Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 19:21   #4621
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka, Kitkulka, Enchanted, Infatuated, Kachula, Snowhitee dziękuję

Agatau dziękuję dzisiaj miałam w szkole pierwszy raz i wszyscy mówili, że super że identyczne jak moje tak wszystkie taśmy mam założone

Dziewczyny jesteście takie kochane. Zawsze miałam koleżanki, które jak widziały u mnie coś nowego czy coś to nie komentowały w ogóle tylko krzywo patrzyły, ale było po nich widac, że zazdroszczą. A Wy zawsze doradzicie, wesprzecie, pocieszycie dziękuję, że jesteście:cmo k:
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:26   #4622
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kasia mroźny blond wychodzi brzydko siwo, nie polecam - na pewno ne uzyskasz nim takiego efektu jak załączyłaś na zdjęciach, on rozjaśnia o 2-4 tony więc nawet nie złapało by Ci do tego siwego.

Ewunia piknie Ja nawet jakbym chciała próbować syossem to nic z tego bo nie widziałam jeszcze tego najjaśniejszego blondu w żadnym rossmanie :/

Blond Bunny mogłabyś zerknąć na ten mój załącznik włosów i określić jaki to mniej więcej kolor?

Adzi ale rosną Ci włoski jak szalone, ja używam specyfików i skrzypowity łykam i biedny porost :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:28   #4623
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ewunia piknie Ja nawet jakbym chciała próbować syossem to nic z tego bo nie widziałam jeszcze tego najjaśniejszego blondu w żadnym rossmanie :/
dziękuję ja syoss'a kupiłam w carfurze
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:29   #4624
melike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: zakłopotanie w wyborze koloru i sposobu farbowania

Cytat:
Napisane przez BlueQueen92 Pokaż wiadomość
to Twoje zdj to twój aktualny kolor włosów??

tak z tym ze jest rudawy czego nie widać na zdjeciu
melike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:47   #4625
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia a nie odpadła Ci żadna spinka?? czy nie zsunęła się?
bo w sumie najbardziej się tego obawiam

i nie martw się zawsze tak jest.. koleżanki zazdroszczą i też chciałyby takie włoski jak Ty także głowa do góry i pokaż na co Cię stać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:52   #4626
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny możecie zobaczyć moje włoski po Palette tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post21942138

Jestem szczęśliwa bo właśnie o taki kolor mi chodziło Nie przeraźcie się bo ciemny, bardzo ciemny

Ewcia poczytaj sobie ten blog: http://imogenfoxylocks.blogspot.com/
Dziewczyna sprzedaje clip in i doradza dużo co do włosów. Nawet jak je odświeżyć czy odnowić aby były gładkie znowu. Trzeba tam poszukać. Nawet na Youtube ma swój kanał i możesz podpatrzeć jakie fryzurki można dzięki tym włosom robić. Osobiście uwielbiam na jej bloga zaglądać. Przemiana na Katy Pery ostatnio jest moją ulubioną
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:53   #4627
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję ja syoss'a kupiłam w carfurze
Sa też w Tesco i Naturze.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 20:03   #4628
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ewcia a nie odpadła Ci żadna spinka?? czy nie zsunęła się?
bo w sumie najbardziej się tego obawiam

i nie martw się zawsze tak jest.. koleżanki zazdroszczą i też chciałyby takie włoski jak Ty także głowa do góry i pokaż na co Cię stać
nie nic się nie stało

dzięki za miłe słowa

Kachula dzięki za stronkę na pewno się przyda
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:10   #4629
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kasia mroźny blond wychodzi brzydko siwo, nie polecam - na pewno ne uzyskasz nim takiego efektu jak załączyłaś na zdjęciach, on rozjaśnia o 2-4 tony więc nawet nie złapało by Ci do tego siwego.
Dzieki za odp; wiec nie obejdzie sie bez samego rozjasniacza
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:21   #4630
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
heh to co mam na pierwszych fotkach to są clipy, ja mam takie za ramiona, miałam długie, ale odkąd skatowałam włosy trzy razy po całości farbą z 12% i jeszcze pasemka rozjaśniaczem to teraz tak się pokruszyły, że nie mogę ich zapuścić. co do blasku to po tej 01 włoski są miękkie aż do następnego farbowania, nie robi się siano. Tylko jak masz farbowane to lepiej dobrze oczyść włosy przed położeniem tej farby, bo słyszałam, że może nie złapać na farbowanych. z sentymentu wstawiam fotkę moich włosków kiedyś
ale boskie włosy moja grzywka tak samo sie układa jak i Twoja na tym zdjęciu co mnie bardzo denerwuje moja jest troche krótsza

PS. czym je wtedy farbowałaś? bo to właśnie mój kolor który bym chciała mieć taki chłodny

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-08 o 20:23
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:31   #4631
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

zrobiłam mierzenie i po prawie 3 tyg mam 1 cm...hmm od tygodnia robie akcje "szybszy porost" wiec mam nadzieje, że trochę ruszą...

Dziewczynki, a możecie mi polecić jakiś naprawde dobry spray do rozczesywania włosów?? bo jak teraz muszę myć codziennie to rozczesywanie stało się dość uciążliwe ;/

zastanawiam się nad tymi, ale może macie swoje ulubione?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jaca-wlosy.htm

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...na-kuracja.htm

Agatau, a jak tam u Ciebie akcja porostowa?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 20:49   #4632
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zrobiłam mierzenie i po prawie 3 tyg mam 1 cm...hmm od tygodnia robie akcje "szybszy porost" wiec mam nadzieje, że trochę ruszą...

Dziewczynki, a możecie mi polecić jakiś naprawde dobry spray do rozczesywania włosów?? bo jak teraz muszę myć codziennie to rozczesywanie stało się dość uciążliwe ;/

zastanawiam się nad tymi, ale może macie swoje ulubione?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jaca-wlosy.htm

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...na-kuracja.htm

Agatau, a jak tam u Ciebie akcja porostowa?
nie wiem jak te spraye co pokazywalas ale ja polecam gliss kura w sprayu
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 22:42   #4633
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja też mam Gliss Kura różowego z jedwabiem i polecam.

infatuated moja akcja trwa na dobre od 3 dni także nic nie mogę powiedzieć na ten temat Ale chyba odrosty teraz zrobię u fryzjera, żeby już nie kombinować, bo ja źle na kombinacjach wychodze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 07:31   #4634
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ale boskie włosy moja grzywka tak samo sie układa jak i Twoja na tym zdjęciu co mnie bardzo denerwuje moja jest troche krótsza

PS. czym je wtedy farbowałaś? bo to właśnie mój kolor który bym chciała mieć taki chłodny
wtedy miałam robione pasemka rozjaśniaczem a dół to moje naturalne włoski, były już takie długie dopóki coś mi nie odwaliło i nie postanowiłam ich przyciemnić a później rozjaśnić itd. ogólnie to przez fryzjerkę bo mi źle dobrała ciemniejszy kolor, miałbyć taki jak moje naturalne a zrobiła mi ciemny karmel wpadający w miedź ale teraz postanowiłam wytrzeymać bez farbowania aż do grudnia i powoli przejść przez pasemka do naturalnych.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 07:47   #4635
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
wtedy miałam robione pasemka rozjaśniaczem a dół to moje naturalne włoski, były już takie długie dopóki coś mi nie odwaliło i nie postanowiłam ich przyciemnić a później rozjaśnić itd. ogólnie to przez fryzjerkę bo mi źle dobrała ciemniejszy kolor, miałbyć taki jak moje naturalne a zrobiła mi ciemny karmel wpadający w miedź ale teraz postanowiłam wytrzeymać bez farbowania aż do grudnia i powoli przejść przez pasemka do naturalnych.
ładna z Ciebie dziewczyna włosy też masz bardzo ładne, no i wg mnie w blondzie lepiej
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 07:58   #4636
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
wtedy miałam robione pasemka rozjaśniaczem a dół to moje naturalne włoski, były już takie długie dopóki coś mi nie odwaliło i nie postanowiłam ich przyciemnić a później rozjaśnić itd. ogólnie to przez fryzjerkę bo mi źle dobrała ciemniejszy kolor, miałbyć taki jak moje naturalne a zrobiła mi ciemny karmel wpadający w miedź ale teraz postanowiłam wytrzeymać bez farbowania aż do grudnia i powoli przejść przez pasemka do naturalnych.
Nie martw sie, wlosy odrosną a my będziemy mądrzejsze na przyszłość
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:01   #4637
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mysiu ja nie mialam lojotokowego tradziku. Mialam takie zmiany jak opisala wasienka - ogolnie skora tlusta, troche zaskornikow otwartych (wagrow), i duzo zaskornikow zamknietych (takich gdzie nie ma zadnego wykwitu). Wykwity robily mi sie zadko a blizny mam od wyciskania dziadostwa (sa wilkosci moze milimetra i niezbyt glebokie), bo jak nie wycisnelam z zaskornikow otwartych robily sie dziury - wiec mechaniczne oczyszczanie bylo jak najbardziej zalecane. Z taka cera stawilam sie u lekarza i lekarz przepisal differin na normalizacje. Powiedzial rowniez, ze differin jest lagodny - pomaga skorze sie zluszczac i normalizuje produkcje loju na poziomie genetycznym komorki. Z tego co wiem, do takich cer zaleca sie uzycie differinu. Na tradzik IV stopnia nie zaleca sie juz differinu tylko antybiotyki. Dlatego zalecilam wasience differin - gdyby problem miala naprawde silny - dawno juz pewnie leczylaby sie u dermatologa. A spalenie skory od differinu ma miejsce jak pacjenci uzywaja go nieprawidlowo - czyli np od razu codziennie (co ma miejsce rowniez przy nieprawidlowym uzyciu diacnealu). Takze, kazdy ma prawo do wlasnych opinii i kazdy robi jak chce. Ja lekarza ktory wprowadzil mnie w retinoidy ucalowalabym ze szczescia bo problemow ze skora juz nie mam. Nawet jak przerywam retinoidy w okresie letnim na 6 miesiecy skora zachowuje sie poprawnie - a effederm stosuje jako kuracje przeciwzmarszczkowa i tez sobie chwale - jesli lekarz poinformuje pacjenta jak wprowadzic retinoid do pielegnacji, o zadnych zaburzeniach skory nie moze byc mowy. No ale moze nie powinnam nikogo uszczesliwiac na sile - racja. Ja tam retinoidy lubie, skore mi uratowaly wiec szczerze polecam.
ciesze sie że Tobie akurat differin pomógł. Ja nie mam do niego zaufania, bo zbyt czesto spotkałam się z powikłaniami po nim, gdyz lekarz twierdził, ze jest łągodny a po prostu był za silny. No, ale to dermatolog ma prawidłowo ocenic skóre i dobrac preparat, my kosmetolodzy decyzją z 2006 roku (a moze to było w 2005) zostaliśmy odsunieci od prac wymagajacych głebokiej ingerencji w naskórek.
zwykłe wyciskanie nie pozostawia blizn, blizny tworza się przy głebokim ubytku naskórka, a to ma miejsce gdy udział biora takze bakterie. Odpowiednie działanie złuszzajace moze zadziałac na bakterie na tyle, ze antybiotyk nie jest potrzebny. Ale podkreslam- diagnoza, pacent/pacjentka na fotelu pod lampa, dokładny wywiad. Skóra skórze nierowna i polecanie wtym zakresie czegos, bo mi pomogło, nie jest najlepszym pomysłem.
Ja zawsze przedstawiałam klientce swój punkt widzenia i odsyłałam na konsultacje dermatologiczną, dopiero po tym wykonywałam zabiegi badz dobierałysmy wspólnie rodzaj pielegnacji.
Nie lubie nikomu radzic przez internet, czy na słowo, bo to zbyt duzy zakres błedu, zaprotesotowałam dlatego, gdy doradziłas: idz po recepte na differin. Bo poza tym nie udzielam sie w kwestiach kosmetycznych. W internecie to słow przeciw słowu. Nie lubie takich przepychanek. Bardzo łatwo podwazyc czyjes słowo albo jak nie zadziała, to mie cpretensje, wiec w tym zakresie, gdzie chodiz o tak wazna sprawe, jak skóra, w internecie nie chce sie udzielac. ALe jako kosmetolog moge cos zanegowac. Uff. mam nadzieję, ze teraz jets jasne moje stanowisko.
Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Mysia m dzieki tylko szczerze mówiąc trochę boję się z tym rozjasniaczem joanny. Musze przeczytać jeszcze pare razy to co mi napisałaś żebym się z niczym nie pomyliła moje włosy już nie wyglądają najlepiej a ja tak bardzo chciałabym w końcu je zapuścić, ach te końcówki czyli tak rozjaśniacz, a później na to jeszcze farba tak? dziewczyny doradźcie mi lepiej loreal czy alfaparf, bo już sama się gubie, a chciałabym mieć ładne, blond włosy. I jeszcze jedno, myślicie, że powinnam jeszcze odczekać (od ostatniego farbowania minęły może 2tyg) żeby nie mieć siana na głowie? Właściwie to i tak najprędzej zrobilabym to za jakieś 2tyg, bo w poniedziałek wyjeżdżam na tydzień, muszę jeszcze zamówić na allegro farbe, bo w moim małym mieście nie ma sklepu z profesjonalnymi farbami, tylko czy to oby nie za szybko?
Mysia czyli do rozjaśniacza mam dodać tą wodę utlenioną, trochę szamponu, odżywki i pół szklanki wody? dobrze rozumiem? czy chodziło o to, że mam umyć włosy, nałożyc na nie odżywkę, spłukać a póżniej na to rozjaśniacz z utleniaczem i pół szklanki wody? przepraszam jeśli zadaje głupie pytanie, ale ja sie tak na tym nie znamaha i jeszcze jedno, jeśli farbę nakładałabym już po rozjaśnieniu to na jakiej wtedy wodzie? 3% wystarczy?
rozjasniacz rozrabiasz z woda utleniona, dolewasz pół skzlanki wody, szmapon tyle ile zawsze do mycia i odzywki tyle ile do mycia. Nakładas to na mokre włosy omijając odrosty. Spieniasz i czekasz. Włosy musza byc tylko wilgotne, bo inaczje będzie Ci wszystko spływac, a lepiej zeby to sie do oka nie dostało. No i czekasz, zagladasz co pare minut i oceniasz czy juz rudziało, zjasniał. Jesli zjasnieje do jasnego pomaranczu, to natychmiast zmywasz, nakąłdas zodzywke, suszysz i nakłądasz farbe.
Farba moze byc zwykła np garnier 8 czy loreal 8, na co tam mas zw kieszeni, bo garnier to ok 10-13zł za pudło a loreal juz 30zł. Jesli masz długie włosy, tj za ramiona, to musisz nałozyc dwa opakowania. Nakładasz najpierw na odrosty, które zostawiłas, potem na reszte włosów. Odrosty 15minut i potem jeszcze 15 na reszcie.
Nie licz na wielkie zjasnienie włosów, bo one sie beda jeszcze powoli wypłukiwac, koloryt ogólny ulegnie wyrównaniu.
Jesli włosy mas zbardzo zniszcone, to kapiel musi trwac jak najkrócej. Dlatego radziłam najpierw wypróbowac czysty rozjansiacz z woda na jendym pasmie, zebys mniej wiecej potem mogła przewidziec efekt.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjęcia po wczorajszym syoss'ie 9-5
no pieknie! bielusi ten syoss. I nic poza syosem nie kładłas?

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ja ją używam jako dodatek do odżywki ze spłukiwaniem, bez spłukiwania, sprayu z gliss kura i jedwabiu chociażby dlatego że ma wysoko w składzie tą keratynę

HALO HALO DZIEWCZYNY DZIŚ MIERZENIE ODROSTU

ja zmierzyłam i mam 1cm
1cm po miesiacu? bo ja nic nie wiem o publicznym mierzeniu odrostu
u mnie jest dokładnie 5mm w tydzień no tydzien i 1 dzien

kedud, zgadzam się, w blondzie duuużo lepiej
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-09 o 08:02
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:08   #4638
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia - Dziewczyny mowiły o mierzeniu co tydzien, przegapilas temat

5 mm w tydzien, bardzo dużo!

A ja z suplementów zdecydowalam się na Skrzypovite

A Ewcia mowila ze jako bazę kladla Palette 100 a potem Syossa, czyli sam Syoss pewnie rozjasnia kiepsko. Ale włosy ma piekne

Ja to nie moge zmierzyc wlosow bo mam pocienniowane, wszedzie rozna długość

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-09 o 08:10
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:18   #4639
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
1cm po miesiacu? bo ja nic nie wiem o publicznym mierzeniu odrostu
u mnie jest dokładnie 5mm w tydzień no tydzien i 1 dzien
tydzień temu w środę zmierzyłam pierwszy raz swój odrost i tak narodził się pomysł mierzenia w środy mi 1cm w dwa tygodnie urosło
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 08:20   #4640
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

aa ha. to pamiętam, jak mówiłyscie o wyrywaniu włosów ale myślałam, ze na żarty alez ja jestem niedomyślna.

dzieki Agatau

no chyba ruszyły wreszcie te włoski. Zażeram znów vitapil i stosuje radical szampon i mgiełke jako wcierke na noc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:45   #4641
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia dołaczę do pochwał, super że jesteście, może przy Was wytrwam i zapuszcze włosy. Wciąż mam zapędy na czekoladowy brąz, mimo iż tak wytrwale dążyłam do blondu, ja to jakaś porąbana jestem:-( Podzielę się z Wami moim odkryciem jeśli chodzi o pielęgnację przetrawionych rozjaśnianiem włosów. Mój numer 1 to KeraBond, zestaw: szampon, odzywka i ciekła keratyna, uratował moje włosy przed ścięciem na zapałkę. Nie wiem czy ma dobry skład, ale nigdy po żadnej odżywce nie miałam tak cudnych włosów.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:18   #4642
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Moje włoski mierzą: 2,5 cm w 1 miesiąc 2 tygodnie i 2 dni.W skrócie półtora miesiąca 2,5 cm.W zeszłym tygodniu mierzyły 2 cm.
Włoski są przyklejane do białych nalepek i skrupulatnie mierzone.To się nazywa bomba co[
Andzi czym polepszasz porost tylko tym aplecinem????

kedud pięknie ci w blond.... a z klipami wyglądasz rewelacja
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:21   #4643
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ewcia dołaczę do pochwał, super że jesteście, może przy Was wytrwam i zapuszcze włosy. Wciąż mam zapędy na czekoladowy brąz, mimo iż tak wytrwale dążyłam do blondu, ja to jakaś porąbana jestem:-( Podzielę się z Wami moim odkryciem jeśli chodzi o pielęgnację przetrawionych rozjaśnianiem włosów. Mój numer 1 to KeraBond, zestaw: szampon, odzywka i ciekła keratyna, uratował moje włosy przed ścięciem na zapałkę. Nie wiem czy ma dobry skład, ale nigdy po żadnej odżywce nie miałam tak cudnych włosów.
byłas moim natchnieniem gdy decydowałam się na samodzielną dekoloryzację! ile ja się Twoich zdjęc naoglądałam, marząc, ze tez bede miała z czerni blond. A teraz chcesz znów brąz?! Oj nie

zainteresowałas mnie tym KeraBondem, poczytam sobie

i czemu masz nie zapuscic? lubisz siebie w krótkich?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:25   #4644
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja juz po farbowaniu odrostów podkładem skandynawski (poniedzialek) i wczoraj n&e 522
tam gdzie byl odrost i wczesniej naturalne wloski rozjasniane rozjasnieczem przy schodzeniu z brazu jest piekny, mleczny kolor, co dla mnie wazne, nie biały
jedynie koncowki, gdzie sa jeszcze pozostalosci po farbowaniu na braz roznia sie bo sa lekko ciemniejsze i cieplejsze, ale patrzac na calosc nie rzuca się to w oczy i jest w miare jednolity kolor
kolejne farbowanie spróbuję tego syossa 9-5, bo po tym 522 troche przesuszyly mi sie cale wloski, moze syoss bedzie dla nich delikatniejszy

Ewcia kusisz tymi włoskami ja to bym sobie też kupiła, ale mam tak niejednolity kolor na calosc, ze u mnie ciezko byloby dobrac odcien wloskow a farbowac ich bym sie troche obawiala...ale kusza....
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:28   #4645
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Aaaaa właśnie się dowiedziałam że szykuje nam się wielkie przywitanie w Londynie, jak to Tż powiedział "pewnie się naje..esz tak jak w swoje urodziny " a uwierzcie mi, nie chcecie wiedzieć co robiłam w moje ur. ponoć jakiś grill szykują, no tu w polsce grill niemożliwy, bo tu zimno ale tam to ciepło jeszcze mają ponoć
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:36   #4646
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hmmm... ja to mam nadzieje ze jedna farba mi wyjdzie i nie będę musiała drugiej kłaść ale jak juz wyjdzie to żółtko którego nie chce to ten syoss jest genialny.... Ewcia gdzie go dorwałaś???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:38   #4647
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia m dzieki po raz drugi zdam relacje jak mi poszło kiedy będzie już po wszystkim jednak raczej sprobuje z farba profesjonalną, jak zaczynałam farbowanie to kupowałam drogeryjne l'oreale, koszt tak jak mówisz 30zł, natomiast profesjonalne zamawiane z allegro z utleniaczem to koszt ok.40zł już z przesyłką, więc w moim wypadku wole troche dorzucić, bo jakoś już mam tak, że jak coś jest profesjonalne to powinno być lepsze. A zwłaszcza jeśli chodzi o włosy ewentualnie dwóm koleżankom blond z londy wychodzi ładnie, kolor 10/0, ale bałabym się trochę, że nie chwyci mi odrost... Chociaż jedna z nich ma podobny kolor naturalnych do mnie, druga jasniutki... buziaki

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-09-09 o 09:39
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:40   #4648
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula śliczne włoski a jaki połysk!
Ja przemyślałam sprawę że jak mi też kiedyś odbije przyciemniać to właśnie tymi szamponami.
A o nowej jakości palette to pisałam jak się 3 mce temu przerzuciłam na A10- że zupełnie ładny cukierkowy zapach, inne włosy po zmyciu itp.
Oni je naprawdę ulepszyli ale co najważniejsze ceny nie podnieśli

Yatta na tej focie to wygląda na średni blond ciepły, ale jak ja patrzę na twoje włosy z odrostem to ewidentny ciemny blond.
Poza tym masz dużo ciepłego czerwonego pigmentu i stąd zażółcony odrost ci wychodzi bez rozjaśniacza. Znam ten ból bo ja mam jasny brąz i zawsze odrost jako stare zloto albo pszeniczny
Tyle że ja ten odrost u siebie zaakceptowałam, bo nie chcę już białego blondu tylko taki popielaty naturalniejszy.

A mój odrost po 2 tyg. ma 1cm. Czyli też jakieś 0,5cm na tydzień wychodzi. jak tak dalej pójdzie to znów będę chciała podcinać końce
Bo w pewnych mrrr..."sytuacjach" sama sobie łokciami włosy do łóżka przygwożdżam i mnie to wkurza A w warkoczu w tej sytuacji dziwnie bym wyglądała

Ja nie wiem, u mnie nie ma tego syossa ani w carrefour ani w rossmanie ani w leclercu. Chyba wszystkie do waszych miast poszły,jedynie testery mogłam pooglądać.

wasienka no weź ty tam tak nie pij, bo znów angole powiedzą że Polacy to ruskie i że tylko chleją... trzymaj fason dziewczyno i rób nam dobrą opinię a nie tylko alkoholicy i złodzieje hihi
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-09 o 09:49
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:48   #4649
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A mój odrost po 2 tyg. ma 1cm. Czyli też jakieś 0,5cm na tydzień wychodzi. jak tak dalej pójdzie to znów będę chciała podcinać końce
Bo w pewnych mrrr..."sytuacjach" sama sobie łokciami włosy do łóżka przygwożdżam i mnie to wkurza A w warkoczu w tej sytuacji dziwnie bym wyglądała
wasienka no weź ty tam tak nie pij, bo znów angole powiedzą że Polacy to ruskie i że tylko chleją... trzymaj fason dziewczyno i rób nam dobrą opinię a nie tylko alkoholicy i złodzieje hihi
domyślamy się o co chodzi
a co do picia to bez przesady, ja nie z tych zaprawionych do boju jak przesadze z alko to idę spać tam gdzie siedzę Haha, teraz się śmieje ale w moje ur. To nie było mi do śmiechu w każdym razie mam nadzieję że nie kupią żadnej czystej tylko kilka piwek, ja piw dużo też nie wypije bo mi się nie mieści z reszta, jak to będzie wyglądało, pierwszy dzień w nowym mieszkaniu a ja zostaje do niego przynoszona? Haha porażka

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-09 o 09:59
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:50   #4650
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wasienka wyżej zrobiłam edit do ciebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.