Rozstępy- radiofrekwencja mikroigłowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-16, 13:49   #1
Agaga19181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1

Rozstępy- radiofrekwencja mikroigłowa


Hejka mam zamiar wybrać się na usuwanie rozstepów rf mikroigłową w klinice Triclinium u Wasiluka. Na jego stronie widziałam masę super efektów ale jak poczytałam o nim na forach okazało się, że nie jest tak kolorowo... Zatem zakładam wątek aby was spytać czy któraś wykonywała u niego zabieg? Albo ogólnie miała rf? Liczę na całkiem spore efekty bo moje rozstępy są płytkie i najstarsze mają kilka miesięcy ale wciąż są bordowe. Cena kosmiczna ale mam nadzieję, że się opłaca. Miałam robione też dwie sesje lasera ale nic to nie dało więc mam nadzieję że rf pomoże. Zachęcam do wpisów
Agaga19181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 09:08   #2
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Rozstępy- radiofrekwencja mikroigłowa

Cytat:
Napisane przez Agaga19181 Pokaż wiadomość
Hejka mam zamiar wybrać się na usuwanie rozstepów rf mikroigłową w klinice Triclinium u Wasiluka. Na jego stronie widziałam masę super efektów ale jak poczytałam o nim na forach okazało się, że nie jest tak kolorowo... Zatem zakładam wątek aby was spytać czy któraś wykonywała u niego zabieg? Albo ogólnie miała rf? Liczę na całkiem spore efekty bo moje rozstępy są płytkie i najstarsze mają kilka miesięcy ale wciąż są bordowe. Cena kosmiczna ale mam nadzieję, że się opłaca. Miałam robione też dwie sesje lasera ale nic to nie dało więc mam nadzieję że rf pomoże. Zachęcam do wpisów
Myślę, że głównie zależy to od urządzenia za pomocą którego zabieg będzie wykonany. Generalnie sam mechanizm radiofrekwencji mikroigłowej jest obiecujący i efekty powinien dać, szczególnie, że rozstępy wciąż pozostają w fazie zapalnej.

__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 13:43   #3
mackoc17
Przyczajenie
 
Avatar mackoc17
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy- radiofrekwencja mikroigłowa

Ja nie mam doświadczenia w ich zabiegach, na rozstępy poleciłabym za to zabiegi blooma, świetnie redukują przebarwienia, rozstęp i poprawiają napięcie.
mackoc17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-30 14:43:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.