Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 20:41   #3481
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
rozpaczac chyba nikt nie będzie, bo to i tak było kompletnie nieopłacalne
Ale przynajmniej pozory były, że odwracają się do nas jedynie bokiem pośladka, a nie oboma naraz. Do tego wypiętymi.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Tym ,którzy nie mogą się pofatygować i przeczytać ostatnie strony, odpowiadam: tak, EDM nie wysyła do PL , polecamy: Blusche, Lumiere, Lucy, Meow, Pixie , SN, Lauress i 100 innych..
Dopiero od wczoraj/dziś nie wysyła, stąd mój post.

Dla tych którzy mają możliwość zamówić inną drogą - korektor Mint (zielony) BIG jest obecnie w cenie $3.99
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:36   #3482
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mam pytanie. Czy zamawiając z EDM jest możliwość podania adresu w Stanach, ale zapłacenia z paypala z polskim adresem?
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:34   #3483
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy zamawiając z EDM jest możliwość podania adresu w Stanach, ale zapłacenia z paypala z polskim adresem?
Tak, możesz podać dowolny adres do wysyłki (oczywiście pod warunkiem że tam posyłają), wpisujesz go wtedy jako "shipping address". Nie interesuje ich, z jakiego konta PayPal jest zapłata.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:43   #3484
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Tak, możesz podać dowolny adres do wysyłki (oczywiście pod warunkiem że tam posyłają), wpisujesz go wtedy jako "shipping address". Nie interesuje ich, z jakiego konta PayPal jest zapłata.
Świetnie, w takim razie pewnie dziś złożę zamówienie
Dziękuję za odpowiedź Skarbnica wiedzy z Ciebie
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 14:23   #3485
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Tym ,którzy nie mogą się pofatygować i przeczytać ostatnie strony, odpowiadam: tak, EDM nie wysyła do PL , polecamy: Blusche, Lumiere, Lucy, Meow, Pixie , SN, Lauress i 100 innych..

Skąd te wieści? Wrzuciłam przed chwilą parę rzeczy do koszyka i FedExem można zamawiać jak najbardziej.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:01   #3486
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Świetnie, w takim razie pewnie dziś złożę zamówienie
Jeśli zamawiasz dziś, to aktualnie (sprawdziłam) działają kody: park, bliss, mints, flower, waffle, apple, volcano (przy tych dwóch ostatnich trzeba najpierw dodać przypisane im produkty do koszyka, dopiero potem wpisać kod, inaczej nie zadziałają)

Ja jednak poczekam tych kilka dni do Black Friday (wielkie wyprzedaże w całych Stanach, 26 listopada) i Cyber Monday (wielkie wyprzedaże w sklepach online, 29 listopada). Może w tym roku EDM z tej okazji zaproponuje jakieś bardziej kuszące zniżki niż w tamtym roku (-$1.00 przy każdym zakupionym bigu). Nie obraziłabym się, gdyby na co najmniej 1 dzień wznowili z tej okazji -45% <naiwna>. Tak czy inaczej lepszy choćby dolar w dół niż nic, tym bardziej że mi się nie spieszy.

Udanych zakupów

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Skąd te wieści? Wrzuciłam przed chwilą parę rzeczy do koszyka i FedExem można zamawiać jak najbardziej.
To ja bym prosiła kogoś jeszcze o sprawdzenie na stronie EDM, bo u mnie od wczoraj nie wyświetla w ogóle Polski na liście krajów do wyboru.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:04   #3487
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Skąd te wieści? Wrzuciłam przed chwilą parę rzeczy do koszyka i FedExem można zamawiać jak najbardziej.
Chodzi mi o to,że od 10 stron wiecznie powtarza się pytanie czy nie ma opcji tańszej wysyłki, nie wnikam czy jest Fedex, czy nie ma nic.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 15:07   #3488
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mi nie dziala konto na EDMie od jakichś 2 miesięcy - najlepsze jest to że założyłam 2 miesiące temu nowe konto, wszystko było ok a teraz wpisuję wszystko poprawnie i nic...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-11-17 o 15:08
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:24   #3489
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Jeśli zamawiasz dziś, to aktualnie (sprawdziłam) działają kody: park, bliss, mints, flower, waffle, apple, volcano (przy tych dwóch ostatnich trzeba najpierw dodać przypisane im produkty do koszyka, dopiero potem wpisać kod, inaczej nie zadziałają)

Ja jednak poczekam tych kilka dni do Black Friday (wielkie wyprzedaże w całych Stanach, 26 listopada) i Cyber Monday (wielkie wyprzedaże w sklepach online, 29 listopada). Może w tym roku EDM z tej okazji zaproponuje jakieś bardziej kuszące zniżki niż w tamtym roku (-$1.00 przy każdym zakupionym bigu). Nie obraziłabym się, gdyby na co najmniej 1 dzień wznowili z tej okazji -45% <naiwna>. Tak czy inaczej lepszy choćby dolar w dół niż nic, tym bardziej że mi się nie spieszy.

Udanych zakupów

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------



To ja bym prosiła kogoś jeszcze o sprawdzenie na stronie EDM, bo u mnie od wczoraj nie wyświetla w ogóle Polski na liście krajów do wyboru.
O, nie wiedziałam nic o tych wyprzedażach, to może i ja wstrzymam się te kilka dni z zamówieniem. A o jakie produkty chodzi przy tych dwóch ostatnich kodach?
Co do wysyłki, mi też nie wyświetla Polski na liście krajów do wyboru.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:06   #3490
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Co do wysyłki, mi też nie wyświetla Polski na liście krajów do wyboru.
Nie wyświetla się, ale jak wchodzę z poziomu swojego konta na EDM to system łyka wszystkie dane prawidłowo (tzn.same się wczytują) i można normalnie złożyć zamówienie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to,że od 10 stron wiecznie powtarza się pytanie czy nie ma opcji tańszej wysyłki, nie wnikam czy jest Fedex, czy nie ma nic.
To pisz precyzyjnie "nie ma opcji tańszej wysyłki", a nie "tak, EDM nie wysyła do Polski" bo wprowadzasz ludzi w błąd.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:26   #3491
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
A o jakie produkty chodzi przy tych dwóch ostatnich kodach?

Po wpisaniu kodu w koszyku odejmie całą cenę od sumy zamówienia.

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna
Nie wyświetla się, ale jak wchodzę z poziomu swojego konta na EDM to system łyka wszystkie dane prawidłowo (tzn.same się wczytują) i można normalnie złożyć zamówienie.
Rzeczywiście, u mnie tak samo, więc na razie zniknęło tylko z listy. Gdy próbuję dokończyć checkout jako gość bez logowania, to nadal nie pozwala wpisać Polski. Czyli mogą zamawiać mający już konto, ale to też pewnie tylko kwestia czasu.

Rzucają kłody, ale jednak dalej jestem przywiązana do ich proszków i nie rezygnuję, może bardziej z sentymentu. Zobaczymy, czym jeszcze zaskoczą.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 22:45   #3492
latysiolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie wiem czy już padło takie pytanie ale przy takiej ilości postów ciężko było mi się doszukać konkretnych informacji. Orientuje się może ktoś jak wygląda zamawianie EDM na adres w Niemczech? Jeśli jest jakieś cło to gdzie trzeba to zapłacić i skąd wiadomo ile jest do zapłacenia? Przyjdzie jakieś powiadomienie ?
latysiolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 02:24   #3493
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez latysiolina Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już padło takie pytanie ale przy takiej ilości postów ciężko było mi się doszukać konkretnych informacji. Orientuje się może ktoś jak wygląda zamawianie EDM na adres w Niemczech? Jeśli jest jakieś cło to gdzie trzeba to zapłacić i skąd wiadomo ile jest do zapłacenia? Przyjdzie jakieś powiadomienie ?
Do Niemiec możesz zamówić tylko za maksymalnie $60 ($80 przed odjęciem zniżki) na jedno zamówienie. Możesz więc zamówić maksymalnie np. którąś z tych kombinacji.:
  • 6 podkładów BIG (=$54 po zniżce) za $10,84.
  • 6 podkładów BIG + 1 róż BIG (=$58,87* po zniżce) za $10,84.
  • 12 x róż BIG** (=$58,50 w promocji i po zniżce) za $14,00.
  • 24 próbki w słoiczkach 1g. (=$60) za $12,28.
  • każda inna dowolna kombinacja, której wartość wynosi co najwyżej $60 po zniżce ($80 przed odjęciem zniżki)

* Wszystkie róże są obecnie tańsze o -$1,5, stąd $58,87. Gdy już nie będzie zniżki na róże, to też będziesz mogła zamówić 6 podkładów + 1 róż, bo wartość wtedy to równe $60.

** Gdy nie będzie zniżki na róż i będzie on kosztował normalnie $8, to maksymalnie będziesz mogła tylko 10 x róż BIG (=$60 po zniżce) za $12,28.

Pododawaj sobie do koszyka wybrane produkty, kliknij "My Cart" i tam pomanipuluj ilościami (Qty), żeby zmieścić się w $60 (Grand Total), poniżej masz tam tabelkę "Estimate Shipping", w której zobaczysz koszt przesyłki.

A jeśli tę całą stronę zamówienia doskonale znasz i pytałaś tylko o kwestie celne, to w Niemczech ogólnie nakładane jest cło dopiero gdy wartość jest większa od 150 EURO i naliczany jest także VAT (chyba że przesyłka jest oznaczona jako "gift" i jej wartość nie przekracza 45 EURO).

W przypadku przesyłek, które nie są oznaczone jako "gift" (czyli np. zakupy w EDM ) Vat wynosi 19% i jest naliczany, gdy wartość przesyłki wynosi co najmniej 22 EUR.
Cło na kosmetyki upiększające i/lub do pielęgnacji wynosi 0%, więc to akurat z głowy.

Tyle mówi prawo i teoria, a czy w praktyce w Niemczech z tym naliczeniem VAT-u bywa tak samo losowo jak w Polsce - tego już niestety nie wiem, musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ma takie zamówienia za sobą.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:54   #3494
latysiolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Bardzo dziękuję za tak obszerną odpowiedź Zamówienie już złożyłam 3 tygodnie temu za kwote 51$ bez z niżki, całość po zniżce + przesyłka 51,06$. Pytam dlatego bo paczka jeszcze nie doszła a jednak 3 tygodnie to sporo czasu i nie wiem czy po prostu gdzieś przesyłka nie utknęła w urzędzie celnym, czy zaginęła i nie wiem czy i gdzie o nią wypytać.. ?? czy może to normalne że trzeba tyle czekać i jeszcze powiedzmy ten tydzień odczekać?
latysiolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:19   #3495
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny co to za pędzel na tej aukcji Ten krótszy. Nie widziałam, żeby EDM miało takie pędzle
http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:34   #3496
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez latysiolina
Pytam dlatego bo paczka jeszcze nie doszła a jednak 3 tygodnie to sporo czasu i nie wiem czy po prostu gdzieś przesyłka nie utknęła w urzędzie celnym, czy zaginęła i nie wiem czy i gdzie o nią wypytać.. ?? czy może to normalne że trzeba tyle czekać i jeszcze powiedzmy ten tydzień odczekać?
3 tygodnie to trochę długo. Niestety Twoja przesyłka z EDM nie jest "śledzalna", więc można sobie jedynie gdybać, gdzie w tym momencie sobie leżakuje...
Mimo wszystko EDM powinno Ci udostępnić numer przesyłki (w formacie LCxxxxxxxxxUS) - mając go, mogłabyś skontaktować się z pocztą niemiecką lub urzędem celnym z zapytaniem, czy gdziekolwiek w ich rekordach pojawiło się odnotowanie takiego numeru.

Jeśli naliczą cło, to na pewno powiadomią, więc się nie martw, że naliczą i się tym nie "pochwalą", czekając, aż sama się domyślisz.
Jeśli przesyłka jest obsługiwana przez niemiecką pocztę (a Twoja jest), to oni zajmą się wszystkim i zapłacą w Twoim imieniu naliczony VAT, a przy dostarczeniu pobiorą od Ciebie (od adresata) te opłaty. To w wersji gładkiej, bo jeśli będzie np. brakować jakichkolwiek dokumentów lub będą chcieli od Ciebie jakieś dodatkowe informacje wymagane przez procedury, to poczta przekaże sprawę do odpowiadającego terytorialnie urzędu celnego i powiadomią Cię w stylu "przesyłkę przekazaliśmy tu i tu, proszę się ze wskazanym urzędem kontaktować w sprawie dalszego postępowania".

Jeśli przesyłka do Niemiec z USA jest wysłana kurierem (nie dotyczy Twojej, ale może komuś się przyda), to jest podobnie, tyle tylko że w razie braku dokumentów itp. nigdzie nie przekazują przesyłki, tylko kurier kontaktuje się z adresatem i to bezpośrednio kurierowi właśnie przekazuje się to, czego urząd celny sobie życzy, a kurier w imieniu adresata wszystko załatwia.

Po drodze były dwa święta, więc z 3 tygodni robi się około 13 dni roboczych. First class zajmuje zazwyczaj około 2-3 tygodnie, czasem szybciej, czasem z lekkim poślizgiem. Kontakt z EDM przed upływem 30 dni raczej na niewiele się zda, po tym terminie możesz liczyć na zwrot kosztów albo ponowną wysyłkę.

Zaciskam kciuki, daj znać, jak się potoczyły losy zamówienia...

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:36 Powód: quote
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:56   #3497
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej Dziewczyny jakiej pojemnosci jest prasowany podklad?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 15:03   #3498
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny jakiej pojemnosci jest prasowany podklad?
11g
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:22   #3499
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziekuje za info
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 17:58   #3500
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny,czy orientujecie się,czy jest gdzieś w sieci dostępna tabela zamienników EDM?
Chodzi mi konkretnie o cień Driftwood,który mi się kończy.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:51   #3501
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po przeczytaniu kilkunastu postów z części pierwszej, zakupiłam 7 testerów EDM Intensive. Już nie mogę się doczekać
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:29   #3502
latysiolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Zaciskam kciuki, daj znać, jak się potoczyły losy zamówienia...

juhuuuu w końcu paczka doszła !! pisałam do nich maila i okazało się, że paczka może iść nawet do 25 dni roboczych ! ! I właśnie ja miałam to (nie)szczęście, że musiałam równiutkie 25 dni czekać i się stresować. No ale przynajmniej wiem że nic się nie pogubiło teraz jeszcze muszę czekać aż paczka do mnie dotrze z Niemiec (booooziu ile to czekania) ale przynajmniej teraz już mam w 100% pewną i całkowicie darmową dostawę

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
latysiolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:37   #3503
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Szkoda, że tak trudno teraz dostać produkty EDM. Uwielbiam ich pudry rozświetlające. Szczególnie Dusty Miller
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:15   #3504
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

to juz mozna zamawiac? Jestem nowa na forum, przeczytalam uwaznie pierwsze posty i zrobilam zamowienie, ale w liscie krajow do ktorych wysylaja produkty nie ma ani Polski ani Włoch (gdzie obecnie sie znajduje) wiec nie mam mozliwosci zamowienia produktow

Jak ci sie udalo to zrobic?
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:50   #3505
daohar
Raczkowanie
 
Avatar daohar
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

tzn, że polska strona z EDM to jakaś podróba jest? nie bardzo nadążam...przyszła mi dzisiaj przesyłka z próbkami od nich razem z pędzlem...wszystko wydaje się być ok
daohar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:58   #3506
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez daohar Pokaż wiadomość
tzn, że polska strona z EDM to jakaś podróba jest? nie bardzo nadążam...przyszła mi dzisiaj przesyłka z próbkami od nich razem z pędzlem...wszystko wydaje się być ok
Dystrybutor EDM na Polskę.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 17:17   #3507
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
to juz mozna zamawiac? Jestem nowa na forum, przeczytalam uwaznie pierwsze posty i zrobilam zamowienie, ale w liscie krajow do ktorych wysylaja produkty nie ma ani Polski ani Włoch (gdzie obecnie sie znajduje) wiec nie mam mozliwosci zamowienia produktow

Jak ci sie udalo to zrobic?
Np ja, zrobiłam tak, że zamówiłam kosmetyki na adres siostry mieszkającej w Stanach i ona mi prześle paczkę do Polski właśnie w weekend wyśle mi paczuszkę
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:33   #3508
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ech...
EDM były moimi pierwszymi minerałkami i byłam z nich bardzo zadowolona, szczególnie z formuły Intensive. Miesiąc temu skończyłam biga (tego bez LL) i zaczęłam używać drugiego (z LL). Różnicę w nakładaniu dostrzegłam od razu, łatwiej się nakłada i nie muszę wykańczać na mokro. Jest jednak wielki minus, ta nowa wersja z LL niestety mnie zapycha, co nigdy wcześniej w przypadku EDM nie miało miejsca . Wiem, że to nie mogło być nic innego (chociaż chciałabym).
I tak oto kończy się moja przygoda z EDM. czas zacząć poszukiwania czegoś innego...
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 07:15   #3509
piniacolada
Przyczajenie
 
Avatar piniacolada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć dziewczynki

Mam takie szybkie pytanie... Który kolorek podkładu jest ciemniejszy - golden medium, czy neutral Zamówiłam na allegro i teraz nie wiem jaki kolor wybrać, lubiłam golden medium, ale zastanawia mnie ten neutral.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
piniacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:26   #3510
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;23552098]Dystrybutor EDM na Polskę.[/QUOTE]

tzn? Moge w takim razie poprosic o stronke? Juz sie calkowicie pogubilam....
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.