaje caly podklad, ktory swietnie sie po nim rozprowadza, nawet najmniejsze ilosci. Nie zdazylam wyprobowac go do innych niz Lucy podkladow, ale niedlugo sprawdze jak sie sprawuje Juz kombinuje z innymi pedzlami Lucy
Dostalam Ambrosie (weganska wersje, jakos mnie mierzi emu, wiem ze pewnie lepszy, no ale to jakby nie patrzec tluszcz zwierzecy), tu niespodzianek nie ma, bo mialam probke, bardzo bardzo fajny lekki olejek, dla mojej mieszanej cery raczej na noc, podoba mi sie jego jakby lesno-ziolowy zapach. Cene normalna uwazam za kosmiczna i nigdy bym tyle nie zaplacila, ale w kicie wyszlo calkiem calkiem.
Dostalam tez Matte Apricot blush, taki dosc cegielkowy odcien, zadna morela raczej nie dla mnie.
Annie nie omieszkala mi dorzucic probek w pudeleczkach, dwa podklady w ciemniejszym kolorze- sa nasypane strasznie nierowno- jeden wypelniony na maksa, a drugi ledwie do polowy ale i tak starcza na dluuugo, i Coral blush - ladny, dosc jasny, cieply, mocno blyszczacy odcien, nienadmiernie napigmentowany.
Raisin eyeshadow porownalabym do Laptopa EDM, tylko odrobine wiecej w nim fioletowego, bardzo ladny.
Niestety Annie zapomniala o trzecim podkladzie ktory byl dorzucany jako gratis, juz mi odpisala ze dosle, naprawde mila ta kobitka


mmm, porownalam na rece Laptop i Raisin, roznica miedzy nimi jest dla mnie praktycznie niewidoczna

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2011-02-24 o 08:43
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:01   #3011
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja wczoraj dostałam przesyłkę z próbką Medium Olive,zamówione tak na wszelki wypadek bo creamy olive jest minimalnie za jasne.
W torebce super ciemny mi się wydawał i dużo bardziej żółty w porównaniu z creamy olive ( który dla mnie jest dużo bardziej naturalny) ale gdy się nim wymalowałam super się wtopił ,na lato ideał

Więc dziś już sobie zamówiłam mixa medium i creamy olive i finishing powder hihi
Już się nie mogę doczekać paczuszki
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 10:08   #3012
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja wczoraj otrzymałam swoją przesyłkę z Lucy i wiecie co mnie urzekło? W środku była wizytówka, na której odręcznie podziękowano mi za zamówienie i uśmieszek Niby nic a jednak miło się człowiekowi robi
Przesyłka szła 9 dni A i ciekawe jest to że strona podaje koszt wysyłki na 5$ a na kopercie widać iż wysyłka wynosi 9$
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:16   #3013
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj otrzymałam swoją przesyłkę z Lucy i wiecie co mnie urzekło? W środku była wizytówka, na której odręcznie podziękowano mi za zamówienie i uśmieszek Niby nic a jednak miło się człowiekowi robi
Przesyłka szła 9 dni A i ciekawe jest to że strona podaje koszt wysyłki na 5$ a na kopercie widać iż wysyłka wynosi 9$
A co ciekawego do Ciebie przyszlo Wroniu?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:17   #3014
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wroniu a kiedy skladalas zamowienie?? szybciutko Ci doszlo ja zamawialam wczoraj ciekawe kiedy dostane przesylke...
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:58   #3015
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
A co ciekawego do Ciebie przyszlo Wroniu?
2 podkłady, linier espesso i finisher

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Wroniu a kiedy skladalas zamowienie?? szybciutko Ci doszlo ja zamawialam wczoraj ciekawe kiedy dostane przesylke...
zamawiałam w walentynki
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:17   #3016
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Trochę już potestowałam i mogę zdać moje relacje jak się sprawują kosmetyki. Wcześniej używałam flat topa ale ze względu na mocne krycie i to że miałam wrażenie tapety zaczęłam korzystac w kabuki i jest o niebo lepiej. Kolor sie wtapia i ten bisuque nie jest taki zły, mógłby być mniej żółty ale z Lucy chyba ciężko o typowo neutralne kolory. Jak nakładam tym pędzlem to efekt jest delikatniejszy ale i tak kryje i utrzymuje się cały dzień. Niestety jak mam jakieś syfki to wyłażą.
Przetestowałam też finishing powder ale jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił. Lepiej współpracuje z moją mieszanką pudru kryolana i podkładu mary key.
A jako ciekawostka dałam mojej mamie do wypróbowania te próbki które były dla mnie za ciemne. Mama nigdy nie używała minerałów i lubi mocne krycie i ją bardzo miło zaskoczył ten podkład i już pyta kiedy robię zamówienie
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:35   #3017
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja wlasnie dostalam meila ze moje lucy zostaly wyslane

Paula jaka formule testowalas?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:17   #3018
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Właśnie znalazłam na all aukcje gdzie sprzedający wprowadza w błąd bo podaje że cienie i liner Lucy mają 7g a na stronie jak byk jest napisane że .7g czyli 0,7g
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:27   #3019
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam na all aukcje gdzie sprzedający wprowadza w błąd bo podaje że cienie i liner Lucy mają 7g a na stronie jak byk jest napisane że .7g czyli 0,7g
Też kupiłam jeden cień na All i było napisane 7 g.
Przyznam, ze nadziwić się nie mogłam a patrząc na opakowanie nie zauważyłam nawet tej kropki przed 7
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 08:04   #3020
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam na all aukcje gdzie sprzedający wprowadza w błąd bo podaje że cienie i liner Lucy mają 7g a na stronie jak byk jest napisane że .7g czyli 0,7g
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Też kupiłam jeden cień na All i było napisane 7 g.
Przyznam, ze nadziwić się nie mogłam a patrząc na opakowanie nie zauważyłam nawet tej kropki przed 7
To pewnie zwykla pomylka, moze napisac do sprzedawcy?
Raisin jest taki sliczny, pomaowalam sie wczoraj i nasluchalam sie komplementow Trzyma sie lepiej niz cienie EDM, wprawdzie po jakims czasie znikl brokacik, ale nic dziwnego, bo nie mialam bazy, za to nie wszedl w zadne zalamania, powieka gladka po calym dniu Cale szczescie zamowilam w demo kicie kilka linerow, ale jak zbiorowe nam nie dojdzie to do skutku, to bede zamawiac cienie sama i pedzle...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:12   #3021
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ktoś widzial moze gdzieś foto shy violet shadow? Albo ma ten cień i może cos o nim powiedzieć?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:30   #3022
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ktoś widzial moze gdzieś foto shy violet shadow? Albo ma ten cień i może cos o nim powiedzieć?
TUTAJ znajdziesz fotki
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-02-25 o 14:36
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:03   #3023
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej dziewczyny Mam do was pytanko... Mam z wymianki podkladzik LM w formule oryginal i uzywam go od dwoch dni. Zauwazylam, ze swedzi mnie po nim lekko skora... czy macie moze pomysl, dlaczego? Jestem pewna, ze to jego wina, poniewaz po podkladzie mineralnym z innych firm nie mam tego problemu. I teraz zastanawiam sie, czy stosowac go dalej, czy moze odstawic? Moze moja skora musi sie do niego przyzwyczaic...?

Edytowane przez wani
Czas edycji: 2011-02-25 o 19:04
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:07   #3024
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam do was pytanko... Mam z wymianki podkladzik LM w formule oryginal i uzywam go od dwoch dni. Zauwazylam, ze swedzi mnie po nim lekko skora... czy macie moze pomysl, dlaczego? Jestem pewna, ze to jego wina, poniewaz po podkladzie mineralnym z innych firm nie mam tego problemu. I teraz zastanawiam sie, czy stosowac go dalej, czy moze odstawic? Moze moja skora musi sie do niego przyzwyczaic...?
On ma sporo dodatków, niewystępujących w innych podkładach mineralnych, teoretycznie dobrych dla skóry, ale może cię któryś z nich uczula. Ja osobiście bym odstawiła podkład, bo raczej skóry nie przyzwyczaisz skoro się przed nim broni swędzeniem.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:15   #3025
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pewnie odstawienie to najlepsze rozwiazanie... chyba mede musiala go zatem wrzucic na wymianke Szkoda, bo kolorek ma fajniutki dla mnie - Creamy Bisque.
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:17   #3026
Pestka6
Raczkowanie
 
Avatar Pestka6
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

czy wysyłka dalej za darmo? bo jak wybieram wysyłka do Polski wychodzi mi cały czas 0 zł i nie wiem co jest granę ;/
Pestka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:02   #3027
hyzia
Raczkowanie
 
Avatar hyzia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 103
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jaki odcień z Lucy najbardziej by odpowiadał fayette4 z Pixie?
Zamówiłam medium i soft beige patrząc na swatche ale i tak nie jestem do końca przekonana czy to dobre odcienie
hyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:14   #3028
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Chciałam zapytać o odcień pale olive , czy nie ciemnieje na twarzy? mam dosyć jasną karnację i nie wiem jaki odcień był by najlepszy? Doradzicie coś?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:19   #3029
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja dostałam ostatnio próbki z allegro, tez mam dość jasną karnacje, dziś testuje odcień cream, jutro zobaczę creamy olive potem pale olive to dam znać, jeśli dziewczyny mnie nie ubiegną.
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz

Edytowane przez kinieczko
Czas edycji: 2011-03-01 o 12:20
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:22   #3030
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Ja dostałam ostatnio próbki z allegro, tez mam dość jasną karnacje, dziś testuje odcień cream, jutro zobaczę creamy olive potem pale olive to dam znać, jeśli dziewczyny mnie nie ubiegną.
właśnie,też chciałam kupić próbki z allegro ale na aukcji którą wypatrzyłam piszą,że w woreczku strunowym jest około 1/4 łyżeczki to bardzo mało Daj znać jak te podkłady,dziękuję
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.