Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 16:23   #3511
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Na mlecznobiałej cerze widać wszystko - każde przebarwienie, krostkę, źle położony fluid. Masakra. czasami wpadam w histerię przed wyjściem z domu :P

Wybrałam suknię ślubną - inną od zamierzonej.

Ale będzie pasowała do mojego image - zwiewna nimfa, jasna, z rozpuszczonymi włosami ^^
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:27   #3512
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Oj no, wszystko da się zmienić
Mimo to chciałabym, aby matka natura obdarzyła mnie mlecznobiałą cerą (a nie ziemistą), platynowymi włosami i wielkimi błękitnymi oczami.
Druga opcja to brązowo kasztanowe włosy i duże zielone oczy
jaki wybór dałaś bogu czy kto tam jest za nasz wygląd odpowiedzialny
z brązowo kasztanowymi włosami to żaden problem- porozmawiaj z moimi rodzicami są specami w takich kolorach

nie wiem, czy chciałabyś mieć błękitne oczy... owszem są ładne, ale ile osób znam o królewskim odcieniu tęczówek, tyle osób opala się na piękny raczkowaty kolor, pomimo stosowania filtrów.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:28   #3513
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Na mlecznobiałej cerze widać wszystko - każde przebarwienie, krostkę, źle położony fluid. Masakra. czasami wpadam w histerię przed wyjściem z domu :P

Wybrałam suknię ślubną - inną od zamierzonej.

Ale będzie pasowała do mojego image - zwiewna nimfa, jasna, z rozpuszczonymi włosami ^^

pokazesz jaka?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:34   #3514
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ha...gdybym ja mogła sobie zażyczyć, jak powinnam wyglądać, to wybrałabym jedną z dwóch opcji:

1) a' la nimfa jeziorna - biała cera, niebieskie żyły widoczne na nadgarstkach, ogniście rude, kręcone włosy i niebieskie oczy Do tego koniecznie smukłe i długie kończyny

2) a' la jasny elf - proste, długie blond włosy (najlepiej platynowy blond, albo pszeniczny), niebieskie oczy, smukłe i długie kończyny i jasna (ale nie biała) skóra - taka "mleczno-żółtawa"

Marzenia...

podobają mi się obie opcje jednak bym wybrała te rude włosy... gdybym posiadała takowe to byłabym w sobie zakochana i nie potrzebowałabym żadnego faceta do szczęścia w ogóle, raz widziałam dziewczynę typu 1. chuda jak modelka, wysoka do nieba i te włosy, które za nią płynęły wszyscy faceci wpatrzeni jak w obrazek.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:36   #3515
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
jaki wybór dałaś bogu czy kto tam jest za nasz wygląd odpowiedzialny
z brązowo kasztanowymi włosami to żaden problem- porozmawiaj z moimi rodzicami są specami w takich kolorach

nie wiem, czy chciałabyś mieć błękitne oczy... owszem są ładne, ale ile osób znam o królewskim odcieniu tęczówek, tyle osób opala się na piękny raczkowaty kolor, pomimo stosowania filtrów.

Hahaha, no to pójdę do Twojego taty jak będę chciała mieć ładną córeczkę
No wiem wiem, że takiemu kolorowi oczy przypisane są problemy z opalaniem, znamionami itp., ale ja i tak nie cierpię słońca, więc to żaden problem


A tak apropo moich włosów to nie wiem czemu byłam taka beznadziejnie głupia i je rozjaśniałam Przecież rozjaśnianie jest kiczowate i niszczy. Masakra Na zdjęciach z zeszłego roku mam takie ciemno blond włosy i wyglądają bardzo ładnie.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:36   #3516
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.margarett.pl/lang/pl/page.../3/kolekcja/9/

trzeba przewinąć - model Nuria.

Ponoć ta sukienka inaczej na mnie wygląda. Jest zwiewna, delikatna, ma delikatne ozdoby...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:43   #3517
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Hahaha, no to pójdę do Twojego taty jak będę chciała mieć ładną córeczkę
No wiem wiem, że takiemu kolorowi oczy przypisane są problemy z opalaniem, znamionami itp., ale ja i tak nie cierpię słońca, więc to żaden problem


A tak apropo moich włosów to nie wiem czemu byłam taka beznadziejnie głupia i je rozjaśniałam Przecież rozjaśnianie jest kiczowate i niszczy. Masakra Na zdjęciach z zeszłego roku mam takie ciemno blond włosy i wyglądają bardzo ładnie.
to wzrost mimimum 175 cm i szczupła sylwetka zapewnione

a co do włosów... jak ktoś mówi "rozjaśnianie" to mam przed oczami blondzik a' la paris hilton lub jakiejś innej plastikowej panny
ja się przymierzam, żeby mój kasztanik o jakąś miedź wzbogacić... co o tym myślicie?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:45   #3518
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
http://www.margarett.pl/lang/pl/page.../3/kolekcja/9/

trzeba przewinąć - model Nuria.

Ponoć ta sukienka inaczej na mnie wygląda. Jest zwiewna, delikatna, ma delikatne ozdoby...
To ja w takim razie pokaze swoja. do tego do kosciola ma byc welon, a po kosciele wbijam sie w woalke, stare kolczyki i bransoletka mamy, makijaz i wlosy retro.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:47   #3519
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
To ja w takim razie pokaze swoja. do tego do kosciola ma byc welon, a po kosciele wbijam sie w woalke, stare kolczyki i bransoletka mamy, makijaz i wlosy retro.
Bambastico!!! Sukienka świetna, jak dla syrenki, czy nimfy.
P.S. Woalka
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:49   #3520
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
podobają mi się obie opcje jednak bym wybrała te rude włosy... gdybym posiadała takowe to byłabym w sobie zakochana i nie potrzebowałabym żadnego faceta do szczęścia w ogóle, raz widziałam dziewczynę typu 1. chuda jak modelka, wysoka do nieba i te włosy, które za nią płynęły wszyscy faceci wpatrzeni jak w obrazek.
Ja wybitnie zazdrościłam typu urody mojej koleżance z liceum
Wyglądała jak elf - dosłownie. Miała taki eteryczny, wyraz twarzy. I o dziwo powodzenia nie miała, ale to był okres, kiedy chłopców interesowały "pomarańczowe" koleżanki...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:49   #3521
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No śliczna to suknia bardzo mi się podoba. Ogółęm ładnie suknie na tej stronie mają, mogę zapytać ile zapłaciłaś za tą suknię ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:51   #3522
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cena 2600 zł... ehh w końcu jedyny taki dzień w zyciu :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:52   #3523
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
To ja w takim razie pokaze swoja. do tego do kosciola ma byc welon, a po kosciele wbijam sie w woalke, stare kolczyki i bransoletka mamy, makijaz i wlosy retro.
o ja... zawsze tak po cichu marzę o ślubie w stylu retro a ta sukienka jest cudna
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:52   #3524
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Bambastico!!! Sukienka świetna, jak dla syrenki, czy nimfy.
P.S. Woalka
tzn. watpliwosci masz co do woalki czy uwazasz, ze jest to dobry pomysl( ten emotikonek jest dla mnie nieodgadniony)?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:54   #3525
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bardzo ładne suknie

Gratuluję wyboru no i w ogóle najszczersze gratulacje z okazji ślubów!
Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora Niby tylko cywilny będzie, ale samo słowo "żona" jakoś mnie kręci Tak z romantycznego punktu widzenia
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:59   #3526
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja wybitnie zazdrościłam typu urody mojej koleżance z liceum
Wyglądała jak elf - dosłownie. Miała taki eteryczny, wyraz twarzy. I o dziwo powodzenia nie miała, ale to był okres, kiedy chłopców interesowały "pomarańczowe" koleżanki...
ach, elfickie dziewczyny mają zawsze takie wielkie, niebieskie oczy i wyglądają, jakby się wiecznie dziwiły
z takich słynniejszych elfów to np. tanya dziahileva:
http://www.zeberka.pl/img_users/1238436323.jpg
chociaż te jej uszy mnie nie zachwycają
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:01   #3527
natrectwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam
Jestem studentką nauk społecznych. Poniżej znajduje się link do kwestionariusza, który jest pomocą w napisaniu pracy magisterskiej i dotyczy współczesnego wizerunku kobiety. Będę wdzięczna, jeśli zechce Pani poświęcić swój czas na wypełnienie go i udzielić szczerych odpowiedzi. Zapewniam pełną anonimowość, a zebrany materiał zostanie wykorzystany jedynie do celów dydaktycznych. Nie ma tu dobrych ani złych odpowiedzi. Dziękuje.

http://www.ankietka.pl/ankieta/38438...k-kobiety.html
natrectwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:02   #3528
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
o ja... zawsze tak po cichu marzę o ślubie w stylu retro a ta sukienka jest cudna


Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne suknie

Gratuluję wyboru no i w ogóle najszczersze gratulacje z okazji ślubów!
Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora Niby tylko cywilny będzie, ale samo słowo "żona" jakoś mnie kręci Tak z romantycznego punktu widzenia
Nigdy nie mow "tylko cywilny", jesli nie jestescie wierzacy, to bedzie on dla was tak samo wazny, jak dla wierzacych ten zawarty w kosciele. Cywilny nie jest jakis tam mniej wazny
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:05   #3529
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam takie same włosy i oczy - jestem elfem?

Chociaż te oczy... moje są normalnej wielkości.

Oczywiście do stanu jej cery mi baaardzo daleko...

I akurat zrobili jej takie ujęcie, że wygląda na zdziwioną :P

Ja raczej wygladam na taką, która nie wie co się wokół dzieje.

Cieszę się że sukienka się podoba...
Welon wybrany, muszę pomyśleć nad butami.

Czy do białej sukienki mogę założyć lawendowe jaśniutkie sandałki?

Bo jak to powiedziałam kilku osobom, to zamarły z oburzenia wręcz..
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 17:06   #3530
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziewczyny, niekoniecznie chcę zmienić temat, bo śluby, suknie i takie piękne elfickie urody bardzo mnie się podobają i mogłabym o tym gadać i gadać
ale mam pytanie: szukam pudru dobrze matującego o odcieniu nadającym się dla bladolicych polecicie mi coś?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:22   #3531
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
tzn. watpliwosci masz co do woalki czy uwazasz, ze jest to dobry pomysl( ten emotikonek jest dla mnie nieodgadniony)?
To taki rozmarzony wyraz twarzy, czyli że bardzo się podoba

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ach, elfickie dziewczyny mają zawsze takie wielkie, niebieskie oczy i wyglądają, jakby się wiecznie dziwiły
z takich słynniejszych elfów to np. tanya dziahileva:
http://www.zeberka.pl/img_users/1238436323.jpg
chociaż te jej uszy mnie nie zachwycają
Weźcie nie pokazujcie tych zdjęć, bo popadnę w depresję... Piękna, piękna uroda.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:33   #3532
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
To taki rozmarzony wyraz twarzy, czyli że bardzo się podoba
No to super, bo juz szukalam argumentow, zeby cie przekonacA tak na powaznie mierzylam woalke z moja suknia i Wszyscy mowia, ze jest taka oryginalna i inna i slicznie w niej wygladam, ponoc nawet duzo lepiej niz w welonie. Robie sobie do niej malenki stroik z piorek i wisiorka mojej mamy (z tego kompletu co bede miala kolczyki i bransoletke). Mam nadzieje, ze to wsystko sie bedzie jakos kupy trzymac
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:45   #3533
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrectwo Pokaż wiadomość
Witam
Jestem studentką nauk społecznych. Poniżej znajduje się link do kwestionariusza, który jest pomocą w napisaniu pracy magisterskiej i dotyczy współczesnego wizerunku kobiety. Będę wdzięczna, jeśli zechce Pani poświęcić swój czas na wypełnienie go i udzielić szczerych odpowiedzi. Zapewniam pełną anonimowość, a zebrany materiał zostanie wykorzystany jedynie do celów dydaktycznych. Nie ma tu dobrych ani złych odpowiedzi. Dziękuje.

http://www.ankietka.pl/ankieta/38438...k-kobiety.html

"Gdybyś w czasie wystawnego obiadu w gronie znaczących osób musiała nagle skorzystać z toalety, czy raczej ściskałabyś nogi niż odeszła od stołu? *"

To zdanie jest nieco niejasne. Proponowałabym sprecyzować np. w ten sposób:

"Gdybyś w czasie wystawnego obiadu w gronie znaczących osób musiała nagle skorzystać z toalety, to uczyniłabyś to, czy raczej ściskałabyś nogi niż odeszła od stołu? *"

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Nigdy nie mow "tylko cywilny", jesli nie jestescie wierzacy, to bedzie on dla was tak samo wazny, jak dla wierzacych ten zawarty w kosciele. Cywilny nie jest jakis tam mniej wazny
No tak, ale nie ma tego przeżycia od strony duchowej Tzn. może jest, ale ma zupełnie inny wymiar - raczej "intymnie-romantyczny"
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:55   #3534
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
No tak, ale nie ma tego przeżycia od strony duchowej Tzn. może jest, ale ma zupełnie inny wymiar - raczej "intymnie-romantyczny"
Mialam slub cywilny 6 tygodni temu i uwierz mi, to naprawde niezle przezycie, gdyby nie to, ze nie mialam mojej sukni i nie bylo przyjecia, to niczego by nie brakowalo
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:05   #3535
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Mialam slub cywilny 6 tygodni temu i uwierz mi, to naprawde niezle przezycie, gdyby nie to, ze nie mialam mojej sukni i nie bylo przyjecia, to niczego by nie brakowalo
Gratuluję i zazdroszczę nieco

U mnie prawdopodobnie będzie bardzo małe spotkanie, bo ja rodziny w PL prawie w ogóle nie mam, a mój wybranek ze swoją niestety ma niezbyt miłe kontakty Do tego stopnia niemiłe, że nie lubi swojego nazwiska i męczy mnie, żebym pozwoliła mu przyjąć swoje...

A wracając do jasnej cery...jak myślicie, co bardziej pasuje średnio-bladej, ciemnookiej brunetce - włosy w kolorze ciemnego tycjana, czy może czarne z granatowym refleksem?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:07   #3536
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
http://www.margarett.pl/lang/pl/page.../3/kolekcja/9/

trzeba przewinąć - model Nuria.

Ponoć ta sukienka inaczej na mnie wygląda. Jest zwiewna, delikatna, ma delikatne ozdoby...
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
To ja w takim razie pokaze swoja. do tego do kosciola ma byc welon, a po kosciele wbijam sie w woalke, stare kolczyki i bransoletka mamy, makijaz i wlosy retro.
Mateńko, Dziewczyny, te suknie co wybrałyście - rewelka!
Nie mogę się normalnie doczekać kiedy Was zobaczymy przyodziane w nie w pełnej krasie

Woda, ślub w stylu retro i toczek

Mikia, lawendowe sandałki - ekstra! Idź za głosem serca
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:38   #3537
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, tak taaaak! lawedowe sandałki, makijaż i bukiet złożony z białych różyczek z lawedową wstążką... i to samo we włosach, i w biżuterii...

szczerze dziewczyny, nie będzie to wyglądało dziwnie/dziecinnie/nudno?

Jaki jeszcze do tego kolor?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:05   #3538
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja bym do lawendowych sandałków dała bukiet lawendy uwielbiam te kwiaty
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:05   #3539
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do dziewnczyn, które zachwycały się kręconymi włosami - oj, nie wiecie co mówicie, ja takowe posiadam i wcale tak różowo nie jest (w avaterze to ja, ale akurat wyprostowane mam na tym zdj )

Przyszedł mi dzis Dermacol, jeszcze nie używałam (zresztą zamierzam to robić okazjonalnie), ale pierwsze wrażenia po wypaćkaniu na dłoń - faktycznie jasny i gęsty, ale też o! coś o czym nie pisałyście: całkiem ładnie pachnie, tak jakby... jaśminowo?!
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:15   #3540
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ja bym do lawendowych sandałków dała bukiet lawendy uwielbiam te kwiaty
Białe róże chyba będą odpowiedniejsze

A mnie znów zsypało na buzi

Chyba będę musiała się wziąć w garść żeby przy tej pieknej sukni straszyć pryszczatym czołem i rozdwajającym sie paznokciami :kwaśny:

Jakiś zmasowany atak dieta+pielęgnacja... a we mnie taki leń siedzi !
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.