nasze dziwne zwyczaje - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-25, 20:57   #721
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-przed snem zawsze musze isc siusiu,nawet jak nie czuje potrzebny-bo uwaga jak sie poloze a tego nie zrobie zaczyna mi sie chciec
-jak klade sie spac wysuwam stopy spod koldry bo mi goraco ,reszta cala przykryta
-jak stoje lubie krzyzowac nogi-jakos mi tak wygodniej
-nie wiem jak to robie ale jak sciagam kapcie czesto jeden jest na jednym koncu pokoju,drugi na drugim a jak juz sie zdarzy ze sa blisko siebie to jeden czubkiem w jedna strone a drugi w druga
-jak siedze w pokoju musze miec zamkniete drzwi bo inaczej jest mi zle:P
-jak siedze przy komputerze musze miec wlaczone tv nawet jak nie ogladam
-czesto poprawiam grzywke nawet jak nie leci mi do oczu
-biore ze soba wszedzie telefon nawet do toalety:P
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 20:58   #722
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
A propo snu ja mam odwrotnie. Muszę mieć stopy odkryte najlepiej położone na zimnej pościeli wtedy mogę spać spokojnie. Inaczej mi za gorąco. Ale od góry kołdre mam zaciągnięta po same oczy
ja mam dokladnie tak samo

chocby nie wiem jak zimno bylo, w skarpetkach nie usne....
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 20:58   #723
Lafarie
Przyczajenie
 
Avatar Lafarie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

hmm to ja spie jednak zdrowo,bo z nie usnę boje sie ciemnosci i ciagle wydaje mi sie ze ktos mnie sledzi;p rozpinam sama sobie kurtke mimowolnie i potem nie pamietam czemu ona jest rozpieta i kto mi to zrobil
__________________
You still have all of me...
Lafarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 21:12   #724
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

i jeszcze zasypiajac musze sie szczelnie owinac koldra....pod lozki i z kazdego boczku...jak krokiecik
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:38   #725
takaosobie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dżejlogard
Wiadomości: 76
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-zawsze pije herbatę w ulubionym kubku , u innych mam duże opory wypić herbatę ;|
-nie zasnę jeżeli drzwi od pokoju będą zamknięte
-musi być włączony telewizor kiedy próbuje zasnąć
-w szafkach z ciuchami musi być bałagan bo inaczej niczego nie znajdę
-przed wyjściem z domu 50 razy sprawdzam czy nie zapomniałam telefonu , kluczy , papierosów , pieniędzy i innych .

jak jeszcze sobie coś przypomnę to na pewno dopiszę !
__________________
M A T U R A 2 0 1 0 ! !




takaosobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:30   #726
zmxncbv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 201
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- papier toaletowy musi wisieć stroną odwijaną z przodu, a nie do ściany
- "pudełko" gdzie ukladam małe łyżeczki jest z jednej strony troszke węzsze (tak jak łyzeczka) i za nic w świecie nie włożę tam łyżeczek na odwrót (mam nadzieje ze rozumiecie)
- wole siedziec na podlodze niz na krzesle czy fotelu
- nie cierpie jak ktos sie o mnie ociera w autobusie albo jak kogos mijam
- zanim przeczytam ksiazke to czytam ostatnia strone
- nie cierpie jak ktos wchodzi do mojego pokoju
- prawie zawsze siedze z torebka na kolanach jak gdzies jestem i niezaleznie czy to bedzie trwalo 10 minut czy 1h
- lubie miete
- kiedys miałąm w pokoju taka bardzo duża ćme bałam sie ja zabic i nie bylo nikogo kto moglby to zrobic wiec zamklam drzwi i poszlam spac gdzie indziej
- mam np 2 cukierki to najpierw zjem ten który mi mniej smakuje a potem ten pyszny
- pije tylko z kubkow
nie wiem co jeszcze moze sobie jeszcze przypomne
__________________


Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu... Czas i tak upłynie...


Ból jest przemijający... Ale skutki rezygnacji pozostają na całe życie...

Problemem w moim życiu i w życiu innych ludzi nie jest brak wiedzy co zrobić... Ale brak robienia tego...

zmxncbv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:48   #727
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-kiedy konczy się opakowanie balsamu,czy ketchupu-przekrajam i wyciągam resztki.
-drażni mnie swiatło,dlatego śpię w okularkach do spania.
-mam zachciewajki przed okresem.jem jak kobieta w ciąży.
-nie lubię pisac dużych liter na komputerze
-w domu wszystko musi leżeć na swoim miejscu,złoszczę się,kiedy ktoś przestawi najmniejszą rzecz
-po domu chodze bez biustonosza(wogle go nie lubię)
-mam swoje ulubione talerze,kubki i sztućce
-nie zapalam śwwiatła w nocy,kiedy idę siusiu.mam w kontakcie malutką lampkę
-w domu noszę spięte włosy
-zasypiam na prawym boku
-mam ulubiona poduszkę,ktorą wywalczyłam od .T.Z-a za dozywotnie ubieranie jego części pościeli

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-01-03 o 17:51
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 18:05   #728
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

tak mi się przypomniało co do picia z kubków zmxncbv - kawę piję tylko w kubkach o ciemnym wnętrzu, brązy, granaty itp natomiast herbatę tylko z kubków o białych środkach
- jak otwieram w domu butelkę wody, tylko ja mogę z niej pić bo strasznie mnie denerwuje jak pije z niej ktoś inny
- wchodząc do domu od razu przebieram się w 'domowe' ciuchy. Nie potrafię wysiedzieć w tych w których przyszłam np ze szkoły bo zaraz robi mi się niewygodnie
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:17   #729
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- przed okresem zawsze mi się czegoś słodkiego chce, nawet jak nie jestem głodna to i tak jem
- przed pójściem spać muszę sobie wytrzepać poduszkę, żeby piórka w środku się fajne zrobiły i żeby poduszka była mega puszysta
- owijam się kołdrą i nazywam to "kokonem"
- idę siusiu przed snem, nawet jak mi się nie chce
- zawsze mam zamknięty pokój, nie lubię gdy jest otwarty
- nie odsłaniam okien... przez większość czasu nie ma mnie w domu, wracam tak naprawdę tylko na noc, zresztą nie lubię jak mi się ktoś patrzy w okno
- zawsze mam przy sobie telefon
- nie zasnę w koszuli nocnej, skarpetkach i majtkach, muszę mieć moją wygodną piżamę,
- zawsze noszę kapcie
- cały czas smaruję usta pomadką
- nawet jak nikogo nie ma w domu, to będąc w łazience zamykam drzwi kiedy się kąpię
- nie mogę zasnąć jeżeli jest jakiś minimalny hałas, mieszkam przy lesie, na cichym osiedlu z dala od drogi i się odzwyczaiłam że koło domu może jakiś samochód jechać
- zawsze wychodzę 10 min wcześniej na przystanek, bo boję się że nie zdążę na busa, chociaż mam 5 min drogi
- sprawdzam budzik kilka razy
- nienawidzę styropianu, wystarczy że zobaczę gdzieś chociażby kawałek, to już mnie skręca
- szkoda mi kupować balsamy w ładnym opakowaniu, żal później taki zużyć
hm... to chyba tyle
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 02:53   #730
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Ooo, moje dziwne zwyczaje w większościu już tu padały ale i tak się podzielę ;D
- Jak zasypiam muszę mieć idealną ciszę i ciemność, wylączam monitor, wszystkie radia w domu i wszystko a i tak często zakładam na oczy opaskę bo mi przeszkadza coś zza okna ;D
- Jak siedzę to zazwyczaj po turecku albo z nogami pod sobą, zwłaszcza na krzesłach ^^'
- Śpię przykryta od pasa w górę, łacznie z głową xD
- W domu ZAWSZE chodzę boso, bez skarpetek bo inaczej non stop potykam się o własne nogi xD
- Mój pokój to moja świątynia - nikogo do niego nie wpuszczam jeśli koniecznie nie muszę
- Nikt nigdy nie widział mojej osobistej przysypialnianej łazienki, nie i już! ^^'
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 02:58   #731
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

1. żaden zegarek nie ma prawa tykać w pomieszczeniu w którym śpię, nie ma szans- nie usnę jak zegarek będzie tykał. u znajomych u których nocowałam, a u których w pokoju zegarek się znajdował, przeważnie działo się tak, że znajdywali ten cud techniki w szafach między ubraniami .
2. jestem uzależniona od zielonej herbaty.
3. jak zaczynam trzeć oko, bo mi swędzi to nie mogę przestać.
4. Jak bekam to sama do siebie mówię "świnia". Wiem, że to niesmaczne, ale komicznie musi wyglądać jak siedzę sobie sama w pokoju, piję colę, odbija mi się i mówię "świnia". Do innych tak nie mówię .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 12:39   #732
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-siedze po turecku,
-umiem zakladac noge za szyje, i czasem sprawdzam czy nadal mi sie to udaje. efekt byl taki,ze nie moglam sciagnac nogi a nikogo w domu nie bylo
-jak spie nie moge miec przyrytej glowy, boje sie ,ze sie udusze..
-boje sie robali , komarow i innych jak widze takiego u siebie, a nie moge go zabic uciekam i spie w innym pokoju
- uwielbiam kiedy spie i pada deszcz
- nie zasne bez otwartego okna chociazbym miala mokre wlosy i grype
- jak ide spac ,zegnam sie z domownikami slowem "bye" mam tak od dziecinstwa jak ktorys mi nie odpowie to nie zasne
- musze sie czegos napic przed snem
-nie zasne w skarpetach a jak juz zasne budze sie bez nich.
-uwielbiam jezdzic samochodem jak pada deszcz(jako pasazer)
- w samochodzie musze miec jaska zeby spac
-zawsze siedam na srodku autobusu i najlepiej sie czuje jak nikt sie nie dosiada
- musze miec zamkniete drzwi od swojego pokoju,wtedy czuje sie fajnie
- jak siedze przy kompie musze miec wlaczony telewizor choc i tak nie ogladam
-mam okres jem co popadnie
- tez jak mi sie odbije sama do siebie mowie "swinia"
- jadac samochodem musze miec zamkniete drzwi od srodka

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2009-01-04 o 12:44
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:57   #733
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Bo "piersi muszą odpocząć "
Nie no żartuję, ale coś w tym jest. Nie mogą być cały czas w staniku, bo jednak on "sztucznie" kształtuje piersi i możesz mieć potem zniekształcone. No i skóra musi oddychać.

A jak ktoś nosi źle dobrany stanik to już kaplica


Ostatnio moja koleżanka powiedziała mi, że jeśli będę spać w staniku, zdeformuję sobie piersi. Czy to prawda?

Ewa, 17 lat

Odpowiedź:
Spanie w biustonoszu nie wpływa na kształt piersi, ale z pewnością jest niewygodne. Jeżeli masz źle dobrany biustonosz, to może on uciskać delikatne miejsca. Z pewnością wygodniej jest spać bez stanika, więc może warto zmienić przyzwyczajenie.




oto odpowiedz
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:19   #734
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

to może teraz parę moich :

*jak czuje się senna to zaczynam kręcic sobie loki na placu. Mam to od maleńkosci
* bardzo lubie jak to mnie masuje po plecach, albo gładzi włosy, ale wystarczy minuta, a ja juz śpię

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-10 o 11:14
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:37   #735
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

jak można spac w staniku toż to niewygodne
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:49   #736
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Tak samo jedni śpią w majtkach drudzy bez

-Ja jak jestem w łaziencie i np kąpię się czy zasiadłam na dłuzej na tronie czytam etykiety produktów chemicznych bądź kosmetycznych, nawet papieru czy husteczke

-Śpię w skarpetkach, nawet gdy na dworze upał, same w nocy spadają
- zanim pójdę spać jestem conajmniej 3 razy pod rzad w ubikacji
- słodzę herbatę, ale wcale nie mieszam - w domu się śmieją że marnuje, ale cóż poradzić
- masłem chleb smaruje tylko żeby przykryc dziurki nie więcej
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:29   #737
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Wizualizuję sobie w głowie, co mogłoby się stać za chwilę.Np.przechodzę przez przejście dla pieszych i jak widzę nadjeżdżający samochód, to wyobrażam sobie jak będzie wyglądał ewentualny wypadek z moim udziałem. I tak ze wszystkim.Najgorszą rzeczą, jaką sobie notorycznie wyobrażam jest to, że podczas gdy będę pod prysznicem w tajemniczych okolicznościach zawali się moje piętro i zginę śmiercią tragiczną (mieszkam na 9 piętrze),a następnie znajdą wśród gruzów moje zwłoki na golasa! Mówcie mi schizolka.

Jamam kabinę prysznicową oszkloną i zawsze się boję,że się poślizgne,wbije drzwi i na tyle niefortunnie upadne na sterczące szkło,że tego nie przeżyję ,a potem znajdą moje nagie szczątki.

Do tego przez długie lata jak dotknęłam czegoś jedną ręką to zaraz potem musiałam drugą,żeby nie było jej przykro.
Do dziś mam tak,że nie mogę dotknąć kranu i klamki od łazienki dłonią po umyciu rąk.Wszystko robię łokciem.
Nigdy niczego nie wyrzucam,bo mi szkoda.Przywiązuje się do rzeczy emocjonalnie.Mój komp ma 100 lat i choć stać mnie na nowy,to nie zamierzam go wymieniać,chyba że się rozpadnie.
Zawsze przed wyjściem muszę iść siku.Choćby mi się totalnie nie chciało.Muszę to zrobić tuż przed wyjściem,więc jeśli współtowarzysze przekładają ten moment to potrafię chodzic do klopa kilka razy.
W sumie było by jeszcze kilka rzeczy,ale szkoda mojego i Waszego czasu :P.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."

Edytowane przez Snaefridur
Czas edycji: 2009-01-04 o 17:34
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:37   #738
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- Kiedy jem obiad - najpierw zjadam ziemniaki, potem mięcho i na końcu surówkę - inaczej nie umiem.

- Gdy wychodzę z domu, a nagle złapie mnie mania "czy zamknęłam drzwi" potrafię się wrócić z przystanku autobusowego, dlatego zaczęłam się już szczypać żeby pamiętać, że zamykałam. W ekstremalnych przypadkach, lub gdy zapomnę się uszczypnąć - zadzwonić do koleżanki, która mieszka na tym samym piętrze co ja, żeby zobaczyła czy zamknęłam drzwi.

- Mam sentyment do starych ubrań/butów/ogólnie rzeczy itd.. Z ciężkim sercem przychodzi mi rozstanie z nimi, dlatego większość ciuchów, leży gdzieś spakowana w worek na dnie szafy. Już nigdy ich nie założę, ale nie mam serca ich wyrzucić.

- Muszę przed spaniem poczytać/porozwiązywać krzyżówki/sudoku, inaczej nie zasnę.

- Nie znoszę zasypiać przytulona do kogoś [tu - do TŻ-ta a to dopiero dziwactwo jako tego kogoś ) chodzi o to że jest mi najzwyczajniej za gorąco, niewygodnie, nie mogę oddychać, o ułożeniu się po swojemu i o tym że za chorobę nie zasnę, już nie wspomnę...


Więcej dziwactw na razie nie pamiętam
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:42   #739
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

[QUOTE=Kasiarzynek;1034115 3]- Kiedy jem obiad - najpierw zjadam ziemniaki, potem mięcho i na końcu surówkę - inaczej nie umiem.

- Gdy wychodzę z domu, a nagle złapie mnie mania "czy zamknęłam drzwi" potrafię się wrócić z przystanku autobusowego, dlatego zaczęłam się już szczypać żeby pamiętać, że zamykałam. W ekstremalnych przypadkach, lub gdy zapomnę się uszczypnąć - zadzwonić do koleżanki, która mieszka na tym samym piętrze co ja, żeby zobaczyła czy zamknęłam drzwi.

- Mam sentyment do starych ubrań/butów/ogólnie rzeczy itd.. Z ciężkim sercem przychodzi mi rozstanie z nimi, dlatego większość ciuchów, leży gdzieś spakowana w worek na dnie szafy. Już nigdy ich nie założę, ale nie mam serca ich wyrzucić.

- Muszę przed spaniem poczytać/porozwiązywać krzyżówki/sudoku, inaczej nie zasnę.

- Nie znoszę zasypiać przytulona do kogoś [tu - do TŻ-ta a to dopiero dziwactwo jako tego kogoś ) chodzi o to że jest mi najzwyczajniej za gorąco, niewygodnie, nie mogę oddychać, o ułożeniu się po swojemu i o tym że za chorobę nie zasnę, już nie wspomnę...


Też tak mam
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 21:10   #740
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Oooo przypomniało mi się, muszę powiedzieć każdemu kto kichnie "Na zdrowie" Nawet jak jest to ktoś obcy. Po prostu muszę i juz bo inaczej się wścieknę. A nawet jeśłi ktoś mnie minie już to i tak mówię" Na zdrowie" sama do siebie
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:02   #741
zmxncbv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 201
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Madzioonia ja tez sie przebieram w "domowe ciuchy" ja tez mam sentyment do starych ubran....i spie bez stanika i bez majtek no chyba ze u kogos to co innego

fajne te nasze przyzwyczajenia
__________________


Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu... Czas i tak upłynie...


Ból jest przemijający... Ale skutki rezygnacji pozostają na całe życie...

Problemem w moim życiu i w życiu innych ludzi nie jest brak wiedzy co zrobić... Ale brak robienia tego...

zmxncbv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:12   #742
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

` Śpię zupełnie nago, bo mi tak wygodnie, czasami się nie opłaca kiedy zaśpię do szkoły i do pokoju wpada mama lub tata
` Co chwilę poprawiam grzywkę, nie ważne czy spada czy nie, odruch taki
` Przygryzam usta
` Muszę mieć bałagan w pokoju inaczej niczego nie znajdę
` Ładuję komórkę conajmniej raz dziennie, nie ważne, że bateria jest cała, bo *zawsze może się rozładować w najmniej odpowiednim momencie*
` Nałogowo odkręcam i przykręcam kulki w moim kolczyku w dekolcie
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:16   #743
Lady Evelina
Przyczajenie
 
Avatar Lady Evelina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Mega się usmiałam ;D hmm...więc teraz moja kolej:
* nigdy nie zjadłam ptasiego mleczka nie wyjedząc najpierw czekolady dookola ;p to samo z delicjami : najpierw czekolada, potem biszkopt i na koncu galaretka ;D
*przed snem często sprawdzam ze wszystkie kurki są zakręcone ( raz nie mogłam zasnąc długo i coś mnie tchnęło.....sprawdzam a tu jeden odkrecony!)
*zęby równiez myję chodząc po całym domu, skutkuje to tym ze zawsze mi coś kapnie na dekolt ;p
* śpie zawsze z mężczyzną mojego zycia!- różowym misiem, którego mam już 18 lat ( chyba dlatego nie mogę sobie faceta znależć hehe)
*zawsze zanim wejde w kolejkę w sklepie sprawdzam czy mam pieniądze w portfelu, chociaz w domu przed wyjciem robiłam to samo ;p
yyy.....narazie tyle
Lady Evelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:23   #744
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Ja muszę przed snem iść min. 2x do toalety. Inaczej nie zasnę, nawet jak muszę wysikać tylko kilka kropelek.
Jak kładę się spać, to muszę sobie kołdrę podwinąć tak pod nogi.
Żeby zasnąć muszę mieć maksymalną ciszę, musi być ciemno, itp.
Zanim wejdę np. do szkoły, czy gabinetu lekarskiego sprawdzam 5 razy czy wyciszyłam telefon.
Muszę mieć zawsze przy sobie pomadkę i krem do rąk. Inaczej nie wyjdę z domu. No i obowiązkowo chusteczki higieniczne.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:54   #745
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

-przed snem idę siusiu
-zawszę mam przy sobie telefon
-kilka razy sprawdzam czy budzik jest włączony
-nie lubię jak ktoś przestawia rzeczy w moim pokoju
-w domu chodzę w spiętych włosach
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:32   #746
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez Lady Evelina Pokaż wiadomość
*zawsze zanim wejde w kolejkę w sklepie sprawdzam czy mam pieniądze w portfelu, chociaz w domu przed wyjciem robiłam to samo ;p
To jak ja, zawsze się upewniam czy oby napewno mam portfel

I kiedy jem coś co składa się z więcej niz jednego składnika, lepsza część zostawiam na koniec.
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:42   #747
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
I kiedy jem coś co składa się z więcej niz jednego składnika, lepsza część zostawiam na koniec.
TAAAAK. Np. nadzienie w pączku
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:42   #748
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Skoro mowa o jedzeniu - ptasie mleczko ZAWSZE najpierw obieram z czekolady - potem reszta.
Niezależnie w jakim (pojemność) kubku robię sobie herbatę, ZAWSZE słodzę dwie płaskie łyżeczki.
Już wspomniane przeze mnie wcześniej rytuał obiadowy - ziemniaczki, mięsko i suróweczka - wszystko zjadane w takiej kolejności, bez mieszania, z czego śmieje się cała moja rodzinka, ale ja im powtarzam, że tak zdrowiej
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:42   #749
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Nie wiem czy dziwny ale..nie jestem ani chwili wytrzymać w domu w jeansach, niewygodnie mi i odrazu je zmieniam.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:24   #750
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
To jak ja, zawsze się upewniam czy oby napewno mam portfel

I kiedy jem coś co składa się z więcej niz jednego składnika, lepsza część zostawiam na koniec.
Ja również- ale bym się wstydu najadła, gdybym przy kasie nagle się zorientowała, że pieniędzy brak.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.