Nad morze bez rezerwacji noclegu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 20:44   #1
evcoooook
Raczkowanie
 
Avatar evcoooook
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 69
GG do evcoooook

Nad morze bez rezerwacji noclegu ?


Witam Panie daaawno mnie tu nie było.

Ale do rzeczy - jak wyżej, co sądzicie o wyjechaniu nad morze bez jakiejkolwiek rezerwacji noclegu ?

Konkretnie to chodzi mi o Władysławowo 18-29 lipiec, ale raczej interesują mnie Wasze opinie na ten temat, niż oferty, czy może byc problem ze znalezieniem kwater na tzw pełnym spontanie ?

jedziemy w 2osoby, więc w sumie powinno by lepiej, łatwiej, niż z dzieckiem, czy też przyjaciółmi

Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, a to wszystko wina braku zaufania do przesyłania jakichkolwiek zaliczek w nieznane ręce
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
evcoooook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:48   #2
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

może akurat noce nie będą zbyt zimne i romantyczne noclegi na plaży w sam raz ...

a na poważnie, to raczej bałabym się jechać bez rezerwacji ;>
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:53   #3
evcoooook
Raczkowanie
 
Avatar evcoooook
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 69
GG do evcoooook
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

taka była dobra rada 'teściowej' , która uważa, że w nadmorskich miasteczkach jest dużo kwater, w oknach których są karteczki z napisem: Wolne pokoje ale jednak 17ty lipiec to już ostry sezon więc przeraża mnie trochę perspektywa szukania, ale będzie przynajmniej śmiesznie ;d

a co do romantycznego noclegu - na miejscu będziemy ok 5 rano, więc do 9,10 godziny spędzimy czas zapewne właśnie na plaży
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
evcoooook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:56   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Wolne pokoje to może i są, ale jak zobaczą, żę przyjechaliście na żywioł, to mogą Wam słoną sumkę zaspiewać (na zasadzie, że jak sie nie podoba, to jazda spac na plaży).
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:15   #5
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Pojechałam tak kiedyś ze znajomymi w 4 ( 2 pary) . Nie mogliśmy nawet znaleźć dwóch dwójek w oddalonych końcach miasta. Efekt był taki że 2 noce mieliśmy zapewnione w koszmarnych i drogich warunkach a następnie z Władysławowa dojechaliśmy aż do Łeby ( po drodze również nic nie było wolnego-nawet w Karwieńskim Błotach na wczasach z gąskami ) i spędziliśmy noc w aucie Wrażenia niezapomniane ale teraz zawsze rezerwujemy wcześniej pobyt.
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:24   #6
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

pojechałam w taki sposób rok temu ze znajomymi własnie do Władysławowa bez noclegu.Było nas 6 osób.jechaliśmy nocnym pociągiem więc Zajechalimy tam o 6 rano i na dworcu stały kobiety z tabliczkami "wolne pokoje"(btw.ciekawe od której tak stoją) ceny 30-50zł.nie wiedzielismy co wybrać ;p w koncu zdecydowalimsy się na nocleg za 40zł-warunki były super.Kobieta zawiozła nas swoim samochodem z Dworca do swego domu bylismy jakoś w połowie sieprnia.
Myślę,ze powinniście znaleść coś napewno w dwie osoby.
Ogólnie jak jade nad morze to zawsze jade bez noclegu( i zawsze z miejsca coś znajdujemy).wyjatkiem jest Kołobrzeg i Mielno gdzie dwa lata z rzędu musiałam rezerowwać noclegi na lipiec w lutym, a część juz i tak była pozajmowana
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'

Edytowane przez uparta Marti
Czas edycji: 2009-06-19 o 21:26
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:26   #7
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

miałam podobną sytuację. Jechaliśmy w 4. Wszędzie brak miejsc przejechaliśmy całe wybrzeże od Jastrzębiej Góry począwszy. Noc w aucie poprostu nie zapomniana, wszędzie pełno pijanych młodych "turystów''... Naszą podróż zakończyliśmy na Mazurach. Ciepłe jeziorko, plaża, ratownicy, las dookoła, cisza, spokój, do miasta nie daleko... żyć nie umierać
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 21:31   #8
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

A ja uważam, ze można jechać w ciemno bez rezerwacji. Sama pojechałam 3 lata temu, to jak tylko wysiedliśmy z pociągu to co chwilę nam ktoś proponował pokoje Mój brat też wtedy był w innej miejscowości i też mieli podobnie. To samo rok temu, brat był ze znajomymi, koleżanka z mężem i dzieckiem rocznym w ciemno pojechali. Ja w tym roku się znów wybieram nad morze (jak będzie pogoda w lipcu) i też rezerwacji nie będę robić.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:31   #9
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Z kolei moich 4 znajomych pojechało 'w ciemno'. Znaleźli bez problemy pokój w dobrej cenie; metodą na biednego studenta , blisko morza itp, i to w najruchliwszym właśnie czasie.

Myślę, że wy we dwójkę nie powinniście mieć problemów, chociaż ja bym się chyba trochę obawiała
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:35   #10
evcoooook
Raczkowanie
 
Avatar evcoooook
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 69
GG do evcoooook
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Kurczę, to może to Władysławowo takie magiczne i otwarte na turystów skoro jest tak, jak mówisz uparta Marti
Dzięki dziewczyny, podniosłyście mnie troszkę na duchu bo już myślałam, że bd musiała na szybko czegoś szuka i wydzwaniac
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
evcoooook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:55   #11
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Jadę na Półwysep w tym samym terminie, generalnie to jest raczej pełnia sezonu i zazwyczaj jest ciężko - trzeba trochę polatać. Myślę, że w 2 osoby będzie względnie łatwo, ale prawda jest taka, że w tym terminie najmniej się widzi tabliczek o wolnych pokojach. Jeśli we Władku się nie uda, to próbujcie jeszcze Kuźnicę (prawdopodobne) i Jastarnię (mniej prawdopodobne). No i udanego wyjazdu

To o czym pisała Marti to bardzo częste zjawisko, ale właśnie już po połowie sierpnia. Sezon już luzuje, ludzi jest mniej to i się "naganiacze" pojawiają Mam znajomych, którzy wynajmują pokoje w Jastarni, więc trochę wiem, jak sprawa wygląda
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2009-06-19 o 21:58
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 22:03   #12
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

raz tak jechałam na Płw Helski, jak dla mnie to żadna frajda,telepać się w poszukiwaniu kwatery,z rosnącym napięciem (bo dzień się kończy)...
dziś rezerwuję, jadę na spoko
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:05   #13
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Ja byłam 2 lata temu we Władku i też jechaliśmy w 'ciemno' w sierpniu Powiem tak - dużo zależy od tego, czego szukacie i w jakiej cenie. Bo skromny pokoik ze wspólną łazienką za 25 zł u starszej Pani znajdziecie na pewno - zwykle takie osoby nie ogłaszają się w internecie tylko czekają na 'zagubionych turystów' Ale to wszystko zależy od szczęścia i cierpliwości, bo zdarza się wyhaczyć okazję w ekstra cenie za super warunki
Ważne jest, żeby zacząć szukać w odpowiedniej części, bo zaczęliśmy od tej 'miejskiej' i potem okazało się, że mieliśmy 20 minut do plaży i centrum Na samym początku jak spacerowaliśmy po naszej części tylko marudziliśmy, że to takie wygnajewo jest :P
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:15   #14
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Dziewczyny a macie na Helu jakieś sprawdzone miejsce noclegowe?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:26   #15
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Cytat:
Napisane przez evcoooook Pokaż wiadomość
Witam Panie daaawno mnie tu nie było.

Ale do rzeczy - jak wyżej, co sądzicie o wyjechaniu nad morze bez jakiejkolwiek rezerwacji noclegu ?

Konkretnie to chodzi mi o Władysławowo 18-29 lipiec, ale raczej interesują mnie Wasze opinie na ten temat, niż oferty, czy może byc problem ze znalezieniem kwater na tzw pełnym spontanie ?

jedziemy w 2osoby, więc w sumie powinno by lepiej, łatwiej, niż z dzieckiem, czy też przyjaciółmi

Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, a to wszystko wina braku zaufania do przesyłania jakichkolwiek zaliczek w nieznane ręce

Spokojnie cos znajdziecie... tylko bedziecie musieli poszukac co nieco, ale Władek tetni zyciem w sezonie wiec wystarczy popytac co nieco, np. kobiet na jakims straganie i bedzie ok

Najlepsze są spontany
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:30   #16
InQ
Raczkowanie
 
Avatar InQ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 394
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

pojechalam tak w ciemno na tamtych wakacjach do sopotu ciezko bylo dzwonilismy pod kazdy numer jaki spotkalismy i ciagle nie bylo miejsca ale jak sie dobrze poszuka to sie znajdzie w koncu trafilismy do jakiejs starszej pani mielismy dosc fajny pokoj z balkonem , kuchnia i łazienka widomo dzielona z jeszcze 2 pokojami ale bylo ok

Mój super brat chcial pojechac na spontana nic nie rezerwujac w koncu raz sie zyje ;d
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy
InQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 00:20   #17
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Ja zawsze jeżdzę bez rezerwacji. Wtedy bardzo łatwo o jakieś spontaniczne przygody
Np.rok temu z moim TŻetem dzięki właśnie braku noclegu i spaniu na plaży poznaliśmy naprawdę świetnych ludzi, z którymi przeimprezowaliśmy prawie wszystkie wieczory i utrzymujemy kontakt do dziś.
Dwa lata temu też mieliśmy śmieszną przygodę. Jeździliśmy po wybrzeżu, gdzie naprawdę miejscowości są od siebie o rzut beretem szukając czegoś odpowiedniego, aż natrafiliśmy na przeurocze miejsce, gdzie mieliśmy spokój i plażę praktycznie tylko dla siebie :
__________________

"...bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."






Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 08:44   #18
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Cytat:
Napisane przez Lets Get High Pokaż wiadomość
Dwa lata temu też mieliśmy śmieszną przygodę. Jeździliśmy po wybrzeżu, gdzie naprawdę miejscowości są od siebie o rzut beretem szukając czegoś odpowiedniego, aż natrafiliśmy na przeurocze miejsce, gdzie mieliśmy spokój i plażę praktycznie tylko dla siebie :
To może pochwal się gdzie to jest ?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 08:47   #19
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Ja w tamtym roku pojechałam "w ciemno" tylko że w góry... i wieczorem musiałam wrócić do domu bo nie było nigdzie wolnych miejsc....
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 13:35   #20
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
To może pochwal się gdzie to jest ?
Oj nie wiem czy tak mogę się chwalić, bo chciałam pojechać tam w tym roku a później okaże się, że plaża nie będzie już pusta tylko pełna wizażanek

ale zaryzykuje , ta miejscowość to Rogowo między Mrzeżynem, a Dźwirzynem, jest tam stara jednostka wojskowa,w której teraz znajdują się ośrodki wypoczynkowe, ze średnim standardem, dla niewymagających luksusów i po dość niskich cenach. Plaża fakt - puściutka, niemal dzika, piasek czyściutki, w pobliżu lasy. Jedyną wada jest to, że w okolicy tych ośrodków brak sklepów. Jakieś 15-20 minut drogi do miejskiego marketu, tyle samo do spożywczaka. Mi i mojego TŻ to nie przeszkadzało
__________________

"...bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."






Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:24   #21
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

ale w czym problem teraz zarezerwować nocleg?
a nie martwić się czy jak pojedziesz będzie nocleg czy nie?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:22   #22
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

w tym, że nie wiadomo czy akurat będzie pogoda, a tak widzisz, że pogoda jest i z dnia na dzień się decydujesz i jedziesz
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:47   #23
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Dwa lata temu wybraliśmy się w ciemno do Mielna, w 4 osoby zajechaliśmy z samego rana, zaczęliśmy szukać na obrzeżach miasta i niestety wszystko było zajęte, szukaliśmy bez efektu aż w końcu poszliśmy coś zjeść do centrum. siedzimy, patrzymy a tam w smażalni ryb tabliczka-wolne pokoje-no to się pytamy okazało się że właściciele mieli obok dom z pokojami do wynajęcia, co prawda mieliśmy jeden pokój ale warunki ogólnie super, za 35zł/os, w samym centrum, z balkonem na przeciw morza
Ale generalnie trochę mnie stresowała ta sytuacja bo nie lubię spać w ciężkich warunkach, bez łazienki itp :/ w tym roku też planujemy wyjazd koło 20 lipca i myślimy czy czegoś nie zarezerwować bo w gazetach straszą że w tym roku bedzie tłok nad morzem :/ a jeśli nie, to od wypadku wrzucimy w bagażnik namiot i zawsze zostaje noc na campingu
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 21:37   #24
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
Dwa lata temu wybraliśmy się w ciemno do Mielna, w 4 osoby zajechaliśmy z samego rana, zaczęliśmy szukać na obrzeżach miasta i niestety wszystko było zajęte, szukaliśmy bez efektu aż w końcu poszliśmy coś zjeść do centrum. siedzimy, patrzymy a tam w smażalni ryb tabliczka-wolne pokoje-no to się pytamy okazało się że właściciele mieli obok dom z pokojami do wynajęcia, co prawda mieliśmy jeden pokój ale warunki ogólnie super, za 35zł/os, w samym centrum, z balkonem na przeciw morza
Ale generalnie trochę mnie stresowała ta sytuacja bo nie lubię spać w ciężkich warunkach, bez łazienki itp :/ w tym roku też planujemy wyjazd koło 20 lipca i myślimy czy czegoś nie zarezerwować bo w gazetach straszą że w tym roku bedzie tłok nad morzem :/ a jeśli nie, to od wypadku wrzucimy w bagażnik namiot i zawsze zostaje noc na campingu
jak zabrzmiały w mojej głowie te słowa, to aż naszła mnie ochota, żeby w tym roku wybrać się pod namiot
żebym tylko przekonała Tż hihi
fajnie było by się znowu poczuć jak na obozie...
__________________

"...bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."






Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 08:47   #25
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

Cytat:
Napisane przez Lets Get High Pokaż wiadomość
Oj nie wiem czy tak mogę się chwalić, bo chciałam pojechać tam w tym roku a później okaże się, że plaża nie będzie już pusta tylko pełna wizażanek

ale zaryzykuje , ta miejscowość to Rogowo między Mrzeżynem, a Dźwirzynem, jest tam stara jednostka wojskowa,w której teraz znajdują się ośrodki wypoczynkowe, ze średnim standardem, dla niewymagających luksusów i po dość niskich cenach. Plaża fakt - puściutka, niemal dzika, piasek czyściutki, w pobliżu lasy. Jedyną wada jest to, że w okolicy tych ośrodków brak sklepów. Jakieś 15-20 minut drogi do miejskiego marketu, tyle samo do spożywczaka. Mi i mojego TŻ to nie przeszkadzało
Dzięki za zaryzykowanie i udzielenie odpowiedzi W razie czego jakby było dużo wizażanek powiesz, że musi się znaleźć dla Ciebie miejsce, bo to Ty je tu "ściągnęłaś" Ja muszę mieć bliżej do sklepów i innych takich
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:36   #26
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Nad morze bez rezerwacji noclegu ?

2 razy jechałam bez rezerwacji i 2 razy na dworcu podchodzili do mnie ludzie na dwrocu i oferowali nocleg.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:31   #27
kasia2467
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Exclamation Nad morze :)

Cześć, mam dla was pytanie. Czy ktoś jedzie na pierwszy turnus fundacji Kolosy do Rowów ? . Bardzo proszę o odpowiedzi może być nawet na priv'ie . Z góry dziękuje ponieważ szukam kogoś kogo mogłabym szybciej poznać żeby nie być tam samym


:conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used:
kasia2467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:40   #28
doris0303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Exclamation Może Morze -gdzie ?

Hej wszystkim

Piszę tutaj, ponieważ chyba niewiele osób zagląda na "podróże" więc postanowiłam tu zapytać czy znacie może miejsca gdzie można dość w dobrej,studenckiej cenie zatrzymać się na kilka nocy w Gdańsku (trójmieście) najlepiej jak najbliżej plaży ? Jeśli tak proszę o namiary

Pozdrawiam
doris0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:52   #29
Zdezorientowanna
Przyczajenie
 
Avatar Zdezorientowanna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Może Morze -gdzie ?

Cytat:
Napisane przez doris0303 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Piszę tutaj, ponieważ chyba niewiele osób zagląda na "podróże" więc postanowiłam tu zapytać czy znacie może miejsca gdzie można dość w dobrej,studenckiej cenie zatrzymać się na kilka nocy w Gdańsku (trójmieście) najlepiej jak najbliżej plaży ? Jeśli tak proszę o namiary

Pozdrawiam
Proponuję gdańskie Brzeźno. Nie mam żadnych namiarów, ale tam powinnaś znaleźć coś w rozsądnej cenie. Jeśli niekoniecznie Trójmiasto, to szczerze polecam Jantar.
Zdezorientowanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:52   #30
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Może Morze -gdzie ?

Cytat:
Napisane przez doris0303 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Piszę tutaj, ponieważ chyba niewiele osób zagląda na "podróże" więc postanowiłam tu zapytać czy znacie może miejsca gdzie można dość w dobrej,studenckiej cenie zatrzymać się na kilka nocy w Gdańsku (trójmieście) najlepiej jak najbliżej plaży ? Jeśli tak proszę o namiary

Pozdrawiam
Szukasz łóżka w zamian za sex? Od tego są różne działy forum, by tam pisać, a nie zaśmiecać inne.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.