Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 08:51   #901
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
wklejam moje półroczne odrosty

dziś chciałam żeby siostra mi podcieła końcówki, ale zastanawiam się czy warto... w domu mamy tylko zwykłe nożyczki, a po ostatniej wizycie u fryzjera w grudniu i obcięciu profesjonalnymi nożycami końcówki praktycznie się nie rozdwajają...
może powinnam iść na podcięcie do salonu? żeby nie ruszać ich normalnymi nożyczkami...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ja na dniach także wybieram się na podcięcie koncówek (mimo iz strasznie nad tym ubolewam bo sa krótkie) no ale jak trzeba to trzeba. Wole miec jeszcze krótsze ale zdrowsze. Choc u mnie po 1 stronie głowy są świetne, idealne koncówki a z 2 strony głowy zaczynaja szaleć i sie rozdwajać, nie wiem od czego to zalezy ale cóż
przejdź się do salonu tylko wyraznie zaznac ile chcesz sciąc zeby potem nie bylo, że nie masz 10cm
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:28   #902
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kobietki, piękne macie te odrosty! Takie spore
Mój zbyt malutki w podłóg Waszych do chwalenia się nim, ale jak dorwę aparat to też się ujawnię

Miałam zdać relację jak egzaminy: tego jednego nie było, oceny będziemy mieli wystawione za inne rzeczy (na szczęście), a z pedagogiki był i wyniki około czwartku ale mam nadzieję że poszedł dobrze!

I gdyby nie filozofia która mnie czeka za 2 tyg. w niedziele miałabym już wakacje... ale cóż... przecierpię jakoś a później słodkie lenistwo...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:47   #903
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
wklejam moje półroczne odrosty

dziś chciałam żeby siostra mi podcieła końcówki, ale zastanawiam się czy warto... w domu mamy tylko zwykłe nożyczki, a po ostatniej wizycie u fryzjera w grudniu i obcięciu profesjonalnymi nożycami końcówki praktycznie się nie rozdwajają...
może powinnam iść na podcięcie do salonu? żeby nie ruszać ich normalnymi nożyczkami...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Świetne odrosty Gratuluję! Jeżeli Ci się włosy nie rozdwajają to nie idź ich podcinać Ja ostatnio byłam u fryzjera w styczniu i nie wiem kiedy pójdę, bo włosy mi się nie rozdwajają Końcówki są w bardzo dobrym stanie, nie licząc tego, że są rude... Pozostałości farby

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Kobietki, piękne macie te odrosty! Takie spore
Mój zbyt malutki w podłóg Waszych do chwalenia się nim, ale jak dorwę aparat to też się ujawnię

Miałam zdać relację jak egzaminy: tego jednego nie było, oceny będziemy mieli wystawione za inne rzeczy (na szczęście), a z pedagogiki był i wyniki około czwartku ale mam nadzieję że poszedł dobrze!

I gdyby nie filozofia która mnie czeka za 2 tyg. w niedziele miałabym już wakacje... ale cóż... przecierpię jakoś a później słodkie lenistwo...
Gratuluję, na 100% dobrze poszło Dobrze, że jeszcze tylko filozofia i koniec Chyba nie będzie tak źle, zawsze to już jeden egzamin dzieli Cię od wakacji Koleżanka niestety ma przed sobą 3...
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:48   #904
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Musze się wam kobiety wazalić wczoraj byłam na spotkaniu rodzinnym u rodziny TŻa i w pewnym momencie z siostrą TŻa przesżłyśmy w rozmowie na temat włosów no i dołączyła się również mama TZa oraz ciocia i zaczeły rozmawiać o moim odroście, ze widać itp. i aż mi było mega głupio Ania mi zaczeła mówić ze tez myslała czy by nie zaczac schodzić do swoich itp. ale sama ta rozmowa o moim odroście... była troche zakłopotana i mi się trochę smutno zrobiło...
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:17   #905
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Musze się wam kobiety wazalić wczoraj byłam na spotkaniu rodzinnym u rodziny TŻa i w pewnym momencie z siostrą TŻa przesżłyśmy w rozmowie na temat włosów no i dołączyła się również mama TZa oraz ciocia i zaczeły rozmawiać o moim odroście, ze widać itp. i aż mi było mega głupio Ania mi zaczeła mówić ze tez myslała czy by nie zaczac schodzić do swoich itp. ale sama ta rozmowa o moim odroście... była troche zakłopotana i mi się trochę smutno zrobiło...
Nie smuć się Moniczko moja mama wczoraj też mi mówiła, że jak mogę chodzić z takim odrostem i jak to wygląda, już farbe w rece trzymała i chciała mi wciskać

Nie smuć się tylko następnym razem sama mów, że zapuszczasz swoje i chwal się ile Ci urosły i że jeszcze troche a bedziesz miała swoje. Wtedy wszyscy to zaakceptują i nie bedzie Ci tak źle bo może zaczną Cię wspierać

Ja daje swoje włosy z dzisiaj, podcięłam mi mama, strasznie aparat w tym telefonie kolor przeklamuje jakby na fiolet?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie431.jpg (73,5 KB, 72 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:18   #906
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej dziewczyny jaka szamponetke byście mi doradziły? mój naturalny kolor to mysi blond ale teraz mi ściemniał.Ostatnio przechodze kryzys bo zaliczałam nieudane farbowania. Efekt moich włosów teraz jest marny wyglądajabardzo niechlujnie. Nie farbuje od stycznia ale w kwietniu robiłam sobie pasemka teraz te włosy wyglądają fatalnie. Najchetniej bym je całe ścieła ale to nie możliwe. mam 5 cm ciemnych włosów potem 5 cm rudych i 15 nawet ładnego blondu plus jasne pasemka. Juz sie boje cokolwiek z nimi robić bo mam wrażenie jakby pech za mną chodził. Jednak włosy wyglądają bardzo niestetycznie....więc juz nie wiem co robic. i mam pytanie czy napewno ta szaponetka misie wspłucze i nie zostawi dziwnych kolorów? bo ja mam do takich rzeczy szczescie ;(

Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2011-06-12 o 19:07
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:13   #907
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Nie smuć się Moniczko moja mama wczoraj też mi mówiła, że jak mogę chodzić z takim odrostem i jak to wygląda, już farbe w rece trzymała i chciała mi wciskać

Nie smuć się tylko następnym razem sama mów, że zapuszczasz swoje i chwal się ile Ci urosły i że jeszcze troche a bedziesz miała swoje. Wtedy wszyscy to zaakceptują i nie bedzie Ci tak źle bo może zaczną Cię wspierać

Ja daje swoje włosy z dzisiaj, podcięłam mi mama, strasznie aparat w tym telefonie kolor przeklamuje jakby na fiolet?
mówiłam, ze zapuszczam swoje ale mimo to było mi troche głupio i czułam się niezręcznie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 08:41   #908
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

A ja się pochwalę swoim odrościkiem Wiem wiem, nie jest tego tak dużo jak u Was, ale i tak jestem z siebie dumna, bo miałam takie dni, że widząc w TV reklamy nowych farb chciałam pognać do sklepu. Bayka u Ciebie tak naturalnie schodzi kolor, że bym nie powiedziała, że kiedykolwiek farbowałaś włosy. Też tak chcę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2774.jpg (39,9 KB, 133 załadowań)
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:41   #909
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wybrałam się dzis do fryzjera, myslałam o takim dłuzszym bobie, ale mi fryzjerka odradziła z racji tej mojej nieszczęsnej grzywki, że nie będzie takiego fajnego efektu włosów dłuzszych z przodu..... więc się sciełam na prosto do ramion na razie, ale tak w sumie mam mieszane uczucia bo w sumie chciałam troche krótsze mieć
nie wiem czy się nie przejsć jeszcze w tym miesiącu i skrócic ale to już do innego fryzjera, bo pewnie jak pojde tam gdzie dzis to znowu mnie ta babeczka będzie ciąć a jakoś nie mam do niej zaufania
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-06-13 o 12:16
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:25   #910
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

O jednak się zdecydowałaś na cięcie Czekamy na fotki
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:32   #911
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
O jednak się zdecydowałaś na cięcie Czekamy na fotki
fotek na razie nie będe wstawiać, bo możliwe, że jeszcze pojdę troche skrócic te kłaki
cieszę się tylko, że nie dałam jej się namówić na "delikatne cieniowanie" bo pamiętam jak mnie ostatnio ta babeczka lekko wycieniowała
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 13:00   #912
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

unikać cieniowania jak ognia
ja już nigdy nie dam sobie wycieniować
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:13   #913
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cieniowanie pozwoliło mi się pozbyć 'tony' farbowanych włosów, ale mimo, ze minęło już prawie 8 miesięcy to nadal jak idę spać z mokrymi robi mi się taka fala Cieniowanie jest dobre dla włosów, które są z natury proste, bo tak nie ma rady muszę rano podprostowywać. Zresztą nie ma jak idealnie równa kaskada włosów
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:31   #914
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja tam ogolnie nie mam nic przeciwko wycieniowanym włosom, ale (i tu pojawia się rzecz najwazniejsza) moje włosy jeśli już cieniować to tak od połowy szyi przy włosach za ramiona, bo jak mam jakoś bardziej pocieniowane to wygladam jakbym nie miała włosów

i nie zgodzę się, że cieiowane włosy to tylko proste włosy - falowane, czy kręcone też mogą ładnie wyglądać jeśli będą umiejętnie scięte, wystopniowane czy tam wycieniowane
niestety nie kazdy fryzjer umie odpowiednio sciąc włosy, czasem mam wrazenie ze niektorzy mają jakiś jeden sposób cieniowania i stosują go bez względu na włosy klientek....
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:06   #915
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Przypomnialo mi sie jak mnie kiedys fryzjerka 'lekko wycieniowala'...jakies okropne schody czy nie wiem co, nawet w kitce wygladalam idiotycznie. No juz sama bym lepiej to zrobila Ale teraz choc juz praktycznie mam wszystkie rowne wloski chodzi za mna jakies cieniowanie, pazurki...tylko tym razem dobre
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:12   #916
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja tam ogolnie nie mam nic przeciwko wycieniowanym włosom, ale (i tu pojawia się rzecz najwazniejsza) moje włosy jeśli już cieniować to tak od połowy szyi przy włosach za ramiona, bo jak mam jakoś bardziej pocieniowane to wygladam jakbym nie miała włosów

i nie zgodzę się, że cieiowane włosy to tylko proste włosy - falowane, czy kręcone też mogą ładnie wyglądać jeśli będą umiejętnie scięte, wystopniowane czy tam wycieniowane
niestety nie kazdy fryzjer umie odpowiednio sciąc włosy, czasem mam wrazenie ze niektorzy mają jakiś jeden sposób cieniowania i stosują go bez względu na włosy klientek....
Zgadzam się Ja mam kręcone i zawsze cieniuję, bez tego wyglądam głupio Jednak nie chodzę do byle jakich fryzjerów, mam 2 sprawdzone fryzjerki i tylko im oddaję moje włosy, już od kilku lat ;P Próby wybrania się do innech fryzjerów zawsze kończyły się mega katastrofą

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ja daje swoje włosy z dzisiaj, podcięłam mi mama, strasznie aparat w tym telefonie kolor przeklamuje jakby na fiolet?
Jakie masz ładne loczki To Twoje naturalne, czy wyczarowałaś sobie fryzurę lokówką?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 20:49   #917
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cześć dziewczyny
Dziś w końcu zdobyłam ostatni wpis i złożyłam indeks do dziekanatu Mam wakacje pełną parą Właśnie siedzę z waxem na głowie, słucham muzyki i popijam herbatkę czytając nasze cudowne forum - żyć nie umierać! Jak Wasze włoski? Ja ostatnio stwierdziłam, że moje mają śliczny naturalny kolor i kiedyś byłam starsznie głupia malując je No, ale czasu nie cofnę i nic się nie poradzi, mam nauczkę na przyszłość Póki nie osiwieję to nie dam się dobrowolnie ufarbować! O nie! :P
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:01   #918
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Gajuta - gratulacje!

A ja się chciałam pochwalić że zaliczyłam pedagogikę, z socjologii wstawiła nam ocenki i mam 3,5 bo wystawiała za prezentacje.
Jednak myślę że czy nie pisać egzaminu w tą sobotę jest taka możliwość dla tych którzy nie oddali lub chcą sobie podwyższyć ocenkę , bo na prawdę sie tyl na niego uczyłam a on został odwołany, ale zobaczymy.
Też bym miała już wakacje, ale jeszcze ost. egzamin ustny z filozofii za 2 tyg. boje się tak jak jeszcze nigdy ale muszę dać radę

Co do cieniowania to ja osobiście uważam że grube włosy się do tego nadają, dziewczyny w cienkich i pocieniowanych to dla mnie wyglądają jak jakieś pół łyse... bez obrazy może tylko takie spotykam Moje włosy nienawidzą cieniowania, wychodzę właśnie z tego.
Zgadzam się że kaskada równych włosów to coś pięknego
ale każdy ma inny gust.

Popijam sobie pokrzywkę, obejrzę kolejny odcinek Teraz albo Nigdy na necie i uciekam spać. Rano jadę do babci na wieś, ach... od tego powietrza świeżego i nawozu to mi tam włosy urosną

I być może jutro pokaże Wam swoje herki
Dobranoc!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:02   #919
pattix3
Raczkowanie
 
Avatar pattix3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Gajuta - gratulacje!

A ja się chciałam pochwalić że zaliczyłam pedagogikę, z socjologii wstawiła nam ocenki i mam 3,5 bo wystawiała za prezentacje.
Jednak myślę że czy nie pisać egzaminu w tą sobotę jest taka możliwość dla tych którzy nie oddali lub chcą sobie podwyższyć ocenkę , bo na prawdę sie tyl na niego uczyłam a on został odwołany, ale zobaczymy.
Też bym miała już wakacje, ale jeszcze ost. egzamin ustny z filozofii za 2 tyg. boje się tak jak jeszcze nigdy ale muszę dać radę
Gratuluję i powodzenia
pattix3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 07:15   #920
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej, można dołączyć? Nie farbuję włosów od 23.03 i wsparcie jest naprawdę potrzebne Zwłaszcza, że mój naturalny to średni blond a farbowane-rude. A rude jest piękne i mnie korci żeby się farbnąć, powstrzymuje jedynie to że od farby miałam/mam nie dość że zniszczone włosy to szaleńczo mi wypadały. Teraz jest już dużo lepiej ...
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:30   #921
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Gajuta - gratulacje!

A ja się chciałam pochwalić że zaliczyłam pedagogikę, z socjologii wstawiła nam ocenki i mam 3,5 bo wystawiała za prezentacje.
Jednak myślę że czy nie pisać egzaminu w tą sobotę jest taka możliwość dla tych którzy nie oddali lub chcą sobie podwyższyć ocenkę , bo na prawdę sie tyl na niego uczyłam a on został odwołany, ale zobaczymy.
Też bym miała już wakacje, ale jeszcze ost. egzamin ustny z filozofii za 2 tyg. boje się tak jak jeszcze nigdy ale muszę dać radę

Co do cieniowania to ja osobiście uważam że grube włosy się do tego nadają, dziewczyny w cienkich i pocieniowanych to dla mnie wyglądają jak jakieś pół łyse... bez obrazy może tylko takie spotykam Moje włosy nienawidzą cieniowania, wychodzę właśnie z tego.
Zgadzam się że kaskada równych włosów to coś pięknego
ale każdy ma inny gust.

Popijam sobie pokrzywkę, obejrzę kolejny odcinek Teraz albo Nigdy na necie i uciekam spać. Rano jadę do babci na wieś, ach... od tego powietrza świeżego i nawozu to mi tam włosy urosną

I być może jutro pokaże Wam swoje herki
Dobranoc!
Dzięki Ja bym na Twoim miejscu bez zastanowienia szła na egzamin U mnie w tym semestrze też była taka sytuacja i dr od Prawa UE chciała wszystkim od góry do dołu wstawić 3,0 za egzamin. Była możliwość ustnej odpowiedzi, poszłam i dostałam 4,0 Zawsze lepiej Nie lubię tej dr... Przez cały semestr sobie olewała prowadzenie zajęć a później na wyższą ocenę niż 3,0 wymaga Bóg wie czego... Ech, dobrze, że udało się na 4,0
A Ty Kobieto idź w sobotę na egzamin, nie masz nic do stracenia a wiele do zyskania, mówiłaś że tyle się uczyłaś Idź i zabłyśnij wiedzą! Trzymam kciuki
PS Też pijasz pokrzywę? :P

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pattix3 Pokaż wiadomość
Gratuluję i powodzenia
Dziękujemy, dziękujemy

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć? Nie farbuję włosów od 23.03 i wsparcie jest naprawdę potrzebne Zwłaszcza, że mój naturalny to średni blond a farbowane-rude. A rude jest piękne i mnie korci żeby się farbnąć, powstrzymuje jedynie to że od farby miałam/mam nie dość że zniszczone włosy to szaleńczo mi wypadały. Teraz jest już dużo lepiej ...
Cześć Skoro potrzebne Ci wsparcie, a my jesteśmy grupą wsparcia to dołączenie do nas jest jak najbardziej wskazane Dołączaj! Możemy liczyć na jakieś zdjęcia odrostów? Mamy tu manię oglądania zdjęć włosów
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:42   #922
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kusi mnie od kilku dni farba ! pomóżcie bo nie wytrzymam i ją kupię
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:47   #923
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Cieniowanie pozwoliło mi się pozbyć 'tony' farbowanych włosów, ale mimo, ze minęło już prawie 8 miesięcy to nadal jak idę spać z mokrymi robi mi się taka fala Cieniowanie jest dobre dla włosów, które są z natury proste, bo tak nie ma rady muszę rano podprostowywać. Zresztą nie ma jak idealnie równa kaskada włosów
Ja mam kręcone włosy i moje włosy dużo lepiej wyglądają jak są mocno wycieniowane, ładniej się kręcą i ja ogólnie lubię cieniowane. Chociaż jak mnie ostatnio fryzjerka wycieniowała, to na samym dole miałam bardzo rzadkie włosy przez jakieś 7 cm długości od dołu na wyprostowanych wyglądało to strasznie, na kręconych też nie najlepiej, podcięłam sobie sama te końce gdzieś na przełomie lutego i marca i tak teraz mam może z 5 cm różnicy między najdłuższą a najkrótszą warstwą włosów(sama się ścinałam, wyszło krzywo, zaczęłam równać i sporo z długości poszło). Ciężko mi je ułożyć (układają się w trapez), myślałam, żeby iść do fryzjera na cieniowanie, ale boję się, że znów z długości mi za dużo zetnie, i będę nie zadowolona po wizycie... Chociaż kusi mnie to, bo jakbym porządnie wycieniowała, to miałabym już tylko kilka cm na końcach tych farbowanych...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:51   #924
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Kusi mnie od kilku dni farba ! pomóżcie bo nie wytrzymam i ją kupię
Nie możesz się poddać kiedy już chodzić z odrostem. Zwłaszcza, że podjęłaś decyzję o zapuszczaniu naturalek. Szkoda by je było teraz zafarbować!!! Mnie by żadna siła nie zmusiła żebym teraz pofarbowała, tak bardzo marzą mi się moje i doczekać się nie mogę i na pewno się nie poddam.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:54   #925
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Cześć Skoro potrzebne Ci wsparcie, a my jesteśmy grupą wsparcia to dołączenie do nas jest jak najbardziej wskazane Dołączaj! Możemy liczyć na jakieś zdjęcia odrostów? Mamy tu manię oglądania zdjęć włosów
Tak, mam zdjęcia, wrzucę potem

moniczka_90 nie kupuj farby, pomyśl o tym że od farby włosy się niszczą i że będziesz potem tego żałować (ja sobie tak mówię...)

no to wrzucam, jak widać długa droga przede mną, cel pierwszy - odhodować grzywkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tyl.jpg (19,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka24.jpg (19,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dl2406.jpg (9,9 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez mivol
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:20
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:22   #926
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez pattix3 Pokaż wiadomość
Gratuluję i powodzenia
Nie dziękuje by nie zapeszyć

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Dzięki Ja bym na Twoim miejscu bez zastanowienia szła na egzamin U mnie w tym semestrze też była taka sytuacja i dr od Prawa UE chciała wszystkim od góry do dołu wstawić 3,0 za egzamin. Była możliwość ustnej odpowiedzi, poszłam i dostałam 4,0 Zawsze lepiej Nie lubię tej dr... Przez cały semestr sobie olewała prowadzenie zajęć a później na wyższą ocenę niż 3,0 wymaga Bóg wie czego... Ech, dobrze, że udało się na 4,0
A Ty Kobieto idź w sobotę na egzamin, nie masz nic do stracenia a wiele do zyskania, mówiłaś że tyle się uczyłaś Idź i zabłyśnij wiedzą! Trzymam kciuki
PS Też pijasz pokrzywę? :P
Chyba tak zrobię i pojadę
A no pijam i naprawdę widzę efekty, pomaga mi to na nerki jak i na włosy. Ale wiadomo trzeba być systematycznym. Piję co 2 dni (to już rytuał) a ostatnio zdarza mi się codziennie, głównie wieczorami.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Kusi mnie od kilku dni farba ! pomóżcie bo nie wytrzymam i ją kupię
Nie daj się, no co Ty chcesz być słabsza od jakiegoś durnego pudełka Będziesz żałowała tak jak ja.
A jak potrzebujesz zmiany jakiejś to kup sobie szamponetkę z joanny
zbliżoną do Twoich naturalnych, albo zaszalej sobie z jakimś kolorkiem - i tak się zmywają, nawet szybciej niż pisze producent, przynajmniej u mnie, aż szkoda bo piękne to cappuccino


W ogóle to okazało się ze zaszła pomyłka i z pedagogiki nie mam 3, tylko 4! zostało to już dziś poprawione w internetowym "dzienniczku" Jak byłam mile zaskoczona jak dostałam meila z informacją a potem to sprawdziłam

Uciekam, obejrzę coś a potem jadę z TŻ'tem do meblowego i do jyska
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:03   #927
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie dziękuje by nie zapeszyć



Chyba tak zrobię i pojadę
A no pijam i naprawdę widzę efekty, pomaga mi to na nerki jak i na włosy. Ale wiadomo trzeba być systematycznym. Piję co 2 dni (to już rytuał) a ostatnio zdarza mi się codziennie, głównie wieczorami.



Nie daj się, no co Ty chcesz być słabsza od jakiegoś durnego pudełka Będziesz żałowała tak jak ja.
A jak potrzebujesz zmiany jakiejś to kup sobie szamponetkę z joanny
zbliżoną do Twoich naturalnych, albo zaszalej sobie z jakimś kolorkiem - i tak się zmywają, nawet szybciej niż pisze producent, przynajmniej u mnie, aż szkoda bo piękne to cappuccino


W ogóle to okazało się ze zaszła pomyłka i z pedagogiki nie mam 3, tylko 4! zostało to już dziś poprawione w internetowym "dzienniczku" Jak byłam mile zaskoczona jak dostałam meila z informacją a potem to sprawdziłam

Uciekam, obejrzę coś a potem jadę z TŻ'tem do meblowego i do jyska
Och, to bardzo się cieszę, że jednak dostałaś 4,0 a nie 3,0 Super :P Na egzamin jedź koniecznie, bo jak nie to
Mi też się wydaje, że pokrzywa poprawia stan moich włosów Ja piję codziennie, już się chyba uzależniłam od pokrzywy :P Długo już pijesz?
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:36   #928
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Zgadzam się Ja mam kręcone i zawsze cieniuję, bez tego wyglądam głupio Jednak nie chodzę do byle jakich fryzjerów, mam 2 sprawdzone fryzjerki i tylko im oddaję moje włosy, już od kilku lat ;P Próby wybrania się do innech fryzjerów zawsze kończyły się mega katastrofą


Jakie masz ładne loczki To Twoje naturalne, czy wyczarowałaś sobie fryzurę lokówką?
Dziękuję, tak naturalne a teraz się rozkręciły odkąd wyrzuciłam silikony

Ja też musze cieniować włosy, niestety mam ich tak dużo że równa długość wyglądałaby okropnie

Daje jeszcze jedno małe fotko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosek.jpg (53,3 KB, 46 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:45   #929
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja tam też wolę cieniować, mimo moich cienkich włosów bo jak bym miała zapuszczać długie i scięte prosto to bylyby nieźle ulizane i przyklapnięte - cieniowane lepiej się układają i lepiej wyglądają
za to włosy o długosci max do ramion to mogłyby być równe, albo tylko minimalnie przy koncach wycieniowane - inaczej się czuje jakoś tak łyso

srebrna_smuga ale to fajnie wygląda u ciebie takie jakby ombre hair (czy jak to się tam pisze)
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:50   #930
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja tam też wolę cieniować, mimo moich cienkich włosów bo jak bym miała zapuszczać długie i scięte prosto to bylyby nieźle ulizane i przyklapnięte - cieniowane lepiej się układają i lepiej wyglądają
za to włosy o długosci max do ramion to mogłyby być równe, albo tylko minimalnie przy koncach wycieniowane - inaczej się czuje jakoś tak łyso

srebrna_smuga ale to fajnie wygląda u ciebie takie jakby ombre hair (czy jak to się tam pisze)
Uff...to może mogłabym chodzić bez spiętych włosów już

A tak poważnie to zastanawiam się nad zostawieniem tych koncówek bo moze to fajnie wyglądać pozniej
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.