Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 18:19   #931
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

jeżeli już tak mówimy o pielęgnacji calego ciała, to wiecie jak japonki pielęgnują zebę? tak jak wszyscy czy mają jakies swoje sposoby?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:42   #932
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Naprawdę tak trudno jest się domyślić?
Zaparzasz zieloną liściastą herbatę,czekasz aż wystygnie,przecierasz twarz.Ewentualnie można tam dodać sok z cytryny albo inne rzeczy.
Nie miałam zamiaru sie niczego domyslac chciałam wiedzieć jak robi go Kira, a nóż nie tylko zaparza zieloną herbatę...

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Nie mam pojecie ile może stać w lodówce.
Ja robię tak, jak pokazywała w filmiku Bubzbeauty - zalewam odrobiną gorącej wody zieloną herbatę (ona używa torebek, ja wolę liściastą) i przemywam buzię, po czym nakładam nawilżający krem.
Porcje robię malutkie (akurat na jedno użycie) i dość mocne.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:26   #933
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
jeżeli już tak mówimy o pielęgnacji calego ciała, to wiecie jak japonki pielęgnują zebę? tak jak wszyscy czy mają jakies swoje sposoby?
Wielu Azjatów z powodu mniejszych kości żuchwy może mieć problem z zębami. Coś kojarzę, że chyba ósemki są źle "upakowane" i często przednie ząbki są wysunięte (jedynki, dwójki, trójki).

Nie wiem ile w tym prawdy, ale taką opinię usłyszałam od ortodonty, który mi reperował zębiska (notabene według niego miałam azjatycką szczękę ).
No, ale to też zależy od regionu, bo południowi Azjaci, to mają już zupełnie inny kształt żuchwy niż np. Chińczycy czy Japończycy.

A jeżeli chodzi o pielęgnację, to niestety nie mam pojęcia jak dbają o zęby. Ponoć nie jest u nich z tym zbyt dobrze (podobnie jak w Polsce).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:44   #934
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
jeżeli już tak mówimy o pielęgnacji calego ciała, to wiecie jak japonki pielęgnują zebę? tak jak wszyscy czy mają jakies swoje sposoby?
Czytając komentarze do notki o urodzie japonek na blogu do ktorego link podala chabrowykocyk (http://japoniacodzienna.blox.pl/2009...ponek-cz1.html) natrafiłam na wzmiankę o zębach właśnie i pojawiły się dwie sprzeczne opinie... :

Cytat:
agnes:jeszcze tak apropos higieny - z reguly japonczycy sa mega zadbani, jesli chodzi o sylwetke, ale maja OGROMNE braki dotyczace wiedzy na temat higieny zebow. Po prostu o nie nie dbaja, czesto mozna spotkac piekna, zadbana, pachnaca, umalowana dziewczyne, ale jak otworzy usta, to koniec...
Cytat:
polska_japonka:Z higiena zebow rowniez mam inne obserwacje. Moje znajome po wypiciu kawy w kawiarni natychmiast pedza umyc zeby. W toaletach na lotniskach to wlasnie Japonki natychmiast wyciagaja szczoteczki do zebow. Pelno jest tez "szczotkujacych" w toaletach publicznych i restauracyjnych. Rowniez pani Watanuki w swoim artykule wspomina, ze na zapleczach biur Japonki trzymaja szczoteczki, zeby moc natychmiast umyc zeby po lunchu. Sadze wiec, ze nienajlepszy stan uzebienia, jaki spotyka sie u niektorych Japonczykow nie wynika z higieny, tylko byc moze z jakichs brakow zywieniowych (malo fluoru?).
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:15   #935
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Akurat z myciem zębów, to może być fakt (są bardzo higieniczni), ale z regularnymi wizytami u stomatologa, to już jest różnie. Tak samo z naprawianiem wad zgryzu i innych problemów z zębami.

Nie wiem ile w tym prawdy. Lekarz, który mi o tym opowiadał pracował w Niemczech i miał kontakt z Azjatami, którzy tam mieszkali, więc może coś wie, a może to tylko ploty i stereotypy.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 06:07   #936
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
Nie miałam zamiaru sie niczego domyslac chciałam wiedzieć jak robi go Kira, a nóż nie tylko zaparza zieloną herbatę...



Przepraszam,jeśli cię to uraziło,ale po prostu denerwuje mnie na wizażu ta tendencja do pytania się o wszystkie duperele,zamiast samemu pomyśleć i rozwinąć swą kreatywność
Cytat:
Nie wiem ile w tym prawdy. Lekarz, który mi o tym opowiadał pracował w Niemczech i miał kontakt z Azjatami, którzy tam mieszkali, więc może coś wie, a może to tylko ploty i stereotypy
Myślę,że ich krzywe tak często zęby wynikają z czegoś innego niż brak higieny,bo wątpię,żeby piękne gejsze lub w ogóle młode dziewczyny które dzisiaj tak często wzorują się na amerykańskich wzorach piękna , dbały o całe ciało,a zębów nie myły.Może to faktycznie ten kształt szczęki.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:10   #937
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja tylko na chwilkę, będę musiała nadrobić bo się rozpisałyście Chciałam napisać jak peeling z zielonej herbaty zadziałał u mnie. Wzorowałam się na filmiku podanym przez Kirę. Dla mnie to jeszcze lepsze cudo niż maseczka z sody - buzia gładka, mięciutka, wygląda bardzo zdrowo. Spróbuję stosować też toniku z zielonej herbaty częściej (czytając wątek widziałam, że Kira go stosuje - mam nadzieję, że nie przeraziłam Cię wywodem o książkach ) Polecam Wam wszystkim ten peeling! To teraz mój ulubiony rytuał
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 13:43   #938
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej,nie pozwólmy zakopać tego tematu

Właśnie dzisiaj jem danie wymyślone przez samą siebie,tzn.ryż z sosem składającym się z sosu sojowego,dwóch pomidorów,papryki i awokado I do tego łosoś.Mniam
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 18:04   #939
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

mmm, stylowo
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:03   #940
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja od niedzieli zacznę jakąś zdrową dietę, muszę się już za siebie wziąć, bo niedługo pewnie przyjdzie wiosna Tylko jeszcze muszę ją wymyślić;p
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:25   #941
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja jestem na diecie redukcyjnej. Wcinam głównie białko (zwłaszcza ryby), a w dalszej kolejności warzywa i zdrowe węglowodany.

Niestety mam problem z tym, by jeść regularnie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 06:27   #942
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A mnie w domu mama odzywia zdrowo, tylko, że raz na tydzień/dwa tygodnie przyjaciele do kfc albo do maca wyciągają xD
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 07:01   #943
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A mnie w domu mama odzywia zdrowo, tylko, że raz na tydzień/dwa tygodnie przyjaciele do kfc albo do maca wyciągają xD
A fuj

Popijam właśnie herbatę zieloną jaśminową.Z Chin co prawda,ale jaśmin kojarzy mi się najbardziej z Japonią i uwielbiam jego zapach.Kupiłam wczoraj w Rossmanie saszetkę do szafy o zapachu jaśminu i pachnie tym w całym domu
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:26   #944
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Czyli to jednak jaśmin! Ostatnio dostałam od znajomej, która podróżuje sobie po swiecie ( tej to fajnie) zielona herbate... ale cos zapach byl taki.... duszacy... generalnie bolala mnie po nim glowa. Kolezanka stwierdzila, ze to napewno musi byc jasmin Ja bym sie tam napila zielonej herbaty z jakimis wisniami czy cos
Swoja droga musze wyprobowac tego peelingu z zielonej herbaty!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:07   #945
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
A fuj

Popijam właśnie herbatę zieloną jaśminową.Z Chin co prawda,ale jaśmin kojarzy mi się najbardziej z Japonią i uwielbiam jego zapach.Kupiłam wczoraj w Rossmanie saszetkę do szafy o zapachu jaśminu i pachnie tym w całym domu
Wstyd się przyznać, ale uwielbiam fast foody
I zieloną jaśminową, pycha!
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:04   #946
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Czyli to jednak jaśmin! Ostatnio dostałam od znajomej, która podróżuje sobie po swiecie ( tej to fajnie) zielona herbate... ale cos zapach byl taki.... duszacy... generalnie bolala mnie po nim glowa. Kolezanka stwierdzila, ze to napewno musi byc jasmin Ja bym sie tam napila zielonej herbaty z jakimis wisniami czy cos
Swoja droga musze wyprobowac tego peelingu z zielonej herbaty!
Jaśmin jest super Moja mama stwierdziła,że ta herbata pachnie jak łąka Mnie tam po nim nic nie dusi
Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale uwielbiam fast foody
I zieloną jaśminową, pycha!
Ja lubię tylko pizzę,te wszystkie hamburgery i inne rzeczy wydają mi się obrzydliwe
Raz w MacDonaldzie zamówiłam sobie jakąś sałatkę,bo byłam maksymalnie głodna,ale nie potrafiłam jej przełknąć,bo sos smakował jak płyn do podłóg.Autentycznie (nie żebym piła płyn do podłóg,ale po prostu taki smak musi mieć jakiś detergent )
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:14   #947
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dziewczyny przyłączam się jeśli można.Strasznie podoba mi się cera Japonek -jest taka jasna i gładka.Póki co jestem nałogową pijaczką zielonej herbaty

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

a no i jeszcze coś -co dwa,trzy dni , wieczorem, 1/3 małego kieliszka zalewam gotowaną wodą,rozpuszczam w niej polopirynę.Tym "płynem"masuję twarz-tak jakbym robiła peeling.Nie spłukuję tego,ale żeby polopiryna się nie osypywała na ubranie to nakładam cieniutką warstwę lekkiego nawilżającego kremu na to.To zostawiam na noc.Rano budzę się z gładką i troszkę rozjaśnioną cerą.Mi to pomaga,bo mam problem z zaskórnikami.Teraz jest już gładko
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:16   #948
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Bardzo ciekawy patent Ale nie za często taki peeling?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:24   #949
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ten peeling robię od stosunkowo niedawna,od jakiś dwóch tygodni,ale myślę o tym,żeby stosować go max.2 razy w tygodniu,bo chyba istnieje ryzyko ,że cera się przyzwyczai?
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 11:39   #950
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Twizzy, maseczka z sody bardzo pomaga na zaskórniki Wypróbuj
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:42   #951
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Twizzy, maseczka z sody bardzo pomaga na zaskórniki Wypróbuj
o dzięki,dzisiaj wypróbuje
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:48   #952
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
dziewczyny przyłączam się jeśli można.Strasznie podoba mi się cera Japonek -jest taka jasna i gładka.Póki co jestem nałogową pijaczką zielonej herbaty

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

a no i jeszcze coś -co dwa,trzy dni , wieczorem, 1/3 małego kieliszka zalewam gotowaną wodą,rozpuszczam w niej polopirynę.Tym "płynem"masuję twarz-tak jakbym robiła peeling.Nie spłukuję tego,ale żeby polopiryna się nie osypywała na ubranie to nakładam cieniutką warstwę lekkiego nawilżającego kremu na to.To zostawiam na noc.Rano budzę się z gładką i troszkę rozjaśnioną cerą.Mi to pomaga,bo mam problem z zaskórnikami.Teraz jest już gładko
To jest właśnie słynna na Wizażu maseczka aspirynowa?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:27   #953
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
ten peeling robię od stosunkowo niedawna,od jakiś dwóch tygodni,ale myślę o tym,żeby stosować go max.2 razy w tygodniu,bo chyba istnieje ryzyko ,że cera się przyzwyczai?
Zdecydowanie wystarczy..więcej nie ma co męczyć skóry.
Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
To jest właśnie słynna na Wizażu maseczka aspirynowa?
Zmodyfikowana Na wizażu jest to po prostu maseczka, bez tarcia, czyli peelingowania no i dziewczyny nie pozostawiają jej na cała noc ani nie kładą na nią kremu.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:35   #954
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wystarczy..więcej nie ma co męczyć skóry.

Zmodyfikowana Na wizażu jest to po prostu maseczka, bez tarcia, czyli peelingowania no i dziewczyny nie pozostawiają jej na cała noc ani nie kładą na nią kremu.
A czy ona wysusza skórę? Tego najbardziej się boję, dlatego przestałam eksperymentować, bo niefortunnie wysuszyłam buzię na wiór.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:12   #955
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość

Zmodyfikowana Na wizażu jest to po prostu maseczka, bez tarcia, czyli peelingowania no i dziewczyny nie pozostawiają jej na cała noc ani nie kładą na nią kremu.
dokładnie tak
moim zdaniem na pewno moze ona troszkę przesuszyć skórę,chociaż nawilżający krem(który zapobiega obsypywaniu)trochę ją przed tym chroni.Przyznam,że raczej nie budzę się właśnie przez to z suchą skórą.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:31   #956
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
dokładnie tak
moim zdaniem na pewno moze ona troszkę przesuszyć skórę,chociaż nawilżający krem(który zapobiega obsypywaniu)trochę ją przed tym chroni.Przyznam,że raczej nie budzę się właśnie przez to z suchą skórą.
Wersja maseczki aspirynowej, którą ja używam wygląda następująco: rozpuszczam 2-4 tabletek aspiryny w kilku kroplach wody i dodaję kilka łyżeczek jogurtu naturalnego. Trzymam ok. 20 minut. Jogurt nie zasycha. Nigdy nie miałam po niej wysuszonej skóry, a mam do tego skłonność.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:22   #957
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A czy ona wysusza skórę? Tego najbardziej się boję, dlatego przestałam eksperymentować, bo niefortunnie wysuszyłam buzię na wiór.
Zrób ją wg przepisu AppleGirl, to może tak nie wysuszy, ale jesli masz baardzo suchą, to może najpierw lepiej ją uspokoić...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 09:13   #958
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Maseczka z zielonej herbaty na rozszerzone pory

2 łyżeczki herbaty zalać trzema łyżkami wrzątku. Gdy napar przestygnie, dodać łyżeczkę mąki ziemniaczanej, wymieszać. Nałożyć na twarz na 20 minut.


Maseczka ujędrniająca na zwiotczałą, dojrzałą cerę

Łyżeczkę zielonej i czerwonej herbaty zalać czterema łyżkami wrzątku. Łyżkę jeszcze ciepłego naparu połączyć z dwiema łyżkami naturalnego jogurtu. Nałożyć na twarz.


Kompres z naparu z zielonej herbaty

Przygotować napar z zielonej herbaty. Przecedzić. W letnim płynie zanurzyć gazę i położyć na twarz na 15 minut. Kompres wygładzi skórę i doda cerze świeżości.
(potwierdzam - działa!)


http://www.youtube.com/watch?v=zyHWiACJWeM


Ryżowy tonik do twarzy i ryżowa maska:


http://www.youtube.com/watch?v=ByP2Y...eature=related


Polecam te kanały:

http://www.youtube.com/user/MichellePhan

http://www.youtube.com/user/bubzbeauty

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

BTW: jak rozpoznać ryż, który nie jest sypany pestycydami czy innymi świństwami?

Szczerze mówiąc kupowanie ryżu w sklepach ze zdrową żywnością mi się zbytnio nie widzi, bo to inwestycja zdecydowanie nie na studencki portfel.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 09:15   #959
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
ten peeling robię od stosunkowo niedawna,od jakiś dwóch tygodni,ale myślę o tym,żeby stosować go max.2 razy w tygodniu,bo chyba istnieje ryzyko ,że cera się przyzwyczai?
raz w tyg wystarczy
ja bym jeszcze dorzucila do tego jakis filtr. polopiryna/aspiryna ma w sobie pochodnia kwasu salicylowego, teraz to moze jeszcze nie, ale gdy bedzie juz grzac mocniej slonce, po takiej maseczce na nastepny dzien nakladalabym juz filtr.

a moze to ja mam juz takie zboczenie filtrowe
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:48   #960
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, która z Was używa filtrów Babydream? Nie wiem czy kupić ten, czy inwestować w coś droższego
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.