Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną figurę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 15:23   #1
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809

Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną figurę!


.

Edytowane przez rysienka
Czas edycji: 2013-07-17 o 12:56
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:11   #2
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

coś się dziewczyny nie garną do tego wątku, a szkoda, bo moim zdaniem fajny mógłby być. w sumie sama z chęcią bym się przyłączyła do dyskusji, ale nie jestem z Wrocławia ale mimo wszystko sukcesów życzę
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:33   #3
zosianiekowalska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Moje Miasto
Wiadomości: 118
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Lubię Wrocław.
Rysieńko rozumiem czekoladę ale pyry i kukurydza?!
Zdecydowanie jestem za tortem czekoladowym!
Pozostałe ulubione pokarmy kojarzą się z przyszłymi szynkami.
Wrocławianki się przyczaiły.
zosianiekowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:21   #4
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

ja też chcę się przyłączyć
Co prawda jestem na diecie prawie od miesiąca ale ostatnio trochę sobie odpuściłam. Roztyłam się przez sterydy (brane oczywiście w celach leczniczych ), siedzący tryb życia (studia, studia, praca) i pewnie tabletki antykoncepcyjne.

Kim jestem? studentką biologii (ostatni semestr licencjatu) i zarządzania (2 rok). Mam 21 lat, jestem rodowitą Wrocławianką. Interesuje mnie wizaż- czasem maluję dziewczyny do sesji chociaż jeszcze nie mam wykształcenia w tym kierunku- z braku czasu i pieniędzy. Jestem w trakcie walki o licencję pilota wycieczek- za miesiąc egzamin i jak dobrze pójdzie, fajny zawód Mam już uprawnienia opiekuna kolonii i obozów. Z tego co piszę wynika jedno- szukam swego miejsca w życiu. Chciałabym robić sto rzeczy naraz ale głównie brak czasu mi na to nie pozwala. Bo ambicja nie pozwala mi rezygnować gdy już coś rozpocznę.
Lubię się bawić, chociaż standardowo nie mam na to czasu- nie pamiętam kiedy byłam na imprezie (nie licząc sylwestra) :P Po prostu- gdy mam wolny weekend bo nie idę do szkoły to albo pracuję albo jestem na tyle zmęczona że chcę posiedzieć w domu i odmóżdżyć się jakąs grą na fejsie albo filmem. Film oglądam jak mi ktoś go włączy- TŻ coś nowego przywiezie albo rodzice oglądają. Sama nie poluję na to co w tv a do kina zaskakująco nie mam czasu chodzić :P Chociaż ostatnio byłam 4 razy, może dlatego że sesja się zaczęła Wczoraj np byłam w Lalce na "Pogorzelisku" i do tej pory jestem pod wrażeniem tego filmu...
Co do odchudzania: jak wspomniałam, jestem na diecie od prawie miesiąca. Jadłospis ustalony przez dietetyka. 5 posiłków dziennie w tym 3 duże i 2 przegryzki. Odstępy między posiłkami co 2,5 godz lub przy odczuwaniu głodu. Dwa razy w tygodniu ćwiczenia aerobowe (nie stosuję się do tego zalecenia). Ostatnio trochę odpuściłam- rozluźnienie po sesji, nagrody od TŻ w postaci czekolad, ciastek itp. Bardziej pilnuję tego co jem i bardzo staram się nie jeść słodyczy. Cel mam jeden: wyglądać tak jak przed pójściem na studia- zgrabne, długie nogi i płaski brzuch. Jeśli okaże się że nie da się wrócić do takiego stanu to 60kg na wadze bardzo mnie uszczęśliwi. Mam drobną budowę ciała i mojej wagi na mnie nie widać, ponoć wyglądam na 10kg mniej ale ja wiem ile ważę i przeszkadza mi to.
No to formularz, bo się rozgadałam

Waga: 68kg, było 75 w okresie chorób i brania sterydów
Wzrost: 170cm
Wymiary: nie znam, więcej niż idealne 90-60-90
defekty ciała: celulit głównie na tyłku, rozstępy na udach
problematyczna strefa: nogi, nogi, nogi. I leciutko brzuszek
Zalety ciała: jędrny biust, szczupła górna partia ciała
Jedzenie z którego najtrudniej zrezygnować: chipsy, wszystko z choćby śladową ilością czekolady
cel: dojść do 60kg, zgubić brzuch i nie zgubić cycków
zmiany w diecie: jw
silna wola: o dziwo nie jest źle chociaż czasem nie umiem się oprzeć pokusie

kolor oczu: niebiesko- szare
kolor włosów- blond
zainteresowania: wizaż, marketing (to taka raczkująca pasja)
miejsce zamieszkania: Wrocław
kierunek studiów: biologia na UWr i zarządzanie firmą w Wyższej Szkole Bankowej
ulubiony rodzaj sportu: rower, taniec
ulubiony zapach: skoszonej trawy z perfum lubię j'adore i wszystko w tym stylu, szukam swojego zapachu.
Ulubiona potrawa: chyba nie ma ulubionej. Aktualnie przez dietę śnią mi się pączki i marzę o pierogach
ideał kobiety: Eva Mendes
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:36   #5
germanistka1988
Raczkowanie
 
Avatar germanistka1988
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
GG do germanistka1988
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Witam
ja studiuję na uniwerku filologię germańską (IV rok), i podobnie jak założycielka wątku - pochodzę z niewielkiej miejscowości w woj. łódzkim
Generalnie rzecz biorąc nigdy nie należałam do osób szczupłych, ale miałam w swoim życiu taki okres (stresujący), kiedy waga ładnie spadła.
Tragedii może nie ma, ważę 65.5kg przy 170cm wzrostu, ale chciałabym te 4-5kg przed wakacjami zrzucić.
Teraz kwestionariusz:
wiek: 22 lata
wzrost: 170 cm
waga: 65.5 kg
wymiary (biust/talia/brzuch/biodra/udo): nie znam
defekty ciała: cellulit na pupie, niewielki na udach
problematyczna strefa: boczki, uda
zalety ciała: w miarę płaski brzuch, szczupłe łydki
jedzenie, z którego najtrudniej zrezygnować: batoniki, frytki
cel: schudnąć do ok. 60 kg
zmiany w diecie: ograniczyć słodycze (w trakcie postu rezygnuję z nich całkowicie), nie jeść po 19.00
czy masz silną wolę (tak/nie): NIE


kolor włosów: brąz
kolor oczu: piwne
zainteresowania: moda, uroda, muzyka
miejsce zamieszkania: Wrocław
kierunek studiów/miejsce pracy: filologia germańska
ulubiony rodzaj sportu: step, tenis
ulubiony zapach: Naomi Campbell Cat Deluxe, Bruno Banani Not for Everybody
ulubiona potrawa: schabowe (serio!)
ideał kobiety: Rihanna, J. Lo
germanistka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:20   #6
barbara93
Raczkowanie
 
Avatar barbara93
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
GG do barbara93
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Witam dziewczyny
Ja tez jestem z Wrocławia
Można się dołączyć? O czym mowa.... ?
barbara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:49   #7
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

o zrzucaniu kilogramów, szukaniu wsparcia, rozmowach itp
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 20:31   #8
barbara93
Raczkowanie
 
Avatar barbara93
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
GG do barbara93
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

o to dobrze trafiłam
no więc tak od jutra zaczynam diete i zaczynam o siebie na maksa dbać... chcę mieć figurę jak INNA wszystko przede mna..
a wy do czego dążycie?
barbara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:12   #9
germanistka1988
Raczkowanie
 
Avatar germanistka1988
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
GG do germanistka1988
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Ja chciałabym troszkę ujędrnić ciało i zrzucić ok 4-5 kg oraz zadbać o siebie tak ogólnie - o figurę, skórę, włosy, paznokcie.

Włosy zapuszczam z takich króciutkich do brody, są dość dobrze obcięte, więc nie narzekam, paznokcie zasilane Humavitem i złotą odżywką SH rosną sobie ładnie, więc zostaje "tylko" dbanie o skórę i figurę. Na dobry początek 2 tyg. temu byłam u kosmetyczki na zabiegu "Czysta jak łza" (oczyszczanie+kawitacja+s onoforeza+algi) i wklepuję w ciało jakiś balsam ujędrniający, wczoraj zaczęłam ćwiczyć (hula-hop, brzuszki itp.), a od dziś stopuję ze słodkościami i staram się mniej jeść
Mam nadzieję, dziewczyny, że nam się uda osiągnąć nasze cele i że się tu zżyjemy na tym wątku
germanistka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:44   #10
barbara93
Raczkowanie
 
Avatar barbara93
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
GG do barbara93
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Damy rade wszystkie... Trzeba mieć silna wolę i wspierac się nawzajem
barbara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:18   #11
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Cześć Wam.
Bardzo się cieszę, że znalazło się parę dziewczyn, które chcą do mnie dołączyć. Ja sobie postanowiłam, że nie od jutra, a od DZISIAJ zacznę ćwiczyć. zaczynam od 8 min abs legs itd, później przejdę do czegoś intensywniejszego, jak troszkę poprawię kondycję bo teraz jest TRAGEDIA. a najchętniej bym pobiegała, ale patrząc na aurę za oknem, wiem, że muszę czekać do wiosny.
Miłego dnia dziewczyny.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 23:16   #12
Jokan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ok. Wrocławia
Wiadomości: 46
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

ja mieszkam blisko Wrocławia (kiedyś mieszkałam długo we Wrocławiu na Nowym Dworze) i chętnie do Was dołączę

mam sporo do zrzucenia i mam nadzieję, że m.in. tu znajdę chwilę na miłe pogawędki i motywację do działania

mam 2 dzieci, wzrost 176 i sporą nadwage, która "się zrobiła" - no sama się nie zrobiła .....

od 1 marca zaczynam walkę, wspomózcie


pozdrawiam
__________________

Jokan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:32   #13
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

A ja wróciłam właśnie z kilkudniowego wyjazdu i zobaczyłam na wadze 2 kg więcej... Więc jutro obkurczam żołądek i od niedzieli znów dieta. No niestety, wyjeżdżając z TŻtem nie umiem panować nad dietą. Tzn panowałabym gdyby nie to że mój szanowny mężczyzna wiezie ze sobą zawsze zapasy słodyczy ;/
Ale w sumie tak na pocieszenie i oszukanie samej siebie przypominam sobie że przecież jeździłam na nartach więc chyba aż tak tragicznie nie jest :P Gorzej z kondycją bo bolą mnie wszystkie mięśnie... i siniaków pełno bo dwa razy wyciąg postanowił mnie zrzucić
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:14   #14
olivek_xoxo
Raczkowanie
 
Avatar olivek_xoxo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Wrocławianki interesujące się modą, wizażem .. i nie tylko walczą o idealną fig

Wątek zapowiada ciekawie, ale mam wrażenie że nie przetrwa
Warto jednak spróbować. Dołączam, a wszystkie informacje dodam jutro
Dawać wrocławianki!
__________________
Uczę się pięknie żyć.
olivek_xoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.