pierwsza prawdziwa randka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-05, 18:14   #1
zakochany93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 31

pierwsza prawdziwa randka.


Witam wszystkie panie
Pisze do was z pytaniem, odnośnie mojej randki, obiecałem koleżance ( nie jesteśmy parą) , że zaplanuje nasze spotkanie. Ona lubi niespodzianki..
Więc zaplanowałem coś takiego :
Przyjeżdżam po nią do domu, wręczam jej kwiaty- bo wiem, że wszystkie kobiety to lubią )
Z pod jej domu, jedziemy do zakopanego, dokładniej do parku linowego obok zakopanego, tam spędzimy kilka godzin, na przejście wszystkich możliwych tras, dowiedziałem się, że lubi aktywnie spędzać czas..
Po parku linowym, zjemy coś przygotowanego prze zemnie, myślę o jakiejś sałatce czy coś w tym stylu, muszę się jeszcze zastanowić--> jedzenie przewidziałem na łonie natury na Gubałówce.
Kiedy już coś zjemy, mam zamiar zabrać ja na termy w Szaflarach, gdzie spędzimy całe popołudnie )
Wieczorem kiedy będzie się już ściemniać, wrócimy do Krakowa, a dokładnie przed pożegnaniem mam zamiar, spędzić z nią jeszcze miłe chwilę na Skałkach Twardowskiego, oglądając gwiazdy, mam nadzieję, że pogoda dopiszę, ale przewidziałem też to że w Krakowie gwiazdy sa mało widoczne, więc kupiłem tak zwane "Lampiony Szczęścia" które wypuścimy w niebo tworząc swoje własne gwiazdy
Po tym wszystkim odwiozę ją do domu..


Co o tym myślicie ? powinienem coś zmienić ? coś dołożyć ?
Czekam na wasze sugestie i uwagi
zakochany93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:20   #2
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Nie wręczaj jej od razu kwiatów.Zbyt ciepło kluskowe jak na pierwsze spotkanie.Reszta spoko
lomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:28   #3
zakochany93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 31
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Tzn. to nie jest nasze pierwsze spotkanie, bardziej na zasadzie, pierwszej prawdziwej randki.
zakochany93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:34   #4
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Cytat:
Napisane przez zakochany93 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie
Pisze do was z pytaniem, odnośnie mojej randki, obiecałem koleżance ( nie jesteśmy parą) , że zaplanuje nasze spotkanie. Ona lubi niespodzianki..
Więc zaplanowałem coś takiego :
Przyjeżdżam po nią do domu, wręczam jej kwiaty- bo wiem, że wszystkie kobiety to lubią )
Z pod jej domu, jedziemy do zakopanego, dokładniej do parku linowego obok zakopanego, tam spędzimy kilka godzin, na przejście wszystkich możliwych tras, dowiedziałem się, że lubi aktywnie spędzać czas..
Po parku linowym, zjemy coś przygotowanego prze zemnie, myślę o jakiejś sałatce czy coś w tym stylu, muszę się jeszcze zastanowić--> jedzenie przewidziałem na łonie natury na Gubałówce.
Kiedy już coś zjemy, mam zamiar zabrać ja na termy w Szaflarach, gdzie spędzimy całe popołudnie )
Wieczorem kiedy będzie się już ściemniać, wrócimy do Krakowa, a dokładnie przed pożegnaniem mam zamiar, spędzić z nią jeszcze miłe chwilę na Skałkach Twardowskiego, oglądając gwiazdy, mam nadzieję, że pogoda dopiszę, ale przewidziałem też to że w Krakowie gwiazdy sa mało widoczne, więc kupiłem tak zwane "Lampiony Szczęścia" które wypuścimy w niebo tworząc swoje własne gwiazdy
Po tym wszystkim odwiozę ją do domu..


Co o tym myślicie ? powinienem coś zmienić ? coś dołożyć ?
Czekam na wasze sugestie i uwagi
Witaj ☺
Jak dla mnie troszkę za dużo atrakcji jak ja jedna randkę, wyrzuciłabym Termy i te lampiony-zostaw je na ewentualną 2 randkę. Kwiaty jak najbardziej Ok zabezpiecz je tylko, żeby nie zwiedly wam jak będziecie handlować cały dzień 😉 Powodzenia
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:31   #5
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Ja bym zrezygnowała z lampionów - primo - to śmieci, secundo - przy takiej suszy nietrudno o pożar. Mało romantyczne.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:53   #6
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Ja bym zrezygnowała z lampionów - primo - to śmieci, secundo - przy takiej suszy nietrudno o pożar. Mało romantyczne.
To raz, a dwa, że faktycznie za dużo atrakcji, dziewczyna może się poczuć przytłoczona. Na skałkach gwiazdy nieźle widać, więc o to się nie martw

Stawiasz sobie dość wysoko poprzeczkę, wiem że chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie, ale pomyśl jakie będą kolejne randki. No i nie wiadomo czy dziewczyna będzie miała siłę na wszystkie te atrakcje.

Niemniej powodzenia!

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-08-05 o 19:55
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:00   #7
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Mam być szczera? Ja bym się przestraszyła xD
Zluzuj troszkę.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 20:02   #8
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Ja bym odpuściła lampiony i kwiaty. Lampiony, bo śmiecą, mogą ranić zwierzęta i wywołać pożar, tym bardziej, że mamy straszną suszę. A kwiatów sama nie lubię na pierwszej randce, bo są jakieś hm. bardziej zobowiązujące. A poza tym znajomości z kwiatami na pierwszej randce zawsze się u mnie źle kończyły. Reszta jest spoko. Tylko jeśli zamierzasz zrobić coś do jedzenia to pomyśl najpierw w czym to będzie schowane, Teraz jest bardzo gorąco, może się zepsuć albo średnio wyglądać.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:12   #9
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52320441]Ja bym odpuściła lampiony i kwiaty. Lampiony, bo śmiecą, mogą ranić zwierzęta i wywołać pożar, tym bardziej, że mamy straszną suszę. A kwiatów sama nie lubię na pierwszej randce, bo są jakieś hm. bardziej zobowiązujące. A poza tym znajomości z kwiatami na pierwszej randce zawsze się u mnie źle kończyły. Reszta jest spoko. Tylko jeśli zamierzasz zrobić coś do jedzenia to pomyśl najpierw w czym to będzie schowane, Teraz jest bardzo gorąco, może się zepsuć albo średnio wyglądać.[/QUOTE]

Totalnie się zgadzam. Powinieneś chyba jeszcze zadbać o coś więcej na ten piknik niż tylko sałatka, bo po kilku godzinach wysiłku fizycznego, chyba bym kogoś zamordowała gdyby mi wręczył sałatkę. Coś mi się też zdaje, że nie zdążycie tego wszystkiego wykonać w czasie jaki planujesz.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:20   #10
zakochany93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 31
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

hmm, z tymi lampionami to może macie racje, przemyślę to jeszcze, a co do atrakcji, no przecież wcale nie mam ich aż tak wiele, park linowy to max 3h, a Termy to bardziej relaks niż wysiłek siłowy
sałatka,lub coś innego to ma być tylko i wyłącznie przekąska, w Szaflarach pójdziemy na jakiś obiad przyzwoity.
Tak, jak mówię to nie jest nasze pierwsze spotkanie, jesteśmy znajomymi od jakiegoś czasu, widywaliśmy się wcześniej, ale tym razem ma to być inne spotkanie
zakochany93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:21   #11
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Sorry, ale ta sałata to jedynie jedzenie jakie planujesz na cały dzień? Ja bym zemdlała przy braku jedzenia, kilkugodzinnej aktywności fizycznej na linach i dodatkowo w takim upale.
Z Krakowa do Zakopanego jedzie się około 2h, optymistycznie. Potem kilka godzin w tym parku linowym. Potem sałatka. Potem termy przez całe popołudnie, powrót znów 2 godziny, siedzenie na Skałkach też pewnie z godzinę... Wystarczy Ci sałatka i nie będziesz głodny?

Ja bym takiego czegoś na randkę nie chciała. Wycieczka z chłopakiem/kolegą, zaplanowana, z zapewnionym prowiantem/budżetem na jedzenie - ok. Ale taka niespodzianka? Jak dziewczyna założy sukienkę i szpilki to co? Też będziecie na tych linach i w termach? Czy każesz jej wcześniej spakować potrzebne rzeczy, odpowiednie stroje? Jeśli tak - to po co robić z tego niespodziankę, skoro i tak będzie wiedziała, co ją czeka?

Takie rzeczy na niespodziankę randkową się wg mnie nie nadają. Tym bardziej jeśli chodzi o pierwszą randkę.
Kolacja, spacer, piknik, siedzenie w okolicy Balic i oglądanie odlatujących samolotów czy nawet te Skałki wieczorem - ok. Bez lampionów, bo to syf straszny.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 20:29   #12
zakochany93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 31
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Sorry, ale ta sałata to jedynie jedzenie jakie planujesz na cały dzień? Ja bym zemdlała przy braku jedzenia, kilkugodzinnej aktywności fizycznej na linach i dodatkowo w takim upale.
Z Krakowa do Zakopanego jedzie się około 2h, optymistycznie. Potem kilka godzin w tym parku linowym. Potem sałatka. Potem termy przez całe popołudnie, powrót znów 2 godziny, siedzenie na Skałkach też pewnie z godzinę... Wystarczy Ci sałatka i nie będziesz głodny?

Ja bym takiego czegoś na randkę nie chciała. Wycieczka z chłopakiem/kolegą, zaplanowana, z zapewnionym prowiantem/budżetem na jedzenie - ok. Ale taka niespodzianka? Jak dziewczyna założy sukienkę i szpilki to co? Też będziecie na tych linach i w termach? Czy każesz jej wcześniej spakować potrzebne rzeczy, odpowiednie stroje? Jeśli tak - to po co robić z tego niespodziankę, skoro i tak będzie wiedziała, co ją czeka?

Takie rzeczy na niespodziankę randkową się wg mnie nie nadają. Tym bardziej jeśli chodzi o pierwszą randkę.
Kolacja, spacer, piknik, siedzenie w okolicy Balic i oglądanie odlatujących samolotów czy nawet te Skałki wieczorem - ok. Bez lampionów, bo to syf straszny.
tak, wie co ma zabrać.
Co do jedzenia to pisałem coś wyżej, nad Twoim postem ^^

Edytowane przez zakochany93
Czas edycji: 2015-08-05 o 20:35
zakochany93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:37   #13
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Gwiazdy/lampiony jak dla mnie powinny odpaść. "A teraz chodź, luba, będziemy paczeć we gwiazdy!" No jakoś nie. Ale może jestem mało romantyczna.
I kwiaty jak już dziewczyny napisały są zbyt zobowiązujące.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:45   #14
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Właśnie doczytałam o jedzeniu. To dobrze, że planujesz coś więcej niż napisałeś w pierwszym poście.

No to jednak nie do końca niespodzianka, skoro dziewczyna wie mniej więcej, co ją czeka. Ale skoro wie i jej to odpowiada, to w takim razie jest w miarę okej.

Tylko z tym jedzeniem przemyśl dobrze. Sałatka padnie, "przywiędnie" (jeśli taka z sałatą), albo może się zepsuć w tym upale i po kilku godzinach w samochodzie, gdy będziecie na linach. Jeśli koniecznie chcesz brać ze sobą jakieś jedzenie, to najlepiej by było, żebyś miał lodówkę turystyczną. Bez tego wg mnie nici z Waszego pikniku po kilku godzinach jazdy i kilku godzinach w parku linowym. Nawet z kanapkami byłoby ciężko, ser żółty się stopi, warzywa albo się rozciapią, albo wyschną, albo zwiędną, pieczywo wyschnie, o wędlinach nawet nie wspominam. Albo przesuń ten piknik przed park linowy... Wtedy prędzej coś Ci przerwa podróż.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 21:40   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Ja bym umarła. Wolałabym przejść się kawałek po ładnych okolicznościach przyrody fajnie zaplanowaną trasą niż bujać się na linach (ale znasz ją lepiej, więc wiesz, co lubi). Ogranicz trochę atrakcje, bo wystrzelasz amunicję. Poza tym natłok tego romantyzmu i starań trochę zniechęca
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 21:48   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Ja tam bym się cieszyła z lin.
Problem z ta randką polega na tym, że nie ma czasu wytchnienia, tak, żeby sobie razem na spokojnie pogadać. Stale w biegu, żeby wszystkie punkty trakcji zaliczyć.
Jak dla mnie albo park linowy albo baseny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:01   #17
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Ja bym to rozbiła na dwie randki.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:07   #18
zakochany93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 31
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

okej dziękuję wszystkim za sugestie i dobre rady, przemyślę to jeszcze raz.
zakochany93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:43   #19
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Za dużo tego, padłabym na pysk przy tylu atrakcjach w ciągu dnia. To Wasza pierwsza randka, przy takim harmonogramie nawet nie będziecie mieli okazji na spokojnie pogadać. I te kwiaty odpadają. Jakbyś ją zaprosił na kawę, to by było równie dobrze, jak nie lepiej.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-08-05 o 22:44
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 05:24   #20
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

hmm nie jetescie parą a umawiacie sie na randkę?

te gubałówkę tez wywal. wjezdzac do gory tylko po żeby zjesc salatke? toż to zejdzie pewnie z 2 godz, lacznie z czekaniem na kolejkę
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2015-08-06 o 05:26
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:58   #21
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
hmm nie jetescie parą a umawiacie sie na randkę?

te gubałówkę tez wywal. wjezdzac do gory tylko po żeby zjesc salatke? toż to zejdzie pewnie z 2 godz, lacznie z czekaniem na kolejkę
O rany, nie doczytałam o tej Gubałówce. Fakt, to też lepiej sobie odpuścić. Sama idea tej sałatki czy co tam przygotujesz też mnie nie przekonuje, po parku linowym wolałabym iść prosto na porządny obiad, a nie uskuteczniać wygibasy po górach, żeby zjeść sałatkę

To jest pierwsza randka, też myślę, że bym się trochę przestraszyła. Za dużo rzeczy, plan od A do Z, dziewczyna może się spłoszyć, że Tobie aż tak zależy.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 09:26   #22
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Popieram dziewczyny.

Moim zdaniem też tych atrakcji będzie aż nadto. Lampiony całkowicie odpadają. Wyrzuciłabym Termy oraz te Lampiony, reszta jest ok.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 09:32   #23
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

a mi się pomysł z gwiazdami podoba, wraz z tżtem uwielbiamy w letnie noce wpatrywać się w niebo
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 11:00   #24
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

za dużo mi się wydaje na pierwszą randkę...

jeśli będzie korek, coś potrwa dłużej, na coś trzeba będzie czekać, to co, będziecie gnać jak głupi, żeby zrealizować plan?
ja bym się przestraszyła, że facetowi odbiło na moim punkcie i za bardzo mu zależy

rozwalił mnie tekst "wszystkie kobiety to lubią". ja np. wolę czekoladę, mam koleżanki, które nie lubią ciętych kwiatów i wolałyby w doniczce, przykłady można mnożyć. znasz dziewczynę już długo, to pomyśl, co ona lubi, a nie mityczne "wszystkie"

lampiony wywal, syf straszny i jakieś kiczowate to, jakby na mnie trafiło, to tż by ochrzan dostał, że nie myśli, gdzieś to potem spada i śmieci, poza tym chcesz coś podpalić przy tej suszy? z drugiej strony to by była wyjątkowa pierwsza randka "wiecie, las podpaliliśmy"

jeśli dziewczyna lubi aktywny wypoczynek i atrakcje w stylu parki linowy to fajnie, ja bym miała obawy, że się spocę, pobrudzę, makijaż mi się rozwali i gdzie ja potem z tym do restauracji na obiad

gapienie się w niebo fajne, posiłek w parku czy gdzieś też mi się podoba, tylko może ogarnij te atrakcje bliżej siebie i z kilku zrezygnuj?
buduj napięcie, a nie od razu ☠☠☠s z grubej rury, a co dalej?
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 11:15   #25
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Niezły odjazd, ja to jestem przyzwyczajona że na pierwszą randkę idzie się na kolację, do kawiarni, na spacer.

Generalnie mi się nie podoba, pomyślałabym że mam do czynienia z desperatem z manią planowania. Ogólnie to nie wiem w sumie nawet od czego zacząć ale jak już koniecznie chcesz dziewczynę na pierwszą randkę targać zakopianką to może jednak poprzestań na jednej atrakcji? Proponowałabym ten park linowy jeżeli lubi takie rzeczy, termy to już za dużo szczęścia, też pewnie nie każdy chciałby na pierwszej randce od razu rozbierać się do kostiumu. Poza tym szczerze nie ogarniam co można na pierwszej randce robić na basenie, jak jeszcze spora doza skrępowania czy niepewności występuje, bo jakby nie było nawet jak się znacie długo randkowanie to nowa sytuacja.

Generalnie to ja tu widzę materiał na 3 randki - 1. park linowy + sałatka w plenerze; 2. gapienie się w gwiazdy (ale bez kiczowatych lampionów polecam jednak) na skałkach, 3. termy tudzież inny basen + obiad. Kwiaty bym połączyła z gapieniem się w gwiazdy, pasuje i nie zwiędną tak szybko.

Za dużo na raz to nie dobrze. Kiczowato niedobrze.
Najfajniejsze randki to te lekko zaplanowane, ale które toczą się własnym torem zależnie od obrotu sprawy, a nie te ze scenariuszem od a do z.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:15   #26
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

jak dla mnie najlepsza opcja na 1szą randke to
kwiaty
kolacja w restauracji
gwiazdy


reszta atrakcji na kolejną/kolejne
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:22   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Mówiąc szczerze - wolałabym park linowy (muzeum, skansen, wyprawa w góry, do zoo), jeśli byłby to ktoś, kto o mnie zabiega (wówczas nie czułabym presji zrobienia się na bóstwo).
Dzięki zajęciu, mała szansa, że zapadnie krępująca cisza.

Restauracja + suknia + makijaż - to na randkę z kimś nowo poznanym, kogo ja chcę poderwać, żeby go powalić.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:44   #28
ag87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 246
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

A musicie aż do Zakopanego jechać? Tak szczerze to mi niezbyt podobałby się pomysł jazdy przez 4 godz tam i z powrotem, zwłaszcza że w sezonie o korki nie trudno. Nie ma żadnego parku linowego bliżej Krakowa? No i zgadzam się z z dziewczynami za dużo tego wszystkiego. Mi pomysł parku się podoba, ale może w Krakowie jest jakaś ścianka wspinaczkowa? Albo jakiejś wycieczki po Wiśle nie możesz zorganizować, a później ten piknik na jakiejś 'plaży'? Ale jak jesteś już na to Zakopane zdecydowany to doradzam tylko park linowy i jakiś obiad/kolacje w restauracji. No i kwestia kwiatów, niby fajnie, ale jakieś takie oklepane i będą więdły w samochodzie. Czekoladki już lepsze, ale po tym upale całe się roztopią. Może jakiś wielki, śmieszny lizak albo mały bukiet z cukierków?
ag87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:09   #29
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

jak rozumiem, to te kwiaty zostawia dziewczyna w domu. One są tylko na przywitanie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:12   #30
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: pierwsza prawdziwa randka.

Cytat:
Napisane przez ag87 Pokaż wiadomość
A musicie aż do Zakopanego jechać? Tak szczerze to mi niezbyt podobałby się pomysł jazdy przez 4 godz tam i z powrotem, zwłaszcza że w sezonie o korki nie trudno. Nie ma żadnego parku linowego bliżej Krakowa? No i zgadzam się z z dziewczynami za dużo tego wszystkiego. Mi pomysł parku się podoba, ale może w Krakowie jest jakaś ścianka wspinaczkowa? Albo jakiejś wycieczki po Wiśle nie możesz zorganizować, a później ten piknik na jakiejś 'plaży'? Ale jak jesteś już na to Zakopane zdecydowany to doradzam tylko park linowy i jakiś obiad/kolacje w restauracji. No i kwestia kwiatów, niby fajnie, ale jakieś takie oklepane i będą więdły w samochodzie. Czekoladki już lepsze, ale po tym upale całe się roztopią. Może jakiś wielki, śmieszny lizak albo mały bukiet z cukierków?
Parki linowe w Krakowie są ze trzy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-09 03:30:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.