depilacja pach! kłopot - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 17:22   #61
aisha97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Exclamation depilacja pach;(

cześć!
jestem brunetką i niestety moje włoski są też ciemne ;(
jak dokładnie wydepilować pachy aby nie było ciemnych cieni??
próbowałam już maszynki i kremów do depilacji ale to nic nie daje.
jaka jest niedroga metoda depilacji pach?

PS: zastanawiałam się nad woskiem ale nie wiem jak się za to zabrać i czy jest to bolesne a jeśli już to jaki wosk najlepszy

Z góry dziękuje za odpowiedź

PS2: mam 16 lat;(
aisha97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:40   #62
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: depilacja pach;(

To ze masz 16 lat czy 70 to zadna roznica w depilacji.

Wosk boli, pod pachami i w okolicach bikini nawet bardzo. Depilator tez boli bo wyrywa wloski. Depilacja laserem jest dobrym rozwiazaniem, jednak ze jest droga...


Nic nie zrobisz ze masz ciemne wloski - pomysl ze 50% osob tak ma.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:34   #63
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: depilacja pach;(

Zwykła, ale ostra żyletka i jakikolwiek krem do depilacji (albo mydło) to najlepsze rozwiązanie.

Na co dzień nie jest to aż takim problemem, a kiedy idzie się na imprezę wystarczy ogolić się kilka minut przed wyjściem (ja tak robię zawsze - dzień wcześniej używam blokera, a po depilacji delikatnego antyperspirantu 'po depilacji' z Garniera)
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:37   #64
Filuska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja pach;(

Szczerze odradzam wosk. U mnie niby było wsio ok, zero reakcji alergicznych itd. jednak po kilku dniach pachy zorbily sie ciut ciemniejsze tak jakby cześciowo opalone. Wygląda to fatalnie... Było to rok temu a nadal jest widoczne. Ciut mniej ale jest. Nie wiem co się stało i już nie chcę wiedzieć, ale już nigdy żadnej kosmetyczce nie dam się na to namówić.
Filuska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:49   #65
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: depilacja pach;(

Cytat:
Napisane przez Filuska85 Pokaż wiadomość
Szczerze odradzam wosk. U mnie niby było wsio ok, zero reakcji alergicznych itd. jednak po kilku dniach pachy zorbily sie ciut ciemniejsze tak jakby cześciowo opalone. Wygląda to fatalnie... Było to rok temu a nadal jest widoczne. Ciut mniej ale jest. Nie wiem co się stało i już nie chcę wiedzieć, ale już nigdy żadnej kosmetyczce nie dam się na to namówić.
Radzę wybrać się do dermatologa, bo takie plamy nie powstają z powodu depilacji, a to że wystąpiły akurat po zabiegu mogło być czystym przypadkiem.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:50   #66
Ami853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 20
Dot.: depilacja pach;(

Hej! Ja też mam ciemne włosy i tak samo. Np rano ogolę, a wieczorem już widać. Ale ostatnio już nie mam tego problemu, bo depiluję pachy pastą cukrową. Spróbuj! Ja robię nią nawet bikini i jest super. Tu masz wątek, w którym możesz sobie poczytać o niej. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463klaski:
Ami853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:52   #67
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: depilacja pach;(

Cytat:
Napisane przez aisha97 Pokaż wiadomość
cześć!
jestem brunetką i niestety moje włoski są też ciemne ;(
jak dokładnie wydepilować pachy aby nie było ciemnych cieni??
próbowałam już maszynki i kremów do depilacji ale to nic nie daje.
jaka jest niedroga metoda depilacji pach?

PS: zastanawiałam się nad woskiem ale nie wiem jak się za to zabrać i czy jest to bolesne a jeśli już to jaki wosk najlepszy

Z góry dziękuje za odpowiedź

PS2: mam 16 lat;(
Nie da się wydepilować pach jeśli skóra jest ciemniejsza w tym miejscu bo to nie od włosów zależy.
Mam klientki blondynki, u których włosy nie są ciemne i mocne jak u brunetek i również mają problem z ciemniejszą skórą.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 13:55   #68
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: depilacja pach;(

Ami853, a jak z efektem po paście? Długo się trzyma? I czy po paście nie wrastają włoski? Swego czasu byłam bardzo zadowolona z depilacji woskiem ale to co działo się z włoskami (wrastanie, małe stany zapalne przy cebulce) przy 3 podejściu zmusiło mnie do zaprzestanie tej metody.
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:56   #69
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: depilacja pach;(

Cytat:
Napisane przez Ami853 Pokaż wiadomość
Hej! Ja też mam ciemne włosy i tak samo. Np rano ogolę, a wieczorem już widać. Ale ostatnio już nie mam tego problemu, bo depiluję pachy pastą cukrową. Spróbuj! Ja robię nią nawet bikini i jest super. Tu masz wątek, w którym możesz sobie poczytać o niej. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463klaski:
Pasta cukrowa polega na tym samym co woskowania z tym, że mniej boli.
Chociaż wosk twardy również jest tak samo dobry.

Co do tych plam to możecie stosować różnego rodzaju peelingi na skórę i niektórych przypadkach słyszałam, że dziewczynom pomaga przecieranie skóry nawilżonym wacikiem z wodą utlenioną(nie stosować bezpośrednio po depilacji), troszę wybiela ale i niestety wysusza skórę, więc trzeba stosować kremy.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:40   #70
aisha97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja pach;(

tylko że ja nie mam ciemnych plam na skórze,

np. depilując kremem usuwa to tylko włoski "z wierzchu" i zostają czarne kropki tak samo maszynką. Nw co robić idzie lato a ja nie mogę podnieść rąk bo tam czarne plamy;(
aisha97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:39   #71
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: depilacja pach;(

po depilacji maszynką do golenia zostają czarne kropki, ponieważ po goleniu szybko odrastają włosy
ja chodzę na wosk do kosmetyczki i ten sposób Ci polecam - boli tak naprawdę tylko pierwszych kilka razy, potem cebulki są słabsze i nie odczuwasz tak dużego dyskomfortu

dużo też zależy od osoby wykonującej depilację, moja kosmetyczka jest bardzo sprawna i za jednym zerwaniem wosku usuwa 99% włosów (ból trwa więc przez sekundę nie dłużej), a jak coś zostaje to wykańcza pincetą
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 23:48   #72
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: depilacja pach;(

Cytat:
Napisane przez aisha97 Pokaż wiadomość
cześć!
jestem brunetką i niestety moje włoski są też ciemne ;(
jak dokładnie wydepilować pachy aby nie było ciemnych cieni??
próbowałam już maszynki i kremów do depilacji ale to nic nie daje.
jaka jest niedroga metoda depilacji pach?

PS: zastanawiałam się nad woskiem ale nie wiem jak się za to zabrać i czy jest to bolesne a jeśli już to jaki wosk najlepszy

Z góry dziękuje za odpowiedź

PS2: mam 16 lat;(
Witaj! Żeby nie było ciemnych cieni jedynym sposobem jest pozbycie się włosków z cebulkami.
Polecam depilację woskiemn u kosmetyczki, jednak włoski dość szybko odrastają (po ok 7 dniach- przynajmniej u mnie), jest to bardzo bolesne, ale warto przecierpieć. A depilacja laserowa również boli, podobno bardzo ale to zależy jak wysoki masz próg bólu.
Pozdrawiam !
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:19   #73
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: depilacja pach;(

ja tez polecam wosk u kosmetyczki. jest to koszt ok 20-30 zlotych, ale efekt utrzymuje sie okolo tygodnia. jesli chcesz dluzej to dziobanie peseta i pilnujesz jak tylko cos wyskoczy

ja tez jestem ciemna brunetka, a wlosy to moja zmora.
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:04   #74
aisha97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja pach;(

a co z ta pasta cukrowa to naprawdę tak dobrze działa. Do dobrej kosmetyczki mam jakieś 40 km więc bd ciężko. tutejsze nawet brwi nie umieją zrobić!

zastanawiam się nad tą pasta. Ktoś próbował??
aisha97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 04:20   #75
mallgocha
Przyczajenie
 
Avatar mallgocha
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: depilacja pach;(

Ja używam depilatora i jakoś nie narzekam na ból. Może to kwestia przyzwyczajenia, a choć skórę mam cienką, z wrażliwymi naczynkami, to jakoś pod pachami problemu żadnego nie ma.

Efekt jest zadowalający, wiadomo czasem jakiś włosek się urwie i potem jest owa czarna plamka, ale to naprawdę pojedyncze kropki i wcale nie zawsze się zdarzają.

No i trzeba to robić ostrożnie, bez pośpiechu, bo zdarzyło mi się parę razy trochę skóry wciągnąć, co skutkowało małymi rankami - myślę, że to kwestia wprawy, gdyż już mi się to nie zdarza.
mallgocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:29   #76
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: depilacja pach;(

Cytat:
Napisane przez aisha97 Pokaż wiadomość
a co z ta pasta cukrowa to naprawdę tak dobrze działa. Do dobrej kosmetyczki mam jakieś 40 km więc bd ciężko. tutejsze nawet brwi nie umieją zrobić!

zastanawiam się nad tą pasta. Ktoś próbował??
Pastą można się depilować samemu, ale to też kwestia wprawy.
Depilatorem odradzam bo to chyba najgorszy i najbardziej bolesny sposób depilacji zaraz po pensecie.
Najlepiej spróbować kilku rzeczy i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:10   #77
_aneszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja pach;(

Ja polecam pastę cukrową - jest to tani,skuteczny i w miarę bezbolesny sposób na pozbycie się włosków.
Jednak tak jak poprzedniczka uważam, że trzeba nabrać wprawy.
_aneszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:52   #78
Ami853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 20
Dot.: depilacja pach;(

Nie to, że nie boli! Ale ja np mam bardzo delikatną skórę i wosk u mnie odpada. Po paście włoski nie wrastają (przynajmniej mi) i efekt utrzymuje się do 2 tygodni.
Ami853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:12   #79
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: depilacja pach;(

Ja też mam ciemne i grube włosy pod pachami. Usuwam je zwykłą maszynką, ale raz na jakiś czas też depilatorem (po użyciu depilatora wyrasta mniej włosków, a te co wyrastają są dużo cieńsze). Jako, że używam depilatora i maszynki naprzemiennie, nie mam problemów z wrastającymi włoskami.
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 09:27   #80
sweetlittleangel
Przyczajenie
 
Avatar sweetlittleangel
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Exclamation Depilacja pach

Witam serdecznie, jestem pierwszy raz zalogowana na forum Wizaż.pl, choć korzystałam z tutejszych porad już wcześniej, przed rejestracją. Piszę dzisiaj w sprawie depilacji pach. Za 9 dni mam studniówkę i chciałabym, aby moje pachy były gładkie i ładnie wyglądały. Do tej pory używam maszynki, ale jest to metoda średnio skuteczna (już dzień po goleniu odrastają włoski, które już są widoczne, ale zbyt krótkie, by się je dało usunąć). Ponadto, często pojawiają się okropne podrażnienia, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Jaki sposób (niedrogi) poleciłybyście mi, aby rozprawić się z niechcianymi włoskami na czas studniówki tak, żeby obejść się bez podrażnień? Z góry dziękuję i pozdrawiam
sweetlittleangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:54   #81
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Depilacja pach

Moim zdaniem, jeżeli do tej pory używałaś tylko maszynki to najlepszym wyborem będzie wosk u kosmetyczki.
Nie gol już sama włosów, żeby zdążyły odrosnąć i przejdź się do jakiegoś salonu. Tam dobra kosmetyczka doradzi Ci kiedy to najlepiej zrobić
Może być tak, że za pierwszym razem nie usunie Ci wszystkich włosów lub jakieś już zdążą odrosnąć - wtedy sięgniesz po maszynkę.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:53   #82
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Depilacja pach

ja odkad zaczełam uzywać maszyki jednorazowej z aloesem to nie mam zadnych podrażnień, zatem polecam jednorazówki ale własnie z aloesem sa też kremy po depilacji, mozna zastosować, koją podrażnioną skórę. Wolę takie jednorazówki niz wosk u kosmetyczki ale moze dlatego ze po wosku miałam siniaki
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 15:50   #83
Rossy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Depilacja pach - pomocy

Witam.

Po wielu próbach z różnych środkami do usuwania włosów: golarka - włosy odrastają (gdy ogolę je rano) jeszcze tego samego dnia. Gdy zrobię to wieczorem - rano zaczynają już wyrastać nowe włoski; krem - w ogóle nie dziala, plastry to samo. Depilator podrażnia skórę i nie wyrywa z cebulkami wszystkich włosów, tylko część. Ponad pół roku temu zdecydowałam się na zabieg depilacyjny u kosmetyczki - woskiem na ciepło. Liczyłam, że w końcu problem zniknie i co miesiąc będę odwiedzała gabinet... Zawiodłam się strasznie. Włoski (nie wszystkie, ale bardzo dużo, a tak przecież nie powinno być) zaczęły odrastać już kolejnego dnia... Po pół roku poszłam do innego salonu kosmetycznego na zabieg usuwania włosków spod pach, ale pastą cukrową. Efekt również żaden... Podobny jak w przypadku depilacji woskiem.

Depilacja laserem nie wchodzi w grę ze względu na koszty.


Czy jest dla mnie jakiś ratunek? Chciałbym chociaż przez tydzień/ dwa, cieszyć się gładkimi pachami jak moje koleżanki... Proszę o pomoc... Co powinnam zrobić?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Edytowane przez Rossy
Czas edycji: 2013-12-19 o 15:58
Rossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:23   #84
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Depilacja pach - pomocy

Cytat:
Napisane przez Rossy Pokaż wiadomość
Witam.

Po wielu próbach z różnych środkami do usuwania włosów: golarka - włosy odrastają (gdy ogolę je rano) jeszcze tego samego dnia. Gdy zrobię to wieczorem - rano zaczynają już wyrastać nowe włoski; krem - w ogóle nie dziala, plastry to samo. Depilator podrażnia skórę i nie wyrywa z cebulkami wszystkich włosów, tylko część. Ponad pół roku temu zdecydowałam się na zabieg depilacyjny u kosmetyczki - woskiem na ciepło. Liczyłam, że w końcu problem zniknie i co miesiąc będę odwiedzała gabinet... Zawiodłam się strasznie. Włoski (nie wszystkie, ale bardzo dużo, a tak przecież nie powinno być) zaczęły odrastać już kolejnego dnia... Po pół roku poszłam do innego salonu kosmetycznego na zabieg usuwania włosków spod pach, ale pastą cukrową. Efekt również żaden... Podobny jak w przypadku depilacji woskiem.

Depilacja laserem nie wchodzi w grę ze względu na koszty.


Czy jest dla mnie jakiś ratunek? Chciałbym chociaż przez tydzień/ dwa, cieszyć się gładkimi pachami jak moje koleżanki... Proszę o pomoc... Co powinnam zrobić?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Jest dla mnie dziwne że po woskowaniu na ciepło u kosmetyczki juz na 2 dzien odrosło częśc wlosów. Albo zabieg był źle zrobiony, tzn włosy nie zosatły usuniete w całości, zostały urwane przy skórze i dlatego odrosły już na 2 dzień albo masz wyjatkowy organizm i tak szybko odrastają Ci włosy. To dziwne, pierwszy raz o tym słyszę. Ja bym jeszcze na Twoim miejscu sprobowała zrobić tak (o ile możesz) żeby zapuścic włosy na dosyc dlugie, tak aby wiekszośc była równej długopsci i dopiero wtedy pojsc na depilacje ciepłym woskiem. te włoski których wosk nie chwyci kosmetyczka powinna usunąć pęsetą. jeżeli po tym i tak an 2 dzień odrosna wlosy tzn że masz specyficzny organzim i nic nie da sie z tym po prostu zrobic- tak to widze.
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:53   #85
suspicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja pach - pomocy

dla mnie też jest dziwne, że już na 2 dzień odrosły. Ja zaczęłam chodzić do kosmetyczki na ciepły wosk i widziałam różnicę, włosków odrastało mniej aleee potem jakoś wyszło, że miałam "za krótkie na depilację woskiem a musiałam wyjść z krótkim rękawem więc maszynka poszła w ruch. Zaniedbałam sobie wizyty i teraz musze zacząć od początku. Ja też bym Ci radziła "zapuścić" się i iść na kolejną depilację woskiem do kosmatyczki, może jakiejś innej i zobaczysz co będzie tym razem
suspicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:57   #86
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja pach - pomocy

Cytat:
Napisane przez Rossy Pokaż wiadomość
Witam.

Po wielu próbach z różnych środkami do usuwania włosów: golarka - włosy odrastają (gdy ogolę je rano) jeszcze tego samego dnia. Gdy zrobię to wieczorem - rano zaczynają już wyrastać nowe włoski; krem - w ogóle nie dziala, plastry to samo. Depilator podrażnia skórę i nie wyrywa z cebulkami wszystkich włosów, tylko część. Ponad pół roku temu zdecydowałam się na zabieg depilacyjny u kosmetyczki - woskiem na ciepło. Liczyłam, że w końcu problem zniknie i co miesiąc będę odwiedzała gabinet... Zawiodłam się strasznie. Włoski (nie wszystkie, ale bardzo dużo, a tak przecież nie powinno być) zaczęły odrastać już kolejnego dnia... Po pół roku poszłam do innego salonu kosmetycznego na zabieg usuwania włosków spod pach, ale pastą cukrową. Efekt również żaden... Podobny jak w przypadku depilacji woskiem.

Depilacja laserem nie wchodzi w grę ze względu na koszty.


Czy jest dla mnie jakiś ratunek? Chciałbym chociaż przez tydzień/ dwa, cieszyć się gładkimi pachami jak moje koleżanki... Proszę o pomoc... Co powinnam zrobić?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Może włosy ktore odrosły Ci na 2 dzien, były zgolone tak krótko, że wosk ich nie złapał i je pominął przy usuwaniu, a to odrosniecie było normalne jak po goleniu? Pamietaj że przy przestawieniu się na depilację potrzeba zazwyczaj kilku zabiegow, ponieważ włosy odrastają w różnym tempie.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 21:55   #87
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Depilacja pach - pomocy

Z opisu wynika, że masz mocne owłosienie i mogło tak być, że włosy przy depilacji albo się urwały i nie wyszły z cebulką, albo odrosły te które były podczas depilacji jeszcze w innej fazie wzrostu. Ale nie ma co się załamywać i robić regularnie wosk a z czasem się osłabią, po goleniu będą coraz mocniejsze. Ja od lat robię wosk i robię go sama na bikini, nogach i pachach. Od maja robię pachy laserem i jestem mega zadowolona, jestem po 3 zabiegach i praktycznie nie mam włosów. Nie kosztuje mnie to tak dużo bo płacę 100zł za obie pachy i zabieg powtarza się co 3 miesiące. Tylko nie żadne fotodepilacje i IPLe bo to jest badziewie.
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 15:49   #88
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Depilacja pach - pomocy

Ja wyrywam włosy pod pachą pęsetą. Trochę się trzeba pomęczyć, bo nie trwa to 5 minut, ale efekt świetny. I najważniejsze, sama widzę że wyrwałam włosy z cebulkami, a nie urwałam przy skórze.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.